Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Shipment 5 vs 5 éjjel-nappal. :DDD

(#7202) Deck válasza ProEvoFan (#7201) üzenetére


Deck
titán

:C :P

PS5

(#7203) chriss87


chriss87
csendes tag

Szevasztok

Játékvásárlás előtt állok, de xbox one-ra , tudtok esetleg ajánlani billenty+egér kombót?!
valahogy nem fekszik a kontrolleres megoldás :D :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Alpha

(#7204) ProEvoFan válasza chriss87 (#7203) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

CODban natív egér/bill támogatás van.
Olyan egeret ill billentyűzetet veszel, amilyent csak akarsz.

(#7205) chriss87 válasza ProEvoFan (#7204) üzenetére


chriss87
csendes tag

köszönöm a gyors választ :D

Samsung Galaxy Alpha

(#7206) WaterWave válasza KaitouP (#7200) üzenetére


WaterWave
veterán

és ps5 ön talán már novemberben:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7207) lacus83 válasza ProEvoFan (#7201) üzenetére


lacus83
senior tag

Nekem tegnap 2,5 óra után már golyózott a szemem,azt a sarkot is lőttem ahol nem volt senki ;] Jó a shipment én is szeretem,de a jóból is megárt a sok :K

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#7208) Deck


Deck
titán

Store villog, FREE BUNDLE :C
Bár jó szar is :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7209) soo277 válasza Deck (#7208) üzenetére


soo277
őstag

Mit adott? Ma nem vagyok gép előtt

BT: wersoo#21211

(#7210) Deck válasza soo277 (#7209) üzenetére


Deck
titán

Fall ( Calling Card) terepminta
Poleaxe (Embleme) fejsze
Rubber Necki'n (Charm) gumicsirke

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7211) soo277 válasza Deck (#7210) üzenetére


soo277
őstag

Na végre valami értelmes cuccok:W :D

BT: wersoo#21211

(#7212) Deck válasza soo277 (#7211) üzenetére


Deck
titán

Ja :DDD
Amúgy mindig nézegetem a Store-t. Mert, ha valami megtetszene megvenném.. De a feloldható camok sokkal jobbak mint a vehetőek. (számomra és szerintem) :P

PS5

(#7213) Pro!Petya válasza Deck (#7212) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Tegnap a Season pass 100. szint elérve és semmit nem kap az aki battle pass nélkül játszik csak a 300 free CP-t és és free calling card-okat? :(
Értem én hogy ha kell ilyen olyan skin meg operator stb stb akkor aki befizet battle pass-re az megkapja , de aki "free"-be tolja annak is járhatna valami miután letolja a 100 szintet szerintem :(((
Így egy idő után aki battle pass nélkül játszik annak csak frusztráló nézni hogy minden meccs után mit nem kap meg , + még a tetejébe hiába éri el a maximum szintet azt is a semmivel jutalmazzák.
(Nem ez a legjobb módja szerintem a játékos "jutalmazásának".......)
Apropó és most mikor lesz nullázás?

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7214) Deck válasza Pro!Petya (#7213) üzenetére


Deck
titán

3k mondjuk a BP. Ezért feloldhatsz rengeteg mindent és nekik is van bevételük ebből (skinekből) és kapunk tartalmakat is.
Szerintem ezzel semmi gond nincs.
A BO4-be a hülye ládás megoldás a legrosszabb amit valaha láttam. És még a végén az új fegyvereket is belepakolták.. Persze még SP is volt..

25nap és 7 óra múlva.

