Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) W h o z Z y válasza Thome (#7849) üzenetére


W h o z Z y
tag

egy óra múlva kb jövök coopra ha neked jó:) délután elég jó volt a bólogatós megoldás :DD de akkor megcsináljuk azt a fos részt, amúgy rájöttem honnan jönnek akik hátba lőnek és talán van hozzá taktika is, de ez majd akkor kiderül...

Killed by WhozZy!

(#7852) gYaLo válasza W h o z Z y (#7851) üzenetére


gYaLo
őstag

Thome végre boldog lesz, nem kell nekem "kúpoznom" :D

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#7853) Gerisz válasza EyEsOnU (#7850) üzenetére


Gerisz
addikt

tűzfalat vírusirtót kikapcsoltam és úgy se jobb

(#7854) Thome válasza W h o z Z y (#7851) üzenetére


Thome
addikt

Megnéztem tecsöveden (jútúb), tök egyszerű a megoldás. Valaki figyel hátra (Én mer én tudok pofázni), és ha jön, akkor ordibálok mint állat! :D Addig is bólogatsz! :D
De valami hanghatás is elsül, ha jön.

De mekkora okádék volt már.. 1 jött. Kigyaktuk. Jött mégegy. Kigyaktam, közben jött egy másik kigyaktad, majd jött mégegy aki téged is meg engem is kigyakott.. Így volt nem? :D

Valami mikrofont szerezz be, mert az kell!

gYaLo: Ne aggódj, te is fel leszel előbb-utóbb avatva! ;]

(#7855) gYaLo válasza Thome (#7854) üzenetére


gYaLo
őstag

Hehe...
Majd kiderül, haver :D
Majd ha lenne ilyen csoportos játszogatás, valami Digis tag lehetne a Host ;] ;] ;] :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#7856) nanus


nanus
senior tag

[link]

Véleményeket kérnék szerintem ez egy aimos köcsög főleg a 24mp történéseit nézzétek meg alaposan!!! A Leon gyerek mögött volt a fiam/csontdaráló/ ,ő vette fel a videót is . :F :W

[ Szerkesztve ]

(#7857) v!ct0y válasza nanus (#7856) üzenetére


v!ct0y
veterán

Killcam ?

(#7858) gYaLo válasza nanus (#7856) üzenetére


gYaLo
őstag

Egyértelmű aim, nem is kérdéses. :W
Írj egy levelet a steamnek, és mellékeld a videó linkjét is. !
55mp nél jól sikerült az első Flash granyód :DD xD

v!ct0y: Semmi szükség killcamra, szerintem teljesen egyértelmű a dolog, sajnos... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#7859) dokee78


dokee78
félisten

Tessék Aimbot még a neve is az,nem szégyenli.
Csak rövid a videó.Én vettem fel Killcam.

[ Szerkesztve ]

(#7860) W h o z Z y válasza Thome (#7854) üzenetére


W h o z Z y
tag

én is valami ilyesmire gondoltam, mert azok tuti arra kerülnek amerre utoljára élesztettél engem, még az első csekpont előtt, ahol én ott hátul szoktam mászkálni,csak nem tudom, hogy a MI, hogy van megcsinálva, mert ha odamegyünk és jön a kövi csekpont és akkor visszamegy valaki lehet, hogy nem is jönnek onnan, majd kiderül :DD

Killed by WhozZy!

(#7861) SzlobiG válasza nanus (#7856) üzenetére


SzlobiG
félisten

Haha, de jó hogy én nem találkoztam már ilyennel jó pár hete.:D

(#7862) nanus válasza SzlobiG (#7861) üzenetére


nanus
senior tag

Mi meg eddig nem,mostanában meg egyre sűrübben szinte nincs olyan nap hogy ilyen köcsög pöcsök nélkül megussznánk egy napot.Dedikált szerónál ha a PB nem is, de az admin kivágta a csalókat mint a sz.rt ,itt meg élik világukat bosszantva a másikat.Mengele jóságos doktorbácsi volt ahhoz képest amit én ezekkel csinálnák ha a kezem közé kerülnének...... :(( :W

(#7863) gYaLo


gYaLo
őstag

Srácok!
Öcsém még nem tudta megvenni origibe, addig tud valahogy kamu szerveren játszani ? :B
Nagyon megköszönné :)) :R

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#7864) SzlobiG válasza nanus (#7862) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem az első hetekbe volt így minden napra jutott egy csíter.:D

Most nézem majdnem 165000 online játékos van még nem is láttam ennyit laggol is rendesen.:d

(#7865) nanus válasza gYaLo (#7858) üzenetére


nanus
senior tag

Egy idézet ami engem arra bíztat hogy soha a büdös életbe ne vegyek steam-es játékot !

"A szerverüzemeltetők dönthetnek úgy, hogy egyes játékosokat kitiltanak a szerverükről, VAC-kitiltást viszont nem állíthatnak be. A VAC rendszer automatikus; nem szükséges kapcsolatba lépni a Steam Támogatással a csalók bejelentéséhez, és a Steam Támogatás nem is tesz semmilyen lépést így kapott információk alapján.

