Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sziasztok! Jbl Xtreme-be rendelt már valaki valahonnan normális akkut? Visht néztem, de csak barkácsolós van.
Válaszokat előre is köszönöm! :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#7452) Zizi123 válasza benyo513 (#7450) üzenetére


Zizi123
senior tag

Ez mennyivel jobb, mint a DOSS Soundbox XL?

(#7453) Lami66 válasza benyo513 (#7450) üzenetére


Lami66
őstag

Hasonló nagyságút nem. Kicsit kisebb méretben, kisebb teljesítménnyel, olcsóbban az Anker Soundcore Motion.

[ Szerkesztve ]

(#7454) Ati1979 válasza Chalez (#7447) üzenetére


Ati1979
veterán

Ennyiert mar relative jobb vetel mint az anker. Ar / hangminoseg arany. Otven korul best buy.

(#7455) LeadR


LeadR
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék mostanság beruházni egy nagyobb fajta "hordozható" hangszóróra :D szóval nem a kólás flakon verzióra gondolok, hanem az asztali hangfal hordozható verziójára.

Alapkövetelmény a bluetooth, és a beépített akku.

Kertipartikon, házibulikon, és hasonló dolgokon lenne használva, tehát minél nagyobb hangereje legyen. Az ilyen típusú felhasználás miatt nyilván nem egy audiophil stúdió minőségű cuccot keresek, de azért legyen korrekt hangzása, a mélyhangok ne recsegtessék az egészet, és ne halkuljon be tőle.

A keret nagyon nagyon max 50, akkor ha tényleg megéri ennyit szánni rá, de egyébként maradnék 30-40 között.

Amit eddig néztem:
-Sharp ps-920. (Elég jónak tűnik első ránézésre, és árban sem vészes)
-Blaupunkt PA10. (Ez még éppen beleférne a keretbe, ha megér ennyit :F )

(#7456) Breki válasza LeadR (#7455) üzenetére


Breki
veterán

GGMM M4, bár most ahogy nézem nincs akcióban.

Leírás A beépített újratölthető akkumulátornak köszönhetően bárhol és bármikor élvezheted a zenét

A teljes hangszóró strapabíró mikroszálas anyaggal van bevonva, míg stílusos bőrővvel lehet kézben vagy vállon hordani

A CSR Bluetooth 4.0 APT-X & Realtec Wi-Fi átviteli mód lehetővé teszi több M4 készülék összekapcsolását

A Kevlar hangszóró és az integrált WOLFSON DAC digitális erősítő minimalizálja a torzításokat

Közvetlen kapcsolat és router üzemmódok. A router üzemmód lehetővé teszi, hogy egyszerre több, akár 16 felhasználó is kapcsodjon az otthoni Wi-Fi hálozathoz

Nagy kapacitású lítium-polimer akkumulátor 6-8 óra folyamatos használattal

Vezeték nélküli aktív hangszórók, digitális jelfeldolgozás és MAX BASS funkció

Az exkluzív GGMM Applikáció könnyű hozzáférést biztosít a tárolt zenékhez, illetve az internetes rádiókhoz

Kompatibilis: iOS / Android / Mac OS / Windows.

Itthon 120 felett van kintről akcióban annyi dollárért elhozható.



Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7457) LeadR válasza Breki (#7456) üzenetére


LeadR
csendes tag

Oh :(
Ez nálam nem játszik a külföldi rendelés miatt. Illetve szerintem ez kevéske. :/
Azért köszi :R

(#7458) HornedReaper válasza LeadR (#7457) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Pedig 2db olyan GGMM M4 hangfal meglepődnél, mit produkál :C

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#7459) Breki válasza LeadR (#7457) üzenetére


Breki
veterán

Kevéske?

Asszem néz jobban utána :-) Ja rájöttem a wattot nézed

Ez majdnem hi-fi kategória mérföldeket ver ezekre a műanyag hangszórókra. Ahogy korábban is írtam én komplett rendezvényeket hangosítok vele ablakba kitéve kint a vármegyeháza udvarán.

