Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) KillHates válasza mobileman (#7443) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát azért az elég gáz hogy 3 nap alatt 2 géphez sikerült hozzányúlnod.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7452) KillHates válasza kokov (#7448) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hacsak nincsen méteres kékeres az asztalodon, akkor jöhet a kép. Ha megy a meló, akkor nálunk is cefet kupi szokott lenni. (azonosítókkal és kulcsokkal együtt) :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7453) ielektros válasza KillHates (#7452) üzenetére


ielektros
senior tag

Mit csinaltal az arcoddal? Porszivo ugynok lett beloled? :DDD

(#7454) mobileman válasza KillHates (#7451) üzenetére


mobileman
aktív tag

Nyúltam én többhez is.. :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#7455) KillHates válasza ielektros (#7453) üzenetére


KillHates
nagyúr

A szimpatikus G-Man a kedvenc játékomból... Kaptam zivatart (így 8 év után :B)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7456) KillHates válasza mobileman (#7454) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja. De főképp magadhoz;

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7457) Kemotox75 válasza KillHates (#7428) üzenetére


Kemotox75
csendes tag

Ok Köszi a segítséget. leveszem és golyózom. :R :R :R

(#7458) kokov válasza KillHates (#7452) üzenetére


kokov
tag

Inkább fizetek főnök! :DDD Egyébként most, hogy már szétporladt az ujjam alatt az egyik ilyen szar és már nyilvánvalóan nem úszom meg csak hőkezeléssel és alkatrész kell a VGA-hoz viccen kívül mondom, ha valakinek van ajánlata meghallgatom priviben.

Mi ez a nagy érdeklődés amúgy? Azt mondja szemetszúró többesszámban ielektromos "nekünk a fűtés teteje már elég" ... te ez már gyanús, elkezdtem félni, aztán jössz te, akinek az avatarjáról meg ez a csávó jut az eszembe a korzóról és így egy pillanat alatt összeraktam, hogy
"Nekünk tökmindegy haversrác. Elég a teteje ne idegeskedjél! Ha látszik, hogy van ára holnap megyünk érte lőfegyverrel. Szóval dobd már azt a kurva képet, ne kéresd itt magad, mint valami szűz kurva, mert még a késesbe is mennünk kell a múlt heti léért." Ezek után már meg is ijedtem :DDD

(#7459) Kemotox75 válasza kokov (#7458) üzenetére


Kemotox75
csendes tag

Hát igen. Jobb ha beállsz a sorba és értékes információkat adsz a kérdezőknek, mert a válasz maffia megtalál. Ha nem segítesz másoknak megkeressük és megkínozzuk a hörcsögödet!!!! Szóval vigyázz!!!! ;] ;]

(#7460) Kemotox75 válasza Kemotox75 (#7459) üzenetére


Kemotox75
csendes tag

Még meg is borotváljuk! ;]

[ Szerkesztve ]

(#7461) hoax válasza kokov (#7458) üzenetére


hoax
aktív tag

KillHates most tényleg úgy néz ki mint egy tömeggyilkos...! :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#7462) beeper129 válasza KillHates (#7456) üzenetére


beeper129
újonc

KillHates, jó a új fodrászod! :)

(#7463) kokov válasza hoax (#7461) üzenetére


kokov
tag

Az még illene a tömeggyilkos profilba, hogy BGA-zik, mert így elképzelem, hogy az ominózus pillanatban a visszatétel után nem gúd egy chip, amire 6 hetet várt, mint az első kúrásra és emiatt marha csalódott, majd amikor leszedi újra és látja, hogy most meg lejött az alaplapról az egyik pad úgy dönt, hogy na most van végleg elege az életből és ha már nem él, akkor a világ is minek szóval a legnagyobb gombot nyomja meg god help us all. Az egész sztori ott lesz bukó, hogy kiszúrtam, hogy a legzöldebb kertészetből van a szmájlija. Persze lehetne, hogy a műtrágya kell a bombájához és azért látogatja a lapot, csak közben egy ilyen helyen szerintem a társadalom hibájából tutira teljesen meg lett nyugodva, szóval amíg langyos a pipája addig én nem aggódnék túlzottan miatta. Jó gyerek lehet.

