Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) DeFranco válasza Magnum_ (#5291) üzenetére


DeFranco
nagyúr

brotip: leolvasod az orat furdes elott meg furdes utan, a ketto kozotti kulonbseget megszorzod neggyel, gyokot vonsz, megfelezed, majd onmagaval megszorozva a kapott eredmenyt megkapod hogy mennyi viz fogyott

(#5302) Magnum_ válasza DeFranco (#5301) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nagyon vicces vagy :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#5303) DeFranco válasza Magnum_ (#5302) üzenetére


DeFranco
nagyúr

indeed :D

(#5304) Huma válasza DeFranco (#5301) üzenetére


Huma
addikt

Ezt nem értem. Akkor nem ugyanazt kapja eredményül amit először leolvasott?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5305) Tim82 válasza Magnum_ (#5300) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nálunk számolj két emberre, ami a fogyasztást illeti. Amúgy szintén 50 négyzetméter.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5306) Magnum_ válasza Tim82 (#5305) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az elmúlt 2évben nálam is 2 emberre történt a fogyasztás általában... de azt hiszem, pár hónapig jobb lesz egyedül :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5307) macilaci78 válasza Huma (#5294) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem a 30 is elég, a maradék térfogatot én adom... :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5308) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na kérem: civil kurázsi

(#5309) etejedu válasza DeFranco (#5308) üzenetére


etejedu
őstag

Már megen a kapoZSvári kisebbség... :U

(#5310) DeFranco válasza etejedu (#5309) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az most mindegy nem ez a lényeg

(#5311) etejedu válasza DeFranco (#5310) üzenetére


etejedu
őstag

Nyilvánvaló hogy nem. Csak nekem jutnak eszembe dolgok mivel somogyi vagyok.

(#5312) Magnum_ válasza etejedu (#5311) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tényleg? én is.. holnap reggel megyek haza Gabozsvárra.. Te honnan?

I humbly and respectfully decline™

(#5313) Huma válasza DeFranco (#5308) üzenetére


Huma
addikt

Kurázsi? Ha nem egy 50 év körüli nőt kellett volna elfogni hanem egy 90 kilós (nem kövér) 20-40 éves férfit akkor azt mondom hogy talán. Viszont kétlem hogy ez esetben lett volna annyi bátorságuk hogy megkíséreljék elfogni.
Egy idős nővel szemben könnyű kemény legénynek lenni. Még szerencse hogy három ember képes volt megfékezni őt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5314) etejedu válasza Magnum_ (#5312) üzenetére


etejedu
őstag

Márszej sziti. Aminek a fényít még a zűrből is látni, sőt van helyi nevezetességünk is:

Marcali szeme fénye: :D

[link]

Aki nem ismerné, csak annyit mondok kiprivatizálta meg széjele az egész országot.

[ Szerkesztve ]

(#5315) cekkk


cekkk
veterán

Megvolt nekünk is esti séta 10.5km lett :DDD
Na most lehet enni valamit :D

(#5316) Magnum_ válasza etejedu (#5314) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egy jó marcali... amikor (majnem) levágtam az ujjam egyszer, balatonon voltam, rohantam be amrcali kórhzba, zseniális szolgltatsbn volt részem.. csak a bőr tartotta az ujjat, odaragasztották szalaggal... évekbe telt, mire helyre állt :))) mára nem látszik semmi, de 2-3 évig nem volt "smooth".. utna bementem kaposvárra is, ahol megkérdezték, hogy ezt hol és ki művelte..

I humbly and respectfully decline™

(#5317) werszomjas válasza cekkk (#5315) üzenetére


werszomjas
őstag

Merre szoktatok menni? :)

Mer' balra van a kopaszi-gát, jobbra a hidak és a douna part és annyi :)

Vagy a városban a házak között?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#5318) radi8tor válasza cekkk (#5315) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én edzésről jöttem haza nemrég.

⭐ Stella

(#5319) cekkk válasza werszomjas (#5317) üzenetére


cekkk
veterán

kimegyünk a Petőfi hídig, és vagy ott megyünk át, vagy a Duna parton fel a Szabadság hídig aztán át a másik oldalra és elmegyünk a Lánc hídig aztán vissza vagy a Duna parton vagy a Váci utcában a Vásárcsarnokig, aztán le a Ráday utcába és ott vissza.

Tényleg a Corvin pláza mögött van Lidl nemrégen fedeztük fel :)

A kopaszi fele nem nagyon megyünk nekem az olyan semmilyen, itt meg nem tudom megunni a látványt :B :DDD

(#5318) radi8tor1
Mifajta edzés volt?

(#5320) Magnum_ válasza cekkk (#5319) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szép kör, amig a IX. ker-ben laktam (excsajommal), rengeteg ilyen sétát toltunk.. mai lányok nem akarnak kimozdulni, tök gáz.

