Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Deck válasza oriic (#7700) üzenetére


Deck
titán

Igen, mindig arra mennek.

PS5

(#7702) Xaels válasza oriic (#7700) üzenetére


Xaels
félisten

CrossPlay-hez annyit, hogy egy vegyes csapattal szoktunk SD-ni és ma is full PC-s volt az ellencsapat egérrel a lobby szerint. 6-5-re nyertünk, de máskor is volt ilyen és 1-2 esetet kivéve ritkán van olyan érzésem, hogy esélytelen. Gunfight-ot is játszottunk 3v3-ast és az első aki lelépett pont a PC-s volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7703) gyuribácsi88 válasza Xaels (#7702) üzenetére

Általában így néz ki egy meccs, ha csak én vagyok pc-s egy lobby-ban, sd-ből rendszerint az első kör után kilépnek :DDD [kép]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7704) Xaels válasza gyuribácsi88 (#7703) üzenetére


Xaels
félisten

Nem azt mondtam, hogy minden PC-st alázunk, előfordul hogy rendesen elvernek de ez igaz 1-2 kontrolleresre is. Annak idején PC-n PC-sek ellen is lőttem ilyeneket amikor még toppon voltam, de manapság már nem hiszem, hogy fel tudnék annyira pörögni. Itt csak az lepett meg, hogy sokszor a vegyes lobbyban is ott tudok lenni a legjobbak között kontrollerrel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7705) adamssss


adamssss
veterán

Na elkezdtem a kampányt. Ez valami brutális. Már megérte azt a 30 euro-t. Baromi jó a sztori, néha nagyon is szívbemarkoló és kellően intenzív. Már csak ezért megérte, hát ha még jön majd mellé egy kis multi... :)

Számomra a legnagyobb meglepetés az a hangzás. Eszméletlen élethű. Nyilván kell hozzá a jó rendszer is de nagyon odatették magukat a hangmérnökök. Már csak azon is látszik, hogy hány féle hangzási mód van. Szóval le a kalappal. Egyébként Ti melyik használjátok? Én a sima HT-t. Nem tudom mikor éri meg mondjuk studio-ra rakni...

Ha GTX-en bekapcsolom az RT-t akkor mennyivel esik az FPS? Jelenleg FHD-n minden maxon stabilan megvan a 60FPS szóval lenn miből áldozni.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7706) SharpSA válasza boogie84 (#7697) üzenetére


SharpSA
veterán

Az gáz... Én is tapasztalom folyamatosan, hogy sokszor kb egy helyben állnak, nem mennek a pontra. Mintha dedósok játszanának pad kell tudnák mit kell csinálni...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#7707) Dave567 válasza adamssss (#7705) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnos itt ki is merült...
De valóban remek Single rész lett.. :K

(#7697) boogie84: Azt hitte, nem lesz észre véve :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#7708) BusinessGuy válasza Dave567 (#7707) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Húzzál már innen, baromi fárasztó a napi károgás.... Nem is értem miért engedik, többen kértünk nem tetszik nem játszod, nem irogatsz ide. Arról továbbra sem a játék tehet hogy balfék vagy hozzá....

[ Szerkesztve ]

(#7709) s.bala31


s.bala31
őstag

Sziasztok. Pár hete kezdtem a CoD multit, BF1 után kicsit fura, jóval pörgősebb ezért jobban is tetszik :) Viszont működik valami anticheat? mert kapok néha elég érdekes lövéseket, meg olyan is előfordult már mintha az illető átlátna a falon. Aztán rátaláltam erre a videora [link] és ott örömködnek alatta akik telepítették ezt a szar hack-et hogy nem lettek banolva ha használják. Vagy fake a video és fogadjam el hogy ennyire béna vagyok? :)

[ Szerkesztve ]

(#7710) Dave567 válasza s.bala31 (#7709) üzenetére


Dave567
addikt

Nem, nem.
Ez COD, mindig lesznek hackerek, ezt kell el fogadni. ;)

Van itt olyan aki azt mondta, ha sokat játszol vele, akkor leszel olyan ügyes mint egy hacker.... :R

(#7711) KaitouP válasza adamssss (#7705) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem vagyok teljesen biztos benne, de GTX kártyával nem tudsz RT- t használni elvileg, vagy ha mégis működik az effekt, ott akkor elég durva fps vesztés lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7712) regener válasza KaitouP (#7711) üzenetére


regener
veterán

Működik vele, csak igen, helyzetfüggően akár le is felezi a sebességet.

