Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) gjung44 válasza Laby (#23599) üzenetére


gjung44
tag

377 :)) jugger nélkül :U

(#23602) Hzoltan969 válasza gjung44 (#23601) üzenetére


Hzoltan969
tag

Uramatyám! :Y
Elég komoly meccs mennyiség van a hátad mögött! :R

(#23603) gjung44 válasza Hzoltan969 (#23602) üzenetére


gjung44
tag

nem olyan vészes :DDD probálok minden nap lenyomni pár menetet

(#23604) Linem válasza gjung44 (#23603) üzenetére


Linem
senior tag

Láttam már 3-4ezer órás profilokat is, de a tiéd sem rossz. Most én is megnéztem. Damascus, obsidianizással még csak 16 napnál tartok. :DDD Pedig nyomom, amikor csak tehetem.

(#23605) Garsza válasza gjung44 (#23603) üzenetére


Garsza
veterán

Azért az a pár meccs napi 5 óra a játék megjelenése óta. :Y

(#23606) Laraxior válasza Garsza (#23605) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23607) Laby válasza gjung44 (#23601) üzenetére


Laby
senior tag

Baszki, nyertél. :D
És még azt hittem, hogy én sokat játszok az 1600 meccsemmel... :DDD

Ezt a képet fel kell használnom a barátnőm ellen bizonyítéknak. ;]

(#23608) Atla


Atla
senior tag

Sziasztok! Egyesek szaladgálnak Riot shield + Crossbow,vagy valami komolyabb fegyverrel!
Én ha berakom a shieldet csak kést illetve kispisztolyt tudok mellé tenni,hiába van berakva a double weapon perk! Mit csinálok rosszul?? Köszi :R

(#23609) Linem válasza Atla (#23608) üzenetére


Linem
senior tag

Double weapon? :U Overkill a perk, és működnie kellene.

(#23610) Dictator^ válasza gjung44 (#23596) üzenetére


Dictator^
veterán

Azért 105 játékból nem 105-öt nyertem juggerral. A játékok 80% -a rendes winből származott.
Illetve a Juggerrel sem egyszerű megnyerni, ha kihozod az elején kb. azonnal lelőnek, ha a végén, azzal meg kockázatod, hogy elveszítsd. Nem egyszerű nyerni vele sem.
Pár napja kb 6-ból 5x vesztettük el..

Illetve megszerezni sem egyszerű.. nem csak oda mész érte és a tiéd.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23611) Dave567 válasza galaktikus (#23572) üzenetére


Dave567
addikt

Néha játszhatatlan, ami eléggé sűrűn fordul elő..


#23574lowzor: Tudom hogy az, remek a szerver karbantartás...

(#23612) Dave567 válasza Redplee (#23576) üzenetére


Dave567
addikt

Még nem volt időm beüzemelni, de már nagyon kíváncsi vagyok. :K


#23581Atish19: :R Csak kár, hogy kevés a port.

(#23613) lacy86


lacy86
addikt

Ennek az uj jatekmodnak az a lenyege, hogy “pluszban” van egy kocsi a csapatnak es nyerni kell?

Mondjuk akkor igy mar csinalni kell egy RPG loadout is :DD :DDD

(#23614) Micsurin válasza lacy86 (#23613) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az alapból kell legyen, mikor jön a soti meg a csipa fészek akkor nagyon poén tud lenni. :DDD

Főleg mikor a csipások hirtelen az első kihagyott lövés után ugrálnak ki az ablakból vagy futnak a lépcső felé. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23615) gjung44 válasza Dictator^ (#23610) üzenetére


gjung44
tag

elhiszem, de akkor is külön játékmod kéne neki. nem akarok tippeket adni hogy hogyan játsz a jugger ruhában de láttam már olyan stratégiát vele ami ellen nagyon nehéz bármit csinálni. meg olyat is láttam aki bénázik vele, párat meg is öltem közülük. de aki okosan játszik vele annak nagyon nagy esélye van és kevés olyan szitu van amikor én jöhetek ki gyöztesen ellene. és ha nem is nyeri meg a játékot, az enyémet akkor is tönkre tette. ez nem valo a normál játékmodba, itt arrol kéne szolni a a játéknak hogy egyenlö esélyekkel megy mindenki és nyerjen a jobbik, vagy maximum a szerencsésebb.

