Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) danilla válasza beatkeksz (#7150) üzenetére


danilla
őstag

Nekem azzal nincs bajom ha ők ingyen játszanak, nekem azzal van bajom, hogy baromi sok ilyenkor a csaló, mert akik virágboltival játszanak nincs veszteni valójuk, és csalnak ezerrel :(((

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7152) v!ct0y válasza beatkeksz (#7150) üzenetére


v!ct0y
veterán

Máskor meg más fizet ki 10k t pedig te ingyen játszol hogyvanez ?

(#7153) Grifid válasza Undoroid (#7139) üzenetére


Grifid
aktív tag

Azért mert a csapatépítéshez játékon kívül kell meghívni a többieket, különben a legtöbbször ellenfélnek teszi be a meghívottat.

dokee78
De nekik nincs frissítve a játék, tehát legfeljebb a régi verzióval rendelkezőkkel tudnak összejönni. Holnapra meg elmúlik mint mindig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7154) SzlobiG válasza Shodan (#7144) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam is ilyen addig próbálkozok ameddig nem enged be.:D 2-3perc alatt általába bejutok.:U

(#7155) LamaCube válasza beatkeksz (#7150) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom minden filmed, játékod eredeti a programokról nem is beszélve és soha nem használtál illegális cuccokat...
Ne legyetek már ennyire álszentek.
Ugyanúgy csalnak eredetivel is és ugyanúgy nem csalnak virágboltival minden oldalon vannak csalók se több se kevesebb.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7156) Siiiiix


Siiiiix
tag

Na most 2 napig full laggos szar lesz minden mert hirtelen +1 millió ember fogj átszani a cracked el

(#7157) jegenye77 válasza LamaCube (#7155) üzenetére


jegenye77
addikt

Egyet értek veled.Sokan most vettek eredetit először és verik magukat hogy kiadtak érte 10k-t.
Megnézném én a vinyójukat mennyi nem eredeti game lapul még ott! :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7158) Grifid válasza jegenye77 (#7157) üzenetére


Grifid
aktív tag

LamaCube és Jegenye77!
Szerintem meg be kellene fejezni a flém keltési kisérleteket.
Aki megvette az elvárja, hogy aki nem vette meg az ne multizzon és dot.
Ti valószínüleg a nem vette meg kategóriát erősítitek, tehát keressetek magatoknak egy virágbolti fórumot máshol, ahol fikázhatjátok azokat akik megvették.

[ Szerkesztve ]

(#7159) SzlobiG válasza Siiiiix (#7156) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó sokat ért a patch...:D De nemértem, hogyan tudják ezt feltörni mivel a cdkulcsot ellenőrzi a steam, hogyan tudnak így játszani?

(#7160) Siiiiix válasza SzlobiG (#7159) üzenetére


Siiiiix
tag

Nincs olyan rendszer amit nem lehet feltörni. Simán valahogy kiiktatják a cd kulcs ellenőrzést. Am én za iw helyébe mindenkit aki módosította a fileokat bannolnék, illetve minden accountot bannolnék arról a MAC címről amiről törtel mentek fel

(#7161) LamaCube válasza Siiiiix (#7156) üzenetére


LamaCube
addikt

Már megbocsáss,de ha hirtelen még 2 millióan megveszik a gamet ,akkor nem fog laggolni ???Vagy valami külön progi szűri a virágboltit és laggoltatja a dolgokat???
Nem kötekedés képen ,de ezt az IW-nek kell megoldania ,hogy ne legyen ilyen takony az egész rendszer.Sajnos elég sokan panaszkodnak,hogy perceket kell várni a hostra és a többi bosszantó problémára.

