Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) atee válasza Kinyuska (#23650) üzenetére


atee
őstag

Egy hete nálam is folyamatosan újra gond... :W

D-day 2002-01-04 01:54

(#23652) Kinyuska válasza atee (#23651) üzenetére


Kinyuska
friss újonc

Újra? Akkor gondolod, hogy a probléma az Activisionnél van?
Első körben neked magától megjavult, vagy csináltál valamit ?

(#23653) atee válasza Kinyuska (#23652) üzenetére


atee
őstag

Americai région teljesen jól megvolt. De mar ott is szar.

D-day 2002-01-04 01:54

(#23654) Kinyuska válasza atee (#23653) üzenetére


Kinyuska
friss újonc

Ha gondolod, akkor ma este privátban összejöhetünk, átnézni, hogy mi lehet a közös, mivel nem mindenkit érint a probléma. Hátha találunk valami használhatót.

(#23655) atee válasza Kinyuska (#23654) üzenetére


atee
őstag

Nem fogok ráérni sajnos.
Futottunk már több kört egyébként ez ügyben mert teljesen sose tűnt el a probléma. Csak mérséklődött elfogadhatóra.
Most meg újra nagyon rossz. minden 2. körben kidob kb.
Közös pontot sose találtunk. Teljesen más konfigok, internetek.
Illetve nálam azóta se változott semmi. Kizárásos alapon náluk van a gond, de szarnak rá. Más játékokban nincs ilyen problémám és nem is nagyon emlékszem, hogy lett volna.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#23656) Kinyuska válasza atee (#23655) üzenetére


Kinyuska
friss újonc

Szívás :(
Még próbálkozom vele én is, de elég reménytelennek látom az ügyet...

(#23657) mokus1


mokus1
addikt

Off annyira nem vagyok jártas a témában.
Néha 90 néha 40-50-es pinggel játszom. Amikor 40-50 olyan mintha jobb lennék.
90nél csomószor azt érzem hamarabb lövök de mégis én halok meg. Ez a ping miatt lenne?

(#23658) Kinyuska


Kinyuska
friss újonc

Nem vagyok annyira jártas én sem a témában. Az én értelmezésemben a ping az a válaszidő a géped, és a szerver között ms-ban kifejezve. Míg alapvetően a 40ms-es különbség nem olyan vészes, amikor már 100nál vagy, azt jelenti, hogy 1 tized másodperces csúszásban vagy. Egy ilyen játéknál szerintem az már elég sok.

(#23659) Land


Land
veterán

Haver kérdezni, hogy ha megvan véve a teljes MW, akkor csak a Warzonet le tudja tölteni? Tehát nem szeretne multizni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23660) Kinyuska


Kinyuska
friss újonc

Ha PCn van, akkor biztosan. Telepítés előtt az ablakban van egy olyan, hogy modify install. Ott ki lehet szedni a pipát minden mellől, csak a warzone a kötelező.

(#23661) KaitouP


KaitouP
veterán

Infinity Ward: még több tartalom jön a Modern Warfare-be: [link]

Egyelőre ennyit mondtak, nem pontosították hogy ez új szezon formájában, vagy egyéb alkalomból történik majd.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23662) Hunter2


Hunter2
addikt

Lehet tudni hogy mikor rakják vissza a shoot house-t és a shipmentet?
Ezek a mósok amik bent vannak jelenleg a multiban egy kalap **art nem érnek.

(#23663) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Season 6 számláló már 0 s-en áll, vajon meddig marad elérhető a tartalom, meddig lehet fejleszteni a tier-eket?

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#23664) Tomassy00 válasza A_ScHuLcZ (#23663) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Pass resets: 14d 04h 30m nekem most ezt írja. Biztos megsajnálták a "lemaradottakat" :D

[ Szerkesztve ]

(#23665) gjung44 válasza Redplee (#23649) üzenetére


gjung44
tag

most erre mit mondjak? :U amatör juggeres vagy :D

ha ezt csinálod napi 5-6 orában minden nap akkor megtanulod a képeket és sokkal könnyebben fog menni. az 1-2 vagy 3kill amik kelleni szoktak ruhához meg ne legyen már olyan nehéz nektek. megértem hogy nem sikerül mindig, de ennyi a loaduthoz is kell álltalában és az sem sikerül mindig. mégsem egy kategoria a kettö mert attol nem leszek golyoállo sem vadállat gyilkologép. tul könnyü a feladat, ha nehéz lenne akkor nem rohangálna minden második solo meccsen egy jugger. ha meg megszerezted a ruhát akkor ülj be vele egy autoba és aki rádlö ahhoz full gázon menj oda és daráld le. ez megy soloban, micsurinnak tegnap bemásoltam egy napomat privátban. már letöröltem a videokat de 5-0 a juggernak kb 5 ora alatt. jot játszottam :C és mindig ez van undorito

(#23666) atee válasza Tomassy00 (#23664) üzenetére


atee
őstag

Az jó lenne mert ebben a szezonban még csak 60 ig jutottam a bp vel.. Időm se volt sok és az állandó disconnect se segített az elmúlt héten.

