Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) Dictator^ válasza regener (#23348) üzenetére


Dictator^
veterán

Köszi, hogy jelezted! Behúzva (legalábbis az első három, utána fél órás töltés majd timeout).

#23350pulffy: az :D Ellenben itt ha kiveszed a Juggert, mindenki rád jön..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23352) Micsurin válasza gjung44 (#23349) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Értem, rohadt szemét Jugger megmerte zavarni az ajtókereten csüngő, vagy tetőről hátba lövő esetleg lecampelő kill chaint azt a rohadt. Szomorú. :O :O

Bőven kinyírható a legtöbb esetben a jugger pedig nem vagyok kimondottan jó BR player. :U De warzoneban a rakéta sem véletlenül alaptartozék mindig amint meglátom a földön, messze több értelme van mint a csipáknak ha nem akarsz campelni c4 dettó. A legtöbb player nagyon greedy lesz amint rajta a páncél.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23353) Dictator^ válasza Micsurin (#23352) üzenetére


Dictator^
veterán

Az előző matchben nem tudtam megmozdulni vele, mert természetesen az a team is engem (minket lőtt) akik igazából eddig egymással foglalkozott.. kb. 10mp alatt lelöttek.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23354) gjung44 válasza Micsurin (#23352) üzenetére


gjung44
tag

https://www.youtube.com/watch?v=SRv0sDkj38M

na most kicsináltam de azért ez legtöbbször nem igy végzödik. nagyon jol tudom hogy meg lehet ölni csak ahhoz elötte sok embernek meg kell halnia. fullos jugger ellen nem sok esély van soloban

(#23355) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Warzone ban blueprinteket, hogy lehet szerezni? Azonkívül hogy megveszem, vagy a season előre haladás ad?

(#23356) Micsurin válasza Garsza (#23355) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Contraband contract ha ritkán de előkerül. Én az elmúlt nem tudom hány órában még nem láttam de haverok se kb mint a csillámpóni világ Dio3-ban, oh wait az gyakoribb. :DDD

gjung44 Reggel nézem! :R Ha ma végzek a beadandókkal örülök, hogy ha kidőlök nem, hogy vidizek vagy COD-ozok. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23357) Garsza válasza Micsurin (#23356) üzenetére


Garsza
veterán

Egyébként mibben jobb egy blueprint fegyó az alapváltozathoz képest? Lehetnek rajta olyan kiegészítők amik az alapra nem elérhető?
HDR ből melyik a legjobb változat?
Szeretek csipázni, és a HDR nagyon bejön.

(#23358) csabamigo válasza Garsza (#23357) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Szia
Csak a kinézet más....
A HDR tényleg jó...(nekem jobban bejön mint a most divatos spr vagy a kar)

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#23359) Garsza válasza csabamigo (#23358) üzenetére


Garsza
veterán

Akkor gyakorlatilag nincs olyan blueprint ami ad olyan kiegészítőt, vagy perket ami alapból nem unlockolható az adott fegyverre.
Nekem egyébként olyan érzésem van a HDR vel kapcsolatban hogy elég a fej közelébe lőni és beadja találatnak.

[ Szerkesztve ]

(#23360) Doki16 válasza Garsza (#23359) üzenetére


Doki16
addikt

Egyedül a tracer lövedék ami nem oldható fel sehogyan. Amúgy minden más előbb vagy utóbb megszerezhető. Na meg az egyedi skinek amik a bluprintek részei.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#23361) csabamigo válasza Garsza (#23359) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Így van, csak a felrakható kiegek néznek ki másképp(megazalapfegyver)
Nekem többször előfordult hogy pl. Spr, kar98 ha full fejre lőttem akkor több hit kellet de a HDR-nél oneshotonekill ha nem fejre ment akkor is...

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#23362) csabamigo válasza csabamigo (#23361) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Bocsánat, az előbb rosszul írtam:
ha "nem" full fejre lőttemet akartam

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#23363) H14


H14
csendes tag

mini royale-t próbálta most valaki? xbox, nem indul el, folyamatosan új lobbyba rak, vagy ha practicet töltene be, akkor ledob...