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7460) LeadR válasza Breki (#7459) üzenetére


LeadR
csendes tag

Nem, nem a wattot néztem :D A méretet. Lehet akármilyen hangszóró, ha ennyire kicsi. A fizika törvényeit nézve képtelenség, hogy egy dupla ekkorát (ami rendes elektronikával van) túl szóljon :D Meg mint mondtam, nem szükség a prémium hangzás, a hangerő annál inkább. A cikkben ott van, hogy 2db kell egy 25-30 nm helységhez, nekem ettől kapásból nagyobb teret kell hangosítani, illetve külteret. 2db meg árban már húzós, főleg hazai árakat nézve. (@HornedReaper). Ettől függetlenül, hiszek nektek, biztos, hogy jó cucc, de nekem ez nem opció :(

Hallgattam már ilyen noname húzókás cuccot (GoGEN BPS 898)
JBL Flip és hasonlók mellett. Hát a kisebbek elbújhatnak, ha a hangerőt és az öblösséget nézzük. (Természetesen alacsony hangerőn, minőségben lazán verik ezt a noname bőröndöt, de mint mondtam nem ez a cél. Persze biztos, hogy az általatok említett sokkal jobb mint egy flip, de csak összehasonlításnak írtam :) )
Ha az említett GoGEN-től mindenben kicsit jobbat tudok szerezni, akkor már elégedett vagyok. (Persze jelenleg az ár-érték arányban legjobbra hajtok, ami az én igényeimet teljesíti)

Azért köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#7461) Elims válasza Breki (#7456) üzenetére


Elims
veterán

Ez ráver a dockin d fine-ra vajon?

LeadR: Ha a méretet nézed kíváncsiságból nézz és hallgass meg egy dockin d fine-t.
"A fizika törvényeit nézve képtelenség..." Nem az! :-))

(#7462) Zoona


Zoona
aktív tag

Ma is megérte felkelni. Az Extrem Audiónál 35ezer a Harman Kardon Onyx Studio 4!

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#7463) carl18 válasza Zoona (#7462) üzenetére


carl18
addikt

Jó ár ez már, :) ennyiért jó volna, csak kár gyenge az akkuja.
Én egy Dockin D fine akciót figyelek, de sajnos az nincs akcióba. Remélhetőleg még lesz rá akció, mert fekete péntek jövőhétre terveztem lecsapok rá. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7464) Tika6 válasza Zoona (#7462) üzenetére


Tika6
tag

És 45 a Harman Kardon Onyx Studio 5 ugyanott :D.
És úgy látom, hogy ennek és Denon Envaya 250-nek nagy előnye, hogy egyszerre bír rájuk 2 eszköz csatlakozni bluetoothon.
Anker Motion+ és Dockin D Fine tulajok megerősítitek, amit neten olvasok, hogy ezek csak egyszerre egy bluetooth kapcsolatot kezelnek?

Annyi hangerő mindegyikből kijön mint egy Thonet Vander Kürbisből?

(#7465) gtamate2 válasza Benoe77 (#7449) üzenetére


gtamate2
veterán

Igen, a legfrissebb van fenn, de minden töltés után elfelejti :(

*Sn0w

(#7466) Benoe77 válasza gtamate2 (#7465) üzenetére


Benoe77
őstag

Írd meg a supportnak, szerintem ott valami nem ok

(#7467) szasai


szasai
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, fogalmam sincs mit volna érdemes vennem Bt hangszórók közül. Csónakban, vízparton szeretném használni elsősorban, csak abban vagyok biztos H vízálló darabra volna szükségem. Természetesen szeretném ha jól szólna a jó hangzás prioritás ha lehet minden tartományban. JBL Xtreme v Xtreme 2 de egyáltalán nem ragaszkodok a márkához viszont jó volna hasonló méretben. Ha van ötletek, konkrét tapasztalatotok kérlek segítsetek. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7468) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok !

Segítségeteket szeretném kérni ,van egy Sencor sss 81 bluetooth hangszórom .A gondom az lenne ,hogy nem kapcsol be ,feltettem töltöre a kis LED zölden világít ,de mikor bekapcsolom folyamatos pufogó hangot ad nem reagál semmire mi lehet a baj ? lehet ,hogy nagyon lemerítettem ?
Előre is köszönöm a segítségeteket :R

(#7469) Zoona válasza Tika6 (#7464) üzenetére


Zoona
aktív tag

Bevallom nekem a 4 nek jobban tetszik a designja, meg is rendeltem vissza is igazoltàk. Hétfőn teszt:)

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#7470) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

MARLEY NO BOUNDS SPORT EM-JA016
JBL Flip 4
Sony SRS XB22

Valakinek tapasztalat esetleg?

Mondjuk az LG PK5 is esetleg...

[ Szerkesztve ]

(#7471) darkrock


darkrock
aktív tag

Amazonon akciós az Anker Soundcore Motion+

(#7472) carl18 válasza darkrock (#7471) üzenetére


carl18
addikt

Ez elég jó ár érte, aki ilyet akar most csapjon le rá! :)
Remélem a Dockin is kap ilyen akciót :)) :)) :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7473) Lami66 válasza Lami66 (#7409) üzenetére


Lami66
őstag

Egy hete van meg a Denon Envaya 250. Eddig úgy tűnik, az önmerülősdi túl lett parázva (vagy nem mindenkinél egyforma) Múlt kedden töltöttem fel, tehát holnap lesz egy hete. Sajnos azóta nem tudtam túl sokat hallgatni, kb 6-7 órát ment összesen, de a töltöttségjelző 5 ledből még 3 világít. Szóval lehet, hogy merülget ömagában unalmában, de egy hét alatt nem észrevehető az önmerülés okozta töltésvesztés.
A hangja imádnivaló. Még soha nem zuhanyoztam úgy, hogy közben a fürdőszobában szól a zene. A Denon rávett erre is 😃 És előszedtem azokat a régi zenéimet, amikben a basszus hangsúlyos szerepet kap, pl. Bob Marley. Szuper módon szólnak. Karnyújtásnyi távolságból már érezni, hogy van némi tere a hangszórónak. Mintha néhány hangszer a Denon mellől szólna. Közelebbről hallgatva egészen kiszélesedik a hangtér. Nagyon kihallani az flac > mp3/384 > mp3/192 közötti különbséget.

(#7474) Viktor77 válasza carl18 (#7472) üzenetére


Viktor77
titán

Link pls, mert én 100-ért látom, és magyarba nem is szállítanak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7475) Acélfarkas válasza Viktor77 (#7474) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

[Anker Soundcore Motion+] Tessék.
[És még 1.] Ez még kicsit olcsóbb is.

És szállítanak magyarba.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7476) carl18


carl18
addikt

Doss SOUND XL Is most 56 euro akciósan ha valakit érdekel
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7477) davidcsaba93 válasza carl18 (#7476) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Már meg is rendeltem, köszi :R

(#7478) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok!

Szerintetek a Wish-röl érdemes rendelni bluetooth hangszórót ? Láttam egy két jó típust ,vagy gagyi mind? :R

(#7479) TylerDurden


TylerDurden
tag

Hali!
Valakinek van esetleg SSS 4001 hangszórója?
Olyan gondom van, hogy néha elhalkul csak úgy, aztán újra normál hangerőn kezd szólni, ha úgy gondolja.
Mi lehet a hiba, valakinek van ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#7480) TylerDurden válasza TylerDurden (#7479) üzenetére


TylerDurden
tag

Csak youtube-on csinálja, gépen lévő zenéknél semmi gondja.

(#7481) Breki válasza jocoka75 (#7478) üzenetére


Breki
veterán

Nem érdemes

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#7482) jocoka75 válasza Breki (#7481) üzenetére


jocoka75
tag

Köszi szépen a választ ,én is igy gondolom csak mondom teszek egy próbát .