(#7713) Deck


Deck
titán

2 hét alatt sikerült eljutnom 150-es szintig és Tier 92-ig. Holnap kimaxolom valószínűleg :DDD
Hogy, hány óránál vagyok? Sok.. ;]

Van már 4 Gold Camo-m és folyamatban van még pár. Olyan jó mikor felugrik a Gold Camo feloldva értesítés :B

Ez az Overkill perk számomra nagyon bejött. MP5 + AX-50 . Imádom :P

Az esetek 90%-ban attól halok meg, hogy felrobbanok. Vagy bomba vagy rakétavető.. Nagyon idegesítő.. :DDD (Hardpoint-ot játszok így elég ha a pontra lőnek, vagy dobják a bombát mikor ott vagyok)

Eddig összesen 2 alkalom volt mikor az ellenfélnél volt olyan aki Kar-al volt, folyamatos a ugrált és közben rád quickscope-olt majd kaptad is a headshot-ot tőle. Csak azt lőtt, nagy érzékenységen játszott és egyik fejről a másikra rántotta a célkeresztet majd boom. Volt, hogy 3 at is akik egymás mellett voltak, persze mindezt ugrálva és nem lőtt mellé egyszer sem és mindezt olyan gyorsasággal, hogy nem lehetett szinte ráközelíteni sem, ha nem mögötte voltál:U

Közben megtudtam, hogy mi az a reverse boosting lobby is és a legtöbb youtuber ilyenbe játszik ezért, tűnik úgy mintha botok ellen játszanának. Akik még csak vissza se lőnek.. Nem kapnak bombákat, rakétavetővel se lőnek rájuk stb stb. Tehát mintha egy teljesen más játékkal játszanának..
Lehet én voltam naiv de elég kiábrándító dolog volt ezt megtudni.. :( :DDD
Így már megválogatom, hogy kiket is nézek.

Maga a játék fasza. Pörögni fog rendesen idén.:P

PS5

(#7714) Xaels válasza Deck (#7713) üzenetére


Xaels
félisten

Egyik Field Upgrade-nek tedd be a Trophy System-et. Tegnap Crash-en csak úgy pörgött az XP vele, ahogy étterem mögött fogta a gránátesőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7715) soo277 válasza Xaels (#7714) üzenetére


soo277
őstag

Trophy, Hq, HP, nál szerintem is nélkülözhetetlen

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#7716) regener válasza soo277 (#7715) üzenetére


regener
veterán

Ha többen vagytok akkor egy EMP Drón sem árt.

(#7717) Deck válasza Xaels (#7714) üzenetére


Deck
titán

Nem tudtam eddig mi ez :Y de ezentúl alap lesz! Köszi :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7718) soo277 válasza regener (#7716) üzenetére


soo277
őstag

Ezért jó mikor ismerösokkel játszol, azt mindeki érti, tudja mit kell csinálni, nem csak futkosik mindenki, mint a kematokszoslégy, KDra hajtva

BT: wersoo#21211

(#7719) Deck válasza soo277 (#7718) üzenetére


Deck
titán

Én öcsémmel szoktam akkor legalább 2-en vagyunk néha 3-an akik tudják mit kell csinálni (még akkor is mikor camo-k miatt megyünk valamire). A többiek.. :DDD

PS5

(#7720) Laby válasza s.bala31 (#7709) üzenetére


Laby
senior tag

CoD-hoz képest elég kevés cheater van, szóval kevés esélyt látok rá hogy most kezdted és egyből cheaterek rohangálnának körülötted. Van minimap ahol lácódhatsz, vagy hangos vagy és hallanak, vagy csak sokszor tök alap helyeken vagy. Én vakon ezekre tippelnék. Ne add fel, a pályaismeret nagyon sokat számít, sokunknak más játékokhoz képest itt nagyon nem ment az elején, aztán szép lassan sikerült felvenni a ritmusát ennek a cod-nak és most már pöpec minden. .