(#23616) Micsurin válasza gjung44 (#23615) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mivel nem csettintésre veszed fel a ruhát ezért egyenlőek az esélyek. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23617) gjung44 válasza Micsurin (#23616) üzenetére


gjung44
tag

ezzel a véleménnyel szerintem csak az ért egyet aki szeret erre játszani... azt hiszem a többség azért velem ért egyet. sok helyen láttam ezért lázadni embereket, és olvastam követeléseket hogy vegyék ki ruhát a normál játékmodbol. meg szoktam nézni a juggerek killjeit és a ruha nélkül 2-3 van nekik álltalában. ezt én nem mondanám olyan nehéznek, ennél többet apritok egy nagyobb landolási ponton. multiban is csak akkor kaphatod meg ha 15öt ölsz zsinorban, ehhez képest itt 2-3 killel meg egy kis kirakos játékkal a tied lehet. ha már benne van a játékban akkor sokkal nehezebb feladatot kéne kérni érte. pl ha megszerzed a ruhát akkor még kell 15 kill hogy aktiváld is... igy mindjárt nem jönne minden második körben egy és akin rajta van a ruha az tényleg ki is érdemelte

(#23618) Laraxior


Laraxior
titán

A kis lerakható fal olyan, mintha nem is lenne, úgy lehet átsétálni rajta... nagyon szuper. Még patchet... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23619) Dave567 válasza Laraxior (#23618) üzenetére


Dave567
addikt

Kb mint a Claymoreon... :))

(#23620) DrTechnoid válasza Laraxior (#23618) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A Field Upgrade-k egy részét szerintem csak akkor használja a többség ha napi challenge-ben benne van, van aki akkor se. TDM , FFA a Dead Silence, domiban - hard pointban Trophy, warzone-ban esetleg muni box , meg stopping power . Ha lenne statisztika , kiváncsi lennék hogy egy átlag casual meccsen ami az összes játék többségét adja, mennyi azoknak a játékosoknak a száma akik a weapon drop-ot vagy az EMP drone-t használják. Szerintem tart a zérushoz.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#23621) Laraxior


Laraxior
titán

Ma már jó...tegnap volt vele valami. Survivalban használom csak.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23624) Laraxior válasza Laraxior (#23621) üzenetére


Laraxior
titán

Francokat jó. St. Petrográdon bugos. Átjönnek rajta, mintha le se tettem volna :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23625) csibe1 válasza DrTechnoid (#23620) üzenetére


csibe1
addikt

Szerintem jó dolog a Field Upgrade, de nem mindent tehetsz bele pl. Armor Boxot nem engedi Plunderben. Attól is függ mennyi idő van rá, mert ha nagy a nyüzsi akkor nem szórakozok a pénzes balonnal, meg aztán mikor mit találni a pályán.
Nálam a napi challenge-től függetlenül használatban van, mert kell; de mindenki úgy játszik ahogy akar.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23626) venom8888


venom8888
őstag

Akinek full G-sync a gepe, tapasztalta hogy fel le nez a karakterrel,es vizszibtes csikok vannak a jatekban? nem tudom mennyi, kb 5 csik. Elmeletileg a g-sync nem ezt kuszoboli ki? Mielott meg kerdezne valaki, minden be van allitva, a monitoron is, gsync,es az illeszto programban is ablakos, es teljes kepernyos modban. Any otlet?

(#23627) Sipasanyi válasza venom8888 (#23626) üzenetére


Sipasanyi
tag

Az illesztő programban a v-syncet is be kell kapcsolni akkor kapod a legsimább mozgóképet.

