Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Deck


Deck
titán

1 hete van meg a játék, eddig jutottam eddig:
Maxos: M4A1, MP5, MP7, .50 GS, (Kilo majdnem)
Gold Camo: MP5
Tier: 45
Level: 101

Most asszem alszom egyet :DDD :P

Szerk: Inkább Goldozom az .50 GS-t, mindjárt megvan.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7402) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Valaki plz help. Hogy lehet megcsinálni cod mw-ben. USB-s razer kraken fülesnél, hogy halljam a csapattagok mit mondanak voice chatben, minden enabled mégsem hallom őket. PC-ről van szó, xboxos ismerősök ott szoktak beszélni mivel nincs discord box-ra. Sőt próbáltam alap beállításra visszaállítást is hátha korábban lenémítottam. Battlenetben ez a füles van beállítva. Előre is köszi!

PSN: szuhi

(#7403) Deck válasza Deck (#7401) üzenetére


Deck
titán

Meg is lett a 2. Gold. .50 GS :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7404) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kis tipp Shipment Dominationra:érdemes a Ghostot lecserélni Pointman-ra,hogy scorestreak legyen.Persze dupla lethal is ajánlott,én a thermitre esküszök,ami a pajzsot is átüti szemből,és míg ég,jópár assistot is tud szerezni,sok kicsi...egyetlen körben 3x sikerült lehívni a wheelsont...ha megvan az UAv,már szépen kezd csorogni a pont az ölésekkel,assistokkal,kicsit bánom is,hogy nem gondoltam rá előbb+nem is tart sokat a wheelson,mert mindenki ontja a robbanót,meg letenni is nehéz helyet találni,de a lényeg,hogy működik az elv megszerezni nagyobb streakeket is,eddig beértem a personal-care package-airstrike kombóval,de nem vált túl jól be.De scorestreakkal,foglalással könnyű beindulni,egy pontvédő duplakill is 350 pont,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7405) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

+ (#7381) LorenzoHUN + (#7399) Dave567
Átmenten HC-ra, ott megleltem a lelki békém!! :C
Itt szerencsére nincs akkora kontraszt a meccsek között, viszonylag konstans lehet leadni a teljesítményt is!
(Első kettőbe legyek benne úgy hogy az adott módnak eleget teszek és nem TDM-et tolok mindent mindenkit lexarva :DDD )
Eddig úgy néz ki az enemy erőssége is állandó, nincsenek kiugróan váltakozó meccsek!
Tetszik na! (nem értem sima core hogy baxódótt el nálam :F )
Viszont sajnálom hogy nincs Hardpoint azt azért erősen hiányolom!!

(#7386) Csokishurka
Mikor bedobtad nagyon megtetszett, csak emiatt befejeztem a RAM7-et Goldba.
Pedig az elején nem tetszett egyáltalán , most viszont HC-n adja nagyon! (sőt ide kicsit OP is szerintem már :DDD )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jah még valami! Ha valaki esetleg az új Nvidia féle FPS limitert használja /vagy az RTSS-t , az váltson vissza inkább a játék beépített Cap rendszerére mert akkor a legkissebb az input lag, az előző kettő kicsit megdobja!
:R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7406) raggg


raggg
senior tag

Sziasztok, a Battle Royal mikor várható?

... csak vicceltem :DDD De meglett a PILA arany, és mindjárt az AK is! :) Az volt a terv hogy classonként egy fegyót csinálgatok, aztán végülis az AK lesz a 3. arany AR, és még a 725 van meg.

ragklaatPS

(#7407) nyinya válasza Sanyi.il (#7391) üzenetére


nyinya
tag

Ha aktívan fogsz játszani és mindig kimaxolod a Battle Pass-t akkor megéri a Battle Pass verzió, mert 20 €ért kapsz 3000 Cod Point-ot, míg ha külön vennéd meg akkor 2400 Cod Point-ot kapsz csak. Az első Battle Pass befejezésre kb 21 napod van, ami kissé veszett fejsze nyele, de pár száz Cod Point-ot ki tudsz még belőle szedni napi pár óra játékkal is. Pesze a Cod Point-okat használhatod a következő Battle pass-okra is. Ez persze akkor érvényes, ha a 80 € belefér a keretbe is :)
Allkeyshop.com-on van pár hely ahonnan lehet venni kulcsokat, de ott néha megvan a rizikó és kb 5 €-t ha nyersz rajta. Volt anno még aki orosz kulcsokat vett, de azt nem tudom, hogy még él-e.
Remélem tudtam segíteni!