(#7464) ielektros válasza kokov (#7458) üzenetére


ielektros
senior tag

Eloszor is. A nickem-el nem stimmel valami az irasodban.
Masodszor. En ennel a csavonal durvabban nezek ki sokkal ha ilyeneket mondanak rolam mint te te kedves noname.
Harmadik: Vegyel vissza mert nem szegyenlem beverni az ilyen bunko arcok fejet. Ha lattad volna, vagy olvastad volna a forum hozzaszolasokat akkor talan tudnad, hogy nem tervezem ellopni a kotvak also futesed. Van nekem annal sokkal jobb. Tudod te akinek az adatai kozott SEMMI NINCS kitoltve az nekem ilyeneket ne merjen mondani mert felek, hogy felkapom a vizet.... Ha esetleg ezzel a meltan nagyracsebult zsenialitasoddal vetted volna a faradsagot akkor talan lattad volna, hogy en feltoltottem mar szinte minden gepemrol fotot. Es tette ezt itt szinte mindegyikunk RAJTAD KIVUL. Tudod mi szakmabeliek megosztjuk egymassal a tapasztalatainkat. Nekem ha megnezed az infoimat akkor mindent meg tudsz rolam. Semmim nincs rejtve ellenben veled. Egy senki vagy. Es erre meg idejossz eloszor leoltod Koscska89-et de nagyon paraszt modon es utana meg oldalakon keresztul beszelsz a nagy budos semmirol. Semmit nem mutatsz, semmit nem tudunk rolad, semmit nem is mondasz csak beszelsz.

"Azt mondja szemetszúró többesszámban ielektromos "
Neniked az ielektromos... Bar orulok, hogy szurom a szemed. ES IGEN BASZD MEG tobbesszamban mondtam mert a tobbieket is erdekli a geped ha nem vetted volna eszre. De mar tudom, hogy nincs neked egy szaros tangad se, nem, hogy geped. Reszemrol nalam bann. Innentol mesz egyenest a /dev/null-ba, szoval ha kerhetlek akkor ne eroltesd a reakciot.

Mindemelett a szohasznalatod mar az enyemnel is durvabb. Nem kerek a "kurasodbol" meg a tobbibol itt. Majd ha valamit mutattal.

[ Szerkesztve ]

(#7465) kokov válasza ielektros (#7464) üzenetére


kokov
tag

pff hát veled mi van? Veled valami van :) Adjatok neki valamit. Ott volt a smájli most mit vagy megfeszülve? Szerintem rajtad kívül senki nem vette komolyan :DDD Vagy most te végülis azért estél így nekem, mert ielektros helyett ielektromost írtam véletlenül? Fú hát ettől boruljál ki teljesen. Nem neked írtam a hozzászólást és nincs szerkesztve. Azért nincs mert nem néztem meg a nicked mégegyszer, mert azt hittem jól emlékszem rá, de most végülis nemtökmindegy? Akár ielektromos is lehetnél nem? Úgy emlékeztem az vagy. Anyámat meg tényleg hagyjuk már...

