Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) bitpork válasza B-L-A-C-K (#5950) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Olvasd el a linket először. A kiszállítás és elvitel benne van...
A pakolást úgy sem úszod meg. A tisztítókkal meg szar a tapasztalatom. Éttermem volt , de csak a szopás volt velük.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5952) Huma válasza B-L-A-C-K (#5950) üzenetére


Huma
addikt

Viszont legalább biztos lehetsz benne hogy tiszta lett a szőnyeged. Az ilyen szőnyegtisztító cégek csak annyira erőltetik meg magukat, hogy legyen valami látszatja annak amit csinálnak. Ha jó munkát akarsz akkor ne bízd másra hanem csináld magad.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5953) B-L-A-C-K válasza bitpork (#5951) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valóban, nem tudom, én akkor is elvinném, öltönyt tisztíttattam még csak azzal nem volt gond...

(#5954) etejedu


etejedu
őstag

Ha nem méregdrága szőnyegről van szó akkor nyugodtan viheti szőnyegtisztítóba.
Huma: lemaradt a szájli.

[ Szerkesztve ]

(#5955) Magnum_


Magnum_
nagyúr

radi! kérlek töröld itt az utolsó kommentem... ide akartam... :-))) [link]

szóval: tököm kivan a munkáltatókkal... van egy cég, ahol lenne egy "álommeló"... 2x tárgyaltam a vezetőséggel a poziról, még nem döntöttek, erre visszadobtak a HR-re, hogy ő is hallgasson meg (3. kör, tegnap). A HR-en -ahol csak HR volt- mindig elhasaltam valamiért.. Az álommeló mellett van még két szabad pozi, amire ajánlottak szintén, mondom 1 csak bejön. szóval tegnap bementem (elnézték az időpontot, így két órát vártam, egy TOP30 cégnél.. bravó), azzal kezdte a HR, hogy a másik két hely elutasitásra került meghallgatás nélkül, az álompozira meg van alkalmasabbnak tűnő jelölt... erre megkérdeztem, hogy akkor mit is keresek itt??? belvárosban 1500Ft-ot szórtam a parkoló órába 3 részletben + még ott is ebédeltem, ha már várattak.. akkor ez se fog összejönni...
holnapra van egy jó interjúm, kiváncsi vagyok, hogy ott mi lesz.. :U

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5956) bitpork válasza B-L-A-C-K (#5953) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem volt olyan h leadtam 50 abroszt, és 9-et úgy mostak ki hogy az anyag úgy nézett ki mintha legalább 20 éves lenne, és beszürkült. :N

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5957) bitpork válasza Magnum_ (#5955) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Isten hozott a jól teljesítő Magyarországon!
Párom végzett jogász, sok-sok éves valós jogi tapasztalattal. A Szilánk-nál meghirdettek jogi szisztensi állást, hát elküldtem h nézze meg. A következők derültek ki, egy a világon is közel egyedülálló cégnél:
-vállalkozói igazolvány kell.
-autó kell.
-mobil kell.
-egy sale manager által kiajánlott és kötött üzletek jogi fedezetét kell biztosítani.
-nincs havi fizetés, a sale manager eladása után járó százalék egy bizonyos százalékát kaphatja meg, persze csak ha van értékesítés.

TopLófaß :(((

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5958) Magnum_ válasza bitpork (#5957) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha újra kezdeném, NEM a jogi egyetemre mennék.. :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#5959) Huma válasza Magnum_ (#5958) üzenetére


Huma
addikt

Miért? Az ismerősöm ügyvéd és nagyon jól megél abból hogy nagyjából nem csinál semmit.
Még azt is megteheti hogy a tárgyalások időpontját délelőtt 10-re kéri mivel reggel fél kilenc előtt nem hajlandó felkelni. Nagyon is jó meló. Nulla munka, sok pénz.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5960) Magnum_ válasza Huma (#5959) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ebbe nem megyünk bele. soha senkivel. veled pláne. nincs rálátásod

I humbly and respectfully decline™

(#5961) bitpork válasza Huma (#5959) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt azért gondold át. Mármint h nulla meló.

