Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) Segal válasza RazoR (#7150) üzenetére


Segal
veterán

Én nem kempeltem csak rohangáltam és késsel szúrtam le mindenkit. Ja mégsem.... :DDD Volt egy icipici kempelés :P

Viszont nem HC módban sikerült :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7152) mcwolf79 válasza KaitouP (#7145) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez az XP a battle pass-ban is gyorsítja a haladást?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7153) laragirl83


laragirl83
őstag

Megintcsak nem értették a feladatot a kollegák. 1ik oldalon se :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#7154) KaitouP válasza mcwolf79 (#7152) üzenetére


KaitouP
veterán

Kimondva nincs hogy igen vagy nem, tapasztalat szerint meg nem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7155) BandiHUN válasza laragirl83 (#7153) üzenetére


BandiHUN
veterán

Van ilyen,igazi káosz.Csak bekerülni nehéz volt ma is DOM-ba,csak sorban a KC-TDM-et dobálta.Mondjuk az jó,hogy ha elkapja,akkor tartja az adott módot,be is toltam egy 15 perces dupla xp-t,1 kör 1 szint :DDD
De a Shipment már csak 5v5,és a spawnon is bütykölhettek,mert egyszerűen nem adta a multikillt RPG-vel már,ilyen A-C 1-1 killeket sikerült elcsípni csak.Viszont hátbaspawn az volt.Nem is tolt be senki nagyon streaket,egy airstrike-vel totál kiszámolva is 2 kill,igaz az ellenfélnél lett egy wheelson,de az szét lett kapva 10 méteren.Szépen sebzi a thermit,kettővel kicsinálható,és ha sikerül rátapasztani,viszi magával,jött úgy egy potyakill :DD
A shoothouse jobb volt,ott lehetett streakelni különösebb kemp nélkül is.Meg 6v6.Már nem pörög úgy a shipment 5v5-tel.Ha meglesz a 155,le is állok róla.Nekem tierben is többet hozott a shoothouse,mintha sokat jelentene a foglalás is ahhoz,60 killre nem jött annyi,mint a 25 kill 10 foglalásra.

Elég szemét dolog ez a tier.Úgy kellene,hogy 100 szint 100 tier,nem trükközni.Meg nagyon kéne láda.Semmi ritkábbat nem lehet szerezni,és fixen ugyanaz jön.BO4-ben ládákból jöttek fegyók és ruhák,pénzesek is néha,ritkán,de VOLT esély.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7156) Deck válasza KaitouP (#7154) üzenetére


Deck
titán

Most összetörted a szívem. :( :DDD

Még csak 18-nál vagyok.

PS5

(#7157) soo277 válasza laragirl83 (#7153) üzenetére


soo277
őstag

Szerintef ki fogja a feladatát csinálni Shipmenten :( mindenki KD re megy,köztük én is :K megvárom míg berak Dom ba,3 4 kör azt ki lehet maxolni 1 fegyyot

BT: wersoo#21211

(#7158) nyinya válasza laragirl83 (#7153) üzenetére


nyinya
tag

Én nem csak shipment-en szenvedek ilyenekkel. Tegnap este 5 ből 3 meccsen a 6 ellenfélből 3-4 TDM-et játszó emberke volt. Nem értem, miért jön valaki Hardpoint-ra ha TDM-ezik?... :(

Öreg gamer

(#7159) Corpuscle válasza KaitouP (#7145) üzenetére


Corpuscle
őstag

Hó végére vártam, a season befejezte előtt. Sebaj, hamarabb meg lesz a max. szint. :)

(#7160) Segal válasza Corpuscle (#7159) üzenetére


Segal
veterán

Tutira lesz egy a végén is :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7161) Laby válasza Deck (#7142) üzenetére


Laby
senior tag

Nyugi PC-n sem jellemző egyáltalán. Rengeteg órát beleraktam már, de még egyel sem találkoztam. Persze nem kizárt hogy van, csak a szokásos mindenki cheater aki jó elvet nem kell annyira megkajálni.

(#7162) Corpuscle válasza Segal (#7160) üzenetére


Corpuscle
őstag

Persze, nem úgy gondoltam, hogy előre hozták. Egyelőre jól van belőve a szintlépés, nem kell éjjel-nappal tolni (nem is lenne rá időm), hogy teljesítve legyen a lvl155-öt.

(#7163) Deck válasza Laby (#7161) üzenetére


Deck
titán

Elhiszem de rákeresel vannak érdekes találatok. Jó nekem a konzol. Mindenki ugyanannyi eséllyel indul, a skill számít és nem kell aggódmom a cheaterek miatt :P

PS5

(#7164) Segal válasza Deck (#7163) üzenetére


Segal
veterán

Ez csak akkor igaz ha kikapcsolod a cross platformot. Alapesetben simán összerak pc-s játékosokkal is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7165) Deck válasza Segal (#7164) üzenetére


Deck
titán

Természetesen ki van kapcsolva.