PS5

(#7215) Pro!Petya válasza Deck (#7214) üzenetére


Pro!Petya
addikt

(Sorry amúgy nem válaszként akartam írni csak új Hsz-ként! ) :DDD

Persze nem vészes az a 10 euro érte, nem is ezt sokallom hanem hogy elég nagy a kontraszt a free és a BP között.
Szerintem aki BP nélkül játszik és legalább eléri a kimaxolt szintet az kaphatna valamit mert így lehet hogy következő szezonra inkább befizet egy battle pass-ra és megkapja az apróságokat esetleg még a 20 szintes ugrót is hozzácsapja.
De így meg aki nem vette meg ezután se fogja mivel a "rendszer nem jutalmazta" egyáltalán a befektetett energiát ezálltal még ingert sem kap a BP befizetésére.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25 nap után akkor ha jól tudom újra indul mindenki 55-ről és ugyanúgy el lehet kezdeni lépegetni a szezon szinteket is?
(miért ekkora az intervallum amúgy? Így nincs benne semmi kihivás mert ennyi idő alatt még az is eléri aki csak pár naponta játszik vagy csak 7végén tolja... :F )

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7216) RazoR válasza Pro!Petya (#7215) üzenetére


RazoR
veterán

Nem éri el, én sem fogom elérni a 100-at és kb esélytelen, hogy elérjem de ezt már az elején is tudtam, mégis megvettem a pass-t.

(#7217) danilla válasza RazoR (#7216) üzenetére


danilla
őstag

En veletlenul vettem meg :U es a kituzott 62-es celt el fogom erni, remelem. A 100 az nekem is kizart.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7218) KaitouP válasza Pro!Petya (#7215) üzenetére


KaitouP
veterán

Rettenetesen fals információ ez, nehéz a elérni még a felét is a BP-nek, ha 2 naponta van 1-2 órád játszani, nemhogy a végét.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7219) Deck válasza KaitouP (#7218) üzenetére


Deck
titán

Ez így van sajnos. Kb napi 3-4 óra annak aki egyből megveszi.. Képzeld el azt aki a felénél szál be.. Pl én most :DDD
A legjobb skineket meg a végére fogják majd tenni, hogy elakard érni. És ugye erre nem vonatkozik a dupla xp ami szomorú mert, az hogy ki hányás szintű teljesen m1 és úgyis resetelődik 55 felett az új Season-el.
Jobban jár aki csak játszik amikor kedve van, megszerzi a weapon camokat, ha meg megtetszik neki valami megveszi fixen. (szerintem)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7220) Nagy.Úr válasza Pro!Petya (#7215) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Én személy szerint nem vettem meg, ha gimis koromban lett volna mondjuk ilyen MW2-nél akkor 100%, hogy megveszek egy ilyen BP-t, és örülök mint egy kisgyerek karácsonykor, de az ilyen-olyan skinek engem már sajnos nem hoznak lázba. Ettől függetlenül szeretem játszani a játékot...... a skinek már sokadlagos szempontok nálam. Persze mindig átfut a fejemen, amikor meglátok egy jól mutatót, hogy basszus ezt de megvenném :D

(#7221) soo277 válasza danilla (#7217) üzenetére


soo277
őstag

Mi a 62es?nekem még 4szint az meg van a fekete fehér dragunov, azt tetszik a többi nem izgat

BT: wersoo#21211

(#7222) Pro!Petya válasza KaitouP (#7218) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sorry mindenkitől, én nem tényeket írtam hanem csak a véleményem! :B
Akkor ezek szerint nem könnyű elérni! Ennek hátterében akkor meg végképp jutalmazhatnák az olyan játékosokat akik kimaxolják PB nélkül.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7223) danilla válasza soo277 (#7221) üzenetére


danilla
őstag

Egy ora (disco stud).
[link]

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#7224) Xaels


Xaels
félisten

122 óra és 765 meccs és nem rég végeztem a BP-szal. Átlag 1.05 KD.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7225) KaitouP válasza Pro!Petya (#7222) üzenetére


KaitouP
veterán

Semmi gond, nincs itt harag. :)
A játék ezen részével pont az a baj, hogy egy őrületes grindfest az egész, és a rendszer azoknak kedvez, akiknek tonnányi idejük van játszani, egy, a reális emberi élettel (család, munka, stb.) összeegyeztethetelen, így akinek kevés vagy kevesebb ideje van játszani, vagy fizet még többet, vagy nem éri el a spécibb rewardokat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7226) Deck válasza KaitouP (#7225) üzenetére


