Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) feka007


feka007
nagyúr

[link] A rohadt sz.rházi, aim+wh mindent használt :W Ez még csak a kör eleje volt, nem várom meg a végét ilyenkor.. Ez a VAC egy kalap fos, mindenki úgy csal ahogy akar :(((
Hova kell beküldeni a képet, hogy tiltsák az accountját?

(#6652) Proky válasza feka007 (#6651) üzenetére


Proky
senior tag

Ezt a képet hiába küldöd be, ez nem bizonyíték. Játék közben ha ilyet tapasztalsz, Shift + Tab Játékosok fül. Itt kiválasztod aki szerinted csal, rá katt. az adatlapjára és ott jobb felül sértő magatartás bejelentése.

(#6653) Gyufaaa válasza Proky (#6652) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nah ezt eddig nem tudtam. :U

(#6654) henesa válasza feka007 (#6651) üzenetére


henesa
aktív tag

Ezt a pingkijelzést én is kipróbálnám csak mivel tudom megnyitni a cfg fájlt ???
Sose csináltam buta vok :DDD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6655) Fortissimus válasza henesa (#6654) üzenetére


Fortissimus
őstag

wordpad pl.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6656) ~Ph'vEscha válasza feka007 (#6651) üzenetére


~Ph'vEscha
aktív tag

[törölve]

[ Szerkesztve ]

Uj nickem : Phvhun

(#6657) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

MW2-ben elő lehet hozni az fps kíjelzést? :F

(#6658) tgulyas válasza Gyufaaa (#6657) üzenetére


tgulyas
senior tag

persze ezel [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#6659) -v-


-v-
addikt

Sziasztok.
Ezzel kb. hogyan menne nekem a játék?
Phenom II X3 710@3ghz, 2gb ram, ati 4830, 1440*900
Mire számítsak?

(#6660) BandiHUN válasza Gyufaaa (#6657) üzenetére


BandiHUN
veterán

vagy ati tray toolsal :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6661) SzlobiG válasza -v- (#6659) üzenetére


SzlobiG
félisten

Eltudsz játszadozni vele szerintem simán persze nem full grafon.

(#6662) Gyufaaa válasza -v- (#6659) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Függ, hogy mennyire mész rá a grafika minőségére. A felbontást simán viszi de max élsimításra meg minőségre ne számíts! Egyébként nem rossz vas, de egy 4870 és 4gb ram jobban mutatna benne... :U

tgulyas & Lorenzo9: :R

(#6663) BandiHUN


BandiHUN
veterán

a full hd és az 1680x1050 között mennyi külömbség lehet adott vason?sajna még egyelőre várom az új 24colos monitorom,mert nem érkezett meg a nagykerbe mára,pedig szerdára várták a kamiont :W de remélem ha 4850-nel álló 91fps-el nyomtam árnyék nélkül,de 2x élsimitás,high,minden on,akkor nem lesz gond :U 1gigás persze a kari+4giga ram

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6664) Gyufaaa válasza BandiHUN (#6663) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Hát látod ez jó kérdés. Még nem próbáltam teljesítményt mérni FullHD-ben. Az tuti, hogy oda az 1gb vram kelleni fog. De szerintem nem lesz nagy külömbség fps-ben. De mindjárt lersek egy tesztet. Valamelyik topikban pont erről beszélgettünk. :U

(#6665) beatkeksz válasza BandiHUN (#6663) üzenetére


beatkeksz
tag

Hát akkor már lehet nem lesz elég FULL HD ba egy 4850

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6666) boogie84 válasza Proky (#6652) üzenetére


boogie84
veterán

Igen, és azzal ki foglalkozik? :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6667) Gyufaaa válasza BandiHUN (#6663) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Kattintgass a felbontások közt és meglátod a külömbséget. FPS terén. Ezek csak tájékoztató jellegúek.

(#6668) Proky válasza beatkeksz (#6665) üzenetére


Proky
senior tag

4850-em van 1Gb memóriával, és elég a Full HD-hez Mw2-nél.

(#6669) Siiiiix válasza Proky (#6668) üzenetére


Siiiiix
tag

101% osan :)

(#6670) danilla válasza Proky (#6668) üzenetére


danilla
őstag

Nekem elég volt egy 512MB-os 4850 a cod4 cod5 höz, természetesen elsimítás nélkül, de szépen akadás mentesen ment.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6671) beatkeksz válasza Proky (#6668) üzenetére


beatkeksz
tag

Hát azért megnézném :B és ne a 25.5 fps-t nézzük amin elég nehéz játszani(ha nem hiszed próbáld ki) hanem legalább 40-50 fps. :K :C

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6672) Proky válasza beatkeksz (#6671) üzenetére