PS5

(#7166) Deck


Deck
titán

Van only Shipment! Csak érjek haza! Kedvencem :C :P Más is szereti?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7167) RazoR válasza Deck (#7166) üzenetére


RazoR
veterán

Fegyvert húzni és challenge-eket csinálni jó, de amúgy hatalmas káosz.

(#7168) Corpuscle válasza Deck (#7166) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én kerülöm. Mióta bekerült, elkalandozni sem tudok annyira a beállításokban (loadout, mission), mert figyelnem kell, nehogy azt a pályát dobja be. Nem vagyunk egyformák. Igaz, én nem is farmolok semmit, amit használok fegyvert az maxos az aranyozás nem izgat (M4A1, Mp5 az csak).

(#7169) Deck válasza Corpuscle (#7168) üzenetére


Deck
titán

Tegnap egyszer a Shipment-en meccs elején kilépkedtek és végül 2v6 lett belőle.. Tehát vannak akik nem szeretik :DDD
Én szeretem mert rohadt gyors és lehet darálni, nagyon fun ;]
Énis csak ezt a 2 fegyvert használom amit te.
Bár célom mindent maxolni. :B

RazoR: Kell ilyen is :D

PS5

(#7170) Corpuscle válasza Deck (#7169) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezek mellett a Kilo a nagy kedvencem. A napokban reszeltem rajta, mondhatni tökéletes lett. Elvétve Mp7, Ram. BO4-ben mindet kimaxoltam, itt valahogy nem vonz.

(#7171) Deck válasza Corpuscle (#7170) üzenetére


Deck
titán

Tökéletes? Az jól hangzik :P
Én is csak az Assault, SMG, Pisztolyok-ra értettem. Mást nem szoktam használni úgysem.

Overkell perk-en gondolkodom hogy használni kéne. MP5 mellé mit rakjak be szerinted? Jó az M4A1 valami nagyobb scope-al? Nagyobb távra, sniperek ellen is akár. Fura amúgy nagyon még nekem ez a felfele is kell néznem az ablakokba stb dolog a BO4 után.. :DDD

Amúgy egy dolog hiányzik a BO4-ből. A Gung-Ho. :(

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7172) Corpuscle válasza Deck (#7171) üzenetére


Corpuscle
őstag

Overkill perk-kel az a bajom, hogy az EOD-t nehezen áldozom be. Sok a robbanás (rpg, gránát, akna, claymore). Nekem a másodlagos az rpg. Pontfoglaláskor szeretek vele érdeklődni, kemper ablak/sarok tisztításra is jó.
M4A1 socom tárral, 3x scope-pal nekem bevált távolra. Max 2 lövés. Snipert simán kiszeded vele. A 10 lőszer ami kevés, pötyögtetni kell.

ui.: Aki eddig hanyagolta (másra gyúrt) az aim stabilty-t (mint én), javaslom próbálja ki. Kevésbé "himbál be" a fegyver forduláskor.

[ Szerkesztve ]

(#7173) Deck válasza Corpuscle (#7172) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#7174) oriic válasza Corpuscle (#7172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

EOD kotelezo kb nalam is.

Live-Die-Respawn

(#7175) nepszter1


nepszter1
addikt

Lemaradtam az akciórol.... Esetleg valahol még meg tudom venni jó áron?

(#7176) Segal válasza Deck (#7166) üzenetére


Segal
veterán

Nekem edig sem volt vele bajom mert rohangálós, darálós tipus vagyok de mióta tegnap este sikerült megcsinálni rajta a 15 kill-t azóta most ez a kedvenc. Pedig shoot house is imádnivaló szintén a kempermentesség végett. A többi pálya elmegy kivéve a barlangoss na azt nagyon nem szeretem. Ott a sötét barlangba kempel minden második játékos...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7177) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Farmland pálya mindenkinek bugos? Olyan droppjaim vannak ott hogy kiesik a szemem :W
~110fps -ről esik be ilyen 40-50 környékére de csak a pálya bizonyos szakaszain utána meg vissza áll egyből. (ground war)
Csak ezen az egy pályán van így, a többi az megy szépen.

Ma raktam még csak fel az új 441.87-es Nv drivert az FPS cap miatt hogy a töltések közben ne legyen 2-3000 fps-em ........ , szval nem csodálkoznék ha amiatt lenne.
Előző driverrel nem emlékszem hogy lett volna ilyen brutál dropp, bár eddig nem is nagyon Farmland-on.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7178) ZeN973


ZeN973
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani nekem egy cpu-vga combot multiplayerhez , közepes grafikájú full-hd hez?
:R :R :R

"to punish and enslave"

(#7179) dombi81 válasza ZeN973 (#7178) üzenetére


dombi81
senior tag

Itt szerepelni fog majd rengeteg "ajánlat", s majd egyik hurrogja le a másikát. :DDD

