Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) etejedu válasza radi8tor (#5900) üzenetére


etejedu
őstag

Majd ledolgozod asszonynál! ;]

(#5902) radi8tor válasza etejedu (#5901) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugyan mit? Én vagyok a pénzkereső. :D

⭐ Stella

(#5903) Melack válasza radi8tor (#5902) üzenetére


Melack
veterán

Asszony meg a pénztemető? :P

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5904) Mercutio_ válasza radi8tor (#5900) üzenetére


Mercutio_
félisten

-2 sör :O :DDD

Huma: Innentől nem érdekelnek a hsz-eid, és a többieknek is azt javaslom, hogy ne reagáljanak rád. A te fajtád elég gyorsan kikészül, ha levegőnek nézik ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5905) Huma válasza Mercutio_ (#5904) üzenetére


Huma
addikt

(#5900) radi8tor1:
Ez semmi. Ismerősöm elfelejtette beállítani ezért kb fél órával később kapcsolta be a parkolást telefonon. Egész nap ketyegett aztán nap végén derült ki hogy abban a fél órában megbüntette egy parkolóőr.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5906) Huma


Huma
addikt

Valaki nagyon kitartó. Már vagy tizedjére hív fel tegnap óta, rejtett számról. Szerintetek ki lehet? Valami magánszemély aki rossz számot hív? Vagy vannak olyan cégek akik rejtett számot használnak?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5907) bitpork válasza Huma (#5906) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A bankoktól kezdve a kellemetlen céget többsége rejtett számot használ. A Te esetedben lehet hogy csak a miniszterelnök akar tanácsot kérni :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5908) Huma válasza bitpork (#5907) üzenetére


Huma
addikt

Ez esetben keressen meg személyesen. :)

Amúgy felőlem aztán hívogathatnak úgysem veszem fel. ;]
Aki/ami nem meri bevállalni a saját számát azzal nincs mit beszélnem. Próbálkozzon nem rejtett számról, akkor talán felveszem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5909) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Láttátok a bal oldali legalsó adok-veszek blokkot? Nem tudom mikor tették vissza, de tök jó, egész intelligensen dobja fel a találatokat (SSD-s cikknél HDD-k SSD-k, Alcateles okostelefon cikknél Alcatel okostelefonok, stb.)

(#5910) Tim82 válasza DeFranco (#5909) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak épp nem igazán frissül, pl. laptopos topikot olvasva tegnap este is és ma reggel is ugyanazokat a hirdetéseket láttam ott...

# 5911: őszintén szólva, volt jobb dolgom is. Abban biztos vagyok, hogy nem csak kiemelt hirdetések kerülnek be.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5911) DeFranco válasza Tim82 (#5910) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azt nem tudom mi alapján válogat. Rákérdeztél már a bugreportban?

(#5912) Melack válasza DeFranco (#5909) üzenetére


Melack
veterán

Nekem még fel sem tűnt, mindig félméretű IEt használok böngészéshez. De az ötlet nem rossz

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5913) werszomjas


werszomjas
őstag

Holnap korán reggel megyek Budapestről Miskolcon keresztül Kazincbarcikára.

Vissza aznap vagy valamikor 7végén.

Fuvart vállalok. Személy és csomag is jöhet. 1 hely van még.

üdv

(#5914) Tim82 válasza DeFranco (#5911) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyelőre az általánosabb topikba dobtam be.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5915) Magnum_ válasza Huma (#5906) üzenetére


Magnum_
nagyúr

rendőrség is rejtett számon keres.

I humbly and respectfully decline™

(#5916) Melack válasza Magnum_ (#5915) üzenetére


Melack
veterán

A TEK meg csak rádtöri az ajtót....

;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5917) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#5915) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem meg kutya nem kereste, csak valamit trollkodni kellett már megint...:)

(#5918) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ajánlom cikk elolvasás után a videót megnézni... én jókat rötyögtem rajta :D [link]

(#5919) Huma válasza B-L-A-C-K (#5917) üzenetére


Huma
addikt

Dehogynem. Miután ideírtam is hívtak. Felvegyem a kedvért a legközelebbit?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5920) B-L-A-C-K válasza Huma (#5919) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Videózd le

(#5921) Huma válasza B-L-A-C-K (#5920) üzenetére


Huma
addikt

És oszt mégis mivel?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5922) B-L-A-C-K válasza Huma (#5921) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na jó, nekem is most jött el az ideje hanyagoljalak...Már nem jön be ez a folyamatos trollkodásod, főleg úgy hogy nekem úgy jön le a való életben nem ilyen vagy....Ez az állandó beszéd kényszer a semmiről csak hogy mondj valamit már unalmas...

