Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) carl18 válasza neight (#7497) üzenetére


carl18
addikt

A sima D fine 4.0 bluetooth modulal rendelkezik, és a gyártó szerint 6600 mah a akku kapacitása. A D Fine + 4.2 bluetooth és 9000 mah az akku kapacitása és két eszközt is össze lehet párositani. Na meg a hangszóró tetején lévő gombok szürke helyet fekete festést kaptak.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7502) Cyborg


Cyborg
őstag

Akciózik a Tribit is

Maxsound plus 39€, a név ne tévesszen meg senkit, ez a plus tutira.
360 50€

(#7503) vanek


vanek
tag

Sziasztok!

Unokaöcsémnek szeretnénk bleutoothos hangszórót karácsonyra.

10-12 ezer forint között nézelődök és kinéztem a niceboy márkát.
Név szerint
- RAZE 2 ego [link]
- RAZE 2 vertigo [link]

Van valakinek tapasztalata ezzel a márkával?

Valamint mekkora a különbség a 12W 86db és a 20W >=75 db között? Nem értek ezekhez a számokhoz, úgyhogy remélem nem írtam hülyeséget.

3000 forint különbség van közöttük:
[Ego]
[Vertigo]

Persze minden más ötletet szívesen fogadok.

Nagyon szépen köszönöm előre is! :R

(#7504) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Hogy mukodik az Anker applikacio? Kell ,hogy fusson a hatterben ha hasznalom a hangszorot?

(#7505) Benoe77 válasza Gsx-rr (#7504) üzenetére


Benoe77
őstag

Nem kell hogy fusson, csak addig amíg átadja a beállításokat. Az eq-t is a hangszóróra menti (mióta kijavították a firmware-t)

(#7506) Ati1979 válasza Trop (#7500) üzenetére


Ati1979
veterán

Jo valasztas. Tudtad hogy kijott 3. szerias melynyomo hozza? Mrk3 Sub. Azt hiszem igy jelolik. Ha mely esetleg keves lenne. :)

(#7507) Trop válasza Ati1979 (#7506) üzenetére


Trop
kezdő

Igen láttam, gondolkozok is rajta, hogy a későbbiekben be kéne szerezni egyet. :)

(#7508) barcasattila


barcasattila
csendes tag

Sziasztok 15-20 ezer ft között mit ajánlanátok?
Egy Sony SRS-XB22-t néztem, ez megfelelő ár/értéket hoz? Vagy van jobb alternatíva?

(#7509) carl18 válasza barcasattila (#7508) üzenetére


carl18
addikt

Kül vagy belföldi rendelés? Ha belföldi akkor mondhatjuk akcióba nem visel rossz ár-érték arányt. Amazonon amúgy nem rég volt Tribit Maxsound plus akcióba, esetleg earfun uboom ami elérhető árba add remek hangzást.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7510) Ati1979 válasza Trop (#7507) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja en is a minirig 3 mon. Mennyibe jott ki szallitassal 55k? Szerintem a fekete nez ki a legjobban. Milyen az app hozza? Ki be tudod kapcsolni telefonrol? Amugy 1.1 eleg is. Nem is kell annyira stereo eleg ha a melynyomo megvan.

(#7511) Trop válasza Ati1979 (#7510) üzenetére


Trop
kezdő

Nyáron rendeltem 55-56k között jött ki. Nekem szimpatikus az app (nem rég jött rajta 1 update pár változással) van pár megszabott equ hozzá, de egyénileg is tudod állítgatni. Kikapcsolni kitudod telóról, de bekapcsolni csak minirigen keresztül tudod. Van rajta még lejátszási listák, amikkel jó betudod járatni a kicsikét. :) én is csak az 1.1-ben gondolkodtam csak még nincs rá keret, de a későbbiekben elengedhetetlen lesz. Nekem a piros tetszik, de sajnos nem volt raktáron így fekete maradt.

ui: Ma még utoljára 20 fonttal olcsóbb a weboldalán.

