Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1386) Peetry válasza marinis (#1384) üzenetére


Peetry
senior tag

Ha jól értem akkor 1 hétre mentek nyaralni Hurghadára és meg szeretnéd ez alatt csinálni a tanfolyamot? Mert ha valóban így van akkor én nagyon lebeszélnélek róla. Ha két hétre mész akkor talán bele lehet vágni, de én személy szerint akkor sem javaslom. Ez a tanfolyam nem teljesen egyénre szabott, ha valamire való a bázis akkor nem állít ki kártyát úgy, hogy nem vagy teljesen felkészülve. És ha valamelyik gyakorlatot nehezen sajátítod el? Láttam már rá példát. Utána lehet harcolni hogy a pénz ugrott, kártya nincs. A másik hogy én tartok tőle hogy a fene nagy turizmusnak köszönhetően az oktatás színvonala sem olyan mint amilyennek lenni kell. Ez alatt arra gondolok, hogy felelőtlenül állítanak ki kártyákat, mondván hogy a vendég fizetett, és minél elégedettebb legyen. Ha jol emléxem index fórumán volt nemrég egyik srácnak elég nagy balhéja abból hogy egyiptomban probált nafolyni. Volt neki gyakorlatilag 3*2 introja (tanfolyami merülésnek titulálva), nulla elmélet, végül nem tudta "befejezni" és se pénz se kártya.
Ha félreértettem a kérdésed akkor sorry, a honlapot hurghadai bázist nem ismerek.
és bocsi,h hosszú voltam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.