Deck
titán

Jó de csak skinek. Nem kötelező elérni őket. Így is annyi lesz, hogy azt se tudod majd melyiket használd.. :DDD Mondom ezt én akinek minden IS kell.. :DDD ;]

PS5

(#7227) Xaels válasza KaitouP (#7225) üzenetére


Xaels
félisten

Minden ilyen rendszer azoknak kedvez legyen az lootbox, kártyásrendszer vagy battlepass akiknek sok ideje van játszani. Pont az a lényegük, hogy benntartsák a játékosokat akik fizetnek ezért vagy azért.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7228) Laby válasza Pro!Petya (#7213) üzenetére


Laby
senior tag

Az a lényege, hogy pénzt keressenek. Ha kapnál mindenféle jót, akkor mire fizetnél?
Én annyira nem bánkódok, mert ezek a skin-ek meg matricák meg tudom is én miket ad még, soha nem használom semmire. Egyedül a fekete álarcos operátor csávó tetszik nagyon, de önmagában csak miatta nem akarok fizetni a BP-ért, más meg nem mozgat egyáltalán.

(#7229) Deck válasza KaitouP (#7225) üzenetére


Deck
titán

"akiknek tonnányi idejük van játszani, egy, a reális emberi élettel (család, munka, stb.) összeegyeztethetelen"

Tehát ha nekem tonnányi időm van játszani, akkor nincs reális emberi életem? El se merem érni a végét, mert akkor jönne a nolife jelző? :( ;]

PS5

(#7230) soo277 válasza danilla (#7223) üzenetére


soo277
őstag

Ja az már meg van
én a dragura gyurok

BT: wersoo#21211

(#7231) KaitouP válasza Deck (#7229) üzenetére


KaitouP
veterán

Pontosan. ;] :DD :P

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7232) KaitouP válasza Xaels (#7227) üzenetére


KaitouP
veterán

Úgy is bent lehet tartani a játékosokat, hogy nem úgy alakítunk ki egy reward rendszert, hogy a legjobb cuccokat csak az érheti el, aki 0-24 a gép előtt kockul, nincs munkája, nem tanul, nincs családja. A rendszernek úgy kellene jutalmaznia, hogy ne csak az időmilliomosok járjanak jól.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7233) dombi81 válasza KaitouP (#7232) üzenetére


dombi81
senior tag

Mindez abban az esetben érdemelne egyáltalán szót, ha a játék részeként értelmes dolgokat is árulnának. Egy skin, egy karakter, csupa haszontalanságok. Ezek nélkülözésétől, előfordulhat, hogy valaki nem alszik nyugodtan, vagy van aki komolyan sajnálná?

(#7234) Deck válasza KaitouP (#7232) üzenetére


Deck
titán

Valami sose jó. Persze nekem se tetszik mert maximalista vagyok de így is rengeteg a skin. M1 meddig jutsz el a a mostani BP-be.
Fele ennyi XP kéne a Tier-hez ami napi 2 óra játék lenne kb az már sokkal jobb lenne. Vagy dupla XP Tier-hez hétvégék. Persze az ő oldalukról is megértem. :))

PS5

(#7235) KaitouP válasza dombi81 (#7233) üzenetére


KaitouP
veterán

Ilyen tekintetben valóban jogos, a game changeing reward-ok valóban már a BP elején, átlagos mennyiségű játékkal is elérhetőek. Bár az, hogy kinek mi a hasznos, egyéni preferencia.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7236) KaitouP válasza Deck (#7234) üzenetére


KaitouP
veterán

Én elengedtem már ezt a skin-ezés, maxolós dolog ilyen jellegű játékok esetében. Játszok mert fun, játszok hogy hasznosítsam a skill-t amivel rendelkeznek, aztán kész. Ahhoz már "öreg" vagyok, hogy 24 órából 30-at a gép előtt töltsek, egyetlen egy játék előtt. :) Egy rahedli single player címet mellőztem a multiplay miatt, most azon inkább más játékokra helyezem a hangsúlyt, na meg elsősorban a családomra.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7237) Deck válasza KaitouP (#7236) üzenetére