A héten meg is veszem a bose soundlink mini II -t egyik ismerősöm ide adta két napra teszteltem ,engem meggyőzőt itt kezdődik a bluetooth hangszóró. Ami jó az jó nem mondhatóm ,hogy sz.....r.
A soundbarom is bose gyönyörűen szól és azok a mélyek tudom ,hogy rohadt drága és mindenki fikáza emiatt ,de egyik legjobb márka ezen a téren. Akinek van az tudja miről beszélek :)

[ Szerkesztve ]

(#7483) Cyborg válasza jocoka75 (#7482) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

nem akarlak befolyásolni, jó hangszóró a Bose, de a Tribit Maxsound Plus ~15 ezerért hozza a soundlink mini 2 szintjét. Nekem Tribit van, kollegámnak Soundlink Mini 2, a Tribit hangosabb, a Bose icri-picirit több mélyet ad közepes hangerőn, de összességében nincs különbség köztük, csak a 3x-os ár.

A lent említett Doss XL, és a sláger Anker Soundcore motion+ fele annyi pénzért egész biztosan 3x "körbehugyozzák" azt a kis Bose-t.

[ Szerkesztve ]

(#7484) gtamate2 válasza Cyborg (#7483) üzenetére


gtamate2
veterán

+1

*Sn0w

(#7485) jocoka75 válasza Cyborg (#7483) üzenetére


jocoka75
tag

Eről mi a véleményed https://imagazin.hu/beoplay-a1-teszt/ :) és ne az árát nézd nem vagyok a pénzem ellensége ,de eldöntöttem max 70 ezret szánok az egészre . ezzel nem azt akarom mondani ,hogy ami ez alatt van az mindegyik szar ,amit ajánlottál az is tetszik lehet ,hogy meglepem vele az asszonyt mindig nyaggat neki is kéne ,mert ami most van az katasztrófa pl DOCKIN D FINE is tetszetős darab biztosan szépen szól .

(#7486) gtamate2 válasza jocoka75 (#7485) üzenetére


gtamate2
veterán

Sosem értettem, hogy miért venne bárki is hasonló presztízshangszórót, amikor ezért az árért cserébe a kisebb-közepes gyártók nagyjából mindenben odaverik. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a beoplay a1 rossz cucc lenne, de az árának a felét talán megéri. A cikk egyébként egy fizetett hirdetés, ne tévesszen meg.

*Sn0w

(#7487) Cyborg válasza jocoka75 (#7485) üzenetére


Cyborg
őstag

Nincs véleményem róla, csak, hogy pici:)
A dockin is nagyon jó, csak az ~2x annyiba kerül, és 2x olyan nehéz, mint a másik kettő.
Ha rám hallgatsz, vedd, amelyik neked a legjobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#7488) jocoka75


jocoka75
tag

Megvan az újabb döntés és ez már végleges :
Soundcore Motion+ meghallgattam youtube -on több videót megnéztem róla és meggyőző volt viszont a Tribit is frankó azt lehet megrendelem az asszonynak.
Egyébként mennyire jönne ki Magyarországra szállítással a Soundcore Motion+? és ez mennyi idő még megjön ? :R

(#7489) Ati1979 válasza jocoka75 (#7485) üzenetére


Ati1979
veterán

70 ezerert ez egy vicc. A vifa city 44 ert jobb. Sokkal. 300g. Minirig3 600g meg jobb. Az olyan 55.
Ha ezt a tipus hordozhato minden iranyba iranyulo hangazast keresed.

(#7490) neight


neight
csendes tag

Sziasztok!

Doss soundbox xl és Anker soundcore motion+ közül melyiket érdemes inkább választani?
Most azonos áron vannak amazonon, közel hasonló hangzás és ahogy olvasgattam a topicot, mindkettő ajánlott. Van valami ami az egyik vagy a másik javára billentené a mérleg nyelvét?

