Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Undoroid válasza Zsubi (#12000) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" nem mutatja a game a győztes kill-t " Ez már Nekem is feltűnt.Sokáig látható volt a Domination-nál,de már régen nem láttam Én sem!Legutóbb tegnap láttam,de csak Sabotage-játékmódnál!Az pedig lényegtelen,hogy a csapatom vesztette avagy nyerte az aktuális meccsett!

Nem lehet,hogy az aktuális HOST-nál van valamiféle belebabrálás a játék mappájában?Pl.: szinte mindenhol látom a módosított ping-kijelzést is!

szerk:

Most látom csak! :Y

Gratula a #12000. hsz-hoz!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12002) Zsubi válasza Undoroid (#12001) üzenetére


Zsubi
őstag

Nekem először SD-nél tűnt fel ez. Csak kicsit érdekes volt hogy amikor néha sikerült megölnöm az utolsó embert a másik csapatból és nem látták a winning kill-t akkor egyből ment a wh+cheaterezés :W Nem babráltam bele semmibe ezért is érdekes a dolog :(
Igaz ma nekem eléggé rakoncátlankodott a Steam, folyamatosan kidobált meg a hasonlók :(((

Észre sem vettem hogy enyém a 12000.-ik hsz. :B :C

(#12003) henesa


henesa
aktív tag

Ismét " JÓL " működik a nagy IW-net. :W

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12004) Polllen


Polllen
nagyúr

Anno úgy fel voltam háborodva, hogy lehet nem lesz chat a gémben...most szívesen kikapcsolnám...

Akárhová megyünk kapjuk a f***, retard és társait...elég idegesítő...az utolsó aki felidegesített, beszólt, hogy miért gl-ezek, amikor klántársa az első perctől kezdve azzal ment...én csak utána váltottam, hogy megmutassam neki, hogy működik... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12005) vibra


vibra
tag

Sziasztok.
Segítség kellene ebben:minden játék után az avira a steam mappában fog 1 ilyet:
TR/SPY.Keylogger.dji.
Kitakarítom , de mindig előkerül.Vírus vagy ismeretlen alkalmazásnak nézi.
Eddig még nem volt ma kezdte el.
MI LEHET EZ?

[ Szerkesztve ]

(#12006) donjohnson válasza vibra (#12005) üzenetére


donjohnson
addikt

miben?
szerkeszd újra, amíg még lehet, mert nem látszik semmi :(

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#12007) Polllen válasza vibra (#12005) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem ezt kell tenned:

De ha nem működik még mindig lehet ezt:

Remélem tudtam segíteni :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12008) vibra válasza donjohnson (#12006) üzenetére


vibra
tag

Bocsi nem ment a kép.

(#12009) donjohnson válasza Polllen (#12007) üzenetére


donjohnson
addikt

de jófej vagy :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#12010) Polllen válasza vibra (#12005) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam is előfordult eddig 3x...Elméletben lehetséges, hogy ha a host gépe vírusos a p2p technológiának köszönhetően ezeket a vírusokat szépen továbbadja...

Azért írom, hogy elméletben, mert még nem volt világraszóló botrány abból, hogy ezrek gépe változott volna zombi gépé, de azért érdemes észnél lenni és nem kikapcsolni a vírusscant játék közben.

Neked pedig egy teljes scan-t ajánlok, rootkit kereséssel!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12011) vibra válasza Polllen (#12010) üzenetére


vibra
tag

Köszönöm.
Az elmúlt pár percben 2x is futtattam a scant.1x a steam mappán 1x az egész rendszeren.
A takarítás után már nem talált semmit.
Akkor most minden játék után scan? :W

(#12012) Polllen válasza vibra (#12011) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem kell!

Avira folyamatosan scan-nel a háttérben, nekem pl mind3x játék közben dobta fel, gém meg repült a tálcára...Szóval nem kell, avira figyel helyetted!

Amúgy a teljes scan gépfüggő, de nálam másfél óra...biztos, hogy lefutott 2 perc alatt a tejles rendszer scan? (mert akkor az csak sumákolás, fertőzött a vírusírtód ;) )

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12013) vibra válasza Polllen (#12012) üzenetére


vibra
tag

Rendben !!

