Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) noobsaibot válasza Black Dragon (#17999) üzenetére


noobsaibot
tag

Nem hirdetés!És nem a warezt hírdetem,nekem eredeti van,csak aki megunta a steam baromságait,alacsony pinget akar és teljes kontrolt a csalók felett az tegyen 1 próbát,megéri.

Xiaomi MI8

(#18002) Black Dragon válasza noobsaibot (#18001) üzenetére


Black Dragon
addikt

Majd este kipróbálom, bár nekem ez is megfelel.

(#18003) noobsaibot válasza Black Dragon (#18002) üzenetére


noobsaibot
tag

De csak alteren műxik!Sima iwneten ki ne próbáld,mert a VAC szerintem cheat-nek fogja látni,mivel memoba töltődő progi,ami a játék futását módosítja!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI8

(#18004) dokee78


dokee78
félisten

Rég nem nézett be ide Moderátor.

(#18005) Black Dragon válasza noobsaibot (#18003) üzenetére


Black Dragon
addikt

Jah, én nem a host tools ra gondoltam, hanem az AlterIW re. Lehet ma este rászánom magam, hogy kipróbáljam.

Ez a host tool pedig egyfajta cheat, ami csak alteren műxik.

(#18006) Thome


Thome
addikt

Valaki egy kis alteriwnet marhulás cheaterek nélkül? Steames origi verziót messze kerülöm...

(#18007) noobsaibot válasza dokee78 (#18004) üzenetére


noobsaibot
tag

Na ne!Attól hogy alteren játszom,még megvettem eredetiben!Ez már csak nem Warez!Inkább az activision érdemelne pert a nem megfelelő szolgáltatásért!Nem játszanék alteren ha a steam-es megfelelő lenne!

Xiaomi MI8

(#18008) noobsaibot válasza Thome (#18006) üzenetére


noobsaibot
tag

Én mennék!?

Xiaomi MI8

(#18009) Neil Watts válasza noobsaibot (#18008) üzenetére


Neil Watts
veterán

Akkor add meg a nicked, es felveszlek Xfire-n :)!
Mas valaki is jon?

(#18010) noobsaibot válasza Neil Watts (#18009) üzenetére


noobsaibot
tag

x-fire:noobsaibot10,de nekem nem látja az xfire valamiért a gamet!

Xiaomi MI8

(#18011) Neil Watts válasza noobsaibot (#18010) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az alteres nickedre gondoltam. :)

(#18012) noobsaibot válasza Neil Watts (#18011) üzenetére


noobsaibot
tag

[HUN]noobsaibot......továbbiak privibe,ne itt off-oljunk!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI8

(#18013) Thome válasza noobsaibot (#18008) üzenetére


Thome
addikt

Akkor már csak az a kérdésem van, hogy hogyan lehet közös lobbiba kerülni, ahonnét kereshetünk játékot? (Steames berkeken belül az "Invite" gombra célzok, alterIWNetes megoldással.)

Pü-ben válaszolj, kérlek!

(#18014) zH.


zH.
senior tag

énis alterral nyomom ,nem csalok ( ez meg is látszik a statomon. )

egy közös game-be bennelennék ,bár nemtudom mennyire lehetséges.

just be

(#18015) harry3 válasza noobsaibot (#18007) üzenetére


harry3
őstag

Hogyhogy csak 5000Ft? :Y

(#18016) Neil Watts válasza zH. (#18014) üzenetére


Neil Watts
veterán

privat!

(#18017) Black Dragon válasza harry3 (#18015) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tesco.:))

(#18018) harry3 válasza Black Dragon (#18017) üzenetére


harry3
őstag

Nemrég néztem 9999FT volt.
Miért csökkentett ár? Sérült csomagolás?

(#18019) Black Dragon válasza harry3 (#18018) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nemtom, lehet valami akcio volt éppen.:F

(#18020) zH. válasza Black Dragon (#18019) üzenetére


zH.
senior tag

ottvan a blokkon ,hogy csökkentett ár.

just be

(#18021) Black Dragon válasza zH. (#18020) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát akkor eléggé jól járt vele. :)

harry3: nem viccből mondtam a tescot, mivel tényleg ott vette.:DDD nem a cdgalaxisban. Bár mostanában ottis rohadt jo akciók vannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#18022) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nah így állok perpill.

