Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) @rglaaf válasza hoffman_ (#7096) üzenetére


@rglaaf
veterán

telepítés után azonnal frissíti magát a játék

PSN:BiZzare_0 ️

(#7102) Siiiiix válasza RockHaRD (#7100) üzenetére


Siiiiix
tag

Erre jött ki a TS3 :))

(#7103) RockHaRD válasza Siiiiix (#7102) üzenetére


RockHaRD
addikt

akkor is a mumble a jövő, csak kevesen ismerik sajna :)

(#7104) @rglaaf válasza RockHaRD (#7103) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor is erősködj még az igazadon :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#7105) valakiiii


valakiiii
tag

Sziasztok!!!

Remélem valaki tud segíteni. :)

Olyan problémám lenne, hogy windows 7 alól játszok cod-al és amikor megy a ventri, ami nekem gomb nyomásra van állítva , sose tudok a játék közben beszélni. Kipróbáltam úgy is hogy érzékelősre állítottam a ventrit úgy jó.... De én csak gombbal szeretném használni , de sajnos nem megy .. . Ez a probléma nekem előjött vistánál is .XP-nél viszont jó, de ezért nem akarom visszarakni az xp-t... Valaki tud rá valami megoldást ?:(

Üdv.

(#7106) Polllen válasza RockHaRD (#7100) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egy baj van vele... :) Steam-ben, ingame és még xfire-ben is van hasonló funkció... :DD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7107) frame>24


frame>24
addikt

Utóbbi 1-2 napban megnehezült a szerver-találás, délután meg egy ilyen buggal dobott a menübe:

:F

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7108) Robinhofan válasza frame>24 (#7107) üzenetére


Robinhofan
csendes tag

Engem is dobott már ki nem is egyszer ilyen hibával, kezd egy kicsit idegesítő lenni.
Néha annyira laggol, hogy muszáj vagyok másik szervert keresni, de azis legalább 2 perc mire talál + 1 perc mire csatlakozik, és ha szerencsém van akkor az nem laggol. Ha igen akkor mégegykör.. Nem beszélve arról hogy van mikor csaló jelenléte miatt kell klépnem, az a másik idegesítő dolog.
Amúgy nagyon jó a játék, tetszik meg minden. Csak ezeken kellene javítani.

(#7109) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem rossz ez a patch ami jött akimbo shoti kicsit gyengébbnek tűnik, de a 2db G18 ugyanolyan op.:D

(#7110) dokee78


dokee78
félisten

Miért van,hogy valakibe beleverek egy fél tárat erre ő 2 lövéssel leterít.

Bing Pro
Stoping power
Steady Aim perkek vannak neki.

O.K.,hogy erőset lő jól céloz a 2 perk,de páncélmellény honnan van egyeseknek.

(#7111) BandiHUN válasza dokee78 (#7110) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez a jó kis ping miatt van...ilyenkor kell átállni a távolsági harcra/olyan helyzetből lőni,hogy szemből/méginkább hátulról kapd el.az effektus lényege,hogy ő a hosthoz képest kisebb pinggel van sokkal,vagyis adott esetben ő már több golyót beléd lő,mire észreveszed akár.arról is megismerni a gondot,hogy akármit csinálsz szinte,a killcamon egy lövést se adsz le/keveset.egyébként ha hc-ben nyomod,az sokat javit ezen,mert ott sokkal kevesebb golyó kell.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7112) BandiHUN válasza SzlobiG (#7109) üzenetére


BandiHUN
veterán

az akimbo 1889 szerintem annyira nem is vészes...inkább a gond,hogy a többi shoti a gyenge,szinte semmire sem használhatók,esetleg HQ-nál,amikor be kell rontani a hq-ba/védéskor a belépőknek meglepi...de nevetséges,hogy a többi shoti már 10 méterről is nudli még hc-n is...nem szórnak ezek akkorát...az akimbo machine pisztolyok meg vicc,jobban kaszálnak sokkal,mint akár az akimbo p90 :W kicsi balance ráférne a rendszerre.mondjuk én m4-m16-1889 -et használok,ezek szerintem a legjobb fegyók,az m16-tal majdnem úgy lehet lőni messzire is,mint egy sniperrel,hc-ben tolom csak,ott a 3 golyó még falon át is leterit bárkit :D és ami még jó,a triplás lövés miatt nagyon jó kempelni is,mert takarékosabb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7113) frame>24


frame>24
addikt

találtam egy ilyen többé-kevésbé vicces videót:
secret Spielberg level unlocked :D
(ha tök régi, akkó bocs)