Öreg gamer

(#7408) oriic válasza Sanyi.il (#7391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ket hete meg felaron volt battle.neten. Vagy varsz ujabb learazasra, vagy pl Hardverapron korbenezel hatha valaki arulja.

Live-Die-Respawn

(#7409) Sanyi.il válasza oriic (#7408) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Nyinya + oriic, köszönöm! Nem bírtam ki végül, megvettem a Battle pass-os verziót. Játszottam is pár órát, i7 7700 + 1080 Ti superclocked, nagyon babán fut :D becsatlakoznék ha szoktatok együtt játszani esténként. Elvileg a battlenet-es nevem: iNfhy
De lehet mögé rakott pár karaktert, majd este megnézem :)

(#7410) nyinya válasza Sanyi.il (#7409) üzenetére


nyinya
tag

A battle net-es név mögött van egy kettős kereszt és 4 szám, az kell hozzá, hogy fel tudjunk venni. Van játékoslista is az összefoglalóban. Ott benne vagyunk páran, ha gondolod vegyél fel. Esténként szoktunk játszani 3-4-en főleg Hardpoint-ot, esetleg shipment 24/7, alkalmanként Domination és HQ is szóba jön. Discord Társalgó1-ben szoktunk lenni.

Öreg gamer

(#7411) Nagy.Úr válasza BandiHUN (#7404) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Tényleg jó ötlet volt, Pointman-el egy körön belül 4 VTOL, 3 chopper gunner. Köszi a tippet :R

(#7412) Csokishurka válasza Pro!Petya (#7405) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nagyon jol optimalizalt fegyver talan meg jobb is mint az m4 de azert azt nehez tulszarnyalni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7413) Sanyi.il válasza nyinya (#7410) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Elvileg 2280 :)

(#7414) Land


Land
veterán

Üdv!
Ha jól tudom holnapig van ez a csodás Shipment only mód, tehát még ma este/éjjel tudok ott fegyvert húzni.
Az alábbiak között van, amit mindenképpen ott érdemes húzni és OP is?
Kés, Shield
PKM, SA87, MG34, Holger
EBR14
UZI
RAM7, Scar, FR, Oden
725 Soti
AX50, Dragunov, HDR

Többi maxos szintű már. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7415) Deck


Deck
titán

Tudja valaki meddig van az Only Shipment? :R

PS5

(#7416) dombi81 válasza Dave567 (#7399) üzenetére


dombi81
senior tag

Ha "marha szar a játék", mi a fenének irkálsz ide, és legfőképpen minek játszol? Akkora ellentmondás ez, nem?

(#7417) Deck válasza dombi81 (#7416) üzenetére


Deck
titán

Főleg, hogy nem kötelező játszani vele..

PS5

(#7418) nyinya válasza Land (#7414) üzenetére


nyinya
tag

Szia, a 725 sotit egész jól lehet ott húzni, lévén, hogy más map ahol nagyon közel lennének hozzád nem sok van. Kicsit persze más stílusban kell vele játszani, mert 2-t lő aztán tölt, de egész jól lehet vele aprítani :)
Mondjuk amúgy sem éppen a hosszú életről szól a map :D

Öreg gamer

(#7419) Corpuscle válasza Land (#7414) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ram-7 alapból jó fegyó, azzal "sima" pályán is fejlődsz szépen. Snipert se erőltesd, longshot challenge lassan fog gyűlni. :D
Én, ha ilyen célom lenne, a kést biztos ott húznám.

(#7420) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Kipróbáltam a tune up perket (battle hardened, sharpnel mellett eddig nem rúgott labdába). Nagyon jó! Stopping power tárból még volt, már jelölte, hogy aktív újra. Úgy, hogy ennek a recharge rate-je slow.
Petya! A leírásban tune up visszatöltésre 50% van írva, a helyes 33%.