LUXURY IS A CHOICE

(#23628) venom8888 válasza Sipasanyi (#23627) üzenetére


venom8888
őstag

3 opcio van, ki, be gyors?
BE re raktam ugy jo? vagy mi a kulonbseg a gyors kozott?

(#23629) Sipasanyi válasza venom8888 (#23628) üzenetére


Sipasanyi
tag

Simán csak a BE, a gyors az másfajta funkció.

LUXURY IS A CHOICE

(#23630) venom8888 válasza Sipasanyi (#23629) üzenetére


venom8888
őstag

Koszi a helpet

(#23631) Dictator^ válasza gjung44 (#23615) üzenetére


Dictator^
veterán

Multiban és Warzoneban teljesen különbözik a kettő játékmódja.
Mivel Warzoneban nagyobb a tér, így gyakorlatilag szétpirítanak 10 mp alatt, ha valamit elb@szol, esetleg ha úgy szűkül a kör, hogy jármű nélkül tudsz bemenni.
Messzi távra nagyon pontatlan a minigunja.

De egyenlő esély van, ugyanúgy te is megszerezheted mint a többi játékos.
(Kb. mintha azt mondanánk, hogy a kódos barlang nem fer, mert egy team kb. 30 mp alatt összetudja kaparni a loadoutot)
Sőt, megszerezni sem egyszerű, ha nem csak ti mentek érte (illetve megcsinálni a küldetés, és eljutni A-ból B-be sem egyszerű, ugyanis a fél mapon keresztül kell menj.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23632) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Megvettem a játékot Xboxra. Csak a multi érdekel kizárólag. Elég akkor nekem a 2 data pack, meg a 3 multiplayer pack? Meg még a textúrát tölteném le.

(#23633) oriic válasza Tomi0703 (#23632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen.

Live-Die-Respawn

(#23634) KaitouP


KaitouP
veterán

Modern Warfare: Hogyan fog változni a haladás a hatodik szezon után?

Röviden:

- Úgy tűnik, a Season 6 az utolsó a Modern Warfare-ben, ezután a fókusz a Cold War-ra esik
- Ugyanakkor a játéknak nincs vége, december 10.-én a Modern Warfare & Warzone egyesül a Cold War-al
- Egy új haladási rendszer alá kerül a három játék, mely már korábban bemutatásra került

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23635) Micsurin válasza KaitouP (#23634) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Következő COD-ra leszek kíváncsi, hogy merik-e dobni majd az MW-t a WZ-ből, hogy ezt a hulladékot benntarthassák mint idén tartják az MW-t.

Nem lehet végeláthatatlan mód bővíteni lásd Destiny.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23636) KaitouP válasza Micsurin (#23635) üzenetére


KaitouP
veterán

A tényállás az, hogy jelenleg a két játék mindenképp marad ami az új fejlődési rendszert, és a Warzone-t mint játékot/játékmódot illeti, ez még 1 teljes évig garantált a közölt elképzelések szerint.

Véleményem szerint még maximum egy új Call of Duty játékot bírna el a Warzone "egyesítve", aztán előbb vagy utóbb, de teljesen elengedik a kezét. Három verziót tudok elképzelni:

1., Két, maximum három játékot tartanak bent Warzone-ban, és ezek folyamatosan cserélődnek, ahogy jönnek az új részek
2., Bővítik ameddig ésszerű, aztán a Warzone kezét is elengedik, és egy teljesen új BR játékot hoznak létre
3., Elmúlik a BR láz, és hagyják ők is a fenébe, esetleg jön egy újabb őrület, amibe beszállnak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23637) Tomi0703 válasza oriic (#23633) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazad volt, elég. :R Viszont frissítéssel, telepítéssel végeztem. Kivettem a lemezt, nyomtam egy Warzone meccset. Visszaraktam a lemezt, MW-vel játszanék. Megint kéri, hogy vegyem meg. Bezártam a játékot, újra elindítottam, akkor is... Box újraindítása segített. Érdekes. :U
Jó méretes játék amúgy. 150 giga csak a játék + data és mp valamint textúra pakk(ok).