Még 1x köszi.

Kb 20-25 perc a teljes scan.

[ Szerkesztve ]

(#12014) LamaCube válasza Polllen (#12004) üzenetére


LamaCube
addikt

És miért nem kapcsolod ki???Én egyből azzal kezdtem :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12015) Polllen válasza LamaCube (#12014) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem figyeltem, de van ilyen opció, hogy chat off? :DDD

VOIP-t már kilőttem...(amúgy a csúcs még az volt, hogy elpicsáztuk a társaságot és elkezdte írni, hogy hívjuk ki valamilyen játékban, írt vagy 5-t...warozni és majd jól megmutatja...mutogassa anyukájának... :DDD )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12016) LamaCube válasza Polllen (#12015) üzenetére


LamaCube
addikt

Ohh nem hiába lama a nevem:) Bocsi ezt benéztem :W :R
Egyébként van: a chat helyét leragasztod szigetelő szalaggal és nem látod mit írnak :DD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12017) pisti88+


pisti88+
senior tag

Köszöntem a mai gamet! A vegere kevesen maradtunk, így toltunk egy kis JQ-t teljesen jol ment öröm volt jó éjt! :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#12018) pisti88+ válasza pisti88+ (#12017) üzenetére


pisti88+
senior tag

HQ-t :D

Pisti -(*_*)-™

(#12019) Mrdevil válasza pisti88+ (#12017) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mi az a "JQ" Pistikém?? De azért értjük ne aggódj... :DD :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12020) Svájcinéger válasza Corpuscle (#11994) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát remélem, hogy kapsz még egy két fejest. Na majd invitállak ha nem tolod, aztán néha csak összejön, bár akkor meg együtt leszünk.
Undoroid: akkor jó volt a megérzésem. Láttam, hogy "0" hsz és gyanús lett.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12021) Thome


Thome
addikt

Volt Cod, nincs cod. További sikerekben gazdag Codozást mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#12022) Undoroid válasza Svájcinéger (#12020) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Válogatás nélkül spamolta több Fórumtársunkat...Még a Modikat is! :DDD

* * *

Thome!

" Volt Cod, nincs cod " Nocsak?! :Y Mi történt?Beleuntál?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12023) đayW@LkeR válasza Thome (#12021) üzenetére


đayW@LkeR
tag

Miért mi lett?

LARAXIOR a héten délutános vagyok, hétvégétől és jövőhéten újra várom az Invite. ;]

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#12024) @rglaaf


@rglaaf
veterán

steam is remek formában van... :((

PSN:BiZzare_0 ️

(#12025) Wans


Wans
aktív tag

hali, ezen az oldalon megtalálható a szövege is a videonak.
[link]
És van még egy kedvencem, ez az uccso ilyen hozzászólásom, de ezt is érdemes megnézni, főleg ha valaki ért egy kicsit angolúl, ha nem akkor is kihámozható milyen szövegeket ejtenek benne a visszaidézett kommentekből.
http://www.youtube.com/watch?v=u6JKP_W_HGY

[ Szerkesztve ]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#12026) bul07


bul07
nagyúr

Call of Duty 7 Vietnámban játszódik majd
Activision idén novemberre tervezi a játék kiadását
na ezt tuti nem fogom megvenni így marad a MW2 ha nem unok addig rá
mert nem hiszem hogy MW2 le tudna kötni két évre mint a MW

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12027) Hunter2 válasza Polllen (#12012) üzenetére


Hunter2
addikt

Múltkor mentünk haverral pub-on és találkoztunk valami magyar arcal aki rögtön írta hogy adjam meg az xfire azonosítómat, én meg csak annyit írtam neki hogy "anyu mondta hogy ne ismerkedjek neten" ;]
Haver visított a röhögéstől.

(#12028) Axel pRo válasza bul07 (#12026) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Az már megint valami összecsapott tákolmány lesz...
Már csak abban bízom hogy a treyarch nagyobbat tud alkotni mint az infinity ward.. :U

"Cogito ergo Sum."

