Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64571) vedini válasza ittakary (#64566) üzenetére


vedini
őstag

erdekes mert amikor a nyarirol valtottam telire semmilyen valtozast nem vettem eszre, csak most ahogy felkerult a nyari.
futtatok majd egy guminyomasmero programot
szerelo emlitette a nyari bal hatso meg van utve, katyu + defektturo, barmit is jelentsen is, a szakijuk epp nem volt ott, szoval ha lemegy a gumicsere szezon visszamegyek megnezetni
kiprobalom a gumi hoteljukat, ha pisszenesmentes marad a felni akkor nem fogok cipekedni tobbet

elso ketto nyari gumit lecsereltettem hatsok meg jok

berendeltem naluk pilot sport 3 ZP MOE 245/35 20, mondtak 123 darabja...

sogorom csesztetett miert veszek ilyen draga gumikat, mondtam hatul is ez van legyen egy mintazat

addig stuffoltam magam, rakerestem neten, hat bhp-nal 95 darabja, arukereson is hemzsegett ekoruli arban, igaz hozza kell tenni, neha par betu, modozat, eleg pontatlan sokszor egy-egy webaruhaz termeket illeto megnevezese

mielott mentem volna cserere elkuldtem emailben a gumisoknak, wtf, de erdemben nem reagaltak, telefonon megerositettek a 123-at

nem hagytam annyiban, mutattam a linkeket stb, mondom ez ugyan az a gumi vagy nem vagy mi van

mig szereltek a gumit kimentem szervizbe, majd fizeteskor a holgy mondja, jah megsem 123 hanem 103 mert vegul mashonnal rendeltek meg, valszeg a bhp-nal azert ilyen olcso mert vagy rajtuk maradt (4 db raktaron) vagy regi dot szamu

mindegy fel afa visszajott nem panaszkodom

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.