Ha már itt vagy, szabad a boxba állítva lemezt rakni? :))

[ Szerkesztve ]

(#23638) gjung44 válasza Dictator^ (#23631) üzenetére


gjung44
tag

mindenhol küzdeni kell, még a loadut dropot sem könnyü lehivni ha 8an jönnek arra a helyre. ettöl még nem lesz fer a jugger. értem hogy nem tudod megszerezni minden körben de azért te is bevallhatod hogy amikor arra játszol gyorsabban jönnek a winek. ami nem annak köszönhetö hogy jobb játékos lettél. nem instant win a ruha, lehet hogy lenyomják de addigra több ember játékát is tönkretette akiket nem nagyon vigasztal az hogy utána nem a jugger nyert. mindegy, tegnap nem találkoztam sokkal, 1-2 meccsen még elviselem csak az a kiborito amikor minden körben jön. tul könnyü megszerezni a ruhát és mondom ezt ugy hogy tudom mit kell csinálni érte. probálj meg most pár napig a superstoreban ladnolni kinyirni mindenkit és megszerezni a dropot. aztán ird le hogy melyik a könnyebb...

(#23639) oriic válasza Tomi0703 (#23637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, nem lesz semmi baja.

Live-Die-Respawn

(#23640) Micsurin válasza gjung44 (#23638) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Dehogy túl könnyű. Kisebb állháborúk tudnak kialakulni a ruháért. :DD

Egyébként meg nem egy nagy mutatvány csipával leszedegetni a Juggert, fogod látni merről jön az utolsó szűkülő körbe ergo még ott is helyzeti előnyöd van mert az az M134 10 méteren 10 métert szór.

Ezt a Jugge relleni sírást pont annyira nem értem mint mikor a VTOL vagy a Chopper miatt ment anno a vita a korai részekben.

Ha meg rendszeresen a top 3 közt vagy és ott darál le a Jugger akkor meg hol a gond? Ez annyit jelent, hogy már csak 1 tényleges tanulnivaló van hátra a játékban. Mégpedig counterelni a juggert.(Használd minél többet és hirtelen nem lesz akkora mumus ha figyeled milyen szépen olvasztják le rólad, ha nem hagyod ölni akkor nem fog gyógyulni --> csipa.)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23641) gjung44 válasza Micsurin (#23640) üzenetére


gjung44
tag

https://www.youtube.com/watch?v=SRv0sDkj38M

https://www.youtube.com/watch?v=uTxQTJPAxjA

https://www.youtube.com/watch?v=32uGEMebg2E

nem kell megtanitanod hogyan kell juggert ölni :D de ez csak sziutáciotol függ, nem mondtam hogy a jugger instant win, de akkor sem fer. és igen tul könnyü!! multiban is olyan sokszor meg tudod szerezni? na ugye hogy ott nehezebb? mert killek után kapod. és itt hány embert kell megölnöd hogy a tied legyen? attol még nem lesz nehéz mert nem sikerül minden körben... nem kell többet küzdeni érte mint egy másik forgalmas helyért. azokat sem tudod elflalni mindig ugye?

"Ha meg rendszeresen a top 3 közt vagy és ott darál le a Jugger akkor meg hol a gond?"

ezt komolyan kérdezed? tegnap 8 meccset játszottam amiböl 4 win lett. és ennéll vannak sokkal durvább napjaim is. te sem viselnéd könnyen ha 4-5-6 napi winekböl lenne 1-2 a juggerek miatt. mert nem lehet midnen szituácioban elintézni ha egyedül vagy.