(#12029) pisti88+ válasza Mrdevil (#12019) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jvítottam ott van fölötte :D , má nem láttam este csak ugy az érzés vezette a kezemet a billentyűkön! :B :R

Pisti -(*_*)-™

(#12030) boogie84 válasza bul07 (#12026) üzenetére


boogie84
veterán

Amennyiben mégiscsak jönnének dedikált szerverek akkor le tudná tovább is!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12031) Pala


Pala
veterán

Hali!
Szerintetek normális az, hogy a training után legelső pálya elején (amikor a hidat kell védeni) az adataimnál látható konfiggal 35fps-el fut a játék? :F 1680x1050-ben, minden maxon, de ha lejjebb veszem a felbontást 1280x800-ra és kikapcsolom az AA-t, akkor is csak pár fps-t javul, olyan, mintha procilimit lenne. Tényleg ennyire hardverizzasztó az a rész, vagy csak nálam van valami gubanc? :F
Amúgy ezt leszámítva jól fut, de vannak helyek az első pályán (pl. mikor a sűrű porfelhőben autózunk), ahol 30-35fps-t bámulok néha.

(#12032) pisti88+ válasza Pala (#12031) üzenetére


pisti88+
senior tag

Butaság jo konfigod van próbálj drivert frissíteni! :R Mennyi ram van a vga-n mert eszi azt is a game! :R

Pisti -(*_*)-™

(#12033) LamaCube válasza Pala (#12031) üzenetére


LamaCube
addikt

Vedd le a texturákat extáról highra és nem lesz szvsz probléma.Itt legalább is sok embernek megoldotta.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12034) Pala válasza pisti88+ (#12032) üzenetére


Pala
veterán

1GB. Tudom, hogy az extra textúrák zabálják a ramot, nade csak nem kell ide 2 gigás kártya! :)
Egyébként 9.8-cas catalystot használok (display driver + att), de azért nem gyanakszom erre, mert a játék megjelenésekor szintén ugyanezzel a driverrel próbáltam ki, és emlékeim szerint akkor meg se röccent. :F Azóta mindössze annyi változás történt a gépemen, hogy az alaplapi biost frissítettem + Vistáról Win7-re váltottam.

Lamacube: igen, de ezek nem ilyen laggolós megakadások (a vram hiánya általában ilyesmit okoz), hanem egyszerűen úgy lassul be a játék (az intenzív részeken), mintha a hardver nem lenne elég erős.

Azért próbaképpen megnézem high textúrákkal is, végülis sose tudni....

[ Szerkesztve ]

(#12035) boogie84 válasza Pala (#12031) üzenetére


boogie84
veterán

Megjelenéskor tényleg voltak olyan problémák h ATI kareszokon a részletességet vissza kellett venni. én a 10.2es drivert használom. Semmi probléma vele.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12036) Pala válasza boogie84 (#12035) üzenetére


Pala
veterán

Hallottam róla én is. De most kipróbáltam, még csak nem is high-on, hanem egyenesen lowon, és centire ugyanannyi fps-t kapok.. mintha full procilimit lenne, nem is értem. :F Nade most megpróbálom akkor én is a 10.2-vel, mert amúgy tanácstalan vagyok.

(#12037) boogie84 válasza Pala (#12036) üzenetére


boogie84
veterán

Uninstall-al próbáld meg cserélni a drivert, hátha bezavar az előző.
Egyébként anno nálam is volt vmi mizéria, a netemen kívül. De azóta semmi. Nálam is a Hammeres tésztánál volt hiba.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12038) pisti88+


pisti88+
senior tag

Mielőtt lezeded a drivert driver clen proval vagy más erre a célra kitalált progival nyomasd végig a gépet hogy ne ia maradjon semmi, aztán uj driver felrak! :R

Pisti -(*_*)-™

(#12039) LamaCube válasza Pala (#12036) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát pedig megírtad a megoldást.Miszerint a régi op-rendszeren futott rendesen.Valószínű a win7 kavart be valamit.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12040) pisti88+ válasza LamaCube (#12039) üzenetére


pisti88+
senior tag

Win 7 alatt is mennek az ati kártyák ne viccelj már... :R Csak valamit a kedves fórumtárs esetleg nemjolcsinált szerintem driver lessz! :K