(#7721) Csokishurka válasza Deck (#7713) üzenetére


Csokishurka
őstag

Rakerestem mi ez a reverse boost. Eleg gaz hogy ezt csinaljak es meg streamelik is. En legalabb a kis 1.1es kdmra buszke lehetek mert minden szar nelkul ilyen ugy hogy javareszt camokat huzok es challangeket csinalok

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7722) Deck válasza Csokishurka (#7721) üzenetére


Deck
titán

Számomra is teljesen új infó volt ez az egész.
K/d amúgy se mutatja meg, hogy mennyire vagy jó/csapatjátékos. Egyedül a TDM-en fontos, máshol nem. Challengek/camok miatt is ugye csökken ha valaki azt nézi, vagy bevállal több halált a csapatért stb. Tehát nem is értem miért, olyan fontos az sokaknak.

PS5

(#7723) Casanova* válasza Deck (#7713) üzenetére


Casanova*
veterán

reverse boosting lobbyt hol találom? Mi ez pontosan?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7724) Pro!Petya válasza Csokishurka (#7721) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ez nekem is új dolog volt eddig! Így már egyből világos lett hogy miért tudják darálni egyesek az ellent úgy mintha azok csak botok lennének!
(hányszor szentségeltem streameket nézve hogy én sose kapok ilyen ellenfeleket :DDD )
Hát ezért! :C

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7725) Csokishurka válasza Pro!Petya (#7724) üzenetére


Csokishurka
őstag

Detto, nezem nezem a videokat hogy mar a huszadik nukot toljak es nem ertettem higy mondom konzolon ennyi a lama??
de amikor en tolom konzolosok ellen akkor persze ok jobb mint nemelyik pcs jatekos.
De igy mar megvilagosodtam.

Deck
Ne is mond hanyszor van hogy kozepmezonyben vagyok pl 30 killel meg 10 capturrel top jatekos nalunk 0 capture meg 50 kill es persze loose. No comment
Az ilyen csak azert ne megy tdmre mert ott nem lehet a pontokat kempelni...szanalomtenger
Ez a kd meg szimpla e penis meregetes ami semmire se jo

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7726) Casanova*


Casanova*
veterán

Srácok! Segítesetek, hol találom a reverse boosting lobbyt? :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7727) Pro!Petya válasza Casanova* (#7726) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Megölöd jó párszor magad és már meg is találtad , attől is függ most milyen a K/D-d :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7728) Csokishurka válasza Casanova* (#7726) üzenetére


Csokishurka
őstag

[link]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7729) Casanova* válasza Pro!Petya (#7727) üzenetére


Casanova*
veterán

Szóval első körben sokkal többször halljak meg és öljek,aztán kövi körben már noobok ellen játszok? :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7730) Pro!Petya válasza Casanova* (#7729) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Igen...

PL [Itt] a srác úgy csinálta hogy első meccsén "produkált" egy 0,10-es KD-t utána meg egy 56-ost :DDD
Vagy már van egy új módja is hogy elég felvenni barátnak egy olyat aki nemrég kezdte és hát nem olyan ügyes h finoman fogalmazzak és elég csak hozzá belépni!
Már ahogy leszűrtem a videóból ami a folytatása annak amit linkeltem.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7731) Casanova* válasza Pro!Petya (#7730) üzenetére


Casanova*
veterán

Köszi szépen. :C Na lássunk hozzá! :D :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7732) Deck válasza Pro!Petya (#7730) üzenetére


Deck
titán

Majd kipróbálom énis aztán pattan a nuce.. ;]

PS5

(#7733) Casanova* válasza Pro!Petya (#7730) üzenetére


Casanova*
veterán

És tényleg működik. Nagyon rafkós! Ezt nem hiszem el! :DD 0,10-es arányt csináltam első körben. 3 kill-29 halál. :U :DDD Kövi körben lazán első lettem, lőttem egy rövid tdm-et 20 killel. Az enemynél az első játékos még csak 5-öt ölt. Csak 5-öt. :DD Iszonyat noobok ellen játszottam. Szóval értem azok a youtuberek miért nincsenek a top 10-20-ban. Mert eleve szar a K/D arányuk. Mindig noobok ellen játszanak ,lőnek nuket. Most már értem. :Y Mindig is csodálkoztam,hogy miért mindig noobok ellen játszanak.....