D-day 2002-01-04 01:54

(#23667) Redplee válasza gjung44 (#23665) üzenetére


Redplee
senior tag

persze, hogy amatőr vagyok, mivel 2 napja "találtam fel" ezt a módszert :D Előtte nem is tudtam róla, hogy létezik ilyen easter egg.

Na de a játék része, miért undorító? Minden ellen megvan az ellenszer :D

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23668) Garsza


Garsza
veterán

Valaki linkel egy videót vagy leírást a jugger megszerzéséhez?

(#23669) Redplee válasza Garsza (#23668) üzenetére


Redplee
senior tag

NEM.
Azt csak nekem szabad. :U

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23670) gjung44 válasza Redplee (#23667) üzenetére


gjung44
tag

már leirtam hogy miért undorito. megnézném ti hogyan boldogultok ellene 1v1ben meg azt is hány alkalom kéne hogy besokalljatok töle

(#23671) Tsebacsi válasza gjung44 (#23670) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem bántásból, de már uncsi is kicsit... :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23672) Redplee válasza gjung44 (#23670) üzenetére


Redplee
senior tag

Én nem azt mondom. Én azt mondom, hogy ez a játék része. Akkor miért undorító?

Azért van, hogy ki legyen használva ez a fícsör.

Akkor neked kellene felvenni. és neked aprítani, ha ez zavar, hogy valaki más felveheti és fel is veszi.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23673) huby80 válasza Tomassy00 (#23664) üzenetére


huby80
senior tag

Nyomorultak előbb is kirakhattak volna tegnap vettem meg az utolsó 5 tiert :D

(#23674) Garsza válasza gjung44 (#23670) üzenetére


Garsza
veterán

Engedd már ezt el. Mindenki ugyan onnan indul a kör elején. Mindenkinek ugyan olyan esélye van megszerezni. Akkor mi unfair rajta?

(#23675) SipiBcs válasza huby80 (#23673) üzenetére


SipiBcs
őstag

Dettó, bár én csak kettőt vettem a spórolt cp-n 😁

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23676) gjung44 válasza Garsza (#23674) üzenetére


gjung44
tag

elengedtem én... de nem mindenki akarja megszerezni. valaki rendes br játékot szeretne játszani, a juggernak meg volt külön játékmod ha jol melékszem.

(#23677) Dave567 válasza mokus1 (#23657) üzenetére


Dave567
addikt

Ne menj arra a szerverre.
Most már ilyen lesz, mondjuk ilyen is volt, nem lepett meg.


#23658Kinyuska: Kb 35-40-nek kellene lennie.

De van akinek felmegy 40-300-ra is, szóval ugrál, nem egy embernél láttam..

(#23678) Dingle


Dingle
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Az lenne a problémám, hogy sokáig teljesen véletlenszerűen kidobált Server Disconnected error mellett, átállítottam a régiót Asia-ra, ez megoldotta a kidobálást, viszont cserébe a játék néha olyan szinten összezuhan, hogy megáll 1-1 mp-re a kép, vagy akár hosszabb időre is, megszakad a hang, késni kezd a hang, vagy esetlegesen eltűnik a hang teljesen. Gyanítom hogy esetleg ez váltotta fel a kidobálást, mert akkor is előtte az volt hogy ~1 mp erejéig kimerevedett a kép.
DIGI internet van(olvastam hogy ennél a játéknál problémás a szolgáltató)
Csak a Warzone van fent, nincs megvéve az alapjáték.

Valaki találkozott hasonlóval? Esetleg valami ötlet?

(#23679) Dave567 válasza Dingle (#23678) üzenetére


Dave567
addikt

Sokan vannak ilyen hibával.
Szerintem még senkinek se sikerült kompletten megoldania a problémát.

Milyen géped van?
Oprendszer eredeti?

