Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Polllen válasza SzlobiG (#4995) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ilyenkor kell otthagyni a gémet és újat kezdeni :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5002) SzlobiG válasza Polllen (#5001) üzenetére


SzlobiG
félisten

Persze, biztos újra fogom kezdeni.:D Sztem elérem a 70-et azt úgy is ráunok ez még se olyan mint a wow hogy eléred a szintet azt onnét kezdődik a gém.:D

(#5003) F e Z o válasza SzlobiG (#5002) üzenetére


F e Z o
veterán

Az egy dolog, hogy eléred a 70-es szintet, de minden fegyót, challange-t kipörgetni, az azért kihivás sztem.

H2O über alles!

(#5004) v!ct0y válasza Polllen (#4982) üzenetére


v!ct0y
veterán

NANA az én voltam:DDD
Engem lőttél meg valami nagy csuzlival én meg uzival voltm szal mire te 2t lőttél volna 10 golyó már benned volt. ;) És én hostoltam is a szerót. És Kratos kolega kontrázott:DDD
<<{FMJ]_v!Ct0y* néven vagyok ha így az aláírásomból nem tűnt volna fel :DDD

(#5005) feka007 válasza SzlobiG (#4995) üzenetére


feka007
nagyúr

Küldd be ezt a képet a Steam fórumba, és szerintem kib.sszák. :K Bár gondolom mindig nevet változtat az ilyen..

Hmm szép kis hsz mennyiség jött össze :DD

(#5006) Polllen válasza v!ct0y (#5004) üzenetére


Polllen
nagyúr

Stimmt das ;) Most hogy mondod... :B tudod, ti FMJ-sek mind egyformák vagytok :))
Amúgy mint fent írtam a beszólásom is annak szólt, hogy az a tíz golyó kb 1 milisec alatt ért oda egyszerre.. :DD

még kb annyi maradt meg egyébként, hogy ezután mindig egy csapatba kerültünk és talán "csaszy" meg mindig az ellenbe egyedüli FMJ-s ként. ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5007) SzlobiG válasza F e Z o (#5003) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na ez igaz, most is már cserélgetem a fegyókat, hogy unlockolja a fejlesztéseket.:)

Feka: Mivel nevet változtat így hiába küldöm be azóta már sztem volt vagy ötféle neve.:D De ha így lehet simán aimbotozni, nagyon gyorsan elfog terjedni és ez a gém rovására fog menni.:( Remélem Steamék már dogloznak is vmi hotfixen.

[ Szerkesztve ]

(#5008) Ice!? válasza LamaCube (#4998) üzenetére


Ice!?
őstag

A cod2 mappám ~15gb, aminek a 3/4-e demo (húú mennyi waron részt vettem már..:D), és csak saccolni tudom az időpontot (kb nyár eleje) amikor azt játszottuk. Megnézem, lehet, hogy szerencsém lesz és megtalálom, de nem mondom biztosra.
Egy időben fenn volt az xfiremen, de már semmi normális nem maradt rajta. [link]
Am tök fura, hogy a ~4 év cod2 alatt csak ~500 órát játszottam, és hát, (egoista rész következik:DDD) nem játszok rosszul.:)
Hit&Run-on is hoztam már 1v7-et, meg voltak még nyalánkságok. Az xf-em publikus, szívesen játszanék veled is egy lazát.:)
Már semmi komoly, cb-t is elfelejtettem.

(#5009) DonMedve válasza Ice!? (#5008) üzenetére


DonMedve
addikt

Valóban nem játszasz rosszul! :C LamaCube nyomj vele egyet,tud a srác!Bár nem annyira mint Én! :B :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5010) v!ct0y válasza Polllen (#5006) üzenetére


v!ct0y
veterán

Igen mert először egy partyt indítottunk 4 en de aztán kifagyott a gépe így később csatlakozott de akkor már nem rakott egybe mind a négyünket. Majd ha lesz uzi-d akkor meglátod milyen gyors. Egyet szinte nem is lehet vele lőni :B :P

[ Szerkesztve ]

(#5011) Polllen válasza v!ct0y (#5010) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már van, meg már loptam is mástól, bár abban sztem rapid fire is volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5012) SipiBcs válasza feka007 (#5005) üzenetére


SipiBcs
őstag

Csak én böngészem vadul a steam lehetőségeit?? :DDD

Az ismerősök ablakban található egy játékoslista, ill akikkel nemrég együtt játszottál. Ott klikk a delikvensre...... egyenes az út a lapjához. Az aliasok fül alatt pedig megtalálható az összes steam név, amiket használt eddig. Elvileg a saját lapján van 1 fül, ahol "fel lehet jelenteni"

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5013) LamaCube válasza Ice!? (#5008) üzenetére


LamaCube
addikt

Játszanék én csak cod 1 -ni szoktam cod2 meg 4 csak olyan hobby lámaszinten megy unaloműzésként.Persze nem zárkózom el a játék elől :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5014) borat26


borat26
aktív tag

Ha kapcsolódok bármely MW2 magyar táborhoz, akkor is fel kell vennem embereket barátlistára?
Vagy csatlakozás nélkül is lehet csak magyarokkal játszani?
Mert engem vadul idegesít az álandó hack, cheater, stb.
Meg 4-ben kissé hozzászoktam a magyar kommentekhez. "Warzani" nem biztos h jó lennék, de eljátszogatok azért.

