Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) k-adi válasza Pro!Petya (#7644) üzenetére


k-adi
nagyúr

persze a meme vicces meg minden, de aki szétalázza a másik csapatot sok kill-el, az is hozzájárul az obj.hez még ha nem is közvetlenül... hiszen ha esnek-kelnek az ellenfelek akkor nincs idejük obj.ezni

ezt azért érdemes fejben tartani

(persze ez csak azokra vonatkozik akik tényleg sok kill-el vannak és kevés halállal mellé)

(#7652) KaitouP válasza dombi81 (#7648) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez az értelme, anno megírtam: [link]
Ugyan ez volt a hivatalos bejelentés, de a gyakorlatban nem 100%-ig működik így.

Mondjuk én örülök hogy nem kell mindig mindent elkezdem a nulláról. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7653) KaitouP válasza Deck (#7643) üzenetére


KaitouP
veterán

Semmi, teljesen rendben van az SBMM, szokás kérdése.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7654) oriic válasza KaitouP (#7652) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Sose szerettem prestige rendszert. Elérted pár hónap alatt 1000-et aztán nem történt már semmi. (Ok mehetett a full nullázás, aminek úgyanúgy nem tartom semmi értelmét, de ezek csak saját gondolatok :R )

Live-Die-Respawn

(#7655) dombi81 válasza KaitouP (#7652) üzenetére


dombi81
senior tag

Olvastam és értem, de ennek mi értelme van: "nagyon fontos megjegyezni, hogy ezek SZEZONÁLISAK, avagy ha az adott szezon befejeződik, akkor a folyamat újraindul, nullázódik, avagy újra Officer Ranks 1-es szintre kerül."
Alig játszom a játékkal, mégis rég elértem a 155-ös szintet, mikor érkezik a season 2?
Így, ha keletkezik a season 1 és a 2 között egy lukas űr, értelme nincsen.

(#7656) oriic válasza dombi81 (#7655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Season 0-nak (Vagy más néven Pre-Season) már rég vége, most fut a Season 1, február 11-én jön a Season 2.

155-ös szint elérése nem az egyedüli cél, ott van az a 155 challenge is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7657) BusinessGuy válasza oriic (#7654) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Pontosan ugyan úgy felesleges mint az őrült szintezés. Arra jó hogy akinek ettől áll az epénisz villogtassa, de semmi nincs mögötte csak játékidő. Ettől nem leszel bajnok, isten, sem semmi. Egy 0 perces jobb skillel rendelkező játékos ugyan úgy szét fog alázni...Nem is értem azokat akik ezért játszanak, nem erről kéne szólni a játéknak...
Kb annyi értelme van mint minden nap beülni egy autóba és kocsikázni. Na nem azért mert szeretsz kocsikázni vagy mert mész valahova, hanem azért hogy legyen a kocsiba kilóméter hogy aztán mutogasd micsoda istencsászár vagy hogy neked 1 millió kilóméter van a kocsiban...

Pont mint shipmentre járni hogy maxolj mindent és legyen überfestés a fegyvereken. Epénisz növelés. Aztán jön a habzò szájú kilépegetés, cheaterezés,camperezés ha mesés arzenáloddal kitörölheted mert egy "senki" aki a játékélményért játszik és lefossa a szinteket festéseket agybafőbe lelő... Sokan úgy érzik ez mutatja a skill-t...Nem nem mutat semmit csak hogy elvetemült vagy aki maxolni akart.

[ Szerkesztve ]

(#7658) dombi81 válasza oriic (#7656) üzenetére


dombi81
senior tag

Semmire nem való a 155 challenge, így túl van bonyolítva. Tudod mire jó ez? A skill nélküli játékosok placebojára. Azaz, muszáj, hogy a "feladatok" teljesítésével hozzájuk idomuljanak a jobb játékosok. Így a gyengébb reflexxel megáldott illető is úgy érzi, tud valamit, miközben: nem. Ugye ezt nem kell magyaráznom?

[ Szerkesztve ]

(#7659) Deck válasza oriic (#7654) üzenetére


Deck
titán

Itt meg addig se tudsz elmenni és elérni.. :DDD

GW-t kipróbáltuk és nagyon nem adja. Mintha BF lenne és nem COD. Többet tuti el sem indítjuk :DDD

PS5

(#7660) BusinessGuy válasza Deck (#7659) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

GW jó lehetne. Ha 0 pontot adna a killekre sőt nem számolná onnan a K/D-t...Akkor talán nem mindenki kempelne és nem szarnák le a feladatot...Kipróbáltam... Öltem 8-10 ellenfelet..meghaltam vagy 30-szor...Foglaltam tizensokat..Utolsò elötti lettem minimal ponttal, de nyertünk... Az első helyeken meg ilyen 40 kill 2-3 halál 0 foglalás, biztos nem tetőkön kempelgettek..... Biztos nekik köszönhető a győzelem...
Pontosan az van mint a béefben amikor hülyegyerekekből áll a csapat. Beül a kopterbe egyedül, nem vár meg senkit, és felmegy vele egy tetőre hogy onnan csipuljon. Az hogy a kopterrel lehetne csapatot vinni, gyorsan pontokat letámadni? Leszarja...