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7734) Deck válasza Casanova* (#7733) üzenetére


Deck
titán

Szép :DDD Éljen az sbmm.. :U
Olvastam olyat, hogy a híresebb youtuberek csak ilyen lobbykat kapnak alapból.. Hogy, nézne már ki ha nem lenne nuclear egy meccsen.. ;]

PS5

(#7735) Casanova* válasza Deck (#7734) üzenetére


Casanova*
veterán

Nekem mindig jó volt az arányom. Csodálkoztam is,hogy mindig gyors,profi játékosok ellen játszok mindig. Mondtam magamba is,hogy lehet itt nuket össze lőni. hihetetlen.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7736) Deck válasza Casanova* (#7735) üzenetére


Deck
titán

Én se panaszkodom miatta, így legalább fejlődöm is. Csak érdekes ez a dolog, így utána jártam :C

PS5

(#7737) Casanova* válasza Deck (#7736) üzenetére


Casanova*
veterán

Nem lesz többé idegeskedés,hálistennek. Mostantól mindig lehet darálni. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#7738) Csokishurka válasza Pro!Petya (#7730) üzenetére


Csokishurka
őstag

Elvileg friendnek se kell felvenni, rámész a recent play fülre és rácsatlakozol aki a leggyengébb volt az adott körben.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7739) Pro!Petya válasza Csokishurka (#7738) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mégjobb :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7740) Deck válasza Casanova* (#7737) üzenetére


Deck
titán

Én hülye meg mindig az elsők közt végzek.. :DDD

PS5

(#7741) Dave567 válasza Deck (#7734) üzenetére


Dave567
addikt

Hát nem tudom, de ez így ebben a formában szánalom... :))
Így kell az embereket segíteni, mert nem tud játszani, vicc.
Nem baj, nekem nem kell segítség...
Igaz a Nuke se fog össze jönni, de nem is érdekel, még Jugger se volt.. :DDD

(#7742) Deck válasza Dave567 (#7741) üzenetére


Deck
titán

Pontosan, ahogy mondod, az :K

PS5

(#7743) Land


Land
veterán

De ez hány körig él? Vagy 1 botrányos kör után jön az 1 félisten kör, aztán megint térdre kell rogyni látványosan?
Csak mert ha így van, akkor összeségében nem sokat nyer az ember.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7744) Csokishurka válasza Dave567 (#7741) üzenetére


Csokishurka
őstag

Meg igy nincs kihivas, nincs kenyszer hogy jobb es gyorsabb legyel.
De biztos csak en latom igy :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#7745) Deck válasza Csokishurka (#7744) üzenetére


Deck
titán

Ezt írtam feljebb énis.. Szóval, nem csak te látod így.. :DDD

PS5

(#7746) adamssss


adamssss
veterán

Tényleg a multi figyeli, hogy ki mennyire jó játékos (nyilván stat alapján) és így párosítja össze az embereket?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7747) Deck válasza adamssss (#7746) üzenetére


Deck
titán

Igen. (SBMM)
Bár twitteren megy az ostrom, hogy szüntessék ezt meg.

PS5

(#7748) adamssss válasza Deck (#7747) üzenetére


adamssss
veterán

És amúgy az miért lenne jó? Én nem nagyon örülnék neki, ha beraknának egy olyan játékba ahol az átlag játékkal töltött idő 1000 óra fölött van én meg hetente jó ha két órát játszom... :F

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7749) Deck válasza adamssss (#7748) üzenetére


Deck
titán

Nekem személy szerint m1 melyik van/lesz.

PS5

(#7750) raggg válasza adamssss (#7748) üzenetére


raggg
senior tag

Nézőpont kérdése. Ha nagyon agresszívan próbál veled egyforma szintűekhez sorolni, lehet, hogy csak messzebb talál játékosokat és távolabbi szerveren játszol, magasabb latencyvel csak emiatt. Szerintem ha jól van belőve, akkor jól tud működni és a meccseid is változatosak lesznek (azért kell egykét sz*pó kör is, na, meg néhány olyan, amikor menőnek érezheted magad).

Megjelenéskor kb. az volt, hogy mentél egy jó kört, aztán a következő körben mintha a cod liga döntőjében kellett volna játszanod, mindezt sokszor 70-80ms pinggel. Azóta azért sokat finomhangoltak, szerintem már okés a rendszer.

ragklaatPS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.