(#18023) F e Z o válasza Black Dragon (#18022) üzenetére


F e Z o
veterán

40-el :Y elég sorozatgyilkosnak tűnsz.

H2O über alles!

(#18024) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Alter alatt hogy lehet kick-elni vagy ban-olni ha én vagyok a host?? Elég sok a csaló köcsög. :(((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18025) Tsumaas válasza tupacamaru (#18024) üzenetére


Tsumaas
senior tag

Jó, nem szóltam :DD

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#18026) noobsaibot válasza Black Dragon (#18021) üzenetére


noobsaibot
tag

De jól ám!Hiányzott róla a fólia! :)

Xiaomi MI8

(#18027) noobsaibot válasza tupacamaru (#18024) üzenetére


noobsaibot
tag

alt+tab után konzolba kell írni: status utána látod a playerek kliensszámát ill nevét,majd jöhetnek a parancsok:
kick név
clientkick kliensszám
tempbanuser név
tembanclient kliensszám
Csak tempban elérhető egyenlőre.
Névnél színkód is kell!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI8

(#18028) Anubiss válasza tupacamaru (#18024) üzenetére


Anubiss
tag

www.mw2admin.tk

Itt van egy kis program (teljesen ingyenes). Figyelmeztet is téged, ha te vagy a host és a játékmenet közben tudsz különféle parancsokat adni. Pl.: kick, játékmód váltás, térkép váltás, map újraindítás, játékbeli konzol. Minden a numpadról megy. Hasznos, főleg ha egy csomó hülye van fent.

(#18029) CPT.Pirk válasza tupacamaru (#18024) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Töltsd le az alter oldaláról ezt: AlterIW Hosting Aid v2.2 - Now with GUI!
Ez a legegyszerűbb. Ini fájlba beadod a játék helyét, aztán indítva a gamét alt+0 hogy host legyél, alt+4 -re kitesz a winbe, megnyomod a refresh list gombot, látod a playereket, az előttük lévő számot beírod a mezőbe, és megnyomod a megfelelő kick indok gombot, a kolléga már repül is. Léphetsz vissza a játékba.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18030) noobsaibot válasza CPT.Pirk (#18029) üzenetére


noobsaibot
tag

Pirk!Mi a nicked?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI8

(#18031) Roliiii válasza noobsaibot (#18030) üzenetére


Roliiii
aktív tag

most hogy mindeki segit altereseknek, valaki segitene hogy csináljak 18 fös szerot? :U

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#18032) Proky


Proky
senior tag

Ma játszottunk egy barátságos HC SD partit Enemy vs BHG. A második körben sajnos érdeles dolog történt, vezettünk amikor is Sikoly nevű ismerős játékost elmondása szerint steam hibával kidobta a játékból.

Visszatérése után feltűnően jobban játszott, két megkérdőjelezhető killje után mindenki takarásban maradt fal mögött a kezdőn (Rundown pálya) tőlünk. Első körben Krampit nyomta le falon keresztül, majd Nevert utolsóként. Never maradt egy helyben, UAV nem volt, Sikoly csapattársai közül sem vehették észre, mégis pompás lövéssel falon át elsőre le lett nyomva, egy nem szokványos camper helyen.

Egy barátságos partiban, ami pont azért lett megszervezve Wans-el, illetve Agathonnal az elején, hogy adott két csapat akik játszhatnának GL, RPG nélkül is egy csak magyarokból álló lag és CSALÓ mentes partit. Erre jön egy ILYEN Sikoly Gratulálok, valóban szükséges volt gyakorlatilag majd barátok közt, akik közel naponta játszanak együtt, benyomni a wh-t, illetve lejáratni a csapattársait is.

Természetesen hiába írod át a neved másra Sikoly (most 22.44-kor pld HITLER VOLL FUHRER -re) akkor is tudni fogjuk hogy egy jellemtelen, saját játékostársaidat (itt ellenkező oldalon álltunk, de azért már nem keveset játszottunk egymás mellett is) átverő CSALÓ vagy.