(#7512) Ati1979 válasza Trop (#7511) üzenetére


Ati1979
veterán

Most 40 fonttal olcsobb ha egyutt veszed a subbal. Az uj subot oluv is tesztelte. Egesz jo lett
Kosz az infot egyebkent. Lehet hogy nezek valamit ma. Majd visszaterek ide. Vannak egyedileg gravirozottak is kulonben.
Aux rol probaltad egyebkent?

[ Szerkesztve ]

(#7513) Zizi123 válasza Ati1979 (#7512) üzenetére


Zizi123
senior tag

110eFt-ott kiadni 1 ilyen hordozheto cuccert eleg betegnek tunik :)
Vagy legalabbis nem az en fizetesembol elnek :DD

"The worlds smallest portable rechargeable subwoofer"
Ez azert eleg vicces szlogen :) A SUB-nak marpedig ha tetszik, ha nem nagynak kell lennie, hogy tudjon "duborogni"

Ettol fuggetlenul elismerem, hogy tuti jo cucc, csak hat az ar / ertek aranya...

[ Szerkesztve ]

(#7514) Trop válasza Ati1979 (#7512) üzenetére


Trop
kezdő

Hát subbal együtt ajánlanám neked. Igen tudom, de akkor épp semmiből se volt már raktáron csak a fekete. Keveset gyártanak, 1-2 hetente van új készlet, mert kézzel csinálják ezért is minőségi. (nem kínai tömeggyártásféle) Csak gépbe próbáltam, de akkor kevés a hangerő ezért inkább telóról szoktam bömböltetni. :)

(#7515) carl18 válasza Zizi123 (#7513) üzenetére


carl18
addikt

Hát ha van rá kereslet meg is veszik, nem egy rétegtermék az biztos. Azért nyugati bérekből jobban megengedheti magának ezt a ember de még ott se számit olcsónak.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7516) Ati1979 válasza Trop (#7514) üzenetére


Ati1979
veterán

Az a baj mar ott van helsinki fo hangfalnak. Annal subbal sem jobb. Eleg minosegi. Amit szerettem volna az mini 2 de az nem jelent meg meg.
Carl18
Szerintem megeri az arat foleg 20 fonttal olcsobban. Jobb a jbl eknel, a dockin d nel, es az ankernel is. Bar az utobbi ketto elegge megkozeliti. Viszont joval kisebb es kozel egy hetig birja egy toltessel.

[ Szerkesztve ]

(#7517) Ati1979


Ati1979
veterán

Berendeltem a feketet. 54k korul jott ki az ara.
Sub most egyelore nem kell, kesobb majd lehet atgondolom.

(#7518) Trop válasza Ati1979 (#7517) üzenetére


Trop
kezdő

Okés, majd írd meg ha megjött. Kíváncsi vagyok a véleményedre.

(#7519) Ati1979 válasza Trop (#7518) üzenetére


Ati1979
veterán

Mindenkepp. Gondolkodtam a melynyomos valtozatban is de az utolso pillanatban inkabb csak a minirig 3 at vettem. Amugy nagyon durvan ki vannak fogyva. Minibol egy darab nincs. Bundle kbol pedig csak par 4-5 szin van.

(#7520) Trop válasza Ati1979 (#7519) üzenetére


Trop
kezdő

Hát igen pedig péntek reggel töltötték fel a készletet csak most az akció is rásegített, de körülbelül hetente szokott jönni új. Szerintem 1 hét alatt megjön. Én hétfőn délben rendeltem délután már a hajón volt, kövi hétfőn már megis jött. Láttam, te már régóta szemezel a miniriggel csak eddig nem vitt rá a lélek, hogy beszerezz egyet. Én nem ismertem ezt a márkát csak pont ebben a topicban olvastam a te commentedben, hogy ajánlod és rákerestem és beleszerettem másnap már rendeltem is. :)

(#7521) Sischo


Sischo
tag

Sziasztok, valahol meg ajanlott hangszoro learazva? Kicsit keson kapcsoltam a black friday temaban. 30-40 koztt szannek ra

(#7522) bijesz


bijesz
aktív tag

Sziasztok,

Vettem egy Tronsmart T6 Plus-t mert ahogy olvastam a teszteket jónak számít ebben az árkategóriában.

Borzasztó csalódott vagyok.
Nem high end minőséget vártam de ez a low end hifi szintet se üti meg.