Grifid
Egyáltalán nem fikázom aki megvette nem tudom hol olvastad. Én is vettem meg játékot ami érdekelt és persze volt olyan is amit nem.Sose érdekelt ,hogy kinek eredeti és kinek nem,
csak álszentek tartom a sírást ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7162) Grifid válasza SzlobiG (#7159) üzenetére


Grifid
aktív tag

Meg van az oka.
Egy roppant primitív hibát használnak ki, ezt sec-perc alatt be fogják foltozni.
A patch pedig amit beharangoztak még nem jött ki. Még begyűjtenek pár felhasználót a következő banhammer elöadáshoz. :D

(#7163) Siiiiix válasza LamaCube (#7161) üzenetére


Siiiiix
tag

Igen sokan panaszkodnak akik segg buták mindenhez. Olyan fura hogy nekem és az ismeretségi körömnek sosincs semmi baja, egyes emberek meg naponta 12x sírnak az miatt hogy nem tudnak játszani..Hát nem érdekes? És képzeld el hirtelen soha a büdös életbe nemfogja 2 millió ember megvenni a játékot, de így egyik óráról a másikra lesz ez a +2 millió. Az meg a másik ha nem vetted meg, csak a pofád nagy akkor minek vagy itt?!

[ Szerkesztve ]

(#7164) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hát én nem tudom de nekem mindig ment a játék akármikor elinditottam csak akkor állt amikor steam karbantartás volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#7165) BandiHUN válasza Siiiiix (#7163) üzenetére


BandiHUN
veterán

sokan nem veszik figyelembe,hogy nagyon sok hibáért a netszolgáltatás a felelős,sőt sokszor a magas pingért is!pl.a 2 héttel ezelőtti leállás,ami volt nekem is,kiderült,hogy a Fibernet hibája volt,amikor a steam vásárlós felülete sem jött be,és játékot sem talált a cod...egyszerűen az usa oldalak elérése szűnt meg...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7166) Siiiiix válasza BandiHUN (#7165) üzenetére


Siiiiix
tag

de ugye könnyebb hibáztatni mindig a steam-et, közbe cs seknek egy rossz szava sincs rá amikor ők már 2000 óta használják

(#7167) LamaCube válasza Siiiiix (#7163) üzenetére


LamaCube
addikt

Kicsit fogd már vissza magad ,mert már nagyon unom a beszólásaidat.Senkit nem sértegettem itt a fórumon és ezek után sem fogom veled ellentétben.
Miért nevezed azt seggnek aki valamit nem ért?Gondolom te sem értesz mindenhez mégse tart senki seggnek.Ezek szerint akik itt problémát találtak a játékban azok seggek.Sokaknak volt problémája a kapcsolódással és más egyébbel .Ez a fórum nekik is szól,de te így segíted őket,hogy neked mindig jók ők a hülyék.
Miért is ne vehetnék meg hirtelen annyian?Elég jó volt az eladási statisztika az első héten is.

Én nem játszhattam eddig egy haver játékával amikor ő nem teszi és nem mondhatok róla vélemény,ha nem tetszik???Te is ezt tetted hetekig.Nekem nem jött be és kész nem is játszom vele,de semmi nem tiltja ,hogy ne legyen véleményem.Szólj egy moderátornak,ha valami nem tetszik majd ő eldönti mi ide való.
Már írtam egy párszor nyugodtan ugord át a hozzászólásaimat.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7168) Siiiiix válasza LamaCube (#7167) üzenetére


Siiiiix
tag

:DD :DD :DD Nem azokat nevezem seggnek akiknek bármi baja van, hanem azokat akik full buták és annyit tudnak csak mondogatni "SZAR STEAM" "FOS IWNET" Mert képzeld el ezek igen is seggek

(#7169) tiv83us


tiv83us
veterán

Take it easy emberek.
Nem sertegetjuk a masikat, azt meg foleg nem hirdetjuk, hogy bunozok vagyunk. Nohat.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#7170) LamaCube válasza Siiiiix (#7168) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez a te véleményed tiszteletben tartom.Majd aki magára veszi az reflektál.
Részemről lezárva.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7171) r-chee válasza Siiiiix (#7168) üzenetére