HC-t ezért is részesítem előnyben..van teamkill...Ami nem büntet ha a csapattárs mellé raksz egy c4/clay/akna megoldást és azt ellövöd. :CMikor valaki nagyon szarik a feladatra vagy kezdőn kempel rendszeresen mókázom ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#7661) Csokishurka válasza Deck (#7659) üzenetére


Csokishurka
őstag

En is csak akkor megyek ha van valami odaszolo challenge vagy ha meg nincs meg a longshot az arany camohoz.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7662) BandiHUN válasza BusinessGuy (#7657) üzenetére


BandiHUN
veterán

Remek példa volt erre tegnap egy srác platina RPG raksivetővel...biztos valahogy összeszedte,ok,de hogy én csak fel-felnézve öltem ötöt a strela-p-vel,ami a második aranyam lenne még csak,de nem ölök bele nagy energiát,ő addig a platina izékéjével csak dőlögetett,mint a krumpliszsák,hát csessze meg,el is érte az utolsó helyet huszonvalahány halállal... :W
Kinek mi.Én inkább vagyok úgy vele,hogy amit viszek,mégha fejlesztésre választom is ki,megpróbálom jól használni is.Lehet nem maxos,van pár kedvenc skinem a simákból is(lehet placebó,de más a kör,ha tetszik az izéke a kezedben,de nem feltétlen arany,platina...),de egyszer eljön a PT is majd.
Az RPG hajtott még,hogy villantsak itt elsőnek valami goldot,ami még nem volt :DDD De már inkább jön,hogy legyenek kimaxolva a fegyók szintileg,megszereztem az összes sight célzót reddotra és reflexre is...a színek meg potyognak,a lényeg,hogy kinyíljanak,aztán ahogy jön,kicsit benőtt a fejem lágya,el is kezdett menni a win rate-m,0.98-ról most tartok 3 hét alatt 1.17-nél,ami mínuszból több,mint 60 nyert meccs előny lett.És még jobb is,hogy minden kör végén potyog pár skin is,tegnap pl.a strela-val jött össze úgy 1 kör HQ után,hogy 5 féle skint is kaptam :DDD De nem mert kemp,hanem irtottam a földi,légi cuccokat,toltam be a HQ-t majdnem elvivő ellenfélbe,hogy aztán végül mi vigyük a HQ-t,stb...
És sok csapattársat látok dupla arany fegyót lógatni is magán,aztán meg semmi.Nem tudják a tacticalokat,gránátot kezelni,eléd füstöl a csapattárs,miközben már foglalsz,tolják a gránátot teamkillbe,bevágja a flasht ELÉM,mikor épp lőnék le vagy 3 ellent,stb. :C Meg ugye TDM.Van,akit direkt lecsapok,amikor látom,hogy a semmit lesi,már rég máshol a HQ,támadni kéne,erre mereven les valami bazi távcsővel a semmibe,hátha ott lesz ellenfélspawn,és lesz 2 killje :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7663) Casanova* válasza soo277 (#7599) üzenetére


Casanova*
veterán

Nekem az összes cod bejön! Az új ,,szokatlan,, codot nehezen szerettem meg,de ez is király game.

(#7652) GhostPetya: Jó volna,ha adnának plusz classokat. Az 5 class nagyon kevés.

Kemp pályán. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7664) KaitouP válasza Casanova* (#7663) üzenetére


KaitouP
veterán

Van itt olyan aki szerint nem, de egyébiránt azt is megírtam korábban, hogy az IW tervezi további class helyek hozzáadását valamelyik közeli frissítésben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7665) KaitouP


KaitouP
veterán

Régebbi videóm, de ezt az M4A1 setupot nagyon élem: [link]
Ez meg egy RAM-7 run: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7666) soo277 válasza KaitouP (#7665) üzenetére


soo277
őstag

Bazker én még a Ram7 et nem is probálta:B pegig régóta megvan, na akkor bevetjük

BT: wersoo#21211

(#7667) oriic válasza KaitouP (#7665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

RAM-es videód néztem. Nem zavar a Motion Blur? Vagy csak én vagyok az aki azonnal kikapcsolta? :D

Live-Die-Respawn

(#7668) RazoR válasza oriic (#7667) üzenetére


RazoR
veterán

Én is utálom, minden játékban kikapcsolom.

(#7669) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Ez az ausztrál erdőtüzes dolog hova tünt a megvásárolható cuccokban? Nem találom....