(#7111) Lorenzo9: jah, számtalanszor néztem ilyet vissza, a másik nézetéből le se játszotta, hogy durván rálőttem... :(((

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7114) Hunter2 válasza frame>24 (#7113) üzenetére


Hunter2
addikt

ez a videó nagyon LOL. :C

(#7115) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Presztizsből rányomtam a prestige-re! :D

Jobban tolom, mint az elmúlt 3-4 napban a "tutti" fegyverekkel! :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7116) nanus


nanus
senior tag

Ez mi a túró betölti a pályát majd kidob ,teli van a f....om ezzel a steamos -iw netes sz...sággal
ez volt az utsó Cod amit megvettem dedikált sero nélkül!!!
Mi az hogy server different vaze 1.0174 a legujabb patch nem??? akkor miért nem olyanra rak kapják be tövig!!! :W :W A maradék játék kedvem is odavan,öreg vagyok én már ehhez a sza.akodáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#7117) SipiBcs válasza nanus (#7116) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én is kaptam ilyet..... Valószínűleg olyan hostolt, akinek nincs beapcsolva az automatikus frissítés. Lehet nem így van, de én erre tippelek.

Nem nálad a gáz véleményem szerint

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7118) Proky válasza SipiBcs (#7117) üzenetére


Proky
senior tag

Igen, eltér a host és a Te MW2 változatod, ez a gond.

(#7119) Siiiiix válasza nanus (#7116) üzenetére


Siiiiix
tag

ez se nem a host se nem az iw net hibája. Egyszerűen aki hostol nem engedi frissíteni az mw2 őt

(#7120) nanus válasza SipiBcs (#7117) üzenetére


nanus
senior tag

Most már :W oké ,ezt megcsinálta 4x5 azóta jó,de mi a túrónak rak olyan hosthoz ?????a pálya betöltés előtt nem látja???hogy vakuljon meg!

(#7121) hoffman_ válasza RockHaRD (#7100) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszi szépen, megnézem ezt is, aztán bedobom a közösbe :) :R

VAN der BOSS:

Köszi neked is :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7122) dokee78


dokee78
félisten

Amióta 1.0.174 a verzió azóta több ilyen van nekem.

(#7123) W h o z Z y


W h o z Z y
tag

nekem tegnap délelőtt lefrissítette, délutánra vissza újból 162-re :) lehet, hogy valamit elbsztak iwnet-ék?

Killed by WhozZy!

(#7124) dokee78 válasza W h o z Z y (#7123) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem ugyanúgy 1.0.174,mint eddig.

(#7125) beatkeksz válasza dokee78 (#7124) üzenetére


beatkeksz
tag

Nekem nem csinál ilyent. Nem értem neked és másoknak mért van ez. Töltesz game közben vagy mi?

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#7126) Jamby18 válasza dokee78 (#7122) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nekem meg éppen ellenkezőleg most az előbb is 5pályát vittem végig és nem dobált ki közbe.
Előtte pedig dobált ki rendesen engem is.

(#7127) Undoroid


Undoroid
őstag

Tegnap hatan összejöttünk egy közös aprításra,de valahogyan ötnél többen nem tudtunk egyszerre csatlakozni egymáshoz...10perc után(számtalan próbálkozás után) végre elindult a móka... " remek " volt! :(((

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7128) dokee78 válasza beatkeksz (#7125) üzenetére


dokee78
félisten

Megy a torrent igen,de ez nagyobb netnél is zavaró?