Saint: én meg ha tehetném most igen is belevágnék. Én már az elemitől kezdve azt hallgattam a tanáraimtól hogy ha nem jogi pályára megyek akkor elpazarlom a verbális képességeimet :)) De valamiért az IT jobban tetszett :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5962) radi8tor válasza bitpork (#5961) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De végül se jogi se IT pályán nem vagy. Azt mondtad mással foglalkozol.

⭐ Stella

(#5963) bitpork válasza radi8tor (#5962) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

ITvel kezdtem anno a SzÜV Rt-nél ha még emlékszel rá. Voltam magánzó egy üzlettárssal ahol IT és jogi tanácsadással foglalkoztunk, volt éttermem és most a kereskedelem egy speciális ágában vagyok: vásárláskor egy speciális közel keleti módszert alkalmazunk, és próbálunk megfelelni a vevői igényeknek.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5964) Huma válasza bitpork (#5961) üzenetére


Huma
addikt

Költőien fogalmaztam hogy nulla meló. Pontosabban minimális munka és sok pénz. Nem hiába van telítve a piac jogászokkal. Dolgozni senki sem szeret viszont a pénzt mindenki szereti. Emlékszem anno az egyik híres modell és szépségkirálynő (asszem) nyilatkozta, hogy mellékesen ügyvédnek készül mivel nem szeret dolgozni. :)

Amúgy van két jogász ismerősöm, szóval nagyjából képben vagyok a témával.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5965) Magnum_ válasza bitpork (#5961) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is úgy gondolom, hogy jó kommunikciós képességekkel rendelkezem, sőt, egy szűk területre elég jó rálátásom is van, most mégsem kapok lehetőséget :DDD

huma: én jogász családból származom, hidd el, hogy tudom, mit beszélek, ill. most nem beszélek.. mondom, ebbe nem megyek bele senkivel.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5966) bitpork válasza Magnum_ (#5965) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pedig kamatoztathatnád a tudásodat, már középtávon is gazdaságosan...ráadásul autó tulaj vagy...már ha érted mire gondolok :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5967) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#5955) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sajnos manapság ismerős nélkül nem tudsz találni normális munkát, ha igen nagy szerencse kell hozzá...

(#5964) Huma: Nézd meg milyen egy buta ember vagyok, tudom nem kellene hozzád szólni de nem bírom megágálni. Szóval, az a baj neked halvány fingod sincs rengeteg dologról, de úgy adod elő mintha lenne. Térjünk ki az ügyvédekre. Valaki végez egy jogi egyetemet, tudod mennyi idő, meg szop@s míg elér egy olyan szintet mint kb amit említettél? Rengeteg vagy lehet el sem éri, és főleg azt is figyelembe kell venni hogy minden 3. sarkon már ügyvédi iroda van...

[ Szerkesztve ]

(#5968) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#5967) üzenetére


Magnum_
nagyúr

és az ügyvédek 10%-a viszi az ügyek 90%-át, a többi megélhetési ügyvéd, és egy normális praxist szerencsés esetben 5-6 év felépíteni. persze vannak nagyon jó és jól menő ügyvédek, meg zugügyvédek is, a megélhetésiek mellett.. de ugyanez még sok szakmában megvan..nekem minden lehetőségem meglenne, hogy otthon vidéken beletanuljak a szakmába, de különböző okok miatt inkább nem.. részemről téma zárva. :)

bitpork: nem értem.. :)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#5969) Huma válasza B-L-A-C-K (#5967) üzenetére


Huma
addikt

Hát nekik nem került semmibe. Elvégezték az egyetemet, bojtárkodtak egy kicsit aztán kész. De amúgy van abban valami amit mondasz. Én is írtam az előbb hogy túlképzés van jogászból. Egész egyszerűen túl sokan vannak. Mivel egy viszonylag könnyű egyetemet kell elvégezni és utána elég jó megélhetést biztosíthat, minimális munkával ezért sokak számára csábító szakma.

