Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) Lami66 válasza Ati1979 (#7399) üzenetére


Lami66
őstag

Nekem ez bőven elég lesz. Kicsi, könnyen hordozható, kiváló a hangja. Nem az űberelhetetlent kerestem, hanem egy számomra ésszerű megoldást. És a Denon nem fog csalódást okozni a hangjával.

Redneck
Még egy plusz pont az itthon vett Denon mellé, bár erről nem az Anker tehet. Hazai webshop alapból ad három év garanciát, és ami itt 52 ezer, azt az amazon 180 euróért adja (180x330=59400)
Finoman éreztetik, hogy a magyar mennyire egyenrangú unijós pógár. Nekik mi még mindíg Kelet-Európa vagyunk. Mi a nyomós ok arra, hogy amazon alap garancia van hazánkban, de kiterjesztett nincs? A Te euród kevesebbet ér mint egy osztráké?

(#7402) carl18 válasza Lami66 (#7401) üzenetére


carl18
addikt

ÉN csak arra lennék kiváncsi a garancia nálunk hogy müködik. Ha Egy Anker bedöglik és vissza akarod küldeni, milyen költségekre kell számitani szállitás gyanánt?....

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7403) Redneck válasza carl18 (#7402) üzenetére


Redneck
veterán

Erre én is. Még a végén megtartom a két év garis XB41-et. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7404) mcs válasza Redneck (#7403) üzenetére


mcs
veterán

Szerintem hülyeség lenne váltanod.
Valamikor én is hallgattam egy Denon Envayat, amiről elismerem, hogy brilliáns, de Sony XB30al kicsit sem érzek arra késztetést, hogy váltsak, mert annyival nem jobb az Envaya, mint amennyivel drágább. Zola EQ beállítása az Ankerhez pedig borzalom, mert a közép tartomány ilyen fokú visszavételével a zene teste veszik el.

[ Szerkesztve ]

(#7405) Redneck válasza mcs (#7404) üzenetére


Redneck
veterán

Az XB41-ből pont a közép hiányzik leginkább, igaz nem állítottam EQ-t és két napos, még csak pár órát ment.
Ez 43 volt így, az Anker elgondolkodtatott a maga 80€ árával.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7406) mcs válasza Redneck (#7405) üzenetére


mcs
veterán

Extra Bass-el vagy nélküle használod? Ha kikapcsolod, akkor kevésbé lesz feltűnő az ,,árok".

(#7407) Ati1979 válasza mcs (#7404) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez relativ. Majdnem semelyik sem jobb annyival mint amennyivel dragabb ha hangszorokrol beszelunk. Kicsit jobb minosegert fizetsz sokat.
Denon sem gyengebb haromszor az vifa oslonal.
Oke halkabb joval, meg nem is szol annyira jol de nem drasztikus a kulonbseg.

(#7408) Signum04


Signum04
tag

Sziasztok,

Denon envayanal talalkozott mar valaki azzal, hogy feltoltom, bedobom a szekrenybe es o szepen lassan csutkara lemerul?
Vagy ez teljesen normalis lenne? Noname low kategoria hangszoro nem csinalta ezt, ha szuksegem volt ra, elotudtam venni es hasznalni. Most kb ha hasznalni akarom elotte ujra fel kell toltenem...

Koszi a tapasztalatokat

(#7409) Lami66 válasza Signum04 (#7408) üzenetére


Lami66
őstag

Az enyém szerdán fog megérkezni, de már megrendeléskor tudtam erről a hibájáról. Amazonon olvastam több olyan véleményt, hogy 5-6 nap alatt magától lemerül. Ez sajnos ilyen. De a kiváló hangzás miatt elnézem neki. Azt nem tudtam kideríteni, hogy ez az elektronika hibája, vagy az akku ilyen.

(#7410) UberMutant válasza Lami66 (#7409) üzenetére


UberMutant
őstag

az elektronika szar. leszívja az akkut.

(#7411) tucsok.


tucsok.
senior tag

Tud valaki tokot Anker soundcore motion + hoz? Ha lenne link megköszönném. :R

"So say we all"

(#7412) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok ! jbl charge 3 -hoz szeretnék tokot és érdeklődnék ,hogy vett már ehhez a hangszoróhóz már valaki ilyen táskát/tokot? :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#7413) Signum04 válasza Lami66 (#7409) üzenetére


Signum04
tag

A hangzas az tenyleg brutal jo, imadom. Nekem a hazimozi is denon, igy nem volt kerdes hogy hordozhatot is ilyet vettem.
Viszont akkor olyan mint a melylada a kocsiban, ha nem valasztod le akkor lehuzza az akkut hipp hopp :D

(#7414) Lami66 válasza Signum04 (#7413) üzenetére


Lami66
őstag

Ezzel a merülősdivel az a probléma, hogy az akkunak nem igazán tesz jót, ha mondjuk két hétig nem használjuk és totál nullára lemerül. Esetleg akár több alkalommal is. Remélhetőleg olyan akku van benne amiben van beépített védelem túlmerülés ellen.

