Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) jegenye77


jegenye77
addikt

Elértem azt is hogy le CHEATER-eztek!
Beállítottam hogy kipróbáljam a Marathon,Lightweight,Commando.És nagyrészt csak késeltem. :DD :DD :DD ez elég durva!
Ill. egyszer még kaptam 33/4-est csináltam MTDM-be de akkor AK47-tel.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7902) Hoffer


Hoffer
őstag

Valaki tudna válaszolni az előző hsz-emre?? Nem tudok játszani sehogy a játékkal ha már fent van a gépen a haverom accountjával de azzal nem tudok mert azzal ő játszik?? Nem tudom valahogy elinditani a játékot hogy ne kérje a steamet? Pl a letöltött játék hogy működik?? nem akarok multizni csak sima single!
KÖszi :R

(#7903) gYaLo válasza Hoffer (#7902) üzenetére


gYaLo
őstag

Gondolom, hogy offline módban akkor tudsz játszani.
Nem vagyok benen biztos, de előfordulhat.
A warezosnál meg lehet single-vel játszani, de ezt a témát ne feszegessük, nem szeretnék megrovűsban részesedni, remélem megérted ;) :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#7904) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Segítsetek nekem légyszi!! Az imént éppen gémelés (SP) közben valaki ba.....tott Skyp-on és kiléptem a Win gombbal de amikor visszamentem a gámába eltűnt a célzókámból a piros kis pötty. :((( Bármelyik célzókás fegyvert veszem fel, pötty nuku. Kiléptem újraindítottam a gépet és a játékot,de pötty nuku. Aztán minden grafikai extrát levettem majd visszatettem mindent max-ra ahogy volt de pötty nuku. Végignyomkodtam mindent a klavin de pötty nuku. Eléggé hiányzik mert nem tudok nélküle célozni. Most alap AK-val megyek mert azon van hagyományos célzó de azt meg utálom. Ha esetleg valaki tudja a megoldást segítsen kérem. :O

(#7905) tupacamaru válasza Z.m.Z (#7904) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem az atom robbanás utáni pályán vagy? Amikor az űrben felrobban, mert ott nem lesz red dot, az atom miatt. :N

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#7906) v!ct0y válasza tupacamaru (#7905) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na de miért nincs?:)

(#7907) Vangelis válasza tupacamaru (#7905) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah jah minden elektromos dolog megdöglött :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7908) Thome


Thome
addikt

Volna egy kérdésem!
Mivel én notiról játszok, ezért nekem fontos lenne hogy tudjam mi a szitu.

Ez a játék mit eszik jobban? VGA-t, vagy Procit vagy ramot? Illetve, a felbontás mit emészt jobban? Vga-t vagy procit vagy ramot?

(#7909) Vangelis válasza Thome (#7908) üzenetére


Vangelis
nagyúr

VGA .. a 3d miatt, de nem árt sok ram ,. és erső CPU

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7910) tupacamaru válasza v!ct0y (#7906) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az atom-bomba felrobbanásakor keletkező elektro-mágneses sugárzás miatt nem működik semmilyen árammal üzemelő készülék. A multiban is van, 15 kill-EMP. :K :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#7911) Thome válasza Vangelis (#7909) üzenetére


Thome
addikt

Na ezt jól megaszontad! :D
De a válasz benne volt, köszönöm!

(#7912) Thome válasza Vangelis (#7909) üzenetére


Thome
addikt

Bocsi, dupla, valamiért meghalt a net...

[ Szerkesztve ]

(#7913) hoffman_ válasza Thome (#7911) üzenetére


hoffman_
nagyúr

2 magos proci és min. 1 giga ram alatt neki se állj, ezek után foglalkozz csak a vga-val. de tény, hogy kell neki. egy 7600gt már nem elég, ehhez tudsz viszonyítani.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7914) Z.m.Z válasza hoffman_ (#7913) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

De tényleg ott vagyok. Lehet ha bírnám az angol nyelvet akkor nem lettem volna ennyire láma. :B Azért köszönöm. :R

(#7915) tupacamaru válasza hoffman_ (#7913) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem elég 1 magos proci, 2 GB RAM és 7600GT AGP-s. Persze asztaliban. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#7916) EyEsOnU válasza Thome (#7908) üzenetére


EyEsOnU
tag

a felbontás tudomásom szerint a videomemóriát kajálja, de azzal a notival szerintem próbálhatod feljebb tolni singleben hogy szebb legyen, multiban nem érdemes, mert ott jobban számit hogy mennyi fps-ed van.

(#7917) danati válasza Thome (#7908) üzenetére


danati
senior tag

Single-ben win7 latt nagyon kajálja a ramot is. Nekem 2Gb-al nagyon szaggat az SP, de 4Gb-al jól megy.