(#7466) ielektros válasza kokov (#7465) üzenetére


ielektros
senior tag

A szamjli hasznalatat azert probald meg elsajatitani. Nem arra valo, hogy ilyeneket mondhass valakirol es utana egy vigyorral az egeszet semmisse tegyed. Az osszes hozzaszolasod ilyen stilusban irodott, segitseget vartal, mi infot a segitseghez... Ezek utan nekem cseppet sem volt vicces a hulyeseged. Semmi nincs velemi es ne szolits fel senkit, hogy adjon nekem valamit. Te itt ennyire meg nem vagy am nagy arc. Te tenyleg bemesz mondjuk egy kocsmaba ahol meg soha sem jartal, lehulyezel mindenkit, meg gyanusitasz mindenkit, tolvajnak, rablonak allitod be az ott uloket es a vegen egy :D rohogessel :D elintezed? Igy nyomod az eletben? Szivesen megneznek egy ilyen jelenetet. Anyadrol meg eddig en egy szot sem ejtettem es nem is tervezem... Es akkor itt a vege komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#7467) ielektros válasza ielektros (#7466) üzenetére


ielektros
senior tag

szamjli :D :D :D :D = szmajli = smiley

[ Szerkesztve ]

(#7468) kokov válasza ielektros (#7466) üzenetére


kokov
tag

háhht te nem vagy ép :) Te olvasod is magad? Most mi van a kocsmával? Mert te tudod hogy én mit gondolok és én biztos gondoltam rólad valamit, de várjá mer' még más is gondolhatott rólad valamit. Sőt!!! Tuti gondolt is! Merha engem kérdezel egy szmájli az mindenkinek kevés volt és senki nem jött rá hogy viccelek és te fú, hallod most olyat gondoltak rólad, hogy beszarsz. Most aztán tuti a becsületed a tét tutira, sőt még a beceneved is rosszul írtam. Na ezt hogy képzelem? hát elmegyek anyámba és most aztán fú... jajj hagyjál már, hát ne oltsál mááár... backi már másodszor. :DDD

(#7469) beeper129


beeper129
újonc

Valaki kerítsen már egy moderátort....

(#7470) mobileman


mobileman
aktív tag

kokov és ielektros pofa be, folytassátok privátban!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#7471) KillHates


KillHates
nagyúr

De jó nektek gyerekek, hogy még maradt az előző napi tesztoszteron-fröccsből. Majd ha olyan vén trottyok lesztek mint én, akkor megtanuljátok megbecsülni, beosztani, hogy közlekedés közben tudjátok majd a másik sofőrre zúdítani. :DDD

Kikérem magamnak nem tömeggyilkos akart lenni az avatarom, hanem a G-Man a halflife-ból :O

Kedves, szimpatikus figura :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7472) mobileman válasza KillHates (#7471) üzenetére


mobileman
aktív tag

Kedves, szimpatikus, tömeggyilkos figura :DDD

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#7473) KillHates válasza ielektros (#7466) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj, hagyjad Tamás! Kokov-nak ilyen a stílusa. Lehet, hogy még tart egy kicsit a tegnapi pityókázás :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7474) KillHates válasza mobileman (#7470) üzenetére


KillHates
nagyúr

LECSAPOTT A BANHAMMER!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7475) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Húúú én egész nap autókázok,ti meg gyilkoljátok egymást egész délelőtt :D

Kérdés!!
7"-os tabletta,5V 2A helyett rádurrantottak 12V 2A-t :DD bevillogott a kijelző azóta / oFF / mi mászhatott el?!

Másik:
Asus K53SV-típusú nVidia n12p-gs-a1 vga-val szerelt,és hynix H5TQ1G63DFR memóriák társaságában csücsül.Északi híd BD82HM65.

hibája:
Gép működik,bizonyos idő után 3felé(hibátlan) osztja a képet..Elég új a gép,hogy a chip másszon el én golyszlira tippelek.

(#7476) f27


f27
aktív tag

En meg ugy dontottem epitek egy akar sorozatgyarthato rework gepet :C

(#7477) KillHates válasza Gigabyga (#7475) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tablet; szerintem a kukamanóé, de ha rájössz, akkor mindenképp szólj, hogy mi ment el benne. Nekem már hoztak vagy 5-6 tabletet amit fordított tápra dugtak, meg nem jó tápot dugtak rá és sohasem sikerült megcsinálni :( Ahány gyártó annyi fajta nyakatekert tápáramkör, ahogy chipset, annyiféle komplikált vezérlés. És a kettőt szorozd össze :D

Asus gép; én a GPU-ra tippelek. Rakd újra. Külső monitoron is széthullik?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7478) Gigabyga válasza KillHates (#7477) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Igen széthullik a kép...