Deck
titán

Jó de nem volt ez mindig így nálad se. Amúgy meg, hogy kinek miért, mennyi ideje van játszani és mivel tölti a szabadidejét az ő dolga. Van aki csak COD-ozik pl egész évben. Mindenki más. Nem kell ezért a másiknak sértő megjegyzések tenni a nolife jelző meg egyebek. Sose szerettem ezt. :D

PS5

(#7238) KaitouP válasza Deck (#7237) üzenetére


KaitouP
veterán

Semmilyen sértő megjegyzést nem tettem senkire. Egy véleményem van a jelenségről, mint mindenki másnak, ez mindenkinek a saját dolga pont úgy, mint az, hogy ki mivel tölti a szabadidejét. Ennyire, indokolatlanul ne legyünk szenzitívek. :N

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7239) dombi81 válasza KaitouP (#7238) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem szabad sensitívnek lenni ám arra sem, ha valakinek van ideje valami miatt, másnak meg nincs. :DDD
#7240: addig jó, amíg nem frusztrál. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7240) KaitouP válasza dombi81 (#7239) üzenetére


KaitouP
veterán

Én miattam... :) Az nem zavar. A rendszer már egy fokkal inkább, de attól még hogy van egy véleményem róla, nem jelenti azt hogy különösebben frusztrál a dolog. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7241) KaitouP


KaitouP
veterán

További 6v6 pályákon dolgoznak a fejlesztők a játékosok visszaigazolása alapján: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7242) Laby válasza soo277 (#7230) üzenetére


Laby
senior tag

Még embert nem láttam Dragunov-val menni ebben a játékban. :D Illetve hazudtam, mert egyszer volt még a legelején. Olyan szomorú, hogy ilyen fostalicska lett ebben a részben, régi CoD4-ben meg mekkora vaddisznó volt, ott lehetett szedni vele rendesen.

(#7243) Deck válasza KaitouP (#7238) üzenetére


Deck
titán

Megne sértődj amúgy. Nem állt szándékomban semmi olyat írni, csak mindenki annyit játszik amennyit akar, azt csinál a szabadidejével amit akar, felőlem nyomhatja valaki 0-24h-be is engem nem zavar. Persze énis dolgozom és van mellette életem, kondi is stb, mielőtt más jönne le neked.. :P :C :R

PS5

(#7244) Land


Land
veterán

BP-hez: December 9-én vettem a Codot, azaz 1 hónapja és 99 és fél szintes vagyok. Tehát 1 hónap alatt megszerezhető.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7245) Land válasza Land (#7244) üzenetére


Land
veterán

Ja és utólag vettem meg a BP-t, így a dupla BP XP eventből is kimaradtam.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#7246) Deck


Deck
titán

PS4 valaki shipment? 3-an vagyunk eddig.

PS5

(#7247) craftsman01


craftsman01
senior tag

Na gyelekik az i3 6100 leváltva i3 8100-rem jobb lessz, nehogy azt írjátok, hogy nem mert sírva fakadok csak erre volt pénzem sajna. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#7248) dunc válasza craftsman01 (#7247) üzenetére


dunc
nagyúr

:O sajnos készítsd a zsepit :O

(#7249) oriic válasza craftsman01 (#7247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy néztem YouTube-on akadnak i3 8100-as CPU-val készült gameplay-ek, de pont Rx470-el nem találtam. (GTX 1050, RX570 talán a legközelebbi, de ezek modernebbek már, több RAM-mal)

A lényeg, hogy ahogy láttam a 60 FPS összehozható némi kompromisszummal.

szerk:

Open bétáról találtam csak videót ezzel a kombóval. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7250) craftsman01 válasza oriic (#7249) üzenetére


craftsman01
senior tag

A béta az még tökéletesen ment a 6100-val közel 100 fps megvolt akadások nélkül de a frisítések után már valami nem kerek leginkább a menü fagy meg akad de ha sikerül mecsbe menni akkor azzal már nincs baj 70fps-el simán elvagyok.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.