(#7918) Thome válasza hoffman_ (#7913) üzenetére


Thome
addikt

2 magos proci, 2giga ram, és kb egy asztali Ati x1600-nak megfelelő vga-m van. De a cuccaimnál van a leírás. Jelenleg jól fut (alacsony felbontáson, 800x480), de örülnék, ha valamiképp az 1024x600-as határ meglenne. Pici tuninggal, vagy mittudomén... Lecserélni nem fogom, szóval a tuning megoldás maradt. Ugyan egész jól fut 1024x600-ban (10-15fps lemaradás maximum), de azt a lemaradt fps-eket visszahoznám ha lehet... (Árnyék nincs bekapcsolva, és a specular map sincs, textúra hard, a többi low, bá ha azokat is felnyomom, semmit se változik)

No meg kicsit lassan tölt be, ezt minek a segítségével lehet gyorsítani? (Gondolom a cpu tölti,de a ram is segít, mert ha megnövekedik a csíkszélesség, ahol áramlik az adat, akkor gyorsabb lesz.)

danati: Lehet nálam is itt a bibi single-be?

EyEsOnU: Na most, nekem a ramból zabál el memóriát a vga, ha nem elég neki, tehát ha beleveszek még 2 gigát, az javíthat (Ugyanolyat, ergó Dual-Channel ba menne a cucc)

[ Szerkesztve ]

(#7919) dokee78


dokee78
félisten

Sajnos ez van :W

(#7920) LamaCube válasza Thome (#7918) üzenetére


LamaCube
addikt

A memoria sokat számít a betöltésnél.Anno cod1-ben 512-ről váltottam 2 gigára és 3-4 mp alatt bentvoltam.512-vel meg vagy 20 mp.Persze gondolom számít a proci is.

dokee78
/pillanat ez van,de majd csak tesznek ellene valamit.Persze az ellenoldalról is.A kérdés ki unja meg hamarabb?Még mindig azt mondom ,hogy a Steam/IW inkább ráhagyja és engedi a régi verzióval játszani a virágosokat.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7921) vergilx válasza Thome (#7918) üzenetére


vergilx
őstag

textúrák minőségének rontásával lehet gyorsítani a betöltést,ugyanis a textúrákat a RAM "kezeli".

(#7922) Thome válasza vergilx (#7921) üzenetére


Thome
addikt

Tudom, minél szebb egy textúra, annál nagyobb a mérete, annál több ramot zabál. Ez tiszta. Mindegy, marad a 800x480 akkor.

(#7923) EyEsOnU válasza Thome (#7918) üzenetére


EyEsOnU
tag

több rammal a betöltés gyorsabb lenne, viszont játék közben előfordulhat hogy akadni fog, mivel sokkal lassabb az elérése mintha dedikált memóriát használna a vga.

(#7924) Thome válasza EyEsOnU (#7923) üzenetére


Thome
addikt

Tényleg, erre nem gondoltam (256mb dedikált memória azért akad, de az harmatgyenge).

Köszi!

(#7925) Vangelis


Vangelis
nagyúr

KÜLÖN VGA kártya kell,. integrált xarral nem jácccccék senki...

Ha laptopot akarsz venni játékra minél minél jobb VGA val....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7926) vergilx válasza Vangelis (#7925) üzenetére


vergilx
őstag

dedikált vga val :D

(#7927) Z.m.Z válasza danati (#7917) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Érdekes de nekem 2gb-al is reccenésmentesen fut 1680x1050-es felbontással és minden maxon. Nem hogy nem szaggat de meg se rezzen.

(#7928) EyEsOnU válasza Z.m.Z (#7927) üzenetére


EyEsOnU
tag

vga memóriád 896mb... mirúlbeszilünk?

(#7929) Gyufaaa válasza EyEsOnU (#7928) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ez jól sikerült :DDD 1680-as felbontáshoz és a cod pároshoz elég az 512Mb is. Anno 4870-em is hibátlanul tolta. Magasabb felbontásnál érdekes inkább a gigán felüli vram.

(#7930) Fortissimus válasza Gyufaaa (#7929) üzenetére


Fortissimus
őstag

nalam 1920x1200-ban minden max-on v high-on 512-es karival siman megy

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#7931) vergilx válasza Fortissimus (#7930) üzenetére


vergilx
őstag

nekem is hibátlanul megy fullhd ban 512 es 4870 el.

(#7932) Z.m.Z válasza EyEsOnU (#7928) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Alant Danati kolléga (8800gt-Phenom II X4) és szerinte a 2gb ram miatt szaggatott neki mert amikor berakott még kettől megoldódott a gond. :F

(#7933) danati válasza Z.m.Z (#7932) üzenetére


danati
senior tag

Ahogy mondod, 2Gb-al játszhatatlan volt 4el viszont ment királyúl. Szerencsére multihoz elég a 2gb. Most felraktam a végleges win7-et majd este megpróbálom hogy így is szaggat-e 2gb-al.