r-chee
őstag

Az IWNet köztudott, hogy nagyon gyengusz, mondhatni ocsmány egy rendszer, mert nem telhet el úgy egy nap sem, hogy nem dob ki valakit multiból midnenféle hibával, és a pingek is az egekben vannak, ami miatt nehezn lehet host-hoz kapcsolódni és játék közben egy repacking-gel szintén könnyen ledob a szerverről.
És ez nem a játékos butasága, lámasága, hanem az IW nemtörődömsége, mert nem voltak képesek stabil rednszert alkotni, amivel kiszolgálhatnák a PC-s játékosokat.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7172) dokee78


dokee78
félisten

(#7173) Haart válasza dokee78 (#7172) üzenetére


Haart
addikt

Mit a simset? :D

(#7174) r-chee válasza dokee78 (#7172) üzenetére


r-chee
őstag

Hogy ne legyél csalódott: igen :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7175) Grifid válasza r-chee (#7171) üzenetére


Grifid
aktív tag

Multiból nem igazán dob ki ha elkezdődött a játék kivétel a host hiba ami vagy a hostoló hibája (torrentezik mellette az okos például, vagy nincs bekapcsolva az automata frissítés) vagy a hostoló net kapcsolatának a hibája.
A pingek nincsenek az egekben, ha igen az is lásd az első pontot.
A csapatostól belépők esetében szokott még előfordulni 5-böl 1 nek xarabb a net kapcsolata, na ő az aki lagol, vagy lásd első pont.
Repacking közben még nem láttam hogy bárkit is ledobott volna.
A kifogásaid alapján te sem sokat játszottál a neten, kicsit inkább a mások hülyeségének a biflázásának tünik a hozzászólásod.

(#7176) boogie84 válasza MmDorian (#7147) üzenetére


boogie84
veterán

ezek szerint cod4 mw-t már nem is játszol? :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7177) feka007 válasza dokee78 (#7172) üzenetére


feka007
nagyúr

Hogy jön ez a szar ide? :F

(#7178) hoffman_ válasza Siiiiix (#7160) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Test Drive Unlimited-ben soha nem láttam olyat, hogy valaki tört-el multizzon. Azt hogy oldották meg? Egyszerűen lehetetlen, próbáltam törttel is, azonnal ledobott a szeró. Ott Gamespy által volt támogatva a dolog. Hogy a rossebbe tudták ott megoldani??

mod:

#7177: :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7179) Siiiiix válasza hoffman_ (#7178) üzenetére


Siiiiix
tag

Biztosan ott is megoldották csak egy idő után letettek róla mert mindig javítva volt, mivel nincs olyan rendszer amit ne lehetne feltörni. Itt is bele fognak unni a crackerek egy idő után, csak még annyira új a játék hogy meg akarják mutatni, hogy mekkora királyak. Az hogy Gamespy által volt támogatva, az semmit nem jelent.

[ Szerkesztve ]

(#7180) jegenye77 válasza Grifid (#7158) üzenetére


jegenye77
addikt

Bocs de én is megvettem!!Mégse sírok itt mint a gyerek.Majd frissítik és már nem is tudnak játszani.
ENNYI :C

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7181) MmDorian válasza boogie84 (#7176) üzenetére


MmDorian
őstag

játszottam ?:DDD

(#7182) SzlobiG válasza feka007 (#7177) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt én is kérdezném.:D

(#7183) nanus válasza Siiiiix (#7166) üzenetére


nanus
senior tag

Annyi idő alatt volt idejük hozzászokni :DD ,aki Codzott az meg megszokta a normális szervert :K
ahol sokkal kevesebb kapcsolódási probléma,stb volt :U .Tehát ezért vagyunk morcosabbak a steam-IW miatt. :W

(#7184) d_Gabesz007


d_Gabesz007
csendes tag

Sziasztok

Ne kövezzetek meg, csak egy olyan kérdésem lenne, hogy valahogy lehet nem orig játékkal is játszani neten? Privibe is jó a válasz, mert tudom, hogy itta a warez az tabu! Előre is köszönöm! :R

(#7185) feka007 válasza d_Gabesz007 (#7184) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem lehet. :N

(#7186) SzlobiG válasza d_Gabesz007 (#7184) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pont olvasom torrenten, hogy mennyien játszanak már vele meg hogyan kell csinálni remélem egy-két nap és kibannolják az összeset a picsába. :W

(#7187) feka007 válasza SzlobiG (#7186) üzenetére


feka007
nagyúr

Én direkt nem mondtam :DDD 1-gyel kevesebb wrezos terheli az amúgyis szar iwnetet..