Így az OFF gombot benyomtam nálad...:/

[ Szerkesztve ]

(#5923) Huma


Huma
addikt

Na felvettem. A trémobil volt az. Egy robottal beszélgettem. Nem fizettem be a múlthavi számlát és ez annyira fontos volt, hogy muszáj volt telefonos zaklatást eszközölniük irányomban.

(#5922) B-L-A-C-K:
Könnyű azt látni amit látni akarsz. Sokkal nehezebb megállni és elgondolkodni azon hogy tényleg igaz e amit te annak vélsz.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5924) etejedu válasza Huma (#5923) üzenetére


etejedu
őstag

Micsoda mélyenszántó gondolat! :DDD

Kérem a közhelyektől tartózkodjunk.

[ Szerkesztve ]

(#5925) Huma válasza etejedu (#5924) üzenetére


Huma
addikt

Ez nem valami idézet vagy betanult szöveg volt. Magamtól vagyok ilyen bölcs. :)
Amúgy meg mondd hogy nincs igazam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5926) Tim82 válasza Huma (#5925) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs igazad.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5927) Huma válasza Tim82 (#5926) üzenetére


Huma
addikt

Ne trollkodj! Ha legyűröd a késztetést hogy automatikusan az ellenkezőjét állítsd annak amit én, akkor te is belátod, hogy igazam van. Az már más tészta, hogy ezt nem fogod itt beismerni, de ez teljesen természetes, hisz ilyen az emberi gőg. Szinte mindenki nehezen ismeri be a tévedését. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5928) 7 válasza Huma (#5927) üzenetére


7
addikt

Ezt írtad: "Amúgy meg mondd hogy nincs igazam." Ő teljesítette a kérésed.

Ezek után azzal vádolod, hogy trollkodik és reflexből mindig az ellenkezőjét állítja, mint amit te? Eh, fene se igazodik ki rajtad. :P

[ Szerkesztve ]

(#5929) Huma válasza 7 (#5928) üzenetére


Huma
addikt

Te is tudod hogy mit jelent az idézett mondat, felesleges kiforgatnod a jelentését.
Valamint igen, csak trollkodásból írta azt amit, pont mint ahogy te is a mostani hozzászólásodat.

Mondd hogy nem így van!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5930) 7 válasza Huma (#5929) üzenetére


7
addikt

Nem így van.

:DDD ;]

(#5931) Tim82 válasza Huma (#5929) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez nem volt trollkodás, házhoz jöttél a pofonért. Pont. :)

De persze értelmezheted úgy is, hogy nincs igazad, mert rohadtul nem vagy bölcs. A te választásod. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5932) Huma válasza 7 (#5930) üzenetére


Huma
addikt

Erre ez a válaszom.

(#5931) Tim82:
Szóval akkor szerinted ha valaki lerakja az egy millás aranyóráját a parkban egy padra amíg elővesz egy zsepit, nyugodtan el lehet venni azt mivel az nem rablás hisz csak a kínálkozó lehetőséget használtad ki. Remélem érzed hogy az amit írtál nem fedi a valóságot.

Dehogynem vagyok az. Mondj egy olyan példát amivel meg tudod ezt cáfolni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5933) 7 válasza Huma (#5932) üzenetére


7
addikt

Erre ez a válaszom. :D

[ Szerkesztve ]

(#5934) Tim82 válasza Huma (#5932) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt hiszem, különösebben rá sem kell világítanom, hogy miért idióta és erőltetett a párhuzamod. :)

Sem ez, sem az előbbi házhoz jövésed sem épp a bölcsességedet bizonyítja, a hiányát viszont annál inkább. ;) (Ha így folytatod, hamarosan axióma lesz bölcsességed hiánya! :K )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5935) Huma válasza 7 (#5933) üzenetére


Huma
addikt

No mindegy. Nem fogok vég nélküli vitába kezdeni. Ezért is vagyok én bölcs. Felette állok az ilyen gyerekes vitáknak. Inkább hasznosabb dolgokra fordítom az időmet és nekiállok főzni a kelkáposzta főzeléket.