(#7934) Hunter2


Hunter2
addikt

ez volt már? 3 rejtett játékmód az mw2-ben: [link]

(#7935) danati válasza Hunter2 (#7934) üzenetére


danati
senior tag

Igen, ha jól emlékszem volt róla egy hír is amiben azt írták h az iw egy fizetős kieget fog kiadni amiben elérhetőek lesznek ezek a játékmodok. Bár a fizetős részben nem vagyok biztos. :DDD

(#7936) v!ct0y válasza danati (#7935) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ilyen biztos nem volt! :U

(#7937) SipiBcs válasza v!ct0y (#7936) üzenetére


SipiBcs
őstag

Volt már szó (pletykaszinten) róla, hogy talán tavasszal.... de ennyire nem volt nevén nevezve a "gyerek". Hogy fizetős lesz e a kiegészítő dlc.... ezt tuttira csak az IW tudja. Vagy lehet, hogy ők sem.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7938) dokee78


dokee78
félisten

Ver. 1.0.074-nél járunk?

(#7939) v!ct0y válasza SipiBcs (#7937) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem csak a cod legközelebbi része volt benne, hogy az lesz fizetős ?

(#7940) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Ma eldöntöttem(3 óra aktív játék után) ,hogy megveszem a játékot,ha kapok .Sajnos cod1-es kedvenc játékom igencsak kihalóban van cod4-ben sok a hax és csíter talán itt kevesebben vannak.
Abban kérném a segítségeteket ,hogy valaki írja le lépésről lépésre ezt a steam-es telepítést.(privátban is jöhet)Ott kell a kulcsot beírni és miegymás,mert ezt a steames dolgot nem vágom.Haver meg nem tudott segíteni,mert neki is egy ismerőse rakta fel .LÁMÁK vagyunk na XD,ha mégse jönne be pici pénzért eladom.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7941) SipiBcs válasza v!ct0y (#7939) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sajnos nem.

Véleményem szerint kiadnak egy dlc-t, rajta a single-hez 2-3 új pálya. A multihoz 4-5 map+ 3 új játékmód. Néhány új fegyver, perk, kiegészítő. Csak abban reménykedem, hogy nem lesz arcuk elkérni újjabb 11.000 Ft-ot érte, hanem megelégszenek max 5ezerrel. :(((

Lama: ne gondolj valami hűde bonyolult dologra. Beteszed a dvd-t. Automatikusan megkérdi akarod e telepíteni a steamet. Igen.... válassz 1 meghajtót. Javasolt nem rendszerpartícióra tenni, bár van akinél ez gondot okozott. Utána csinálsz egy accountot a steamre. Regisztrálod a serialt és telepítesz. Magától frissít mindent. Enjoy! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7942) danilla válasza LamaCube (#7940) üzenetére


danilla
őstag

1. berakod az egyes dvd-t
2. felteperted róla a steamet
3. aztán kérni fogja a kódot
4. felteperted a játékot

nincs ebbe a steam-os dologba semmi extra

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7943) @rglaaf válasza LamaCube (#7940) üzenetére


@rglaaf
veterán

megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7944) danilla válasza SipiBcs (#7941) üzenetére


danilla
őstag

A pc-s verziónál nem kell majd fizetni a dlc-ért, egyáltalán nem is értem miért merült ez fel...
Keltitek itt feleslegesen a feszültséget. :W
Egyszer merült fel egy kamu cikk kapcsán, hogy lehet majd fizetni kell havi díjat a játékért, de ennyi.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7945) @rglaaf válasza danilla (#7944) üzenetére


@rglaaf
veterán

eddig csak felvetések voltak az is konzolra

PSN:BiZzare_0 ️

(#7946) dokee78


dokee78
félisten

(#7947) v!ct0y válasza dokee78 (#7946) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ne hümmögj nézd meg!

SipiBcs
5000Ft ? na akkor ott teszem le a lantot az tuti. Nem adnék ki egy fillért se egy hibajavításért

[ Szerkesztve ]

(#7948) @rglaaf válasza dokee78 (#7946) üzenetére


@rglaaf
veterán

már vagy 2 hete

PSN:BiZzare_0 ️

(#7949) SipiBcs válasza danilla (#7944) üzenetére


SipiBcs
őstag

Bocsi... hozzáállásom a kérdéshez négy hsz-el korábban. Felvetések voltak... az is pletykaszinten.... véleményem szerint... (5000 FT az az összeg az az összeg, amit esetleg még hajlandó lennék kifizetni egy kis pluszért, de már azt is lekarmolásnak tartanám) Persze nem patch-ért, hanem kiegészítőért

De igazad van! Így ebben a formában, ahogy a második hozzászólásom kikerült a kezem közül valóban félreérthető, mintha én tojtam volna a wolfram szálat és ezek már kész tények lennének. :R Nyilatkoztak az IW részéről, hogy még nincs eldöntve sem a pc-s, sem a konzolos dlc.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7950) Thome válasza Vangelis (#7925) üzenetére


Thome
addikt

Ebben dedikált vga van! Csak nem gyártanak hozzá másfajtát. Illetve talán még 1 fajtát, azután meg utánaérdeklődöm! :) (Gt 240m)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.