(#7188) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

Jönni fog szerintem nemsokára egy nagyobb méretű javítócsomag(remélem), ami majd egy ideig gátat fog szabni a tört játéknak, de azt tudni kell, hogy azt is fel fogják törni. Minden játékot feltörtek szinte eddig, mért pont ez legyen a kivétel?
Ki kéne adni a szerver fájlokat és origi szervereket hozni létre, meg lenne tört szeró mint cod4-5ben...

(#7189) SzlobiG válasza feka007 (#7187) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát tökmind1 mert úgy is bannolják őket. Viszont nem mutat több online playert mint idáig szokott szal nemértem akkor hogy játszanak itt több ezren, szerintem sehogy...:D

(#7190) feka007 válasza SzlobiG (#7189) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem se tűnt fel különben. Csítereket/lvl hackereket se ártana kicsit megritkítani, mert mostanában az tűnt fel nekem hogy több van

(#7191) d_Gabesz007 válasza feka007 (#7187) üzenetére


d_Gabesz007
csendes tag

Nem értem mi bajod a warezos playerekkel. Attól mert valaki nem vettem meg még közel se biztos, hogy csaló.! :N

(#7192) r-chee válasza Grifid (#7175) üzenetére


r-chee
őstag

Nah bazzz, az uccsó mondatodtól majdnem kiköptem a joghurtot, amit éppen magamba oktojáltam :D . Sokat játszottam már online, leginkább FPS-ekkel, nem szokásom mások hülyeségeit beírogatni sehova, és úgy vélem, vagyok annyira intelligens, hogy ha ledobál egy game a szerverekről, akkor utánanézek, és minimum beállítom a tűzfalban és a routeren a megfelelő szabályokat, TCP/IP-UDP portokat, s nem futtatok játék közben torrentet, nem konvertálok közben HD videót stb. De Te biztosan jó emberismerő vagy, ezért nem vitatkoznék veled tovább.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7193) feka007 válasza d_Gabesz007 (#7191) üzenetére


feka007
nagyúr

Az a bajom, hogy lassítják az iwnetet.. :U Remélem gyorsan megoldják most is, és vége a mókának számukra :K

(#7194) bandiie


bandiie
aktív tag

Haverom is tolja most a virágboltit. Azt mondja, hogy 166 verzióval játszanak. Így elvileg velünk (eredeti game, 174) nem is találkozhatnak... Vagy mégis?
Ezért van most még több "Unable to connect to host" szerintem.
Amúgy meg a Steam van átverve, nem az IWNet...

(#7195) SzlobiG válasza bandiie (#7194) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem velünk nem találkozhatnak...akkor nagyonsok 0-10-es szintig lévő játékos lenne és én alig látok olyat.:U Igen olvastam én is, hogy a steam van átverve mivel az ellenőrzi a cskulcsot...

(#7196) Siiiiix válasza Robinhofan (#7188) üzenetére


Siiiiix
tag

Mikor fogjátok megérteni, hogy éppen a virágbolti hülyegyerekek miatt nem adják ki a szerver oldali fileokat?

(#7197) feka007 válasza Siiiiix (#7196) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez meg a másik

(#7198) Wasp91 válasza Siiiiix (#7196) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Pedig jobb lenne ha dedikált szerverek lennének.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#7199) danilla válasza Wasp91 (#7198) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem éppen ellenkezőleg, számomra kimondottan rossz lenne, ha dedicated szerverek lennének. Remélem nem is lesznek.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7200) Siiiiix válasza Wasp91 (#7198) üzenetére


Siiiiix
tag

Neked lehet, de Iw nek nem, mert akkor egy nyomorék gyerek se venné meg mint eddig az összes codot

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.