A VAC rendszer megbízhatóan észleli a csalásokat, a kódmintázatuk alapján. "

Hogy B......k Sz....a Azt Jó R.....t B...s B........ó K...a É..s A......t! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#7866) SipiBcs válasza nanus (#7865) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ez tényleg ciki.... mindannyian látjuk, tapasztaljuk a cheaterek tömkelegét. HC-re már nem is megyek. Nincs killcam... szvsz ott van a legtöbb csaló. Pedig szeretem azt a játékmódot, jól lehet fegyvereket fejleszteni, no meg ott a faxa a sniper hangtompítóval! :DDD

Most agymenésem van a kés feelingtől! :DD
Marathon + Lighweight + Commando.... valami észveszejtően köpködtem, hogy csíter a köcsög.. aztán kipróbáltam. Ha a kezedbe a doboz hívó piros füst.... agyrém... olyan gyors...
:))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7867) SipiBcs válasza gYaLo (#7863) üzenetére


SipiBcs
őstag

Anélkül, hogy pofáznék.... kapott innen kispadot olyan kollega, aki hasonló kérdéskört birizgált...

Egyébként nincs server.... csak host...

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7868) Fortissimus válasza feka007 (#7840) üzenetére


Fortissimus
őstag

Sztem nincs masik Fortissimus, de azt tuti, h velem nem chateltel, mert nem is figyelem egyreszt, masreszt le se sullyednek arra a szintre ami ott megy :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#7869) Doki16 válasza Gerisz (#7853) üzenetére


Doki16
addikt

Nem lehet beállítani, gyakorlatilag képtelenség :) Én már vagy 15 portot nyitottam neki mindent megpróbáltam és egyszerűen nem jó. Szar ez a router úgy ahogy van. Még a wifit se tudom belőni rajta.

Ma meglett a 10. Nuke végre, megvan a frankó kis embléma hozzá.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7870) Thome


Thome
addikt

Na, 65 Csillag! :C

De +1 csillag lehetett volna, ha nem kattintunk az előzőnél el (amit aztán megcsináltunk utána veteránon), így lehetett volna 66 csillagom. Annyit elárulok, hogy a Juggernautos pályák lófaszkák, azok megvannak (Az olajfúrós is, illetve a robantgatós-favelás, na az ami 2 csillagos a 3 helyett. De majd holnap adok a pofájának. Ergó 1 maradt, az pedig az olajfúrós-breachelős. Az lesz hosszú menet, mire nem rontom el a végső breachet! :)

(#7871) gYaLo


gYaLo
őstag

Hol lehet megnézni a K/D statot ? :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#7872) Polllen válasza EyEsOnU (#7850) üzenetére


Polllen
nagyúr

Isten ments, hogy a tűzfalat lekapcsoljátok :))

Ha fut a multi, akkor a win tűzfal már kiengedi!!! A routernél meg be kell kapcsolni az udnp-t, restart és menni fog.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7873) Polllen válasza SzlobiG (#7864) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mi lagol? a játék? ugye tod, hogy a host miatt lagolhat ingame, ami meg a játékoson múlik, nem az iwnet-n... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7874) Polllen válasza gYaLo (#7871) üzenetére


Polllen
nagyúr

Barrack

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7875) SzlobiG válasza Polllen (#7873) üzenetére


SzlobiG
félisten

Játékoson aha... mikor mindenkinek piros volt a ping.:D

Mod: Egy hsz-ba is eltudtad volna rendezni akiknek válaszoltál nem tom minek ez a 3hsz. :F

[ Szerkesztve ]

(#7876) Gál István


Gál István
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne hogy tudja valaki azt hogy hány cpu magot használ ez a játék?

Üdv,

Isti

(#7877) @rglaaf válasza Doki16 (#7869) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor nyomhatnál valami frankó killstreak beállitást :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#7878) Siiiiix válasza Gál István (#7876) üzenetére


Siiiiix
tag

2

(#7879) Doki16 válasza @rglaaf (#7877) üzenetére


Doki16
addikt

Tádááá :D

Még annyi, hogy a Harrier sztem jobb választás, több embert le tud kapni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7880) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok!

Megvan nekem a játék eredetiben mert kölcsön kaptam! Tudja valaki, hogy fel lehet e tenni a gépemre valahogy vagy csak egy gépen lehet használni amelyiken be lett regisztrálva??
Illetve regisztrálás nélkül, hogy lehetne feltenni??
Köszi!! :R

(#7881) v!ct0y válasza Hoffer (#7880) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha egy profilra be van már regizve akkor egy másikra már nem fogod tudni beregizni.
Vagy megadja a fiókja adatait és azzal a fiókkal nyomod vagy átmész hozzá és nála játszol vele. Sajnos ezeket már kölcsön se lehet adni!