(#7180) Laby válasza Deck (#7166) üzenetére


Laby
senior tag

Fú én nagyon nem. Én is csak néha megyek rá, amikor 0 attachment-es fegyvert kell húzni az aranyhoz. WW2-ben nagyon szerettem, de itt valahogy túl kicsi lett és a spawn rendszere az óriási tré. Kifejezetten fel tud idegesíteni amikor zsinorban 5-6. éledésem is abból áll hogy mire leéledek és fegyvert kapok a kezembe addigra már rég kilőttek mert belerak egy tűzharc közepébe, vagy épp 1 méterre spawn-ok le a sarokba ülő ember elé... Ha értelmes lenne a spawn rendszer, és csak egy picit is de nagyobb lenne a pálya, akkor WW2-höz hasonló sikere lenne, így inkább csak.... :W

(#7181) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

(#7182) nyinya válasza bulikavagyok (#7181) üzenetére


nyinya
tag

Az összes játékmódot TDM-re használják, mert ott könnyebb ölni. Ahol mindenki TDM-ezik, ott nem olyan jó nekik, ezért elmennek másik játékmódokhoz és ott TDM-eznek. Az egyik legnagyobb hátránya a játéknak, hogy nincsenek dedikált szerverek. Ott lehetne kialakítani szabályokat, és aki nem követi azokat, akkor azok repülnének, mint régen is...

Öreg gamer

(#7183) v!ct0y válasza Pro!Petya (#7177) üzenetére


v!ct0y
veterán

1080 am van nekem is. Szintén droppol. Ha E pontról megyek D re akkor nagyon látszik.

(#7184) bulikavagyok válasza nyinya (#7182) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tudom, hallottam róla. Ezért is linkeltem... :B Bár engem nem érint, mert csak HC TDM-et és HC KC-t játszok. Bár mostanában már ezeket sem. Kicsit ráuntam a játékra.

(#7185) ZeN973 válasza v!ct0y (#7183) üzenetére


ZeN973
tag

Nem konkrét ajánlat miatt írtam , csak hogy milyen konfigba gondolkodjam!

"to punish and enslave"

(#7186) laragirl83 válasza v!ct0y (#7183) üzenetére


laragirl83
őstag

Irták már korábban, a feladat végrehajtása utan kene az adott játékmód mellett a pontot, xp-t kapni, a kill után joval kevesebbet, szal hogy erőteljesen ösztönözzék az objective végrehajtását.

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#7187) Dave567 válasza dombi81 (#7179) üzenetére


Dave567
addikt

Én beszállok, de inkább nem vegye meg a játékot témába, így többet tud gépre költeni... :DDD :DDD ;]

(#7188) Dave567 válasza laragirl83 (#7186) üzenetére


Dave567
addikt

4-5 hónap alatt a spawn rendszert se tudták megcsinálni....Nem hinném hogy érdekelné őket ,ki hogyan játszik..

(#7189) Pro!Petya válasza v!ct0y (#7183) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Pontosan ugyanott nálam is , csak nem akartam már ennyire részletezni helyileg a map-on! :Y
Közben Redditen is találtam bejegyzéseket hogy másoknál is van drop azon a mapon!

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7190) v!ct0y válasza Dave567 (#7188) üzenetére


v!ct0y
veterán

Beszedték a lóvét és már bőven csinálják a következőt.

(#7191) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Fura ez a meccskereső' rendszer.Két körön át kurvajó voltam.Harmadik, negyedik körben szarrá daráltak, majd a kövi pár meccsen egálban volt a k/dm, aztán megint hirtelen király lettem kb két partin keresztül...ésígytovább'...ésígytovább'.........

[ Szerkesztve ]

(#7192) ProEvoFan válasza v!ct0y (#7190) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

....amit rohadtul nem veszek meg. :DDD A mostani részt minimum két évig nyomni fogom.

(#7193) soo277 válasza ProEvoFan (#7192) üzenetére


soo277
őstag

Azért egy Black ops1 mai grafikával, engem megvenne az tuti ;)

BT: wersoo#21211

(#7194) Segal válasza v!ct0y (#7190) üzenetére


Segal
veterán

Meg ehhez a skineket :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7195) KaitouP válasza soo277 (#7193) üzenetére


KaitouP
veterán

Van rá esély az idei Call of Duty-t illetően.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7196) oriic válasza KaitouP (#7195) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Black Ops 5 a pletyka ugye, bár egyelőre nem tudom elképzelni, hogy milyen érában játszódik majd.

Live-Die-Respawn

(#7197) nagylaci6417 válasza oriic (#7196) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Hidegháborús korszakról irogatnak

(#7198) Hunter2


Hunter2
addikt

Meg tudja valaki mondani hogy mi a fa**ért fut le a shaóder optimalizálás minden driver frissítéskor?
Rohadt lassú és rohadt idegesítő is.

(#7199) dudu5130 válasza nagylaci6417 (#7197) üzenetére


dudu5130
őstag

Jó lenne mert szerintem videójáték szinten a vietnami háború nagyon nincs kiaknázva. Én csípném nagyon.

(#7200) KaitouP válasza oriic (#7196) üzenetére


KaitouP
veterán

Hja, de a cím alatt simán lehet egy BO1 like cím is, ha már nem is tényleges BO1 remake jön.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.