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#5015) feka007 válasza SipiBcs (#5012) üzenetére


feka007
nagyúr

10-e óta használok steamet, és eddig inkább játszottam minthogy a programot b.sztassam.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5016) SipiBcs válasza borat26 (#5014) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha becsatlakozol a prohardvare groupba, akkor az ismerőseidnél látod őket a kissebbik ablakban, a group + jel alatt. Elivleg bárkivel tudsz chat-elni, ill invitálni vagy éppen csatlakozni a játékához. Felrakhatod a barátlistádra stb stb...

Feka007: Én is, csak szeretem átlátni a lehetőségeimet. Egyébként ezért is vagyok megelégedve a steam funkcióival!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5017) keIdor válasza SzlobiG (#5000) üzenetére


keIdor
titán

Hehe, még csak 41 vagyok, pedig 10.-e óta tolom
Mindenki megelőz :O ;] Bár nekem max napi 1h jut erre hétköznap... ugye ott az Assassin's Creed 2, meg a Left 4 Dead 2 is :D na meg az igazi életem :DDD
Hétvégén viszont 5 óra CoD tuti volt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5018) Ice!? válasza DonMedve (#5009) üzenetére


Ice!?
őstag

:R:R:)

LamaCube: Nem vérre menne a harc, csak olyan lazulásképp.:)

(#5019) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hányszor lehet végig vinni prestige -be? mert ma láttam egy embert aki már 2 ba van és ott is valami 30 lvl-n

PSN:BiZzare_0 ️

(#5020) keIdor válasza @rglaaf (#5019) üzenetére


keIdor
titán

Elvileg 5x.
De én már örülni fogok, ha elérem a 70-et.
CoD5 egy éve ugye megvan... egyszer nem jutottam el 65-ig, nem hogy Prestige. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5021) DonMedve válasza keIdor (#5017) üzenetére


DonMedve
addikt

Jó neked,én is kb ennyit nyomom,mondjuk egyben egy órát még nem nagyon játszottam,de még csak 30-as vagyok!Ehh,hol van még a 70! :Y :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5022) BandiHUN válasza keIdor (#5017) üzenetére


BandiHUN
veterán

üdv mindenki!

áhh,szerintem engem fog lehagyni mindenki,bár én 43 vagyok,de 3 napja semmi cod,hétvégén is élményszinten...nekem is ott a l4d2,nomeg szert tettem a zombie shooter2-re,nekem az is tetszik,töltődik le a hétvégi akciós Frontlines Fuel of War is,a crysis warheadet is megvettem a múltkori akcióban,de még ki se próbáltam...nomeg szopok a melóhelyen,teljesen extrém,hogy már most haza tudtam jönni,az is azért,mert 1 hétre elment a főnök,kicsit játszhatok a szabadidő/munka aránnyal...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5023) DonMedve válasza BandiHUN (#5022) üzenetére


DonMedve
addikt

Ehh akkor nem vagyok egyedül!A héten én is kifogtam.Lebetegedett a portásunk,nekem kell helyettesítteni! :W Délután így itt kell lennem a suliban! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5024) Silent77 válasza keIdor (#5020) üzenetére


Silent77
veterán

Szomorúan hallom ,hogy van benne, 5-be is utáltam. :O
Persze megfogom csinálni, de nem örömmel. :W

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#5025) LamaCube válasza Ice!? (#5018) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze tudom :) Nem vagyok kocka 33 évesen :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5026) HunChaos


HunChaos
aktív tag

hali!nem tudja valaki véletlen,hogy amikor a 2 katonámat kell kísérgetnem a tengeralatjáróhóz akkor mit kell csinálni?Mert jönnek,majd az egyik leáll védekező állásba,a másik követ,majd az is leáll,és énhiába megyek fel a védendő épület tetejére már nincs több ellenség, de zek nem követnek küldetést meg nem adja megvalaki?