[ Szerkesztve ]

(#7491) gtamate2 válasza neight (#7490) üzenetére


gtamate2
veterán

Nemrég én is ezek között őrlődtem, de nálam végül az Anker nyert: ezek miatt

*Sn0w

(#7492) mateus válasza neight (#7490) üzenetére


mateus
senior tag

Én hallottam mindkettőt haveromnál, Doss nekem is volt, de az Ankert mondanám, pofásabb méretre is.

(#7493) Zizi123 válasza neight (#7490) üzenetére


Zizi123
senior tag

Nalam, ponosabban a gyerekemnel a DOSS nyert, mert bar sokkal kisebb az Anker de mindenhol a mely hangokra panaszkodnak, hogy nagyon keves. Gondolom az EQ-val lehet jatszani, de a fizika az fizika, a melyhez meret kell. Az teny, hogy a DOSS kozelsem full hangeron maszkal az asztalon, olyan melyet nyom, pedig 1,5kg.

Kb ugyanez a fenntartasom a Minirig3-al is, bar mindenhol omlengenek rola, tehat siman lehet szuper rohadt mega brutal jo is, csak meg nem hallottam, es igy nem tudom elkepzelni.

[ Szerkesztve ]

(#7494) HornedReaper válasza Zizi123 (#7493) üzenetére


HornedReaper
senior tag

DOSS XL nagyon jó! Számomra a GGMM M4-et fárasztóbb hallgatni, és EQ-hoz is nyúlni kell, DOSS-nál nem kellett :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#7495) carl18


carl18
addikt

Üdv! Kis amazonos témába kis infok, szóval a amazon.de nem akciózza a Dockint, de ma telefonon böngésztem. Megnéztem a Spanyol, olasz amazont ami 99 euroba akciózta fekete péntek alkalmából. Onnan is be lehet rendelni ha valakit érdekel.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7496) carl18 válasza carl18 (#7495) üzenetére


carl18
addikt

Update Dockin D Fine Spanyol amazonról berendelve. Na kiváncsi leszek rá nagyon, prémium szállitással, azt a fél euro felárat megéri szerintem. Azt Irja kedden itt lesz, hát remélem nem csalodok majd benne.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7497) neight válasza carl18 (#7496) üzenetére


neight
csendes tag

És mi a különbség a D Fine és a D Fine+ között?

Így hogy kb 10k van a dockin és az anker között , elgondolkodtam, hogy talán megérné azt a kis extra ráfordítást.

(#7498) kisninja válasza neight (#7497) üzenetére


kisninja
őstag

A + os verzióban lehet TWS funkciót használni az az kettő darabot összepárosítani és úgy használni sztereóban. Nekem így működik. Egy hátránya van az eszköznek nem lehet halkan hallgatni.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#7499) Acélfarkas válasza kisninja (#7498) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Motion + is elvileg tudja. Az Anker oldalán említik, ha jól értelmeztem a leírást. Az angolom nem a legjobb.

Ez lenne az: Wireless Stereo Pairing
By pairing two Motion+ speakers, you expand your options—full stereo sound or double the volume—while controlling both speakers via a single device.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#7500) Trop


Trop
kezdő

Én pár hónapja vettem 1 Minirig 3-at és nagyon megvagyok vele elégedve. A hangja iszonyat erős, napi 1-2 órát használom és 1 hétig bírja az aksi. Mély az annyira nem kielégítő, max hangerőn picit elhalkul a mély részeknél és utánna megint felhangosodik (annyira nem észrevehető csak 1 picit zavaró lehet). Közepes hangerőn kifogástalan, a tokja nagyon tetszik amit ingyen adnak hozzá, bárhova elfér mindenhova magammal viszem. :) Amihez vettem ahhoz tökéletes egyedül a mély amiben 1 picit csalódtam de 1 kis hordozható Bt hangszórónál, ne várjunk 1 házi mozi rendszert. 1 hét alatt megjött, aki szeretne ilyet venni bátran ajánlom neki, most akciós a weboldalán aki gondolkodik rajta most vegye. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.