(#23364) mokus1 válasza H14 (#23363) üzenetére


mokus1
addikt

Ugyanez

(#23365) mokus1 válasza regener (#23348) üzenetére


mokus1
addikt

Nekem ezeket valamiért nem sikerül beváltani.

,,Please make sure you're entering your 10 or 13 character code as it's displayed on your receipt or insert or in the email in which the code was provided.
If you still need help, please go to http://support.activision.com"

(#23366) Tsebacsi válasza mokus1 (#23365) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem mindet sikerült. Pawn-ról lemásolod a kódot és amit ad melléjük redeem linket én ott írtam be. Megkaptam mindkét autó skint, a többi már megvolt korábbról.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23367) GAbre


GAbre
veterán

Láttam már dolgot codban.
De fekve proximity mine általi ellenséges fejlövést,enemy halála után még soha...
Tud nekem újat mutatni a játék :D

Avatar

(#23368) Doki16 válasza Dictator^ (#23347) üzenetére


Doki16
addikt

Hogyan tudsz ennyi juggernautot szerezni? Egyszer már én is kipróbálnám kíváncsiságból. :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#23369) Dictator^ válasza Tsebacsi (#23366) üzenetére


Dictator^
veterán

Mennyi idő lett aktív a profilodon? Én az aktiválás után 20 perccel reloggoltam a játékból, de semmi nem jött meg.

#23368Doki16: Metro easter egg küldetés. + random RED access cardok - > bunkerből.
Utána még volt két Juggeres kör, de amúgy nem mindig egyszerű vele sem.. általában trionál, vagy quadnál mindenki téged lő, azok is akik éppen élet és halál között lebegnek..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23370) Tsebacsi válasza Dictator^ (#23369) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kb. azonnal. Beküldtem sorban a 3 kódot, majd 2-3 perc múlva beléptem, az összes ott volt.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23371) csibe1 válasza Micsurin (#23356) üzenetére


csibe1
addikt

"Contraband contract ha ritkán de előkerül. Én az elmúlt nem tudom hány órában még nem láttam de haverok se kb mint a csillámpóni világ Dio3-ban, oh wait az gyakoribb. "

Nálam tegnap beadta egy Lumberen végződő Recon küldetésnél, de nem figyeltem igazán, azt hittem olyan, mint a bounty! :DDD
El is bástyáztam magam egy házikóban; vártam, hogy lejárjon a számláló aztán jöjjön a mani.
Aztán nem jött, nem sokkal azelőtt volt vége, mint a játék végi számlálónak.
Utána azért rákerestem, hogy most mi a fene is volt az igazából. :D
Na mondom, ez szép volt. :Y :W
Most megnéztem, elméletileg szeptember 18-án lett telepítve a Warzone (ez a legrégebbi dátum a mappában), azóta egyszer sem volt ilyen Contraband contract, de akkor valószínűleg majd jövőre számíthatok a következőre. :DD

Bejön ez az automata shoti, előfordult, hogy kilenc killt összehoztam vele Plunderben. :C

#23367 GAbre
Vannak érdekességek az aknával.
Szoktam használni főleg a Plunder vége felé, gyönyörűen látni ahogy felugrik. :D
Ha felrobbantják a saját aknám meghalhatok tőle?
Arról miért nincs killcam? Többször jártam már így.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23372) regener


regener
veterán

Csak nekem indul ilyen textúrákkal a játék ma?

Eltelik 10-15 másodperc és utána betölti őket.

(#23373) Micsurin válasza regener (#23372) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Konzolonis többször volt ma ilyen. :(((

csibe1 Hát őőő akkor Press F. :DDD Az a szemétség a dologban, hogy a contrat el is lehet venni a másiktól. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23374) csibe1 válasza Micsurin (#23373) üzenetére


csibe1
addikt

Azt nem is tudtam, hogy el is lehet venni mástól. :Y
Amikor felvettem kiírta, hogy protect, mivel egyedül játszok az én nevem; ezért ugrott be a bounty, sajna tévesen.