(#7415) Signum04 válasza Lami66 (#7414) üzenetére


Signum04
tag

Nekem mar egy ideje megvan. Volt hogy nagyon sokaig nem toltottem, es meg megy. Csak annyi a bajom, hogy elore kell tervezni a hasznalatat es elozo este fel kell dobni a toltore :/

(#7416) Lami66 válasza Signum04 (#7415) üzenetére


Lami66
őstag

Ezek szerint van az akkuban túlmerülés elleni védelem. Igen, ennyi hátránya van, hogy kicsit előrelátónak kell lenni.
(Vagy mindíg töltőn kell tartani, a töltőt egy időkapcsolós konnektor adapterbe dugni, ami naponta tölti egy órát :DD )

(#7417) Kleroo


Kleroo
veterán

Van/lesz vmi jó akció valamire, ki mit tud? :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#7418) Benoe77 válasza Kleroo (#7417) üzenetére


Benoe77
őstag

Anker Soundcore Motion+ 28 EUR voucher csütörtökig az amazon.de-n

(#7419) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!

25 ezer forint környékén tudnátok ajánlani bluetooth hangszórót?

(#7420) Lami66 válasza knoxhu (#7419) üzenetére


Lami66
őstag

Legalább egy hozzászólást olvass vissza.

(#7421) gtamate2 válasza gtamate2 (#7372) üzenetére


gtamate2
veterán

Anker Soundcore Motion+



Korábban ígértem beszámolót, így egy hét után:

A Tronsmart Mega szerintem továbbra is jó vétel a 10k körüli kategóriában, de érthető okokból az Anker egy teljesen új dimenzió a maga háromszoros árával. A felhasznált anyagok minőségére nem lehet panasz, simán hozza a legnagyobb gyártók minőségét.
A hangja pedig brutális ahhoz képest, hogy mekkora méretbe zsúfolták bele az egészet. Annak ellenére, hogy kis helyen vannak egymás mellett a hangszórók, a hangzás maga nagyon tiszta, a Mega mellette fátyolosnak hatott, de a GGM M4-et is veri ebben. A mélyekkel nagyon elégedett vagyok és itt nem a puffogós JBL stílusúra gondolok, persze az M4 ebben erősebb (de itt a hangszórók mérete is korlátozó).

A hangerő valami brutális, szerintem én 50% felett nem hallgattam még, mert egyszerűen bőven elég így is (ebben is veri az M4-et), így akinek egy Tronsmart hangereje kevés, az nyugodtan nézelődhet errefelé.

Ami pedig a legnagyobb dobás, az egyértelműen a hozzá járó App, amivel nemcsak a firmware-t lehet frissíteni, hanem olyan egyedi EQ-t állíthatunk be, ami a legjobban bejön nekünk. Aki szereti a nagyobb basszust, az felhúzhatja az egekig, aki a "V" formulát kedveli, az beállíthatja azt és a Motion+ megjegyzi. Nekem egy Xiaomi Mi9SE-m van, ami arról híres, hogy nem tudja kicsavarni a max hangerőt a hangszabályzó állításával, viszont itt az app segítségével ez a hiba sem áll fenn! Egyébként iPhone-on és Androidon is ugyanúgy szól a cucc.

Az App számlájára írható még, hogy bizonyos hangszórók csak alacsony/magas hangszintre vannak hangolva, azaz csak ekkor szólnak jól. Ezt is elfelejthetjük, ugyanis simán beállítjuk az általunk preferált hangerőt és arra lőjük be az EQ-t. Ettől függetlenül természetesen magasabb hangerőn is jól fog szólni, de ha túltoljuk, akkor max hangerőn (ami egyébként fülsüketítő) csökken a mély érezhetően.

Lemerítenem még nem sikerült, de 10 órát biztosan kibír fél hangerőn. A telefon jelzi a töltöttséget és pontos a visszajelzése is (míg pl. a Mega esetén hirtelen zuhant 40%-ot a töltöttség).

Egyedüli negatívuma az az automatikus kikapcsolás. Azaz ha nem játsszunk le vele semmilyen hanganyagot, akkor képes kikapcsolni, hiába csatlakozva vagyunk rá. Szerencsére ezt is lehet finomhangolni az App-ban, azaz beállíthatjuk hogy csak 1 óra után kapcsoljon ki, amivel már azért lehet együtt élni.