(#5934) Tim82:
A párhuzamom hibátlan. Ha nem érted, az nem az én hibám. Rágódj rajta egy kicsit, hátha rájössz.
:)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5936) Tim82 válasza Huma (#5935) üzenetére


Tim82
nagyúr

A párhuzamom hibátlan. Ha nem érted, az nem az én hibám. Rágódj rajta egy kicsit, hátha rájössz.

Rád hagyom, nincs szívem kipukkasztani az önimádatod buborékját. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5937) Tim82 válasza DeFranco (#5911) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ahogy nézem, mégis a kiemelt hirdetések kerülnek bele, de valahogy én mindig ugyanazt az 5-öt látom a tematikus hirdetéseknél is, pedig pl. notebook-fronton annál azért bőven több kiemelt hirdetés van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5938) radi8tor válasza Tim82 (#5936) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lapozzunk ismét....

⭐ Stella

(#5939) Tim82 válasza radi8tor (#5938) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megtörtént, pont ezzel a hozzászólással, de azért köszi az utólagos figyelmeztetést... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5940) bitpork válasza radi8tor (#5938) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Át kéne alakítani az avatarodat. Véreres soha be nem hunyt szeművé :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5941) Huma


Huma
addikt

Nem fér bele a fazékba a káposzta. Mit csináljak? Dobjam ki a maradékot?
Tudom hogy össze fog esni, de kerül még bele krumpli és hagyma is. Tuti hogy nem fog beleférni az összes.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5942) werszomjas


werszomjas
őstag

Szőnyeg tisztítással kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalat?

Van két kisebb szőnyegem ami sajnos nem fér be a mosógépbe.

Két lehetőség van, veszek valami csoda szőnyegtisztítót, ami lehet, hogy sz*rt se ér, vagy elviszem egy tisztítóba, ahol valószínűleg rendesen kitisztítják.

Ki mit ajánl?

Én utóbbit választanám, Pesten hová érdemes vinni? Google sokat kidob, nem tudom melyik legyen.

Nincs semmi extra vörösbor és társai folt rajta, csak szimplán koszos (fehér szőnyeget ne vegyetek :DDD )

[ Szerkesztve ]

üdv

(#5943) B-L-A-C-K válasza werszomjas (#5942) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A 2. kivitelezéssel jársz a legjobban szerintem.

(#5944) Melack válasza werszomjas (#5942) üzenetére


Melack
veterán

Szőnyegtisztító cég. Mi is ott fogjuk kitisztíttatni a 2db szőnyegünket. Háztól házig.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5945) bitpork válasza werszomjas (#5942) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Bérelj 1 napra egy Karcher vizes tisztítót. Legjobb.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5946) Tim82 válasza werszomjas (#5942) üzenetére


Tim82
nagyúr

2. lehetőség és azt hiszem, a Soroksári úti Tesco-ban van ruhatisztító, ahol fogadnak szőnyegeket is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5947) etejedu válasza Huma (#5941) üzenetére


etejedu
őstag

Van kecskéd?

Szőnyegtisztításban otthon vagyok!

Ezt gyártom.

[ Szerkesztve ]

(#5948) Huma válasza werszomjas (#5942) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem vegyél szőnyegtisztítót. Olcsóbban kijössz. Ha te nem tudod kiszedni akkor a tisztító sem fogja tudni.

(#5947) etejedu:
Honnan lenne? Ha oda tudnám adni valami állatnak akkor nem kérdezném hogy mit csináljak vele. Sajnálom kidobni, de nem látok más lehetőséget. :(

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5949) DeFranco válasza werszomjas (#5942) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1 a tisztító cégre, ha kövön vagy betonon van, akkor mehetsz rá bérelt géppel is, ha praketán akkor inkább vitesd el

(#5950) B-L-A-C-K válasza bitpork (#5945) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért lenne a legjobb? Az eszköz oké hogy jó, de béreld ki, hozd el, takarítsd meg vele, pakolj össze utána, vidd vissza, a szőnyeget száradni kell hagyni...Azaz sok macera. Tisztítóba meg beadod, és érte mész, ennyi...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.