[ Szerkesztve ]

(#18033) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX, mindenkinek a segítséget. :K :R

Meg van a Head's Up! :B :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18034) CPT.Pirk válasza noobsaibot (#18030) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az összes codban Csupasz_Pisztoly néven tolom. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18035) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma kicsit játszadoztam a gémmel, most is mondom megyek egy ground war-t bedob CTF érdekes mondom nem is lehetne ilyen, leave majd reconnet bedob SD-re úgy hogy a playerek ugrálnak összevissza. WTF?:D

Ez a gém már ennyire szar lett?:D Amikor még játszottam vele aktívabban akkor még csak az aim ment, de már ez is kész vicc amit művelnek a fejlesztők, hogy engedik ezt.

(#18036) Thome válasza noobsaibot (#18030) üzenetére


Thome
addikt

Hümmhümm? LINK

(#18037) F e Z o válasza Proky (#18032) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha már egy barátságos party-n is ilyen előfordul. Egyszerűen nem értem meg az ilyen embereket, épp ez lenne a lényeg, hogy megbeszélt szabályok közt (no rpg, gl) kiderüljön ki a jobb. Nem hogy örülne, hogy nem repkednek a hurkák a mapon. Ezzel elrontotta a ti játékkedveteket, de sztem a saját csapatáét is.
Hány éves lehet egyébként?

H2O über alles!

(#18038) Proky válasza F e Z o (#18037) üzenetére


Proky
senior tag

Nem tudom mennyi idős

Elrontotta persze, az egy dolog hogy csalt, de mivel ez nem public sima szóló parti volt ahol egyedül csalt, így a saját társainak nevét is bemocskolta. Azóta privát profilt állított be, változtatgatja a nevét, de a Steam azonosító oldalának nevét (http://steamcommunity.com/id/sikoly) nem tudja megváltoztatni. Ezzel a normális tisztességes társai nevét is helyrerakta, az én társaim véleményét nem is mondom, (ugyanis mivel SD-ről van szó elméletileg láthatták Ők is haláluk után hogy mit művel a társuk, mégsem szóltak, tettek ellene semmit), Wans/Agathonban én személy szerint továbbra is megbízom (Wans ugye nem is volt ott, Agát pedig tartom annyira tisztességesnek) hogy szólt volna ha tud erről

(#18039) Valek81


Valek81
csendes tag

Mielőtt killcamből kiderült fixen a wh, már előtte láttuk a turpisságot, mivel másik klántárs szemszögéből nézve példa volt rá, hogy ugye Rundown-on támadó oldalról indulva a jobb oldali híd előtt balról található lemezépület mögött volt Jose, és úgy átlőtték mindkét falát csipával mint a szart, holott se UAV, se ellenfél nem látta, hogy onnét közelít. Aztán ugye amikor kiderült hogy whznak, szólok nekik, hogy azért ezt baráti meccsen nem kellett volna, gyakorlatilag a "Ti is csaltok" gyerekes választ kaptam.
Meccs közben meg chatbe ment a camper gay szöveg, főleg Bencétől. Szóval azt hiszem, a BHG sikeres klántársakra tett szert.

"to punish and enslave..."

(#18040) Black Dragon válasza Roliiii (#18031) üzenetére


Black Dragon
addikt

Bevhívsz embereket a menüből, majd ha megvagytok mind a 18 an, akkor rámész a ground warra, ennyi.:)

(#18041) Gál István


Gál István
senior tag

A BHG-val én is összefutottam, sd-n szétszedtek minket.

Szerk, annyira nem is, asszem 2:1

[ Szerkesztve ]

(#18042) Black Dragon válasza Gál István (#18041) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azokkal már énis találkoztam, de csúnyűn kikaptak tőlünk, meg néha tőlem is, mert 1-2 menetben mindet lehoztam.:)

Nem olyan jók. :N

(#18043) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nah most voltam Ground War on, és a csávó specben volt és közben késelt mindenkit és a centryt is lerakott a pálya aljára és onnan lőtt le mindenkit.:W:W