I humbly and respectfully decline™

(#5321) etejedu válasza Magnum_ (#5316) üzenetére


etejedu
őstag

Ne is mond... :U
Aki oda bekerül(t) annak sanyi. Bár már ez a lehetőség sincs mivel szerteszét röppentek a dokik. Szépen tönkretették a kórházat, pedig a szülészet első osztályú volt. Ha jól tudom elfekvőt csináltak az egészből.
Mindenki Kaposvárra jár kórházba: 60km!!!! De a durva: 10E fő kb marcali lakossága + az agglomeráció.
Na ha pedig gyógyszer kell sürgősen hétvégén, go kocsi Keszthelyre mert csak ott van ügyelet. Agyrém!

[ Szerkesztve ]

(#5322) werszomjas válasza cekkk (#5319) üzenetére


werszomjas
őstag

Igen, mi is kb erre szoktunk menni, bár nem olyan sűrűn, azért mindennap unalmas lenne ez az útvonal.

Más:

Ha már volt szó a közös költségekről és képviselőről.

Azt nem tudja valaki, hogy mi kell ahhoz, kinek kell kezdeményezni, hogy a UPC legyen bevezetve egy társasházban?
Mindkét szomszédos épületben ott vannak, szemben is, kivéve abban, ahol én lakok, még korábban írtam az UPC-nek, elvileg kijöttek megnézni, hogy be tudják-e vezetni, de nem engedték be őket, nem tudták felmérni és annyiban is maradt a dolog.

Ezt a közös képviselő dönti el, vagy kell hozzá valamennyi szavazat a lakóktól vagy az is elég, ha én egyedül kérem?

Csak sz*r modemes digi van, upc meg ugyan ennyi pénzért 3-szor ilyen gyors netet adna.

üdv

(#5323) GabN73 válasza etejedu (#5314) üzenetére


GabN73
addikt

Én meg Öreglakon jártam egy párszor :))

(#5324) Magnum_ válasza GabN73 (#5323) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hehe, arra szoktam járni balatonra.. :-))

I humbly and respectfully decline™

(#5325) etejedu válasza GabN73 (#5323) üzenetére


etejedu
őstag

Berzsenyi Dániel meg a Niklai remete! (vót)
Hu dolgoztam ott egy ideig... Sok tezsó lakik ott.

Egyébként van egy sztorim a jobb magaviseletű lapáttámogató kisebb szocializációval rendelkező egyénekről.
Akkor még mélyépítőként dolgoztam építésvezetőként.
Kérdeztem eme delikvenst hol dolgoztál előtte?
-Gabozsváron.
mondom: - Hol?
- Gabozsváron!
- jaaa Kaposváron!
-Igen én is azt mondtam Gabozsváron.

:)

Volt amikor megkínált kolbásszal; mondanom sem kell félve haraptam bele de meglehetősen jó ízű volt.
Kérdem tőle honnan van?
Röhögve mondja BETONABC-ből! :D
:Y Majdnem odaokádtam. (persze viccelt ,de akkor abban a pillanatban..)

[ Szerkesztve ]

(#5326) Huma válasza etejedu (#5321) üzenetére


Huma
addikt

Keszthely remek hely. Az már félig nyaralás ha oda kell ügyeletre menni. :)

(#5320) Saint_:
Ne is mondd. A mai nők katasztrófák. Mondjuk a férfiak se sokkal különbek. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5327) cekkk válasza Magnum_ (#5320) üzenetére


cekkk
veterán

Az enyém szeret menni :D :DDD

(#5322) werszomjas
Minden nap lehet az lenne, általában szombat este szoktuk ezt a kört menni, de ma mondta, hogy sétáljunk. Jól esett :)

(#5328) Dell XPS válasza cekkk (#5319) üzenetére


Dell XPS
veterán

Az igen, szép séta! Lidl áruházat én is nemrég fedeztem fel, pedig itt lakom egy ideje. :B

Üdv, Dell XPS

(#5329) radi8tor válasza cekkk (#5319) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kettlebell. Heti 3x.

⭐ Stella

(#5330) CoolBoy323 válasza radi8tor (#5329) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jujjjj azt de imádom :B :B :B

(#5331) radi8tor válasza CoolBoy323 (#5330) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Te is nyomod?

⭐ Stella

(#5332) CoolBoy323 válasza radi8tor (#5331) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nagyon minimális szinten csináltam, de 4 éve, mint múltkor írtam, nem edzek semmit...
Pesten élek, és lusta vagyok :DD

De szívesen csinálnám, csak nincs kivel, hol, mivel... Csak a "világ végén" tudok egy helyet, ahol oktatják...

Meg a fő gondom az, hogy a térdem 3 műtéten van túl, és még mindig szar. A kyokushin karate pályafutásom is emiatt maradt abba, amit 10 évig űztem... és már kb 7 éve nem tudok normálisan sportolni a genya térdem miatt :W
A "budibilding" az ment, felsőtestre, nagyon lájtos lábbal, de a bizonyos 4 éve kb szart sem csinálok :DDD Nincs a környékemen egy normális konditerem...

Ma viszont jót edzettem, kb 5 órán keresztül falat véstem :D Ez az igazi "gyúrás" :))

(#5333) radi8tor válasza CoolBoy323 (#5332) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem már minden bokorban találni kettlebell oktatót. Én speciel a közelemben kerestem, de akinek van igénye rá kereshet tapasztaltabb edzőt is, csak az tényleg nincs minden kerületben.