Borzasztó alapzaja van bluetoothon keresztül, kábelen keresztül egy fokkal jobb de még úgy is zúg.
A hangerő állítás lag-el néha rossz irányba vált. Amúgy nagyon doboz hangja van.

Alapvetően lakásban nem bömböltetném, de azért vettem, hogy kerti partiban hangosan is tudjon szólni. Nagyon alacsony hangerőn nem is hallatszik csak az alapzaj.
Arra lennék kiváncsi, ez tényleg ilyen minőségű vagy egy hibás darabot fogtam ki?

(#7523) carl18 válasza bijesz (#7522) üzenetére


carl18
addikt

Üdv! Mikor nekem meg lett a Sima Tronsmart T6 én is hasonlóan csalodtam. Persze ezért az árért, és ebből a méretből nem is szabad túl sokat várni.

Haveromnak ilyen T6 plus van, szombaton arról szólt a zene és lehet kicsit jobb mint a sima T6 de akkor sincs jó hangja. Vagyis nekem nem kéne ha arról volna szó, ha jobbat akarsz kerti party akkor nagyobb ligába kell lépni.

A Harman Onyx studió 3-4 ami Kertben is tud hangosan zenélni, esetleg a Dockin D Fine is elég hangos. Holnap megjön szóval tudok róla részletesen beszámolni, elég sok tényező van egy hangszórónál amit szemügyre kell venni.

Onyx studio 3 hálozatról 60 wattot tud, már csináltunk vele kültéri bulit. Azt bátran meren ajánlani, tuti nem hagy cserben. Az Akkuja egyetlen hátrány 2600 mah, de tény remekül szól és elég mélyre megy egy adott hangerőig.
Onyx Studio 4 3000 mah akkut kapot szóval egy kicsit ugradeltek rajta.
Esetleg aki merész házilag bővitheti az akkumulátort.

Esetleg ird meg milyen árkategóriába keressel hangszórót, 20E alatt magyar rendelésből egyik legjobb a Divoom onbeat 500 2ND. Személyesen volt a birtokomba, nagyon ráver a tronsmartra. Talán a DOSS SOUND XL egyik super vétel, ha kicsit hifisebb hangzás kell akkor jól jön az aktiv mélynyomó a hangszóróba.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7524) bijesz válasza carl18 (#7523) üzenetére


bijesz
aktív tag

Szia,

Köszi a gyors választ.
Engem a rengeteg pozitív vélemény (pl amazonon) után lep meg a minősége.
Ezek után küldöm vissza, még abban reménykedtem ez egy hibás darab, de ezek szerint nem.

Ultimate Ears MegaBoom 3-at néztem utoljára ami tetszene, de nincs rajta vezetékes bemenet, lehet sosem kellene de ha egyszer mégis akkor zavaró, hogy nincs.

Nem feltétlenül szükséges ebbe az árban, lehet drágább is, ami tetszett ebben az a nagy akksi, nagy hangerő, vezeték + pendrive, sd kártya lehetősége.
Lehet jbl lesz jobb híján. Ha van valami tipped szívesen várom.

Szerk: ja fontos, hogy hordozható (strapabíró) legyen és legalább ilyen szinten vízálló.

[ Szerkesztve ]

(#7525) Zizi123 válasza bijesz (#7524) üzenetére


Zizi123
senior tag

JBL???? :)
Barmelyiket veszed minimum duplajaba kerul, es igazan nem vagy elore 1 JBL Flip 3-al. A kihangositast felejtsd el. De ugy altalaban a JBL-t is, mert bar nem rosszak, de annyiert nem is jo vetelek.
"Ultimate Ears MegaBoom 3" ???
Az mar 50eFt+ os kategoria...
Ha mar van ra ennyi penzed, akkor tenyleg kar volt 1 Tronsmart-al kezdeni. Ebbol mar lehet jot venni. Az utolso hozzaszolasokban is volt tobb tipusrol is szo, ebben arkategoriaban.