(#5027) Dzsiforsz


Dzsiforsz
tag

Sziasztok! Azt lérdezném, hogy hogy gondoljátok, megérte megvenni a játékot, engem elsősorban a multi érdekel. Tudom hogy nincs dedikált szerver meg lan, viszont ezek nem is nagyon hiányoznak, engem az érdekel, hogy a multi mennyire élvezetes? Cod4 el kb mai napig eljáccogatok, ahhoz képest kínál annyi újat az MW2 hogy 10ezret kiadjak érte? Ja és ez a NAt zárt meg NAT nyitott dolog mennyire korlátozza a játékélményt? Megnem kevés aza 18 ember egy pályán? Összességébe nem bántátok meg, úgy értem ha lett volna jobb mire költeni a pénzt, de ti ezt választottátok?

(#5028) DonMedve válasza Dzsiforsz (#5027) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem rossz játék,de ha a Bad Company 2-vel egyidőbe jelenik meg,akkor szerintem az mellett döntök. :K :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5029) Siiiiix válasza DonMedve (#5028) üzenetére


Siiiiix
tag

BC zsir lesz :)

(#5030) danilla válasza Dzsiforsz (#5027) üzenetére


danilla
őstag

Nem is kell a dedikált meg a lan szerintem sem, csak rontaná a játékot.
Van olyan játékmód ahol, csak 12-en vagyunk a játékban, de szerintem ez sem kevés.
Nagyon sok embernek, elég sok baja volt a játékkal, de én azon szerencsés játékosok közé tartozok akinek semmi baja nem volt eddig a játékkal. (cheaterrel is csak egyel találkoztam még :) )
Szerintem nagyon sok újat nyújt a játék, és nagyon élvezetes (bár elkelne még pár új map)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5031) Siiiiix válasza danilla (#5030) üzenetére


Siiiiix
tag

Szerintem is tökéletes ez ugy ahogy van. Csak foglalkozzanak 1-2-3 évet a javítgatással. Vac al nem lesz gondunk. Csaló tizede annyi lesz mint előző codokban éppen a dedikált szerver hiánya miatt. :DDD

(#5032) DonMedve válasza Siiiiix (#5029) üzenetére


DonMedve
addikt

Az tuti!De a gépigényére is kiváncsi leszek!
Amúgy nekem sincs gondom a játékkal.Nagyjából mint a MW,más pályákkal,meg perkekkel,stb.!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5033) Ice!? válasza LamaCube (#5025) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem azt akartam mondani.:DDD xf: justlowice

(#5034) Dzsiforsz


Dzsiforsz
tag

:DD Köszönöm a válaszokat! Aza helyzet hogy van egy Acer 5536G notim és azon jáccok, amd 2.2ghz, meg ati hd4570, cod4 lowon kb 90-100 Fps el megy, gondolom MW2 is hasonlóan fog menni, mive grafikán nem változtattak, viszont BC2-vel szmbe aggályaim vannak hogy az lowon szaggatás nélkül menne, énmeg mivel egy héten 5 nap a notimat használom, így nem sok hasznát venném a BC2nek. Amugy grafikában aza játék tényle gyögyörű lesz, de biztos kell majd neki a vas. Mellesleg COD4 sem volt csúnya. Ha azt mondjátok megéri, lehet megveszem, elvégre idén még egy játékot sem vettem . Karácsonykor szerintetek olcsóbb lesz, mert én nem hiszem?

(#5035) Malachi válasza Dzsiforsz (#5027) üzenetére


Malachi
addikt

Hétvége óta azt mondom okés, már lag is csak elvétve akad. Egyetlen "baj", hogy dedikált szervereken azért a régi arcok azt is jelentették, hogy mindenki tudta mi a dolga egy sabotage-on mondjuk, itt meg néha attól robbanok szét, hogy sokszor olyanokkal vagyok akik azt se tudják merre van az előre, nemhogy azt, hova álljon a pályán. Szóval szinte mindegy mit indítok, a vége majdnem mindig TDM lesz. De gondolom ahogy telik az idő, azért tanul majd mindenki. Szóval jó lett végül is. :)

(#5036) F e Z o


F e Z o
veterán

1.0.169-re változott a verziószám. Imádkoztam, hogy frissités után be tudjak lépni, de sikerült... :D

H2O über alles!

(#5037) jerry311 válasza SzlobiG (#4995) üzenetére


jerry311
nagyúr

Rám kifejezetten jó hatással van ha valaki csítel. :DDD
Onnantól kezdve csak az foglalkoztat, hogy leszedjem. Általában sikerül is, nem is egyszer. :DDD

(#5038) v!ct0y válasza F e Z o (#5036) üzenetére


v!ct0y
veterán

Legalább leírnák, hogy mit frissítenek..