(#7670) Acheron válasza BusinessGuy (#7669) üzenetére


Acheron
őstag

Elvileg 01.31 -ig elérhetőnek kellene lennie, ahogy GhostPetya jelezte korábban. Azt sajnos nem látom, bent van -e még a választhatók között (ha megveszed, már nem dobja fel).

(#7671) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy multi fan de lassan bezsákolnék egyet mert az utolsó ilyen játék a BF4 volt. Kérdésem, hogy a COD a bf-hez képest mennyivel másabb? Én a bf-et eléggé szerettem csak ugye ott most nincs modern harcviselés. A BF-ben egyébként a kedvenc pályám a metro volt. itt van valami hasonló?

A kampány kb milyen hosszú és mennyire élvezetes/mennyire izgalmas a sztori?

Illetve ha a megvétele mellett döntenék, akkor hol lehet a legolcsóbban legálisan hozzájutni? (PC-re)

Köszönöm. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7672) spanglee001 válasza adamssss (#7671) üzenetére


spanglee001
addikt

ez barátom only lockker és metró, változatos módokkal :D imádtam a bf4et ez felveszi vele a versenyt infantry módban. a ground war mód az már járműves is, de inkább csak káosz. de nem fogod bánni, kicsit másabb meg kell szokni/tanulni ezt azt perkek stb. de jól eltalált játék ez, vedd bátran :K kampány nagyon jó szerintem kb 10óra max nem tudom első nap megcsináltam :D

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#7673) adamssss válasza spanglee001 (#7672) üzenetére


adamssss
veterán

Ebből sokat nem értettem de az lejött, hogy a játék jó megéri azt a pár ezer huf-ot :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7674) Acheron válasza adamssss (#7671) üzenetére


Acheron
őstag

Hivatalos beszerzési forrás PC -re a Battle.net, most megint visszaugrott 60 EUR -ra az alapjáték (némi extrával), az ünnepi időszakban volt pár kedvezőbb ajánlat is - talán lesz még ilyen pár. A Hardveraprón időnként találni HW (leginkább videokártya) mellé kapott kódot jó (legalábbis a fentinél jobb) áron.
A COD és a BF mindig is különbözött kicsit - nekem az idők során a COD jött be jobban. Ha szeretnél belekóstolni a klasszikus COD feelingbe, akkor ez a játék jó alkalom, és bár meg van fertőzve kissé a mai kor jellegzetességeivel, de - szerintem - a COD egyik legjobb időszakába (MW sorozat) nyúlt vissza, és - szintén szerintem - nagyon eltalálták. 60 EUR meglehet nem kis pénz egy játékért, de én javaslom a kipróbálását - ha szereted a pörgősebb játékmenetet (sajnos camperből itt is van elég - de hol nincs?)

(#7675) BusinessGuy válasza Acheron (#7670) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Épp ezaz, és nem vettem meg,de nem is látom..Nem találom sehol a shopban, végigpörgettem a blueprintet a for you-t mindent....
Mindenhol azt írták hogy 31-ig...

(#7676) BandiHUN válasza BusinessGuy (#7675) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én a második kategóriában láttam,benne volt!Meg a For you-ban is!
De én végülis nem azt vettem,hanem a ma végre újra kapható Red Team-et,amire vadásztam,egy jófajta SCAR és valami pisztoly lesz piros lövedékű,betettem,és toltam egy ilyet rögtön:

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7677) BusinessGuy válasza BandiHUN (#7676) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Meglett közben, köszönöm. :R

(#7678) Laby


Laby
senior tag

Ez a kék füstölgő sz*r amit lő néhány játékos ez mi a tök?! :F

(#7679) soo277 válasza Laby (#7678) üzenetére


soo277
őstag

Fegyver skinhez káró, kék lövedékek füstje, vagy minek nevezzem

BT: wersoo#21211

(#7680) Csokishurka válasza Laby (#7678) üzenetére


Csokishurka
őstag

A scarnak van piros de mivel nem tul nepszeru fegyver igy nem igazan latni sokat :) Egy honap alatt talan ha egyszer lattam :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7681) adamssss


adamssss
veterán

Még egy kérdés.

Annak mi (lehet) a hátránya, illegális-e ha accountot veszek és azon van a játék? (nem mindegy hogy 30 v 60 euro)

Köszi

Xaels: De ha megváltoztatom az email címet, jelszót akkor is...? :F

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7682) Xaels válasza adamssss (#7681) üzenetére


Xaels
félisten

Az, hogy a másik fél bármikor kipaterolhat és eladhatja újra másnak...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7683) dombi81 válasza adamssss (#7681) üzenetére


dombi81
senior tag

Itt fenn nincs hirdetés? 10-12k körül szoktak vga-hoz való keyt hirdetni.