Tablettára én is azt mondom,h vékony zsírral megkenve kukába helyezendő. De csak azért is!!!! :DD
:R Köszi a megerősítést!

(#7479) ielektros válasza mobileman (#7470) üzenetére


ielektros
senior tag

? Ok. Koszi Gergo. Biztam az inteligenciadban.

beeper129: Nelkuluk mar nincs is elet? Ha valaki esetleg rajtam kivul is raszolt volna erre a nyomorultra akkor talan nem kellett volna eddig bonyolitani. Fulet farkat behuzunk banda... Rendoooort, moderatoooort, ovoneniiiiit. pfff.

KillHates: Elhiszem, de mindennek van hatara. Mint mobileman-nak is.

Emiatt en most kicsit pihentetek a topik latogatasaval. Sokak nagy oromere, sokak banatara. De jobb ez igy. Ha a regi cimborak is megvedik az olyan arcokat mint kokov abban az esetben amit lenyomott es raadasul szetkamuzza az agyat, akkor mar az egesznek semmi ertelme. Skype-on 6-ember irta a topikban jelenlevok kozul ezt a szot "Szanalmas". Senki nem fog mobileman stilusban pofa be-t kialtani nekem. Ha valaki ezt igy ebben a formaban komolyan kijelenti es egy kalap ala vesz azzal a jomadarral is akkor hat .... Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#7480) f27 válasza ielektros (#7479) üzenetére


f27
aktív tag

En nemhuztam be a farkam,csak rohatul nemertettem semmit amit a srac irt.
Gondoltam sik hulye vagyok es azert nem ertem :DDD
Nekem ugy jott le mintha nem is ide irt volna par hozzaszolast a kezdetekbe. :))

Jol nyomod b@szki ,en csipem a stilusod :DDD
Ha nem ilyen lennel ,akkor mar nemte lennel :))

(#7481) KillHates válasza Gigabyga (#7478) üzenetére


KillHates
nagyúr

Noti: Akkor 100% GPU chip... :K

Vágódeszka: Én úgy szoktam mondani; vékony rétegben zöldre kell festeni, aztán bal kézzel, jobb váll fölött magas fűbe hajítani! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7482) KillHates válasza ielektros (#7479) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hidd el; Gergő határtalan! Mindig meg tud lepni a maga módján... :D :DDD
Emiatt en most kicsit pihentetek a topik latogatasaval.
Tejesen felesleges besértődnöd mint egy műkörmös pláza3.14csának, ezzel csak magadon állsz bosszút, hogy kimaradsz a trécselésekből. Meg azért hiányzana a búrád is :K