(#23680) Acheron válasza gjung44 (#23665) üzenetére


Acheron
őstag

Hmm, napi 5- 6 órában. Ez elég sokatmondó. Nem szeretnélek megbántani, de szerinted e -sportolók, lottónyertes munkanélküliek és "nem túl elkötelezett" diákok kivételével ezt mennyien tehetik meg napi rendszerességgel? Merthogy dolgozó ember (és jelzem, nekem nagyon nincs okom panaszra, HO -ból dolgozhatok, full kötetlenül) ezt nem teheti meg, az biztos. Ehh....
On:
Van valami info, hogy mikor kapjuk vissza a Shipment és Shoothouse pályákat?
Elvétve adja be a véletlenszerű pályaválasztó - olyankor remek meccseket lehet futni - de többnyire csak a szecska pályák érkeznek az SBMM -el megkavarva, csekély élvezeti értékű a játék jelenleg - sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#23681) gjung44 válasza Acheron (#23680) üzenetére


gjung44
tag

vannak elegen akik megtehetik és meg is teszik. aztán engem boszantanak ebben a ruhában. eközben nem nagyon érdekel a családi hátterük meg hogy mennyi szabadidejük van, csak az hogy az enyémet tönkreteszik. de azt hittem már el van engedve a téma :U juggernautosok vagytok mind? :D

[ Szerkesztve ]

(#23682) Dave567 válasza gjung44 (#23681) üzenetére


Dave567
addikt

Ha tönkre teszik, akkor miért játszod azt a MOD-ot, ami nem megy nem kell erőltetni... :R :R

(#23683) gjung44 válasza Dave567 (#23682) üzenetére


gjung44
tag

ja mert az a megoldás hogy akkor ne játszak warzone solot? szép. azt hiszed nekem nem megy? szerintem több juggert öltem mindegyikötöknél de attol még nem fer. miért nem engeditek már el a témát? :F

(#23684) pehaa válasza gjung44 (#23683) üzenetére


pehaa
tag

“szerintem több juggert öltem mindegyikötöknél”
Te vagy a helyi pro? :DDD

(#23685) gjung44 válasza pehaa (#23684) üzenetére


gjung44
tag

te vagy a helyi kötekedés felelös? még nem láttam itt jobb warzone statot a sajátoménál de ha te mutatsz akkor elismerem. 385 win 18000 kill 2.20 kd

azok közül akik hozzászoltak a témához biztos vagyok benne hogy senki nem ölt több juggert nálam. de ja... nekem nem megy

[ Szerkesztve ]

(#23686) sumi4623


sumi4623
tag

Sziasztok! Warzonehoz fog jonni vmikor uj season lehet tudni rola vmit?

(#23687) Redplee válasza Dingle (#23678) üzenetére


Redplee
senior tag

AMD cpu?

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23688) Dingle válasza Dave567 (#23679) üzenetére


Dingle
tag

Ryzen 5 3600
2x8 GB 3000 Mhz RAM
480 GB SSD
GTX 1660 Super

(#23687) Redplee Ez AMD specifikus hiba lenne?

(#23689) pulffy válasza gjung44 (#23676) üzenetére


pulffy
őstag

+1, szerintem is külön kéne rakni sima BRt és a nyuggerossat .

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#23690) Laby válasza gjung44 (#23685) üzenetére


Laby
senior tag

Mit jelent a jobb stat? Nyilván aki időmilliomos és a legtöbbet játszik, annak lesz a legtöbb győzelme és ölése.
Játékstílusa válogatja, de aki UAV+Bounty és rohan előre mint a barom játékstílust csinálja (én pl. :D ) az nem a legjobb KD szempontjából.

Nekem speciel 2.6 a KD, úgyhogy nevezheted jobb statnak, de biztos van akinek még nagyobb is. A győzelmeket nyilván nem éri utol senki, mert senkinek sincs ennyi meccse. Emellett persze el kell ismerni hogy jól is játszol. A kettő együtt meg nyilván ilyen szempontból verhetetlen.

Engem például rohadtul hidegen hagynak a Juggerek. Mire eljutnak a végjátékig vagy halottak, vagy szinte nullára vannak lőve. Szóval elején elkerülöm, végén meg thermite, plusz pár lövés max és megvan.

(#23691) Redplee válasza Laby (#23690) üzenetére


Redplee
senior tag

+1

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23692) Redplee válasza Dingle (#23688) üzenetére


Redplee
senior tag

Elképzelhető, nekem is volt hasonló.