Egy kis plusz érdekesség, egyik barátom is meghallgatta és ennyit mondott "Én meg 80 ezerért vettem a Sony-mat és szarabbul szól"

Összességében bátran ajánlom mindenkinek, aki kompakt, jó hangú hangszórót keres. A hangzásvilágát teljesen testre lehet szabni és az aksi sem fog cserbenhagyni egy hosszabb túra után sem. A mérete és súlya a könnyen hordozható kategória határait súrolja, azaz ennél nagyobb/nehezebb cuccot nem szívesen vinnék magammal. A 30k-s ár elsőre soknak tűnik, de ha belegondolunk, hogy a JBL ennyiért adja a Flipet, ez pedig a nagyobb Charge-ot is lezenéli, akkor egyből nem tűnik olyan vészesnek. Csalódni szerintem senki nem fog benne.

*Sn0w

(#7422) Kleroo válasza Benoe77 (#7418) üzenetére


Kleroo
veterán

Király, köszi.
Doss és Dockin ellen vajon hogy állja a sarat, mi a pro-kontra.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#7423) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

A sok jo velemeny utan ma en is megrendeltem amazonrol az anker motion plust. Ha minden igaz csutortokon erkezik. 28 Euros voucher van most ra, igy kerult 31-be, express szallitassal. Varom nagyon. :D Tokot valaki rendelt mar hozza amazonrol? Vagy esetleg mashol lehet kapni hozza?

(#7424) Cold5 válasza zuzozuzo (#7423) üzenetére


Cold5
senior tag

Nem 99EUR az eredeti ára?

németen nézem

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#7425) zuzozuzo válasza Cold5 (#7424) üzenetére


zuzozuzo
tag

Eredeti ara annyi, de most egyszeri 28euros voucher van ra. Azt hiszem az ara alatt tudod kipipalni es aktivalni.

(#7426) Cold5 válasza zuzozuzo (#7425) üzenetére


Cold5
senior tag

De hogy lett, 31? :F

A 28as kedvezményt láttam...

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#7427) Acélfarkas válasza zuzozuzo (#7423) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

[Tok] az Ankerhez.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7428) angelside77


angelside77
tag

Sziasztok!

Abban tudnátok nekem segíteni, hogy a HP g250 / Win 10 rendszer a Philips BT25 hangszórót miért csak hangvezérlésnek látja és nem hanglejátszónak? A JBL Go probléma nélkül működik, lejátsza a hangokat. A philips is megy telefonnal, de a laptopon nem ad ki semmi hangot.

Driver keresésen, Win downgrade-n túl vagyok, Google-t "kérdeztem" stb. Esetleg járt már hansonlóan valaki?

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#7429) zuzozuzo válasza Cold5 (#7426) üzenetére


zuzozuzo
tag

A kosarban mar 106 euronak irja, es abbol vonja le a 28-at. Plusz express szallitassal kertem, 355-el valtott eurot, es igy 31-re jott ki forintban.

(#7430) gg72


gg72
veterán

Megérkezett a Tribit MaxSound Plus hangszórón, viszont amire én szeretném (PC-hez AUX-on keresztül) nem igazán alkalmas, mivel AUX-on elég nagy alapzaja van (BT-n teljesen rendben van, nagyon szépen szól, igazak a tesztek), ezért a napokban visszaküldöm az amazonnak. Viszont mivel ez a folyamat elég macerás, gondoltam felkínálom itt is. Aki ilyet szeretne, keressen meg PÜ-ben. ;)

(#7431) gtamate2 válasza gg72 (#7430) üzenetére


gtamate2
veterán

Másik kábellel próbáltad? Ez eléggé kábelhibának hangzik

*Sn0w

(#7432) gg72 válasza gtamate2 (#7431) üzenetére


gg72
veterán

Most hogy a front-csatlakozóba dugtam, így jobb... Akkor még kísérletezgetek.

(#7433) gtamate2 válasza gg72 (#7432) üzenetére


gtamate2
veterán

Könnyen lehet, hogy gerjed az alaplapba épített erősítő, a sok elektronikai alkatrész miatt ezen mondjuk nem is csodálkozom. Én ezért is vettem külső hangkártyát :)

*Sn0w

(#7434) Cyborg válasza gg72 (#7432) üzenetére


Cyborg
őstag

Próbálgasd szerintem is, mert én is használom kábellel is, és semmi gondom vele.

(#7435) gg72 válasza Cyborg (#7434) üzenetére


gg72
veterán

Sajnos vissza kel küldenem, mert itt valami más gond is van, időnként megáll a hang, a kis Sony SRS-X11 ugyanígy használva hibátlan...