(#18044) Wans


Wans
aktív tag

Írnom kell feltétlenül az ügyben, de hozzáteszem nem tudok 3 hete érdemben a csoport életében aktívan részt venni, mert meghalt a videokártyám. Csak 2d-ben üzemel.
Sikollyal sokszor toltam együtt, nem vettem észre, hogy bármikor is csalna.
Aga is és a fiam is legtöbbször lejátszotta. De soha nem csalt.
Prokyt sokkal korábbról ismerem. Nincs okom kételkedni a szavaiban. Sikolyról képtelen vagyok elhinni, hogy rosszat tenne. Mindíg fellépett a csalás ellen.
Mindenképp utána járok mi történt tegnap. Az biztos, amíg a BHG létezik és én a vezetője vagyok csaló egy percig sem lesz tag.
Agaton ott volt, még ma elbeszélgetek vele. De ha nem erősíti meg a feltételezést, sőt ha ellene szól akkor akkor neki kell hinnem, és visszautasítok minden alaptalan vádaskodást, hitelrontást.

pl az említett pályán az "A" lerakóhoz közeli hídon akár oda-vissza én is gyakran lövöm vakon a fal kerítést közvetlan az átjáró mellett, mert oda campel be mindíg valaki. De számtalan ilyen hely van.
Pl cod1 ben jellemző volt anno az un. "spot nade"-zés ami egy bizonyos helyről bemért adott camphelyre,útvonalra vakon dobott gránátot jelentette. Én kb 50-80 ilyen módot ismertem. Most minden killre azt írták volna, hogy csitter?
A hc módot amúgy baráti meccseken sem szeretem. Jobb tisztán látni. Üdv. Old Wans

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#18045) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Itt a kép.LOL!

[ Szerkesztve ]

(#18046) zH. válasza Black Dragon (#18045) üzenetére


zH.
senior tag

:DD

just be

(#18047) Lankadatlan


Lankadatlan
tag

Sziasztok!

Nekem is hozzá kell szólnom a dologhoz, mint BHG tag!
Én a tegnapi nap folyamán nem voltam jelen ezen az említett meccsen, de szégyen-gyalázatnak tartom, hogy magyarok ráadásul a saját klán és csapattársaim ilyet tegyenek!!
Ez botrány kérem!

Tegnap majd 3 órán keresztül játszottam vállt vállnak vetve BHG Poptonikkal BHG Nyagammal és Enemy Prokyval és Enemy Valekkal minden probléma és csalást nem tapasztalva!

Azt tudni kell, hogy a BHG felelősséget nem válalhat egy ember ügyében, de ez másképpen történt itt egy mocskos dolog történt, (amit én legalábbis a magam részéről) rendkívülien elítélek mert én is utálom a csalókat!

Sajnálom, hogy megtörtént és magam részéről elnézést kérek Enemy-éktől ebben a dologban!!

Sajnálom....

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#18048) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ez a BHG klán a világ egyik legjobb klánja, hogy ekkora ügyet kell belőle csinálni?

Nem a cb n vagytok omg.

Ha csalt csalt, ha nem nem. Visszafordítani már nem lehet bármi is történt. Tartsatok belső vizsgálatot azt kész.

[ Szerkesztve ]

(#18049) Valek81


Valek81
csendes tag

Mikor felmerült bennünk a csalás lehetősége, Agatonnak írtam egy üzenetet, hogy nem lehetséges-e, hogy csal, vagy csalnak. Ő kizártnak tartotta. Aztán Sikoly meglőtte utolsóként Neverdie-t csipával (ugye mivel uccsó frag ezért van killcam). Agaton bocsánatot kért, és azt írta, hogy ezt nem gondolta volna (rohadt egyértelmű volt a dolog.) A BHG klánjelzést levette a steam ill. a játékneve elől. Azt hiszem ez mindent elárul. Félreértés ne essék én nem a klánt minősítem. Én biztos vagyok benne, hogy emiatt mi még fogunk játszani egykét public szerón vállt-vállnak vetve. De nem hiszem, hogy egy baráti war visszavágónak így kellett volna lezajlani.

"to punish and enslave..."

(#18050) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ezért nem kell privátot játszani magyarokkal, előbb vagy utóbb ugy is valakinek elborul az agya egy furcsa szituációban és aztán megy a csalózás és a gyanusitgatás

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.