(#5039) DonMedve válasza Dzsiforsz (#5034) üzenetére


DonMedve
addikt

Biztos olcsóbb lesz!Én még 12k-ért vettem,most már van ahol csak 9000!Szerintem megy lassan lefele!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5040) Siiiiix válasza Dzsiforsz (#5034) üzenetére


Siiiiix
tag

Jaja Dice megint alkot, és nem is kicsit! Mostanába remélem meglesz az mw2-őm, aztán majd egy BC2 őt megpróbálok beszerezni. Dice legalább a játékainak az árát nem szokta az egekbe nyomni, mert belátta ha 15 helyett 7 ezerért adta 4x annyi fogy.

(#5038) v!ct0y

Ezek a frissitések 98% ban biztonsági réseket tömnek be, azért nem közlik. Éppen a crackek és egyéb betegségek miatt. Ha közölnék mindig sokkal könnyebb dolguk lenne a crackereknek is.

[ Szerkesztve ]

(#5041) priti válasza SzlobiG (#4995) üzenetére


priti
addikt

Csináltam már én is hasonló statot (31:0:2) csak nem mentem el 50-ig mert lejár az idő, de FFA-ban mindig lejár 30 körül, mondjuk én GL-eztem is, anyáztak is rohadtúl hogy noooooob-noob :DDD Leszarom fejlődni akarok, egy este alatt léptem így 10 szintet 40-ről 50-re. Ezt kell csinálni, tod ki idegelje magát a sok kemper miatt, meglátom, GL-t neki a durva anyját had repüljön, belelövök egy tárat és nem hal meg ? GL-t neki, ott lehet pingeskedni, anyázzanak, mit bánom én, mészárolom a kis rohadékokat hogy szokják. :DDD A fac kivan, úgyis a 4-el lehet csak értelmesen multizni ott meg nem GL-eztem soha, itt kiélem magam, a létező leggecibb módon játszom, kempelek GL-ezek ami genyóság létezik mindent bevetek, mindenkit ver az ideg :DDD szarom le, sírjanak csak hogy szar a multi, nehogymár csak én mondjam :DDD és tudjátok mit? őszintén szólva le is carom, itt is utálhattok nyugodtan :DDD

Hardverlesen

(#5042) BalaNce87 válasza DonMedve (#5039) üzenetére


BalaNce87
addikt

Olcsóbb sajnos nem szokott lenni másfél 2 év után számíthat az ember rá, tapasztalat, legtöbb helyen 9900 körül van, nemtudom te hol vetted ennyiért, pl cd galaxisba 13ezer csak 30.-ig akciós, máshol meg alapból 9-10.

(#5043) Doki16


Doki16
addikt

Minden fegyver utolsó challange ugye az extended mags, de ahhoz elöbb meg kell csinálni az FMJ-set. Az lenne a kérdésem, hogy pontosan itt mit is kell csinálni, mert már vagy 300 embert legyaktam vel, de csak kemény 22-ön áll a jelző.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5044) Hunnia válasza Doki16 (#5043) üzenetére


Hunnia
tag

asszem f1-el v. f2-vel a create classban kiválasztod azt a kieget és kiirja, hogy mit kell hozzá csinálni azzal a vegyverrel, hogy megkapd

(#5045) Ant@ válasza Doki16 (#5043) üzenetére


Ant@
senior tag

Falon keresztül mókusra vadászni

[ Szerkesztve ]

(#5046) @rglaaf válasza priti (#5041) üzenetére


@rglaaf
veterán

Úgy látszik megfogtad a MW2 lényegét:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#5047) LamaCube válasza priti (#5041) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezt kell csinálni-e???
A válaszom ezt hááát ez a lényege mw1 és mw2 nek is nagyon jól teszed :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5048) luw2win


luw2win
őstag

Jéé frissités, mit frissítettek? :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5049) Ant@


Ant@
senior tag

Arra kiváncsi lennék aki megcsinálja az összes challenget. Most nézegettem és hát .... elég sok van. Csak egy példa: 1000 kill és 500 headshoot minden elsődleges fegyverrel. A cod4-ben van kb 14000 killem, beleraktam több mint 180 órát, de még mindig nincs meg az összes headshoot challenge. Na most a MW2-ben van 23 fegyver az már 23000 kill és ez a könnyebbik része a dolognak, ott vannak még a headshootok is a többiről nem is beszélve. :Y

(#5050) Ice!? válasza priti (#5041) üzenetére


Ice!?
őstag

Szard is le őket.:K Szerintem az egyik legnagyobb hülyeség volt a cod4-ben is, hogy ilyen-olyan fegyvereket meg perkeket meg minden szart "kitiltottak" szerverekről. Bazzeg, nem rakták volna bele, ha nem lehetne használni. Szal lehet, úgyhogy használd is. Hadd sírjanak.:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.