(#7436) Cold5 válasza zuzozuzo (#7429) üzenetére


Cold5
senior tag

Azt hittem 31EUR és nem 31e Ft... :W

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#7437) Cyborg válasza zuzozuzo (#7423) üzenetére


Cyborg
őstag

Jaaaj istenem most segíts, nagyon viszket a kezem az Ankerre most Nekem is, de akkor mi a Tribittel? :)

(#7438) gtamate2 válasza Cyborg (#7437) üzenetére


gtamate2
veterán

Nincs mese, rendelni kell ;]

*Sn0w

(#7439) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Brutal jo kis hangszoro ez az Anker, a hangzasa es ugy alapbol az egesz nagyon egyben van. Massziv kis szerkezet. En kisebbre es konnyebbre szamitottam de vegul orulok h ez mellett dontottem. Siman megerte az arat. :K

(#7440) Benoe77 válasza zuzozuzo (#7439) üzenetére


Benoe77
őstag

Milyen EQ beállításokkal használod?

(#7441) gtamate2 válasza zuzozuzo (#7439) üzenetére


gtamate2
veterán

Üdv a klubban :)

*Sn0w

(#7442) Zizi123


Zizi123
senior tag

Sziasztok!
Ugy latom lekestem az akcios idoszakot, de a gyerek ma talalta ki, hogy karacsonyra az eddigi EUsonic SoundCup helyett szeretne valami mast, mert annak az aksija mar nagyon rossz.
Tehat igy jutottam el a Tronsmart T6 Plus-hoz, majd ezt a forumot olvasgatva a Doss Soundbox XL-hez, majd most ott tartok, hogy Anker Soundcore Motion+ kell neki.
(Mondjuk azert szivesen meghallgatnam a Tronsmart Element T6 Max-ot is)

Tehat az volna a kerdesem, hogy a Anker Soundcore Motion+ -t honnan lehetne beszerezni minnel jobb aron?

Kupon esetleg vagy barmi kedvezmeny valahol?

[ Szerkesztve ]

(#7443) Benoe77 válasza Zizi123 (#7442) üzenetére


Benoe77
őstag

Lehet, hogy lesz még Black Friday akció az amazonon, figyelni kell.

(#7444) zuzozuzo válasza Benoe77 (#7440) üzenetére


zuzozuzo
tag

Ez meg nalam nem forrott ki, de igazabol attol fugg milyen zenet hallgatsz. Probalgatni kell.

(#7445) Viktor77


Viktor77
titán

5-10K környékén mi a jó vétel, kinek van valamivel tapasztalata? Nem kell hordozhatónak, hangosnak lennie, 10 órás akksi sem kell, elalváshoz, halk zenéhez kell.
AUX viszont legyen rajta.

GO2 esetleg?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7446) tucsok.


tucsok.
senior tag

Végre megérkezett :D :DD

"So say we all"

(#7447) Chalez


Chalez
őstag

DENON Envaya DSB-250 47k Alzán, kuponozva levittem 40k-ig. Kislányomnak karácsonyra rendeltem, remélem jó lesz neki. Kicsit sajnálom, hogy úgy néz ki ahogy, egy 12 évesnek biztos jobban bejönne a JBL forma, de talán a hangminőség kárpótolja majd.

(#7448) gtamate2 válasza Chalez (#7447) üzenetére


gtamate2
veterán

Annyiért nem rossz, viszont van egy elég idegesítő hibája, az elektronika leszívja az aksit így használat előtt mindig töltened kell majd (plusz az aksi élettartama is szépen megrövidül ennek a mutatványnak köszönhetően).

Btw. az Ankerrel is sikerült némi negatív tapasztalatot összeszedni. Mióta megvan kétszer felejtette már el az egyedileg beállított EQ-t. Gyanús, hogy a tetején lévő bassup gomb nyomódott be, szóval érdemes egy screenshotot lőni a beállított EQ-ról.

*Sn0w

(#7449) Benoe77 válasza gtamate2 (#7448) üzenetére


Benoe77
őstag

Feltetted a legújabb firmware-t? Korábbi fw-nek volt ilyen hibája, hogy elfelejti.
A gombbal valóban átvált a bassup eq-ra, de aztán vissza is lehet váltani ha máshogy nem az app-al a customra.

(#7450) benyo513


benyo513
tag

Sziasztok!
Hasonló árban (azaz vagy ugyanennyi vagy alacsonyabb, de semmiképpen sem magasabb áron) tudtok jobbat ajánlani a Dockin D Finenál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.