Az persze tény, hogy mivel telített a piac, kicsit nehezebb elhelyezkedni a szakmában. Viszont akkor is lehetőség van más, diplomás munkára.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5970) Magnum_ válasza Huma (#5969) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#5971) bitpork válasza Magnum_ (#5968) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudod autós önszerveződés, civil mozgalom, miegymás :B

(#5969) Huma: uhh...mi akkor a nehéz?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5972) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Saint_, szerintem is téma off megint...:D

Na de hogy ne off legyen már ez a hsz-is, úgye elég régóta keresek kanapét, most neten találtam egy normálisat, normális áron. A lényeg az volt nagy legyen max 3,5 méter, L vagy U alakú, ágyneműtartós, kihúzható...Na most ez minden elvárásnak megfelel, már csak az asszonynak kell rábólintania...:)

(#5973) DeFranco válasza Magnum_ (#5970) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az isten szerelmére hagyjátok már magára ezt az... alakot, addig úgy sem fogja abbahagyni a marhaságait.

Ha mindenki ignorálná még a végén elszokna innen. Legyen már szemetek. Nekem is írhat bármit, egyszerűen nem foglalkozok vele, mit érdekel engem, hogy mit ír. Úgy is csak szerepet játszik.

Megint egy nap róla szól, ti meg megeszitek...

(#5974) Magnum_ válasza DeFranco (#5973) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igaz.. deal :-)

I humbly and respectfully decline™

(#5975) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Láttátok a forint/eur árfolyamot? Kuszaszem megszólalt, sitty sutty 5 fttal több az ojró. Megy ez.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5976) Huma válasza bitpork (#5971) üzenetére


Huma
addikt

Egyetemre gondolsz? Elég sok. Általában a mérnöki szakok. Ahol matek, kémia, fizika van. A jogászoknak elég csak magolni. A mérnöki diplomához ennél jóval több kell.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5977) radi8tor válasza bitpork (#5975) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

10-ig maradhatna még. Váltanom kellene majd valutát.

⭐ Stella

(#5978) Melack válasza bitpork (#5975) üzenetére


Melack
veterán

Ilyenkor sajnálom, hogy nem vettem 280Ft környékén ojrót.

(#5980) radi8tor1: folyton csesztetnek, hogy pajeszosnak születtem ;]

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5979) Magnum_ válasza Melack (#5978) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én régen a dollár árfolyam ingadozásán nyertem kis zsebpénzt párszor.. 2010 körül. meg akkoriban nagyon megérte ebayről rendelni :-)))

I humbly and respectfully decline™

(#5980) radi8tor válasza Melack (#5978) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Előjön belőled rögtön a nyerészkedés, mi? :)

Vettél volna bitcoint 4-5 éve, mikor még csak 5 dollár volt az árfolyama. :K

⭐ Stella

(#5981) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is kocsi vásár előtt vagyok nekem is jó ez mert ojróm van de cseszhetem , mert minden másnak is fel fog menni az ára, nem csak az autót kell kifizetni :(

Huma: egy mérnök ha az elemi algebrával tisztában van és pici affinitás szorult bele a reál tárgyak irányában, könnyedén veszi ezt. Meg úgy általában elmondható hogy a matematika és a fizika alapjai nem változnak 4 évente. Ez a jogról nem mondható el.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5982) DeFranco válasza Melack (#5978) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem 270 körül lett euróm valamennyi, nem sok. Pár kiküldetés, meg egyszer egy kint ragadás miatt elhúzódó kint tartózkodás napidíjait EUR-ban kaptam meg, aztán nem váltottam át, most azért örülök neki :)

(#5983) Mercutio_ válasza Melack (#5978) üzenetére


Mercutio_
félisten

:K

Érdemes megnézni az 5 éves chartot :(((

bitpork: Hazai rendszámos lesz? Mert most okosaink vagyonszerzési illetéket róttak ki a külföldön vett, de itthon forgalomba helyezett járművekre.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5984) radi8tor válasza bitpork (#5981) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez így van. Sosem jó az árfolyam ingadozás. Előbb-utóbb húzza maga után az árakat.

Mercutio: nagyon szépen látszik, hogy a "válság" után szabadult ez az EUR árfolyam is.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5985) bitpork válasza Mercutio_ (#5983) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem látzsik rajta milyen jól is teljesít az ország :(((

(#5983) Mercutio_: ne is mondd Tegnap felvetettem a fórumban, ma reggel megjelent a cikka Tótálkáron, és természetesen neduddki meg is vádolt...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5986) Huma válasza bitpork (#5981) üzenetére


Huma
addikt

"Meg úgy általában elmondható hogy a matematika és a fizika alapjai nem változnak 4 évente."
És? Ezeket nem lehet bemagolni. Meg kell érteni. És elhiheted, hogy rengeteg ember kihullik emiatt. A magoláshoz ugyanis nem kell ész. Ahhoz csak türelem kell. Ezért van ennyi átlagos vagy az alatti intelligenciával rendelkező diplomás. De ha jól körülnézel akkor láthatod, hogy a mérnököknél ezeknek az aránya látványosan kisebb.