Ha már bounty majd megnézem a mandalori új részét, hogy stílusos legyen a dolog. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23375) Micsurin válasza csibe1 (#23374) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olyan mint pl a red acces card, ha meghalsz akkor eldobod. Mi pont ma próbáltunk lekempelni egy társaságot mikor megláttuk a vörös füstöt. Majdnem sikerült. Csak haverom elfelejtett szólni, hogy a 3. nem kill lett hanem down így nem kerestem a negyedik társukat hanem csak berohantam... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23376) csibe1 válasza Micsurin (#23375) üzenetére


csibe1
addikt

"Olyan mint pl a red acces card, ha meghalsz akkor eldobod. "
Köszi, jó tudni! :) :R
A red acces card-ot azt tudtam, mert Plunderben visszamentem a cuccaimért, és megtaláltam. Csodálkoztam is, hogy nem vitték el.

"Csak haverom elfelejtett szólni, hogy a 3. nem kill lett hanem down így nem kerestem a negyedik társukat hanem csak berohantam..."
Ha vége a csapatnak - mindegy hány fős - kiírja, hogy team wipe, nem? :D

Ez az akna érdekes cucc. Leteszem az ajtóba, hátrébb húzódok, csávó az emeletről lövöldöz lefelé. Hallom jön le, és aztán egyszer csak meghalok.
Nézek ki a buksimból, ez mi a faxom volt?!
Tudja valaki, hogy ez mi a fene? Az akna nem aktiválódott, és ha fel is robbantoota-kilőtte
a csávó elég messze voltam, szerintem.

Azt tudja valaki, hogy Plunderben mit jelent a 10-9-8-7th place?
Kiírja, hogy silver, alá $528500, és az alatt van az x place.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23377) Micsurin válasza csibe1 (#23376) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Spotter, átugrotta. Nálam is alap perk a spotter. :D
edit.: Ja várj... a prox mine elég genyó cucc szerintem nagyobb lesz a range mint a claymorenak.

Kiírni kiírja de mikor én flankelek ő meg valahonnan mountolva figyel akkor tudod kifog ezekre figyelni... ő. :D Ő türelmes, én meg szerencsés szóval általában én vagyok aki frontból nyit. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23378) csibe1 válasza Micsurin (#23377) üzenetére


csibe1
addikt

"Spotter, átugrotta. Nálam is alap perk a spotter. :D
edit.: Ja várj... a prox mine elég genyó cucc szerintem nagyobb lesz a range mint a claymorenak."

Akkor az úgy érdekes, mert az akna úgy indul, hogy kb. mell- vagy fejmagasságig felugrik, és utána robban. Többször is láttam, mint egy szép lassított felvételen, csak onnan tudom.
Hogyan bírja akkor átugrani?! :F
Miért nem hat rá a robbanás?
Miért nincs killcam ilyenkor??!!

"Kiírni kiírja de mikor én flankelek ő meg valahonnan mountolva figyel akkor tudod kifog ezekre figyelni... ő. :D Ő türelmes, én meg szerencsés szóval általában én vagyok aki frontból nyit."
Na ezt párszor már én is becumiztam, mert nem néztem, és előkerült még egy-két emberke a semmiből. :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23379) Dave567


Dave567
addikt

Mi a tetves K anyjukért kellett hozzá nyúlni a shoot and shiphez már megint, olyan nehéz dolog azt benne hagyni??? :W :W

(#23380) Garsza


Garsza
veterán

Helló! tud nekem valaki segíteni, hogy ezek a contraktok boutik meg egyéb dolgok mire jók? Hogyan működnek? Valami magyar leírás, esetleg videó. Én személy szerint elsősorban Plundert tolom, randomokkal.