(#7421) KaitouP válasza Corpuscle (#7420) üzenetére


KaitouP
veterán

Javítom, köszi! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7422) Corpuscle válasza KaitouP (#7421) üzenetére


Corpuscle
őstag

Érdekes, mert van ahol 50%-t írnak és szeptemberi gameplay-ben is 50%-ot láttam. Nem vagyok gép közelben, de szinte biztos vagyok a 33%-ban. :B

(#7423) pulffy válasza Corpuscle (#7422) üzenetére


pulffy
őstag

Nekem is 33% rémlik ;)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#7424) Corpuscle válasza pulffy (#7423) üzenetére


Corpuscle
őstag

Valószínűleg az van, hogy a bétában volt így. Sőt egyes gameplayekben a cold blooded perk van a sárga résznél, a tune up a kéknél. Ugye ez most pont fordítva van.

(#7425) szucstom


szucstom
őstag

srácok van itt bárki, aki elsősorban PS4-en (de akár pc, xbox) szokott spec ops missionöket csinálni? Discord van, így a crossplatform se akadály :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#7426) Land válasza nyinya (#7418) üzenetére


Land
veterán

Soti+kés lesz berakva. :D
Most PKM+Kés van berakva. Hajnalban állítottam össze a kombót, pont kész lett az undorító RPG-t és beraktam az 1-es kést a helyére.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7427) NViktor


NViktor
csendes újonc

Hál'égnek megjelentek PC-n a csalók. Ma többször is sikerült találkozni velük. Égett a chat miattuk. Elég durva Kill camek voltak. Remélem itt nem úgy fogják kezelni a dolgot mint DICE-nál.

(#7428) soo277 válasza NViktor (#7427) üzenetére


soo277
őstag

Hát az a gond, hogy minden résznél ez volt, kinyírják ezt is, de várható is volt:O

BT: wersoo#21211

(#7429) dombi81 válasza soo277 (#7428) üzenetére


dombi81
senior tag

Reflexxel kompenzálhatod. Még nem volt olyan COD ahol ne csaltak volna, úgyhogy: do not cry. ;)

(#7430) soo277 válasza dombi81 (#7429) üzenetére


soo277
őstag

Ámen

BT: wersoo#21211

(#7431) Land


Land
veterán

Csalók ellen: a megígért dedikált szerverek. Adminra ráírni ha nincs fent játékban, feljön és kibannolja a gyereket. Régen így oldottuk meg.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7432) dombi81 válasza Land (#7431) üzenetére


dombi81
senior tag

Az már nagyon rég volt, soha többet olyan nem lesz, csökkentené az eladásokat.

(#7433) Land válasza dombi81 (#7432) üzenetére


Land
veterán

Akkor miért ígérték meg? [link]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7434) dombi81 válasza Land (#7433) üzenetére


dombi81
senior tag

Honnan tudjam? De elég nagyot fogok csodálkozni, ha megvalósulna.

(#7435) Xaels válasza Land (#7433) üzenetére


Xaels
félisten

Itt nem olyan dedikált szerverek lesznek. Nem lesz belepiszka, csak P2P kapcsolat helyett van fix szerver, de azon előre beállított playlistek mennek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7436) NViktor


NViktor
csendes újonc

Sajnos ezek a nagyon pofátlan verziók voltak. Az egyik pl optic nélküli mp5el osztotta a fejeseket a map másik felébe. Elég hamar elcseszték az élményt, mert a kezdőnket is célba vették. Azért az nem volt vicces :((( . Következő Lobby, szintén zenész.

(#7437) Land válasza Xaels (#7435) üzenetére


Land
veterán

És ez a gyakorlatban mit jelent?
Lehet bérelni szervert, lehet adni neki nevet és mondjuk annyit beállítani, hogy milyen mod menjen rajta és kb ennyi? Nem lehet xy fegyvert kitiltani? Nem lehet senkit bannolni a "saját" szerveremről?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7438) dombi81 válasza Land (#7437) üzenetére


dombi81
senior tag

Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy ugyanúgy lesznek csalók, csak megválaszthatod melyik pályán játszol. Nem lehet választani majd semmilyen szubjektív fegyvert, ami neked tetszik és nem is tilthatsz majd ki senkit sehonnan, és a többi. Nem lesznek kiskirályok akik megmondják mi és hogyan legyen. Az még rosszabb mint a csalók garmadája. Ugyanúgy tönkreteszik az egész játékot.