A dokumentumok, call of duty mappában van egy players mappa, azon belül adv_options ini. a render worker count sorban mekkora szám van? Én arra állítottam, amennyi fizikai mag van a gépben, és úgy jó lett.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23693) gjung44 válasza Laby (#23690) üzenetére


gjung44
tag

2.6 azt jelenti hogy összeségében jobb voltál nálam eddig. :C nem mondtam hogy nincs jobb csak azt hogy még nem láttam itt. meg igazábol az csak a srácoknak szolt, gondoltam hátha villantanak valamit ha már szerintük nekem nem megy a játék.

az elején nem voltam valami jo mert nehezen szoktam át bo4röl erre a stilusra de mostanában már 4es körül tartom a heti kd-met amivel folyamatosan javulok. ugyhogy huzz bele mert a 2.60at simán utol fogom érni :P

(#23694) Redplee


Redplee
senior tag

Én meg azóta is, nyomtam 6x juggerrel, 1x nyertem, 1x leszedtek precision airstrikeal amikor két épület között rohantam, 4x pedig a végső körben lőttek le 2-3 oldalról. Egy jobb fajta LMG ből elég egy tár...

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23695) Dave567 válasza gjung44 (#23683) üzenetére


Dave567
addikt

Elnézést, nem vitának akartam, csak érdekelt ha szánalmasnak tartod akkor miért játszod, az is hozzá tartozik, te is felveheted, gondolom... :R :R

És ha az kell, hogy nyerjek, vagy hogy jobb killem legyen, én is kihasználnám, mint gondolom a játékosok többsége így tesz.. :R

Teljes mértékben elismerem, többet öltél, és jobb is a statod benne, engem ez annyira nem vonz, mert ha BR-t akarok, akkor megyek PUBG-re..
Mp-ben jöttek páran ellenem, nekem nem adja, Mw2-ben jobban haltak, itt meg 5-en lőtték és semmi... :W

Engem a játék nem szeret, elején beáldoztam a dolgokat, így nem annyira a killeknél benne vagyok TOP 6300-ba, a cél az első hely, de kb ennyi... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#23696) Dave567 válasza Dingle (#23688) üzenetére


Dave567
addikt

Egyik Barátomnak is Amd van, neki se csinált ilyet, mondjuk vega kártyája van.

Itt valaki említette, hogy 1070-nen működött de 5700-on már nem, vagy hasonló. :R

(#23697) Kinyuska válasza atee (#23655) üzenetére


Kinyuska
friss újonc

atee, nekem aznap este óta mióta beszéltünk erről megjavult nem volt egy disconnect sem.
Bár annyira sokat nem játszottam (kb. 10 meccs 2 nap alatt), de előtte a meccsek 90%-ból kidobott.
A pingem 2-3 meccsenként magas 200 körüli, de még így is jóval játszhatóbb mint 4-500-as pinggel.

Sajnos aznap jött ki update, nem tudom, hogy nálad is megoldódott-e vagy nekem sikerült valamit helyreállítani.
Annyit csináltam, hogy megnyitottam a portokat, kikapcsoltam az nvidia overlayt, és megnéztem a windows eseménynaplót. Ebben azt láttam, hogy a Bonjour nevű apple program a crashek idejében csatlakozni próbált valamihez. Ezt letöröltem.
Nem tudom, hogy ez lehetett-e a probléma forrása.
Ha neked továbbra sem jó, akkor valószínűleg ezek egyike megoldotta.

(#23698) Dingle válasza Redplee (#23692) üzenetére


Dingle
tag

4 volt írva, átírtam most 6-ra mint amennyi magos a CPU, remélem megoldja, vagy javít valamit. Mindenesetre köszönöm szépen a segítő szándékot, kipróbálom ma este aztán addig reménykedek :R

(#23699) gjung44 válasza Dave567 (#23695) üzenetére


gjung44
tag

mert ti magatokra vettétek ezt nagyon pedig nekem nem azzal van a bajom hogy használjátok hanem azzal hogy benne van az alap játékban. nem értem miért nem pubgben találnak ki ilyen hülyeségeket. akkor engem sem zavarna mert itt simán tudnék br-ezni :R

(#23700) Dave567 válasza gjung44 (#23699) üzenetére


Dave567
addikt

Én nem használom, csak ha játszanék vele, és ebből előnyöm lenne, akkor használnám, Pubg az más kategória, ott jobban kell figyelni. :K :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.