(#23381) Tsebacsi válasza Garsza (#23380) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mind XP-t ad és pénzt. A Recon adattovábbítás, kb. 45 másodpercig kell az adó mellett lennetek. A Bounty fejvadászat, le kell lőni a megadott célpontot. Más is lelőheti. Ha Ti haltok meg, bukó a küldi. A Scavenger ládakeresős (sok plusz cuccot és zsét ad). A Supply Run meg fejvesztett rohanás egy messzebb lévő vásárló ponthoz, ott ingyen self revive a meglepi, vagy olcsóbb pénzballon.
Általában a Bounty a jó, mert más is lelőheti a célpontot, kapod a jutalmat. A scavenger elmegy, kicsit melósabb. A Recon jó, de cserébe az ellen látja mikor adjátok a jelet, és odamehet levadászni titeket.
A bounty-t ugye rátok is teheti, olyankor jobb elbújni vagy óvatosnak lenni.
[link]

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23382) nincsnév007


nincsnév007
őstag

nálatok elindul a mini royale?

[ Szerkesztve ]

(#23383) Acheron válasza Dave567 (#23379) üzenetére


Acheron
őstag

Az időzítést tekintve (és azt, hogy jellemzően szezon vége felé már inkább visszateszik, mint kiveszik ezeket a népszerű pályákat) kicsit az új COD felé tolást vélem érezni ebben is.
Persze az is lehet, hogy van, aki tényleg azt hiszi, hogy a játékosok örülnek az ilyenfajta variálgatásnak.
Részemről jobban örülnék, ha így a játék élettartam derekán, netalán túl is azon kicsit, inkább beletennének mindent, és választhatóvá tennék. Remélem így fogják elengedni, ha majd az új tartalomszolgáltatás (és remélhetőleg ez a fajta variálás) megszűnik.

(#23384) Micsurin válasza Tsebacsi (#23381) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Recon BR-ben még azt is megmondja, hogy hova fog szűkülni a kör nem? Legalábbis nekem ez rémlik a kis sárga körökkel.

Most Wanted kimaradt, ott megleszel jelölve egy piros koronával a map-en talán azt hiszem 3 percig. Plusz pénz jár a fejedért de neked is ha túléled.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23385) Garsza válasza Tsebacsi (#23381) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm!
Red acces card
És ez mi?

(#23386) Micsurin válasza Garsza (#23385) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lootolható cucc ki tudsz vele nyitni bunkereket amik amolyan kincses barlangok.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#23387) Garsza válasza Micsurin (#23386) üzenetére


Garsza
veterán

Akkor nem minden bunkerhez kód kell. Mint például a parknál. Hanem van olyan amelyikhez ez a cotract card.
Ez ládából esik?

(#23388) csibe1 válasza Garsza (#23385) üzenetére


csibe1
addikt

"Red acces card"
Nagyon sűrűn azzal se fogsz találkozni :DDD
Nekem legalábbis a 2 hónap alatt talán ha 4-szer sikerült :D
"Ez ládából esik?"
Igen, de nincs konkrét hely ahol megtalálod, legalábbis nekem nem tűnt fel.

Azt tudja valaki, hogy Plunderben mit jelent a 10-9-8-7th place?
Kiírja, hogy silver, alá $528500, és az alatt van az x place.

[link]
Volt már a Halloweenes eventkor is:
[link]

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23389) Tsebacsi válasza csibe1 (#23388) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A rangsor, a pénzed alapján a 10-dik csapat lettetek, az első nyert értelemszerűen. A Silver a gyűjtött pénzmennyiség általános jelzője, a silver egy alacsony szint, alatta a Bronz van és a Wood talán. (wood tuti, bronz csak tipp).
Meccs közben is jelzi, olyankor te vagy az egyik piros pénzes zacsi a térképen :) Az első a King (korona).

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23390) csibe1 válasza Tsebacsi (#23389) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi! :)
" A Silver a gyűjtött pénzmennyiség általános jelzője, a silver egy alacsony szint"
Azt hittem az a második hely, már csak úgy általánosítva.
Általában 1millánál visít a játék ha valamelyik csapat elérte.