Proky
senior tag

Bocs, de mint mondtam ilyen kártyám van és Full HD-s tv-n 85 FPS limitet kiakasztja.... Gyere nézd meg, egy hétig itthon vagyok :U

(#6673) BandiHUN válasza Proky (#6668) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R mondjuk gondoltam...hisz az 1680-astól nem olyan nagy ugrás,és azon se megy 91 alá nekem,csakha sokat füstölnek...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6674) Zsubi válasza BandiHUN (#6673) üzenetére


Zsubi
őstag

Nekem most tuningolt E3200-al és egy GTX260-al full hd-ban olyan 80fps körül van 4xAA-val és minden bekapcsolva vagy maxon van :D

[ Szerkesztve ]

(#6675) feka007


feka007
nagyúr

Rohadt jó, hogy állandóan a vesztes noob csapathoz rak be HQ-nál, így aztán meglesz a 70.. :W Most is kaszaboltam midnenkit ezerrel de egyszer se tudtam elfoglalni a HQ-t ezekkel a noobokkal.. :DDD

(#6676) beatkeksz válasza Proky (#6672) üzenetére


beatkeksz
tag

config? cori7? ddr3?

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6677) Hunter2 válasza feka007 (#6675) üzenetére


Hunter2
addikt

Játsz FFA-t , ott nem kell gondolkodni hogy amikor meglátsz valakit azt lelehet-e lőni.
bár az kevesebb xp-t ad.
Az AC130-ak kilövésére nincs valami challenge?

(#6678) tomi_mod válasza Hunter2 (#6677) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

olyan biztosan van, hogy semmisíts meg x db ellenséges "streak nyereményt" -de ez is valami perk pro változatához kell. szal kilőhetsz uav-t, helit, megsemmisíthetsz sentry gun-t stb.
nekem inkább a behívásokra rémlik challange...hívj be x alkalommal ac130-t stb. stb.

(#6679) Silent77 válasza feka007 (#6675) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt már rég írni akartam, hogy mindig a vesztes csapatba dob be engem is, 10ből 8x. :(((
Én főleg Domination-t tolom. SD-be nagyon pancser lettem, nem szeretek várni, megyek előre. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6680) Proky válasza beatkeksz (#6676) üzenetére


Proky
senior tag

4 magosított Phenom II 720 BE 3400Mhz, 4 GB DDR2 1066 MHZ memória, de a proci húzás nélkül is bírta... Élsimítás nélkül, azt soha nem használom.

(#6681) SipiBcs válasza feka007 (#6675) üzenetére


SipiBcs
őstag

Gyere velünk hq-zni! ;] Ha már hárman megyünk a hq-ra, az már fél siker! :K

De nem talállak a PH groupban... nick??

Proky: azért a 0 élsimítás sokat lendít olyan felbontáson.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6682) Proky válasza SipiBcs (#6681) üzenetére


Proky
senior tag

Biztos, mint mondtam soha nem használtam. Igaz, heti 1-2 órát megy ilyen felbontáson a gép, mivel ritkán húzom át az egészet a nappaliba a tv-hez, csak ha nagyon ráérek. Alapban egy 19' Samum van 1280*1024-ben a gépnél.

(#6683) SipiBcs válasza Proky (#6682) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha jól emlékszem, akkor 4830tól indult a kérdéskör. Én olyat használok, Saphire kivitelben. Húzva, 1280x1024-ben 3.6ra cibált E8400-el hibátlan, akadásmentes 4x AA-val.
(nekem is ennyit bír a monitorom) :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6684) Siiiiix válasza feka007 (#6651) üzenetére


Siiiiix
tag

Nem fos, mivel itt 1 nap alatt annyi emberrel találkozol mint cod2 be vagy 4 be fél év alatt. Ezért persze több csalóval is fogsz, de amint jön a köv VAC update, megint ki lesz baszva kismillió ember, és ráadásul nem 2 percre hanem örökre

(#6685) feka007 válasza SipiBcs (#6681) üzenetére


feka007
nagyúr

gery576 a felhasználónevem :R

Megvan az M1887 na végre :C Innentől már nem lesz nehéz

Siiiiix: Na majd meglátjuk.. Amúgy meg folyamatosan kickelnie kéne, nem a moderátoroknak kéne időnként bannolni azt a többezer csalót..