Én mondjuk ezért sem mentem volna el jogásznak. Kizárt dolog hogy órákon át jogi szövegeket olvasgassak. Meg én alapból nem vagyok az a türelmesen mindent beseggelő típus. Sajnos az ilyen dolgok halálra untatnak. Általában kb 15 percig tartott nálam a magolás és utána mindig bealudtam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5987) radi8tor válasza bitpork (#5985) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindig ezzel példálózol, de elfelejted azt az aprócska tényt, hogy a Ft árfolyamot nem a kormány befolyásolja kizárólagos módon. Gondolom hallottál már a spekulánsokról, egyéb szervezetekről, akik szava/ténykedése tudja befolyásolni az árfolyamot.

⭐ Stella

(#5988) bitpork válasza radi8tor (#5987) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez természetesen igaz. Viszont ha ezt leírjuk akkor oda kívánkozik mellé, hogy az árfolyam nem kevés százalékban az aktuálpolitika szerint változik. Nem azt mondom h lehetne 220 az ojró , de lehetne caccarászva 285 is. Ne mond hogy mindegy lenne ha az üzemanyag, az élelmiszer és energiahordozók árát le lehetne vinni az ennek megfelelő bekerülési költség csökkenéssel.
Jah és a spekulánsok. Magyarország kicsi, fizetőeszköze jelentéktelen. A mostani kormány pedig elvesztegette a lehetőséget hogy a spekulinkókat kizárja, hiszen a IMF helyett a piacról finanszírozza az országot, ami mint tudjuk az ő kedvenc játszóterük.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5989) Mercutio_ válasza radi8tor (#5987) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem kizárólag, de elég rendesen tud rá hatni, lásd. Kósa/Eltolcsi nyilatkozatok ;]
De akár a jogbiztonságot, beruházásbarát hozzááláást , kiszámíthatóságot is említhetjük, amit a piac ugyanúgy beáraz országkockázati felár és meg nem valósított beruházások formájában.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5990) radi8tor válasza bitpork (#5988) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez egy bonyolult rendszer, én csak azt mondtam ne mindig az aktuális kormányt hibáztassuk az árfolyam miatt.

Ennél jobban nem szeretnék bele menni a politikába, mert szemmel láthatóan más nézeten vagyunk. :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5991) bitpork válasza radi8tor (#5990) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Félreértettél. Ha most OV helyett más ülne ott, akkor Őt hibáztatnám! Én liberális vagyok, azt is leszarom ha valaki más világnézetet vall, csak tegye a dolgát a többség épülésére! Elmondhatom magamról h a jobboldalnak adtam a szavazatomat 4 éve. Ami miatt most nem merek a barátaim szemébe nézni ha azt mesélik , hogy megszűnt a munkahelye, mert párthű embert vettek fel helyette, meg hogy nem tudja miből kifizetni a lakásfelújításra felvett hitelét még fix melóhely mellett sem az elmúlt években.
Nekem ez ennyire egyszerű.

Aki a közt szolgálja, tekintse magát köztulajdonnak. Nem pedig a köz tulajdonát magáénak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5992) radi8tor válasza bitpork (#5991) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem az nem a te hibád, hogy a barátod elvesztette a munkáját. Az a munkáltató hibája és miért nem támadják meg a döntést?

⭐ Stella

(#5993) GabN73 válasza radi8tor (#5980) üzenetére


GabN73
addikt

Én még mindig a Blackberry és a Nokia részvények miatt sírok... BB-t még akartam is venni, amikor mélyponton voltak, de nem volt sok pénzem (fél millió), így hagytam a fenébe, mondván hogy kevés jött volna be belőle... Most belegondolva, azért nem lett volna rossz. :K

(#5994) bitpork válasza radi8tor (#5992) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A munkáltató egy önkormányzat aki adott az országnak egy nagyon jó lézer blokkolós történetet.
Nem gondolom hogy van értelme.