Van erre egy jó sztorim:
Az egyik ügyfelünk (öreg kaputelefon szerelő ember, zsíros haj, szétcigizett gép, alkudozás a nevetséges árajánlatból) behozott egy öreg Pentium 1-es!!! :Y Panasonic Toughbook-ot, viszonylag egyszerű hibával; kitört az USB-je. Valami egyszerű DOS-os kaputelefon mókoló szoftver volt rajta a gép tökéletesen megfelelt a célra.
Atomjaira kell természetesen szedni a gépet, mert a legalsó panelen van az USB-je. Kivettem a csatit, aztán kiderült, hogy nemhogy csatit nem kapni, de már a gyártó cég is megszűnt; felvásárolta a FoxConn :W természetesen semmilyen más csatival nem kompatibilis a történet. (álló, fordított lábkiosztású és van benne egy mikrokapcsoló is) Összeraktam a gépet, hogy visszaadjam mert mission impossible. Persze amikor betettem az összegányolt utángyártott akkut a gépbe; akkorát füstölt a gép mint Hiroshima. Az akku csatija mozgott az akku házában és egy lábbal mellé tudtam betenni. Az egész töltésvezérlés és még a fene tudja még micsoda elkokszolt az alaplapon. Felhívtam az embert és megmondtam, hogy mellényúltam, egy kis időt kérek, hogy megpróbáljak alaplapot szerezni, vagy valami fém házas, USB-s és soros portos gépet jó akkuval... Ez volt december elején. Szinte napi szinten felhívott, hogy mi van. Mindig elmondtam neki éppen hol tart az ügy. Sikerült zárás előtt vennünk neki egy Dell D510-es szép állapotban, de nem volt hozzá töltő. Nekünk volt, de annak meg a centerpin-je volt kitörve. Úgyhogy kellett hozzá kábel rendelni. Közben persze ezt napi szintem kommunikáltam az emberrel, aki egyre arrogánsabb lett, mondhatni jogosan, bár jeleztem neki, hogy egy komolyabb gépet fog visszakapni és ezért kérem a türelmét; az Ünnepek után első hétvégére meglesz a gép.
Ezen a héten 6-án kezdtünk. Persze hétfőn csörgött a telefon. Közbe lebetegedett a család (39.5 mindkét lány) itthon kellett maradnom ellátnom őket, közben a táp is elkészült a tápszerelő el is hozta hozzám. Ezt elmondtam az embernek, aki leb@szott Istentelenül, hogy milyen sz@r sztorival jövök neki; na ekkor pattant el a cérna megmondtam neki,hogy innentől lesz@rom a gépét, húzzon be a foskupac Panasonic-ért és ne is lássam őt többet. Persze aztán megbántam, mert én is eléggé ki voltam a család miatt. Másnap reggel hívott az ember és elmondta, hogy ő nagyon megbánta, hogy bunkó volt és vár türelemmel. Másnapra megvolt neki a Dell, WiFi-vel, DVD íróval, jó akkuval, WinXP liszensszel, magyar billentyűzettel. Felhívtam elmondtam neki, rohant is érte nagy boldogan... És boldogan éltek míg meg nem haltak... ♥ :D

Szóval szerintem kokov is megbánta, hogy bunkó volt Veled, főleg, hogy a legnagyobb koponya vagy itt a topicban... (a stílusod azért néha megkérdőjelezhető :P :DDD )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7483) kokov válasza KillHates (#7482) üzenetére


kokov
tag

Nem, én ezt igazából csak szimplán nem értem. Ielectroshoz véletlenül szóltam hozzá, de sajnos hozzászóltam. Azt látom, hogy úgy áll hozzám ielectros, mintha én valami klubtagságit igényeltem volna tőle, mert neki van valami klubja és ennek a tagságnak lennének feltételei és ezen feltételek teljesítését követelné most rajtam, mert az övé a klub, de nem történt ilyesmi. Én nem jeleztem, hogy be karok lépni valahová. Én tudtommal írtam egy hozzászólást egy fórumba, amiben leírtam, hogy egy asztali VGA-val van gondom, asztali VGA-val meg nem foglalkozom, van e valaki, aki foglalkozik? Én kerestem, keresek valakit, mert vele váltanék pár szót. (akár priviben, ha itt ez zavaró.) Ennyi. Erre a hsz-re írt egy srác vissza úgy, hogy azt bevallom túlreagáltam, de egy pillanat alatt kiderült, hogy nem olvasta el teljesen azt, amit én írtam. Felfogtam, hogy túlreagáltam, bocsánatot is kértem. Egy pillanat alatt tisztáztuk a félreértést szerintem tök kulturáltan. Igazából ezzel a sráccal akartam folytatni a beszélgetést abban a hsz-ben, amiben írtam hogy nem tudtam végignézni az összes fetet a VGA-n, hogy sérülésmentes e, mert a ragasztó vitte magával az egyiket, de ezt a hsz-t véletlenül ielectros-nak címeztem. Szerintem ennyi a bűnöm, kb. ennyi volt az én hibám. Nekem nincs se iwiw, se Facebook se semmilyen profilom. Ha valaki szerint én amiatt vagyok egy idézem "noname senki", mert nem publikálom a fél életem a neten és ő amiatt valaki, mert ő meg igen, akkor én azt egyszerűen kiröhögöm és úgy vagyok vele, hogy pattoghat felőlem nyugodtan. Én ilyen vagyok. Egyébként tartom magam annyira, hogy nem egy internetes kommentelő fogja eldönteni, hogy én ki vagyok egyébként se. A stílusról meg annyit, hogy én egy takarítót se senkiznék le, mert szerintem ez primitív és bunkó dolog, de igazából nem értem miért ugrott nekem a srác. Azt látom, hogy eröltetetten próbál mindent úgy értelmezni, hogy a lehető legellenségesebb legyen velem, pedig nem is ismerem. Soha azt nem mondtam neki, hogy álljon odébb. Nem vele vitázni jöttem ide, ezért eröltetetten próbálom elvicceskedni és ráhagyni az egészet. Remélem témát válthatunk végre.