Pisti -(*_*)-™

(#12041) Pala


Pala
veterán

Most fogom felrakni a 10.2-est. Ez a driver cleaner biztos, hogy szükséges? Jelenleg annyit csináltam, hogy a catalyst install managerben express uninstallal lenyaltam mindent + restart. Ez most látszólag mindent leszedett... vagy vannak olyan registry bejegyzések, amik még így sem törlődnek? Nekem ez a driver frissítés kicsit ismeretlen területm, mert kb. 4-5 havonta formázom a gépet és általában addig ki is tartok egy driver mellett, szóval a frissítés egyúttal az új win-telepítéssel történik, így ugyebár sose kell semmit bütykölni. (Egyébként a rendszer teljesen friss, a 9.8-cat is közvetlenül a windows telepítése után raktam fel)

(#12042) boogie84 válasza Pala (#12041) üzenetére


boogie84
veterán

Én is a catalyst install managerben express uninstall-t használom. Nálam azzal működik.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12043) pisti88+ válasza Pala (#12041) üzenetére


pisti88+
senior tag

Én játam már ugy igaz NV driverrel hogy csak uninstalláltam és mikor az uj telepítése után elindult a gép érdekes volt az alap képernyőt bámulni :DDD nem szükséges csak elővigyázatosságbol én megszoktam csinálni! :R

Pisti -(*_*)-™

(#12044) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Srácok, nem tudom hogy jó hír-e, én speciel örülök most. Kicsit utánaolvasgattam a multis wirágbolti dolgoknak, sacc 1 hónapon belül jön a "lényegében dedikált szerver". :)

Egyrészt a wirágboltisok mehetnek oda rombolni egymást, másrészt viszont egyszerűbb lesz a haverokkal multizni, saját szerveren nyomni. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12045) boogie84 válasza wwenigma (#12044) üzenetére


boogie84
veterán

:Y :Y Hol olvastad h jönnek a ded szerverek??

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#12046) SipiBcs válasza Pala (#12041) üzenetére


SipiBcs
őstag

Bár írtam már.... Megküzdöttem vele keményen! :O

A driver cleaner-rel nem nyúlsz mellé! Azzal uninstall, ha engedi, akkor csökkentett módban. Restart után rakd fel, de ne a komplett csomagot. Külön a drivert és külön a kiegészítőkből azt amit használsz. Restart... beállít, használ, tapsol... :C :R :DDD

De szvsz nálad nem ez lesz a probléma megoldása! :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#12047) @rglaaf válasza boogie84 (#12045) üzenetére


@rglaaf
veterán

már január közepén is ezt mondogatták ugy hogy szkeptikus vagyok egyenlőre

PSN:BiZzare_0 ️

(#12048) Pala


Pala
veterán

Végülis felraktam a 10.2-őt, de az eredmény rosszabb, mint volt: első pálya, nyitójelenet: 25 fps low textúrákkal (meg extrán is). :( Nem vágom, mi lehet, minden más játék tökéletesen és gyorsan fut, ez meg olyan, mintha valami egymagos P4 szenvedne alatta. Persze, amikor felnézek az égre, kapok 150fps-t, de hát ez sovány vígasz. Itt valami más gebasz lesz, de tippem sincs, hogy mi lehet. :F

Sipibcs: sajnos tényleg nem ez lesz a dolog nyitja. Ha minden ilyen rosszul futna, akkor legalább lehetne sejteni, hogy globálisan van valami probléma, de csak és kizárólag az MW2 fut ilyen ramatyul, valamiért pikkel rá a gépem.

[ Szerkesztve ]

(#12049) danilla válasza boogie84 (#12045) üzenetére


danilla
őstag

Igen lesz dedikated szerver, van egy csapat aki teljesen átdolgozza a játék multis részét, de azon csak a virágboltiak tudnak majd játszani, szal temérdek sok cheater ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#12050) pisti88+ válasza danilla (#12049) üzenetére


pisti88+
senior tag

Éljen akkor inkáb marad a steam! :R

Pisti -(*_*)-™

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.