[ Szerkesztve ]

(#7439) Deck válasza NViktor (#7436) üzenetére


Deck
titán

Jelentsd őket: [link]

PS5

(#7440) Xaels válasza Land (#7437) üzenetére


Xaels
félisten

Ez gyakorlatban annyit jelent, hogy ugyanúgy mint most csarlakozol valahova csak nem egy játékos gépe lesz a szerver hanem valahol egy szerverpark, stabil nettel stb. Nem lesz custom szerver, nem lehet bérelni külön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7441) balage1989


balage1989
tag

Memória hibára van megoldás? Ma 3szor dobott ki. Eddig még sose csinálta.

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#7442) KaitouP válasza Land (#7433) üzenetére


KaitouP
veterán

Korábban már említettem azt amit a kollégák is, hogy itt a dedikált szerver fogalmát ne úgy értsd, hogy szabadon bérelsz szervert, és azt csinálsz ott amit akarsz. A sokat szidott P2P helyett dobták be ezt, hiszen sok bosszúságot okozott, az állandó host migration esetenként. Ha észrevetted, pár rész óta már nincs ilyen.

Egyébként egykori szerver adminként mondom azt, hogy soha többé ne legyen olyan, hogy egy multiplayer játékot szabadon bérelhető szerverekre építenek. Elég volt az admin kiskirályokból, akik ellen ha túl jó voltál vagy nem úgy viselkedtél ahogy ők elvárták, akkor repültél is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7443) Land válasza KaitouP (#7442) üzenetére


Land
veterán

Igen megvolt a hátránya is.
Nekem már az is jó lenne, ha lenne "xy" nevű szerver, amire rákereshetnék és felcsatlakozok rá.
És ide zömmel magyar srácok járnának fel egymás ellen játszva kiengedni a gőzt.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7444) Tomko78 válasza balage1989 (#7441) üzenetére


Tomko78
őstag

csak nem neked is ezzel ? :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#7445) balage1989 válasza Tomko78 (#7444) üzenetére


balage1989
tag

Szia!
Igen, ezzel. Megfagy a kép 3-5 másodpercre és kidobja ezt a hiba üzenetet. :(
Ma kezdte el csinálni.

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#7446) GAbre válasza balage1989 (#7441) üzenetére


GAbre
veterán

Nálam is ez.kèpet is csatoltam.
Utána olvasva ground warba van csak már sima alap meccsekbe is van?
Sztem nincs megoldás.Nem találtam.

Kell új hiba a játékba így patch után pár nappal is.
Különben mire panaszkodnánk,vagy a végén végleges verzió lenne :)))

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#7447) Tomko78 válasza balage1989 (#7445) üzenetére


Tomko78
őstag

de már egy ilyet is küldött , eddig nem volt , de ma már nem indítom újra hanem kikapcsolom ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#7448) balage1989 válasza GAbre (#7446) üzenetére


balage1989
tag

Mondjuk tényleg Ground Warba dobta be. De ha nincs rá megoldás, akkor igy marad. Legalább nem nálam a hiba.

Tomko78: Ilyet nem csinált nekem.

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#7449) KaitouP


KaitouP
veterán

CoD nyúvz, avagy Hír-Hétfő
(insert signal here)

Ez a hét sem marad izgalmas események nélkül a Modern Warfare-ben. Január 14.-től játszhatóvá válik a Gunfight Trios nevű játékmód, amely az eddigi 1v1 és 2v2 helyett 3v3-as harcokra ad lehetőséget. A 2v2 maradni fog, e mellé kerül majd a 3v3. Továbbá, ezen a héten is játszhatunk a Crandked és Drop Zone játékmódokkal.

Ami talán még fontosabb, hogy ezen a hétvégén újra duplázhatunk, azaz Double XP és Double Weapon XP hétvége lesz, ami egészen január 17. 19:00 órától január 21. 19:00 óráig tart.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7450) Deck válasza KaitouP (#7449) üzenetére


Deck
titán

Remek hír de a Shipment marad ugye? :DDD

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.