[ Szerkesztve ]

(#23642) Micsurin válasza gjung44 (#23641) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mondom próbálj meg ráállni a jugger használatra és akkor fog tisztulni a kép, hogy bizony nem a két szép szeméért jutott el vele a late game-ig. :D

Nem igaz core-ban még ott a CP is ami számtalanszor dobja a Juggert. edit.: egyébként meg KillChain és VTOL. :D

8-ból 4 win és 4 loose kizárólag jugger miatt? Ez az állítás legfeljebb ebben a formában támasztaná alá a fölötte taglalt problémát... :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23643) gjung44 válasza Micsurin (#23642) üzenetére


gjung44
tag

én nem ezt mondtam... irtam feljebb hogy tegnap (amugy annak a fele még ma volt mert nappal alaszok most) szoval tegnap nem nagyon találkopztam juggerral. és ilyenkor dölnek is a winek rendesen. de mivel én nagyon sokszor ott vagyok a végjátékban azért ha van jugger akkor valoszinüleg meg is kell küzdenem vele. amikor minden körben jönnek folyamatosan aznap örülök ha 1 vagy 2 sikerül összekukáznom. most kiraktam neked 3 videot ahol lenyomtam öket de ennél sokkal többszor kaptam ki töle és nem azért mert jobb nálam aki a ruhában van. 15 killes solo meccseket tettek tönkre nekem a kempleö juggerek aztán 4-5 killel behuzzák a wint a tehetségtelen amatörök. ez minden csak nem fer.

[ Szerkesztve ]

(#23644) gjung44 válasza gjung44 (#23643) üzenetére


gjung44
tag

megmutatom ha esetleg nem hiszed el... ez volt a "tegnapi" napom, nemrég keltem fel azota még nem játszottam

(#23645) Micsurin válasza gjung44 (#23644) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Félreértesz én azt nem értem továbbra sem miért a jugger a mumus. :D Ennyi erővel a lángoló shoti is lehetne a mumus mert ha épületre szűkül az utolsó (még nem mozgó) kör akkor az is közel garantált win ha jókor rohanod le a másikat, nagyobb szívás mint egy nyomoronc jugger.

És tényleg nem értem mert kimondottan trágya player vagyok wz-ben de még nekem sem szokott komolyabb gondom lenni a juggerekkel kezdve onnan, hogy ha tereptárgyra letámasztasz szinte nyugodtan darálhatod a fejét ha 10-15 méternél messzebb vagy mert nem fog időben leszedni. Hamarabb lövöd el mintsem leolvadna a páncélod, csipával megint nem egy mutatvány végig szedegetni a fejét. :F
Konkrétan még heli rotorral is sikerült ledarálni juggert.(szerintem jobban meglepődtem mint ő)

Mióta átszoktam bill+egérre még azon is meglepődtem, hogy mennyire lassan fordul. Kontival nem volt esélyem körbe futni házban és shotival lecsipegetni egérrel meglehet csinálni.
Btw kezdjük feleslegesen túltárgyalni főleg mivel ez már a 2. nekifutásunk. Én elengedem a témát.. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23646) gjung44 válasza Micsurin (#23645) üzenetére


gjung44
tag

csak a lángolo shoti mindenkinek választhato és a végjáték helyét megnézve eldöntheted hogy sniperezni akarsz vagy shotizni az ar fegyvered mellett. és attol még hogy shoti van valakinél még nem kell 5 tárat beleereszteni hogy megdögöljön :U meg ha helivel mész neki az azt jelenti hogy a te tapasztalataid nem solo meccsen születtek mert ott ugye nincs heli. quadban sokkal könnyebb elintézni mert 4en mehettek neki, teljesen más.

elintézhetö a jugger, de soloban biztos nem az elsö vagy a második ember fogja megölni. ha a sokadik vagy és meg van már gyengitve akkor van esélyed, de ez azokat nem vigasztalja akiket elötte ledarált. kérdezd meg tölük hogy mennyire volt fer a játék

[ Szerkesztve ]