(#7129) beatkeksz válasza dokee78 (#7128) üzenetére


beatkeksz
tag

csak addig ne tölts amig nem vagy bent a szerón. utána noproblem lesz :K

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

(#7130) SzlobiG válasza Undoroid (#7127) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ez eléggé zavaró sajnos nagyon lassan lehet összehozni ilyen mókákat.:(

(#7131) bandiie válasza dokee78 (#7128) üzenetére


bandiie
aktív tag

Nálam is szokott menni közbe. Ha megadsz le és feltöltési korlátokat, akkor nem szabadna hogy gond legyen vele, függetlenül attól, hogy milyen neted van. A lényeg hogy a sávszélesség harmada legalább legyen szabad.

(#7132) Hunter2 válasza Siiiiix (#7119) üzenetére


Hunter2
addikt

Egyáltalán lehet tiltani hogy a steam automatán frissítsen?

(#7133) henesa válasza Hunter2 (#7132) üzenetére


henesa
aktív tag

Meg minek hogy ne tudj játszani ?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7134) Siiiiix válasza Hunter2 (#7132) üzenetére


Siiiiix
tag

lehet jobb klikkk steam en belül a codon ->Properties -> Updates

(#7135) keIdor válasza SzlobiG (#7130) üzenetére


keIdor
titán

Na mi van hányas vagy már?:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7136) SzlobiG válasza keIdor (#7135) üzenetére


SzlobiG
félisten

57 asszem.:D De most belassultam nem játszok vele annyit mint eleinte, unalom űzésnek jó meg szinte csak ground war.:D

(#7137) v!ct0y


v!ct0y
veterán

mégse:DDD

[ Szerkesztve ]

(#7138) csdm


csdm
senior tag

Hali!
Az a gomdom, hogy újratettem a gépeme,t Win7-et tettem rá, és a Steam bejeléentkezéskor azt írja hogy az accountomat kikapcsolák (vagy mi :D ) Ilyenkor mi a teendő?

(#7139) Undoroid válasza SzlobiG (#7130) üzenetére


Undoroid
őstag

Igen vicces volt! :O

A másik érdekes dolog az,hogy pályaváltás közben meghívok valakit játszani és netalán sikerül is belépnie időben...akkor miért nem az Én csapatomba sorolja be az ismerősömet?Tehát még azelőtt belép,hogy szétválasztaná a játékosokat két csapatra! :U

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7140) MmDorian


MmDorian
őstag

megvan a 70 :DDD

utolsó meccsembe volt egy 22es killstreak-em, meg egy steady aim pro 6. méltó befejezés, holnap mehet a prestige. ;]

(#7141) boogie84 válasza MmDorian (#7140) üzenetére


boogie84
veterán

Csak nehogy megbánd. Mert mindent kezdhetsz teljesen elölről.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7142) v!ct0y válasza csdm (#7138) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pontosan mit ír ?

(#7143) SzalaiG válasza dokee78 (#7122) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez mi? :F

(#7144) Shodan válasza SzlobiG (#7136) üzenetére


Shodan
addikt

neked mindig megy elsőre a groundwar? nekem sose talál gamet. és unable to connect hostal kidob mindig már vagy egy hete.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7145) dokee78


dokee78
félisten

Újra tudnak játszani a "bolti srácok",mondjuk van haverom legalább játszom vele is.

[ Szerkesztve ]

(#7146) LamaCube válasza dokee78 (#7145) üzenetére


LamaCube
addikt

Már 2 napja tudnak.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7147) MmDorian válasza boogie84 (#7141) üzenetére


MmDorian
őstag

tudom. de ha meg megállok, akkor abba nincs semmi izgalmas...

(#7148) D1Rect válasza dokee78 (#7145) üzenetére


D1Rect
félisten

Már megint? :W
Nem lesz nekem COD6 karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

(#7149) danilla válasza D1Rect (#7148) üzenetére


danilla
őstag

Nem kell aggódni, pár nap és megint nem fognak tudni. ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7150) beatkeksz válasza danilla (#7149) üzenetére


beatkeksz
tag

Reméljük is! Hogyha már kifizettem 10K-t akkor crackelt ne bírjon már játszani!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn lneegyek. pwd by cOKyY

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.