(#7684) KaitouP válasza oriic (#7667) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem zavar, hozzáad a játék grafikai élményéhez. Kísérleti jelleggel próbáltam az elején blur nélkül is, vizsgálva azt hogy az ellenfelek láthatóságán javít-e, végül pedig örömmel konstatáltam hogy nem, ígyis-úgyis látom az ellenfelet, szóval mehetett a blur vissza.

Ez nem az a mennyiség ami zavaró lenne. Az igazán zavaró mennyiségű (vagy minőségű) motion blur-al annak idején a Crysis Warhead rendelkezett, na az nagyon túl volt tolva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7685) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7686) dombi81 válasza KaitouP (#7684) üzenetére


dombi81
senior tag

Szerintem ezt játékosa válogatja, online vannak olyan szituációk amikor egyenesen hátráltat.

(#7687) KaitouP válasza dombi81 (#7686) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem is, valakinek gondot okoz, valakinek nem. Utóbbiak táborát erősítem. :D (Na nem azért mert én vagyok a faszagyerek, szimplán valahogy engem nem hátráltat negatívan.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7688) dombi81 válasza KaitouP (#7687) üzenetére


dombi81
senior tag

Igen, tudom engem sem, de max élvezeti faktor. Ha kikapcsolod, nyerhetsz pár fps-t. Abból pedig sosem elég egy online lövölde alatt. Ehhez persze már olyan betegnek kell lenni, mint én. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7689) KaitouP válasza dombi81 (#7688) üzenetére


KaitouP
veterán

PC-n maximum, de PS4 Pro-n nem igazán vettem észre érdemi változást ilyen tekintetben sem. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7690) dombi81 válasza KaitouP (#7689) üzenetére


dombi81
senior tag

Oh! Én kérek elnézést ;) ;) ;)

(#7691) BandiHUN válasza Laby (#7678) üzenetére


BandiHUN
veterán

A Nikto karakter mellé(megvevős pakk) kapsz kéket lövő fegyókat,én pont tegnap vettem meg a red team packot,az pedig pirosat lő :DD
Egyébként csak ha valamit sebzel,ott dob színes füstöt,falba csapódva nem,szerencsére,viszont felfedi az ellenfelet,ha eltalálod+szemből zavarja is,cserébe látszik,honnan jön a szines lövés.A piros a scar,a kék talán MP5?Meg 1-1 pisztoly is jár.HC-n viszont jó pont,hogy FMJ-vel falon át is kill egy lábköröm,pont tegnap lett meg a scar gold+megvettem a pirosat(Tracer pack: RED a shopban pontosan),nekem az Oden mellé kedvenc fegyó lett.
Dobok egy kiosztást az általam használt kiegekről:

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7692) soo277 válasza BandiHUN (#7691) üzenetére


soo277
őstag

Elöször kicsit furi volt a Scar,de már nekem is nagy kedvenc :K

BT: wersoo#21211

(#7693) Xaels válasza BandiHUN (#7691) üzenetére


Xaels
félisten

Scar-t én is nagyon szeretem, Oden-t húzom most és az is adja csak irritál rajta az a kapaszkodó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7694) dombi81 válasza soo277 (#7692) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem rossz ez a Scar, de nehézkes, megvan az arany, szépen sebez, ám az AK közelébe sem ér. Nem annyira mobilis, hiába teszel rá bármilyen Stock-ot.

[ Szerkesztve ]

(#7695) BandiHUN válasza Xaels (#7693) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó fegyver nagyon,csak lassú a lelkem,de pontosabb,mint a scar cserébe.FMJ-vel mindent szétszed,mellőzhető a rakéta,rám nagyon haragudtak a másodperceket élő streakek miatt,még a wheelsonnak is nekimentem vele :DDD(egy tipp az utóbbihoz,hogy a thermite keményen sebzi,rádobva főleg,de mellédobva is)
Saját setup(a scar mellé ehhez vettem fizetős cuccot,annyira bejött):

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7696) laragirl83 válasza BandiHUN (#7691) üzenetére


laragirl83
őstag

Kék a kilo.

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#7697) boogie84 válasza Casanova* (#7663) üzenetére


boogie84
veterán

Mi ez a két 0 a képen?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7698) gyuribácsi88 válasza boogie84 (#7697) üzenetére

Az az, amiért én pl csak FFA-t játszok.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7699) Deck


Deck
titán

XIM4 ellen nem tud semmit se tenni az IW? Vagy szarnak rá?

PS5

(#7700) oriic válasza Deck (#7699) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel kontrollernek ismeri fel a rendszer, így nem tudnak tenni ellene. Vagy nem is akarnak. Ezzel amúgy is van gond bőven, múltkor Xbox-os haverral toltuk kontrollerrel és simán berakott egér-billentyűsök ellen is. Mondjuk elkentük a szájukat, mert ahogy a nagy többség ezek is a KD-re mentek nem az objective-re. ;]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.