(#23647) Micsurin válasza gjung44 (#23646) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Solozni valóban nem szoktam csak duozni. :)
Mondtam engedjük el, én nem látom akkora problémának mint te de ha te így érzed akkor így érzed én vagyok a hülye, hogy megint felhoztam :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23648) gjung44 válasza Micsurin (#23647) üzenetére


gjung44
tag

tényleg tul van tárgyalva de én már elején is megmondtam hogy a problémát soloban jelenti. kevés ember van aki egyedül megtámadja, igy lassaban sérül és nem számithatsz segitségre sem amikor a közeledben van. söt még téged lönek hátba miközben ölöd ahelyett hogy besegitenének. ez a tapasztalat sok sok összecsapás után amikböl csak kevésszer tudtam gyöztesen kijönni. sokkal könnyebb a juggernak amikor egyesével szedheti le az embereket és ez az ami unferré teszi a dolgot. csapatmunkával sokkal könnyebb elintézni, probáld meg teljesen egyedül, amikor még nincs szétlöve. aztán nekifuthatunk harmadszorra is a témának :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23649) Redplee


Redplee
senior tag

Én most tegnap erre felbuzdulva csak Juggereztem, 1x nyertem vele soloban 5x 2. lettem, kb. 10 próbálkozásból (nem mindig lehet megszerezni a kör helyzete miatt). A city hallos kirakós játékkal csinálom... De aki erre azt mondja, hogy könnyű megyszerezni, elmegy a jó p. ba!

Vagy az én agyam sz*r és sz*r a memóriám, nem tom, de egyedül nem tudom megcsinálni, olyan gyorsan jönnek a képek és a számok, nem tudom megjegyezni. A játék elején mindig city hallra ugrok, és hívom a feleségem segítségnek, ő gyorsan jegyzeteli a képeket és a számokat itt mellettem én meg rohanok megkeresni a római számokat, majd amíg vissza megyek a géphez közben kiszámolja a kódot. Na ilyen "könnyű" megszerezni a Juggert :D

Tegnap éjjel 1-ig nyomtam így, akit ledaráltam, sorry, de nem mondanám, hogy olyan könnyű azért nyerni vele soloban. Ha nyílt terepre kerülsz juggal akkor annak vége van... Csak akkor könnyű ha valami épületben el tudsz bújni és kivárod a végét, különben útközben leszednek.

Első próbálkozásom elég gyenge volt, a dam tetején rohantam át, a tűzoltóság toronyból meg sniper lődözött... Én 150 méterről nem tudom már leszedni a minigunnal, annyira szétszórja.

Ő meg simán nyomja a headshotokat. Kb. 6 fejlövés HDR-rel és a jugger élete kb 80% ot megy le, és olyan lassan "szalad", hogy esélytelen.

"kevés ember van aki megtámadja egyedül" a lókakkert, minden irányból lőnek, ahol érik...

[ Szerkesztve ]

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#23650) Kinyuska


Kinyuska
friss újonc

Sziasztok!
Valamilyen megoldást keresek a Server Disconnected problémára.
Eddig teljesen jól működött a játék, az elmúlt két hétben teljesen játszhatatlan lett. Vagy 400-500-as a pingem, és nem dob ki, vagy "jó" (50-60ms) és Server disconnected 15 perc játék után. Akár fő menüből is képes produkálni.

A gépem:
Intel i5 7200 3.40 GHz
16 GB ram
Nvidia GTX 1050Ti 4GB
Vezetékes internet (amúgy digi)

Szinte minimum grafikán futtatom a játékot, a beállítások szerint kb. 100mb-al vagyok túl a kritikus ponton. De ez eddig is így volt, mielőtt előjött a probléma.
Már próbáltam újra telepíteni, frissítettem a drivereket, próbáltam rengeteg internetes parancssoros megoldást, google dns-en vagyok, amerikai, ázsiai, európai régióval is próbáltam, battle.net-en belépés előtt, után, is-is állítgattam, de semmi.
Ma még megnyitom a szükséges portokat, de valamiért kétlem, hogy megoldana bármit.
Még az jutott eszembe, hogy kikapcsolom az nvidia ingame-overlayt, néha problémákat észlel játék indításkor és nem lehet használni. Nem tudom ennek lehet-e köze a kapcsolatomhoz.

Esetleg valaki aki hasonló cipőben jár? Ha már többen vagyunk, akkor talán könnyebben azonosíthatjuk a problémát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.