(#7526) Ati1979 válasza Trop (#7520) üzenetére


Ati1979
veterán

Azert nem rendeltem mert minirig mini 2 re vartam az uj driverrel. Ugye a minirig mini ben ugyazaz a technologia van mint a minirig 2 ben es mini majdnemhogy jobb.
Ugyanerre szamitotok ha kijon a mini 2. Kozben lett vifa city mivel en ultra hordozhatot kerestem. 300g. Aztan meg mar masik ultra hordozhato ugyse kell tehat johet a nagy minirig a vifa Helsinki melle. :D a masik az hogy nem tudtam eldonteni hogy a minirig vagy a vifa Reykjavik legyen. Aztan olvastam hogy Reykjavik ot nem lehet tolteni ha auxon van. Na ez nem tetszett. Mindegy ezen is tulvagyok :DD
Orulok hogy tetszik egyebeknt.

(#7527) Ati1979 válasza bijesz (#7524) üzenetére


Ati1979
veterán

Szia! 50k korul kezdodik az eleg jo kategoria. Denon envaya dsd 250, minirig 3, vifa Reykjavik. En ezeket ajanlom.
10-20 ezeret szerintem ne varj hangminoseget. A jbl erosen tularazott.

Bocs a duplaert. Telefonrol irok.

[ Szerkesztve ]

(#7528) Trop válasza Ati1979 (#7526) üzenetére


Trop
kezdő

Énis a vifa Reykjavik és a minirig 3-on gondolkodtam, de volt egy összehasonlítás, ahol a minirig erősebb és tisztább volt ráadásul a Reykjavik 10k-val drágább is így a minirig 3 mellett döntöttem és nem bántam meg. :)

(#7529) bijesz válasza Ati1979 (#7527) üzenetére


bijesz
aktív tag

Köszi a denon tippet, eddig ez tűnik a legjobbnak.
Egyetlen gond(?), hogy kicsit régi model.

(#7530) carl18 válasza bijesz (#7524) üzenetére


carl18
addikt

Sajnos egy részt vannak fizikai határok,másrészt egy olcsó kinai gyártó nem készit minőségi hangzást. Szerintem a JBL Kilőve mert valóban túlárazott, amik jó ár-érték arányt képviselnek piacon legjobb vételek.
Earfun uboom, Anker Soundcore Motion, Dockin D fine. 50E alatt mindegyik ezekből mindegyik jó vétel. Már fent irtam a lehetőségeket, bár szerintem ha jobb hangzást akarsz ankkor Motion+ a minimum ami neked kellhet.

Ultimate Ears MegaBoom 3 is szerintem is inkább Hype, túlárazott nem hiszem jobbat szól mint a motion+.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7531) bijesz válasza carl18 (#7530) üzenetére


bijesz
aktív tag

A motion+ ról azt olvastam kevés a mély benne, azt írták valahol, hogy Flare+ akkor már jobb vétel, ezen gondolkodtam.

De megláttam a Dockin D fine PLUS-t ez most 105 EUR amazonon, de nem annyira hordozható / strapabítró mint a Flare+

És akkor megnéztem a Denon envaya 250-et ami mindenki szerint jó hangminőséáget produkál, de kétszer annyiba kerül mint egy Flare+ és kb másfélszer mint a DDF+
Az UE-ről már letettem közben.

Szóval még vacilálok, de köszi mindenkinek a tippeket :R

(#7532) Ati1979 válasza bijesz (#7529) üzenetére


Ati1979
veterán

A denont vedd. Szerintem messze a legjobb az arkategorijaban. Azert vettem a miniriget mert jobban hordozhato. Nekem 2-3. Bts hangfal lesz.
Ha denon felett akarnek hangminoseg akkor a vifa helsinkit ajanlanam. Viszont az joval dragabb. Azalatt szerintem nincs parja. Lehet ez egy kicsit eros de akkor is tartom a velemenyem :D
A denon sztereo es nagyon vagany hifis hangja van. Igen jol sikertult darab.

[ Szerkesztve ]

(#7533) Lami66 válasza bijesz (#7531) üzenetére


Lami66
őstag

Denont nézd meg a jófogáson...

(#7534) Ati1979 válasza Lami66 (#7533) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja 30 ert en is lattam :DD .