[ Szerkesztve ]

(#6686) @rglaaf válasza SipiBcs (#6681) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha mentek HQ pubra gondoljatok rám is én benne vagyok majd felveszlek steam-n ha kell ts tudok szobát

PSN:BiZzare_0 ️

(#6687) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Most kezdtem el az mw2-őt:) A második pályán már megakadtam. Amikor a hófújásba kell menni a végén pedig egy bunkerbe megyek be. Ott fölmegyek a modulért, de amikor megyek vissza akkor társamat lelövik. Mi a fenét kell ott csinálni?:)

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#6688) Tom6 válasza syler (#6687) üzenetére


Tom6
aktív tag

Hy!
Csak lopakodj a dobozokhoz hogy ne vegyenek észre! :)

[ Szerkesztve ]

(#6689) boogie84 válasza feka007 (#6675) üzenetére


boogie84
veterán

A hq érdekes! 20mp-ig offline a hq, gyakorlatilag addig tdm van. Utána meg meghal az a csapat amelyik már elfoglalta. Sajnos nem ugyan olyan a hq mint a 4ben. :(
Ha ebben legalább olyan lenne h a támadó csapatnak is lenne legalább 10mp-nyi resi ideje akkor már jó lenne. Na de így h ömlenek a hqra :(
Ja és azt a 20 mp-t spawnkill -el töltik :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6690) Shodan


Shodan
addikt

steady aim perk mit csinál pontosan. azt tudom hogy a pro-nál tovább tartja bennt a levegőt, de mondjuk csak ha simán m4-el használom akkor azzal is pontosabban céloz?
illetve
ha gránátot dobok akkor azt mindenképpen bejelzi a radaron? ha van cold bloodom és ninjám ,hangtompitom meg minden akkor is?

perk1 és perk3 nak ti mikkel mentek?

double post, jeee hány XP-t akpok érte? :D egy kicsit sok lesz mára a jatekbol...

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6691) frame>24 válasza tomi_mod (#6678) üzenetére


frame>24
addikt

Ha sok enemy cuccot kilősz, kapsz egy "Rejected" callsign-t. Azt' jóvan.

más: ez itt off nagyon, de pollack-os haverjaim megcsinálták az egész sulit CS 1.6-ban mapnak (ma mesélték)... Szarrá kellett butítani a textúrákat, hogy elférjen. :DDD Pl. CT kezd a bejáratnál, túszos terrorok meg a tanszéken. :))

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6692) Shodan válasza frame>24 (#6691) üzenetére


Shodan
addikt

én még duke-ba csináltam ilyesmit :) ott ugy kezdődött hogy a tanárt(disznó) becsipte az ajtó :DDD

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6693) bandiie válasza boogie84 (#6689) üzenetére


bandiie
aktív tag

Hát ezzel én se vagyok elégedett. :(

(#6694) feka007 válasza boogie84 (#6689) üzenetére


feka007
nagyúr

30 mp-ig offline. :K Mondjuk abban a 30 secben elég sok kill összejön, nekem az nem tetszik ahogy a pontot ossza a HQ elfoglalásánál, sokszor én érek oda először és mégis én kapom a kevesebb pontot, meg amúgy is hülyeség hogy aki 0,1 seccel előbb ott van az 300 pontot kap, én meg 10-et, sokszor ha látom hogy ott van vki akkor be se megyek már, úgyis csak kigl-eznek..
Ja meg FFA-hoz rohadt kevés az a 8 fő, így még jobban a kemp megy, mert ha legalább látok vkit a pálya közepén mozogni akkor én is odamegyek, de így csak a kemp..

(#6695) bandiie válasza Shodan (#6690) üzenetére


bandiie
aktív tag

Steady Aim-al jobban lő csipőből, célzás nélkül.

(#6696) Siiiiix


Siiiiix
tag

Legjobb akkor is a 3RD person Hq esetleg sabotage

(#6697) Mappa


Mappa
addikt

70 level után....mondom Prestige MODE azt had szóljon....bakker annyira nincs kedvem végig tolni,minden kezdetleges...fegyver,perk...szanaszét lőnek :W van valami nagy durr hogy prestige mode tolom? ...vagy voltaképp annyi hogy igy kapok több emble,title-t? ..meg a csillag a nevemnél....tiszta szahar ez így ;]

nem kötelező megadni

(#6698) boogie84 válasza Mappa (#6697) üzenetére


boogie84
veterán

+ ahányszor elkezded kapsz egy új class-t amit be tudsz állítani kedved szerint. Ennek ellenére azt hiszem én sem kezdem el.

feka007: El tudnám törni a kezét annak aki hq offline időben a resit járja :W

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6699) beatkeksz válasza Mappa (#6697) üzenetére


beatkeksz
tag

Nem igazán... Nincs valami sok értelme... esetleg ha lenne kis AK vagy vmi

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#6700) frame>24 válasza feka007 (#6694) üzenetére


frame>24
addikt

Hát bocs, de a FFA-os részben nem értem a logikát. Minél kevesebben vannak valahol, annál inkább pont a mozgásra vagy ítélve, ha látni is akarsz valakit. Gondolj bele, ha pl. 2-en vagytok és mindenki vár, mennyi az esélye, hogy összefuttok a kemp-helyre menés közben, és mennyi, ha a 20-an? :U A kemp csak a legnagyobb játékos-számnál kifizetődő...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.