⭐ Stella

(#5334) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Megszomjaztam ;]

(#5335) radi8tor válasza DeFranco (#5334) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ki is nyitod őket? ;]

Egs!

⭐ Stella

(#5336) DeFranco válasza radi8tor (#5335) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A két leffe a hoegaarden meg a krusowice már a múlté :D

feleségemmel köszönjük az Egs!-et :D

[ Szerkesztve ]

(#5337) radi8tor válasza DeFranco (#5336) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én még nem jöttem rá mi a jó a sörben. Tudom rosszul vagyok bekötve. :D

⭐ Stella

(#5338) Dell XPS válasza DeFranco (#5334) üzenetére


Dell XPS
veterán

a fantasztikus gasztronomiai csodák után becsúszhat egy.. :)

Üdv, Dell XPS

(#5339) Melack válasza Magnum_ (#5300) üzenetére


Melack
veterán

Nálunk a rezsi az nyáron 10k közös ktsg + 2k/8k Díjbeszedő, 5k Digi, 2,5k áram és 3-5k távhő, télen meg 18-32k közötti a távhő. 2,5 szoba, 2 főre.

(#5340) DeFranco : de most komolyan, miről nincs kimutatásod? :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5340) DeFranco válasza Melack (#5339) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na majd írok én nektek holnap olyan rezsikimutatást, hogy a fületek kettéáll :DDD

re:szerk: van egy kimutatásom arról, hogy miről vezetek és miről nem kimutatást :D

[ Szerkesztve ]

(#5341) Huma válasza radi8tor (#5337) üzenetére


Huma
addikt

Nem vagy egyedül vele. Szerintem az van rosszul bekötve akinek ízlik. A keserű ízben semmi jó nincs.

Amúgy meg kamu amikor azt mondja valaki hogy az ízéért szereti a sört. Elég csak megnézni hogy hányan isznak alkoholmentest. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5342) Melack válasza Huma (#5341) üzenetére


Melack
veterán

Ha vezetek, alkoholmentest iszok. Nem ízlik, de jól esik a beszélgetésekhez.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5343) Magnum_ válasza Melack (#5342) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én olyankor csak kólázom...

I humbly and respectfully decline™

(#5344) Dell XPS válasza Huma (#5341) üzenetére


Dell XPS
veterán

ahogy telnek az évek, egyre több olyan dolgok befogadunk, esetleg még megis kedveljük, amiről soha nem gondoltuk volna.

Üdv, Dell XPS

(#5345) Huma válasza Melack (#5342) üzenetére


Huma
addikt

"Nem ízlik"
Erről van szó. Senki sem azért iszik sört mert finom, hanem mert alkohol van benne.

Életemben két olyan alkoholtartalmú italt ittam ami ízlett. Az egyik a tojáslikőr a másik pedig a Bailey's.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5346) Magnum_ válasza Huma (#5345) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na az nagyon férfias :DDD

Dell: én 3 éve meg nem ittam volna a sört... aztán 2,5éve nyáron megkívntam egy Millert.. azóta csúszik azért..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5347) radi8tor válasza Magnum_ (#5346) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én a kávéval vagyok/voltam így.
Ameddig nem ittam jó kávét (értsd: cukor nélkül is iható, nem égett íze van, stb) addig utáltam.
Most viszont szinte minden nap iszom belőle a megfelelő helyen. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5348) Melack válasza radi8tor (#5347) üzenetére


Melack
veterán

Hol az a hely?

(#5345) Huma: Miller jöhet, finom. Meg a harsányi házisör. Ha tényleg csak az alkohol kell, akkor pálinka, házi. Ha "orgia a nyelvemnek", akkor az eperpálinka, szintén házi, max 1 kupica.

(#5350) Huma: és a válsztásaid miatt nem is nézünk melegnek, de nem ám ;]

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5349) Magnum_ válasza radi8tor (#5347) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nem kávézom, de ha nagy ritkán arra vetemedek, akkor jó kávét igyekszem keresni... a közelemben van 1-2 tényleg jó kávézó, bár nem vagyok szakértő.

I humbly and respectfully decline™

(#5350) Huma válasza Dell XPS (#5344) üzenetére


Huma
addikt

Ez az egész azért van mert az ember képes adaptálódni. Egyszerűen ha sokat fogyasztasz valamiből ami amúgy nem ízlik akkor egy idő után megszokod és utána már nem lesz annyira kellemetlen. Ehhez ha hozzáadod az alkoholt mint drogot akkor egész egyszerű lesz a képlet. Az agyad összetársítja a sör kellemetlen ízét az alkohol hatásával és egy idő után kellemesbe vált a dolog. Így működik az agy.

Erre a legjobb bizonyíték az, hogy olyan ember nincs akinek elsőre ízlene a sör. Viszont ha valaki rendszeresen fogyasztja akkor az megkedveli.

(#5346) Saint_:
Hiába, no. Én csupa férfias italt iszok. Nem bohóckodom holmi csajos sörökkel. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.