"alatta a Bronz van és a Wood talán. (wood tuti, bronz csak tipp)."
Igen, bronz és a wood, összegtől függően.

"Meccs közben is jelzi, olyankor te vagy az egyik piros pénzes zacsi a térképen"
Hmm, ez nem tűnt fel, mert voltam már a piros körön kívül aminek a közepén volt a pénzes zacsi.

Viszont ha tizedik lettem akkor miért kaptam silvert, ami elméletileg a második helyezett lenne?
Esetleg több csapat is kap silvert tól-ig összeghatár szerint?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23391) Garsza


Garsza
veterán

Szerintetek van rá esély hogy a Team Deathmatch -et berakják álandóra Warzone -ba vagy valami hasonló akció dúsabb játékmódot? Vagy az esélytelen?

(#23392) gjung44


gjung44
tag

gyönyörü szép 15 killes solo meccs tönkretéve a juggernaut miatt... megint. nagyon undorito ez a játék. meg az is aki jo ötletnek tartotta berakni ezt a förtelmet a sima warzoneba

(#23393) mokus1 válasza csibe1 (#23390) üzenetére


mokus1
addikt

A pénzes zacsit annyival egészíteném ki, hogy én úgy tudom, hogy nem azt jelzi ki az első a pályán hanem azt akinél az adott pillanatban a legtöbb elvehető pénz van, de lehet én tudom rosszul.

(#23394) Tsebacsi válasza csibe1 (#23390) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Wood, Bronz, Silver, Gold a szerzett mennyiség alapján egy összesítő csoport, a top 3-ban 1M felett meg a Jade, Ruby és még valami szokott lenni, de szerintem ott is az össz pénz alapján sorol egy csoportba. Nem lényeges, csak egy fícsőr szvsz.
Ha 10-sik is lettél, de nem sok zsével, akkor is a pénzmennyiség alapján adja, ahogy írtam fentebb. Igen, több csapat is lehet, hiszen plunder alatt van/lehet akár 20-30 csapat is.

#23391Garsza: Nincs, ez mindig is időszakos dolog volt, ha ilyenre vágyik az ember vegye meg a teljes játékot.

#23393mokus1: Meglehet, ezt nem tudom.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23395) H14


H14
csendes tag

nekem továbbra sem megy a miniroyale xboxon... tapsvihar activision...

én kivagyok a skill-less ( 5 éves kisgyerek is boldogulna vele) túlhúzott shotiktól, egyszerűen kabaré, amennyire op és túlhúzták! nem vagyok rpg párti sem, de ha már a shotit ennyire , akkor az viszont vicc, h 10 m ről telibevágva valakit rpgvel ne haljon meg, akármilyen perkje van... telibe, nem mellé, bár kb abba is meg kéne haljon... természetesen túlélte és "baszótüzesshotival" kicsinált ( bounty voltam, százméterről hallatszott a trappolása, ahogy becserkészett, adta magát az ajtót rommálövöm rpgvel helyzet)

nincs shotis loadoutom, Brbe ha ugrom, és kezembe akad, max akkor használom, és ekkora tapasztalattal aratok vele, ha úgy van! tényleg vicc!

(#23396) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#23397) Garsza


Garsza
veterán

Mitől ilyen drága még mindég a MW 2019 mikor már itt az új COD rész? 16000HuF alatt sehol nem találok. PC -re. Tud esetleg valaki olcsóbban?

(#23398) KaitouP válasza Garsza (#23397) üzenetére


KaitouP
veterán

A Call of Duty játékok bármelyik részéről elmondható, hogy nagyon ritkán olcsóak, pláne az "újkori" részek, nagy kedvezményt tehát ne várj.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23399) KaitouP


KaitouP
veterán

A RAM-7 rajongóknak pár loadout tipp, különböző helyzetekre: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23400) danilla válasza oriic (#23396) üzenetére


danilla
őstag

:R Akkor one x csere series x-re. Erre vartam :))mar csak a fov allitasanak lehetosege kell.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.