És tényleg ne értsd félre, tudom nagyon jól hogy a balosok is igen hasonlóan működtek. Bár anno mikor nekik voltam a kampányuk egyik irányítója, akkor semennyi problémát nem jelentett hogy a jobboldali gondolkodású barátomat külön protekció nélkül felvegyék egy infós posztra egy önkormányzathoz. Egyszerűen nem volt ennyire ... látványos a dolog.

Azt írtam hogy sajnálom hogy nem lettem jogvégzett. Ha megtettem volna, akkor biztos hogy politikában ragadok, és azt nagyon sokan megkeserülték volna. Én soha életemben nem voltam megvesztegethető, pedig lett volna rá alakalom. Pont egy ilyen alkalom segített eldönteni hogy abba kell fejezni.
Mi több, kifejezetten támogatnám hogy politikus ne lehessen az aki akar! Aki meg oda kerül, az meg a saját és hozzátartozói vagyonával és a saját szabadságával feleljen azért amit tesz az idő alatt.

Szerencséje ezeknek h nem rajtam múlik, mert nagyon rosszul járna mindenki.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5995) Mercutio_ válasza bitpork (#5994) üzenetére


Mercutio_
félisten

bitpork 4 president!!! :K :R
20 év multi után egy ideje rálátásom van az állami szférára, nem kicsit bazmegolok amiatt ami ott megy :(

radi: Állami szférával szemben nem sok esélyed van munkaügyi perben, szimplán "leszólnak" a bírónak fentről, aki nem fogja egy sz*ros munkavállaló miatt kockáztatni a székét.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5996) Tim82 válasza Mercutio_ (#5995) üzenetére


Tim82
nagyúr

Állami szférával szemben nem sok esélyed van munkaügyi perben, szimplán "leszólnak" a bírónak fentről, aki nem fogja egy sz*ros munkavállaló miatt kockáztatni a székét.

+ 1, erről egy PH!-s ismerősünk tudna egyet s mást mesélni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5997) bitpork válasza Mercutio_ (#5995) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a vicz hogy anno a bal oldalt segítettem, de kaptam egy felkérést a szülőfalum jobboldalától h legyek a polgármesterjelöltjük. Sajnos akkor már kiábrándultam, nem kicsit , de nagyon. Tudnék horror dolgokat mesélni, de jobb a békesség.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5999) Huma válasza bitpork (#5994) üzenetére


Huma
addikt

Én már régóta mondom hogy a jelenlegi rendszer kész katasztrófa. A kapitalizmus és a demokrácia zsákutca. Főleg nálunk, ahol még demokrácia sincs csak valami ami messziről nagyjából annak látszódik.

Az egyetlen megoldás (feltételezve, hogy az emberiség nem fog varázsütésre megváltozni) az lenne ha egyetlen kézben összpontosulna a hatalom. De ez a személy feddhetetlen és igazságos legyen. Intelligens és bátor, egy igazi vezető. Egy ilyen vezető irányítása alatt hamar talpra állna az ország. Ha megszűnne a korrupció és a pénz kiáramoltatása az országból akkor arany élete lenne itt mindenkinek.

Egyszer felvetettem magamban, hogy megfelelnék e ennek a kihívásnak és szerintem igen. Már csak a támogatásotokra lenne szükségem. :)

Amúgy csak azért hangoztatja az egész nyugati világ hogy a diktatúra rossz mert félnek hogy elveszítik a hatalmukat. A valóságban a diktatórikus államforma sokkal működőképesebb mint a demokrácia. Az egyetlen gyenge pontja az, hogy egy rátermett vezetőre van hozzá szükség.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6000) LÁZ válasza bitpork (#5997) üzenetére


LÁZ
addikt

apuka otthon polgármester a borászkodás mellett, amikor szóbakerül vmi ahhoz kapcsolatos dolog-történés, mindig az a vége, hogy kiderül, már 1el magasabb szinten se érdekel senkit, mi lesz a 'paraszttal' és csak az áskálódás-egymásra mutogatás megy. Sztem ez lesz az utolsó etapja ebben a funkcióban, mert már rendesen elege van attól a nemtörődömségtől-dilettantizmustól, amit tapasztal függetlenként.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.