[ Szerkesztve ]

(#7535) Lami66 válasza Ati1979 (#7534) üzenetére


Lami66
őstag

Kb két hónapig halogattam a Denon vásárlást. Amikor megvettem, másnap fenn volt egy a jófogáson. Még azóta se gyóntam meg amit akkor mondtam 😃
De hallgatom egy kicsit és elfeledem, hogy bosszankodjak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#7536) bijesz


bijesz
aktív tag

Lehet a Denon lesz, de ennyiért nem a jofogasról veszek (poternicálisan fake) cuccot.
Addig is amit találtam az EarFun UBOOM 42 USD + 5 USD a szállítás ez kb 14 kHUF.
Csak azért nem rendeltem meg mert nem írják honnan szállítják, így lehet rájön a 27% áfa.

(#7537) Ati1979 válasza Lami66 (#7535) üzenetére


Ati1979
veterán

A jofogasrol csak ugy vegyel ha elmesz erte. Ezt kalkulald bele az arba. Plusz garis e meg kell nezni.
Bijesz
Szerintem nem fake. Viszont erdemes meghallgatni vasarlas elott. Tul hangos folyamatos hallgatassal nem nehez egy bts hangfalat hamar tonkrevagni. :DD ha nincs gari akkor meg 30ert arban van, mivel a gari meger plusz 17et ha azt is belekalkulalod hogy ugye hasznalt.
Szerintem ezeket a 10-20 ezres hangfalakat nem erdemes venni. Borzasztoan szolnak altalanossagban az a baj. Szoval annyit sem ernek.

(#7538) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok!

20, maximum 25 ezer forintért keresnék új hordozható hangszórót. Egy Tronsmart Element Mega-t váltana, azt tovább adtam a családban. Nincsenek óriási elvárásaim, nem csodát keresek ennyi pénzért, főleg nem a hazai piaci árakon. Az egyetlen kritérium, amiből nem szeretnék engedni, hogy USB-C legyen rajta. Emellett örülnék, ha a BT 5.0 szabvány lenne, illetve lehetne powerbankként is használni az eszközt - de ez már csak mellékes.

Köszönöm!

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#7539) Zizi123


Zizi123
senior tag

Nem teljesen ideillo kerdes, de hatha valaki tudja a valaszt.
Van 1 par bluetooth hangszoro, aminek gyarilag iszonyat alapzoreje van. Ilyen pl a Tronsmart T6 Plus, Aviotor / Eusonic soundcup, stb...
Ezekben mi a sz@r? Miert zug, melyik alkatresz generalja ezt a hangot?
Valoszinuleg bonyolultabb lehet a problema megoldasa, mert akkor nem dobnak a piacra igy, amikor a gyarto is hallja, hogy fos, valami konstrukcios hiba lehet?
Egyebkent nekem nagyon bejon a hangja, 12eFt-ert nagyon jol szol, de tenyleg fortelmes alapzaja van.
A tapbol johet a zaj, vagy valami masbol? Csak azert kerdezem, mert regebben upgrade-eltem par hangkartyat, autoradiot, hangfalakat, amikbol audio-grade alkatreszekkel sokkal-sokkal szebb hangokat lehetett ugyanazokbol a komponensekbol kicsalni.
Lehet, hogy ezt is megprobalnam kicsit upgradeelni, de annyira nem vagyok profi, hogy tudjam, hogy mi a rossz, es meg tudjam javitani. Otlete valakinek, hogy hol lehetne tanacsot kerni?

[ Szerkesztve ]

(#7540) bijesz válasza Zizi123 (#7539) üzenetére


bijesz
aktív tag

Gyenge minőségű a dsp és simán feltolják a hangerőt, hogy minnél hangosabban szóljon.
Gyakorlatilag az elektronikát kellene kicserélned házilag esélytelen rentábilisan megvalósítani.

(#7541) bijesz válasza Eliott (#7538) üzenetére


bijesz
aktív tag

Amit fenn írtam earfun uboom az usb-c és bt 5

Itt egy videó döntsd el:
https://www.youtube.com/watch?v=4xVEvEitaPU

Most ha szerencséd van 14 ezerért meg lehet venni a gyártótól, ha nincs szerencséd rá kell fizetni a vámon a 27% áfát de így is 18 alatt van.
Hátrány, hogy a gar macerás.