(#7882) nanus válasza Gál István (#7876) üzenetére


nanus
senior tag

Itt a válasz! mind a 4-et :K

Siiiiix- a kép mást mutat. :R

[ Szerkesztve ]

(#7883) tgulyas válasza nanus (#7882) üzenetére


tgulyas
senior tag

Ezt a képet hol csináltad? melyik progi ad ilyen adatlapot.

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#7884) Polllen válasza SzlobiG (#7875) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mivel nem tudom, hogy lehet képpel illusztrálva berakni a neveket, így mindenki látja, hogy kinek mi szól.

Remélem akkor most már felhomályosultál, hogy az ingame lag nem az iwnet miatt van, hanem az aktuális játéktársad gyengébb gépe/nete miatt. :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7885) nanus válasza tgulyas (#7883) üzenetére


nanus
senior tag

Everest UE 5.0

(#7886) nanus válasza tgulyas (#7883) üzenetére


nanus
senior tag

Beállitod elindítod ,amig megy addig naplóz,és ide ment alapból C:\Program Files\Lavalys\EVEREST Ultimate Edition\Reports
vagy ahova telepitve van,ill ahova megadod. :K

[ Szerkesztve ]

(#7887) EyEsOnU válasza Polllen (#7872) üzenetére


EyEsOnU
tag

a windows tűzfalat nyugodtan kikapcsolhatja akinek normális routere van működő nattal..

egyébiránt nem udnp hanem upnp és a vista óta a microsoft elcseszett vele valamit, mert elég nehéz rávenni, hogy automatikusan portot nyisson a router tűzfalán, sok esetben mindegy neki mit állitgatsz.

(#7888) vergilx


vergilx
őstag

hová fajulnak a dolgok,már nem csak wareozosok :DDD hanem cheater warezosok vannak...

(#7889) Polllen válasza EyEsOnU (#7887) üzenetére


Polllen
nagyúr

És ha kikapcsolod a tűzfalat, mi fogja védeni a gépedet?
Tedd hozzá akkor már, hogy a routeren legyen legalább bekapcsolva a tűzfal...

Mellesleg a win tűzfal nem befolyásolja a NAT állapotodat, lévén, hogy egyszerű csomagszűrést tud csak végezni. Vagyis ha megy a multi, nincs már hatással a játék által generált forgalomra.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7890) Polllen válasza EyEsOnU (#7887) üzenetére


Polllen
nagyúr

Dupla lett :Y

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7891) SipiBcs válasza Polllen (#7889) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ráadásul még december elején valaki elejtette, hogy a p2p kapcsolaton keresztül.... a játékostársától igyekezett valami trójai beférkőzni a gépébe... eszemben sem lenne kikapcsolnom a tűzfalamat... sem win-t, sem mást..... kb ez alapján felérne egy öngyilkossággal... már ha igaz....

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7892) Polllen válasza SipiBcs (#7891) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos hasonló ellen csak egy komolyabb tűzfal védhet meg, amit többet tud a normál csomagszűrésnél...És természetesen a vírusírtó ;)

Talán nálam is vagy november végén vagy december elején volt, hogy avira talált egy-egy trójait játék közben...Csak reménykedni tudok, hogy semmi komolyabb nem jutott át.

Sajnos ez az egyik hátránya a p2p "hosztolásnak".

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7893) Gál István válasza nanus (#7882) üzenetére


Gál István
senior tag

Köszi a választ! :R

szerk.: már csak egy "teszt" kellene hogy ez esetleg mekora gyorsulást hozhat :U

[ Szerkesztve ]

(#7894) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudom,hogy működik a rendszer,de ez a tört multi szerintem inkább a Steam hibája,mint az IWnet-é.
Ugyanis a Steam-ot verik át ezzel a Zero Gear sz**ral.
Nem hiszem,hogy még nem jutott el a Steam vagy IWnet-hez a tört multi híre vagy csak simán lesza**ják.
Ha viszont leszarják akkor megérdemelnék,hogy a jövő évet vesztességgel zárják ;]

(#7895) v!ct0y válasza dokee78 (#7894) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jó és szted. ezt hogy tudják majd ilyen hamar?
Mindenki aki 10 óránál többet játszott a zero gearrel azt kibannolják ?
Ma volt vagy egy steam frissítés és lehet, hogy valamit ezzel kapcsolatba csináltak

(#7896) Thome


Thome
addikt

Valaki jön Coopozni? :DDD

(#7897) dokee78 válasza Thome (#7896) üzenetére


dokee78
félisten

Mindjárt co-opozok egyet veled,de pancser vagyok.

(#7898) nanus válasza Gál István (#7893) üzenetére


nanus
senior tag

Ez egy 2,6 Ghz 9950 es 4850/512 páros amint látod a kártya gpu 99%max kihasználva XP 1680X1050 minden max, ossz- szorozz vagy keress tesztet. :C

(#7899) dokee78 válasza nanus (#7898) üzenetére


dokee78
félisten

Az a proci tuningra született.

(#7900) nanus válasza dokee78 (#7899) üzenetére


nanus
senior tag

Igaz de minek tunningolni amíg nincs rá szükség.A 4850/512-nek igy is elég. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.