(#7542) carl18 válasza bijesz (#7541) üzenetére


carl18
addikt

Üdv!
Bocs hogy belevágok, most látom amazon.es spanyolról rendeltem. Eun belül vna most láttam este tegnap 11 órakor UPS Futárszolgálatnál azt irja vámkezelésen vesz részt a csomag.
Amazonról rendeltem,Ströer a gyártó vagy mi. Akkor még erre rá kell nekem is valami fizetnem? Úgy már nem jó vétel.....

Csak tudtommal eun belül vám és áfamentes amazonzól a termék vásárlása. Persze adott érték határig de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7543) Breki


Breki
veterán

Egyik legjobb asztali és hordozható Bluetoothos lejátszó újra akcióban a GGMM Store-ban
Én még 129-ért vettem
Európai raktár gyors szállítás Vám nélkül!



[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7544) Zizi123 válasza Breki (#7543) üzenetére


Zizi123
senior tag

Az oroszoktol lenne ennyi, akik nem szallitanak ide. :(

(#7545) Breki válasza Zizi123 (#7544) üzenetére


Breki
veterán

Tudom, de a többi is sokkal olcsóbb.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7546) Zizi123 válasza Breki (#7545) üzenetére


Zizi123
senior tag

Persze nagyon nem mindegy, hogy 40eFt, vagy itthon 120eFt.

(#7547) Breki válasza Zizi123 (#7546) üzenetére


Breki
veterán

Úgy értem, hogy 129 helyett 110

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7548) Gsx-rr válasza Breki (#7543) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Meg meg se jott az Anker de mar banom nem ezt vettem. Kulterre kell eskuvo helyszinen 1-2 szamot lenyomni

(#7549) carl18


carl18
addikt

Na megjött a Dockin egy 20 percet volt időm hallgatni még csak.

Teszteltem kicsit, max hangerőn is próbáltam. Teljesen jó a hangja, a hangszóró massziv és minőségi az össze szerelése. Sehol se vacog,recseg,kattog.
Hangja teljes hangerőn se torzit, a basszusok is teljesen jók. Talán hogy ez az a mélyládás mély hang, nem megy nagyon mélyre. Én nem bántam meg a vásárlást, főleg igy akciósan szállitással sikerült 38500-ért hozzá jutni.
Méretét meghazudtoló hangzást képest nyujtani, mondhatni már rá hogy hifis hangzása van. Nyilván nem kell tőle elvárni hogy leszólja az 5.1-es házi mozit, de nem is erre készült. Nem véletlen értékelte ezt a hangszórót jól oluv, valóban nagyon jó vétel ezért az árért. Én féltem hogy a szimpla 4.0 bluetooth miatt majd nem lesz a legjobb a hangminőség. Nálam idáig 10/9, azért a maximumot se adom neki.


Bár igy utolag nem sokat volt a kezembe, de a 2 kg súly azért nem éppen a leghordozhatobb méret.

Mély hangok terén az Onyx Studio 3 jobban szerepel, az sokkal mélyebre megy közepes hangerőn. Kerestem hol a mély láda, A Dockin mély hangjai is jók, csak más fajta mély nem olyan mélyre megy. Inkább ilyen boomos, hát most hogy ez meg lett majd talán még ha lesz akcióba earfun uboom lehet beruházok arra is. Kéne neki egy kis testvér amit lehet hordozni :D


[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7550) Ati1979 válasza carl18 (#7549) üzenetére


Ati1979
veterán

Grat :D
Oluv sokszor erdekesen nyilvanul meg. Teszteli a hangszorot dicseri. Aztan mas hangszorok tesztjeben rakerdeznek a kommentelok es ott meg mast mond. Igy jart nala a dockin d es hk go and play is. Sot a helsinki ert sincs oda. Inkabb az osloert. Hard to beat ezt mondta rola :)
Ezert jo a mining 3. Hangminosegben talan dokin folott van egy kicsivel es 550g plusz 100 ora aksi ido. Van fenn a ketto kozotti osszahasonlito teszt nemetul. Kicsit dragabb viszont.
Amugy jo hangfal a dockin is amig nem kell hordozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.