A 6950/6970 javításáról beszélni van akkor itt gusztusa valakinek?

(#7484) beeper129 válasza ielektros (#7479) üzenetére


beeper129
újonc

SZVSZ nem vagyok abban a pozícióban, h bárkinek megmondjam a tutit, senkit sem bírálok azért amit ír, vagy azért amilyen stílusban ír. Vannak helyesírási hibák, vannak furcsa stílusok, vannak ömlesztett mondatok, stb... Mindenki úgy ír ahogy akar vagy ahogy tud. Ebbe nekem nincs jogom beleszólni, nincs jogom rendre utasítani, ez egy közösségi tér nincs jogom kisajátítani, itt tulajdonképpen én is "vendég" vagyok.
A moderátort sem azért említettem, h bárkit is rendre utasítson, inkább csak azért h törölje ki a nem ide illő stílusú bejegyzéseket.

(#7485) Gigabyga válasza KillHates (#7481) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Háááát a tabot meglehet menteni,bár a főtáp ic-n egy lyuk van xD :DD

Asus-kát meg újragolyóztam eddig úgy néz ki javult : :))

(#7486) KillHates válasza kokov (#7483) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem kell leírnod Tamást (ielektros) nagyon jó arc ismerem személyesen és nagyon jó szakember.
Vannak mindenkinek rossz pillanatai. Írj neki egy privátot, hogy mea culpa elbeszéltetek egymás mellett, meg ment a bénázás is...
Ami meg a klikkesedéses paranoiát illeti nem Te vagy az első, sajnos elég zárt a hardcore szakma mert nagyos sok vérpistikével kell megharcolnunk a szakmai fronton, így előfordul, hogy az idelátogató fórumozókhoz nrm úgy állunk hozzá mint valami helpdesk. Ezért ne orrolj senkire, gondolom Te is spíler vagy a saját szakmádban, és vannak olyan pillanatok amikor neked sincs affinitásod szakmai kiskátét tartani minden érdeklődőnek egyesével.
A másik, hogy mivel (a regisztrációdból ítélve) Te sem ma kezdted a fórumozást, nem értem, hogy miért nem lehetett egyből egyenesen feltenni a kérdést, meg nem púderezni azzal, hogy szupertitkos a "deszktopom" nem rakok fel képet a szerszámaimról... Így azt kell, hogy mondjam, jogos ha elveszted mások bizalmát... .U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7487) KillHates válasza Gigabyga (#7485) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mekkora mázlid van. És a saját tabomat már nem fogom tudni megmenteni:

Ennyit a puccos törhetetlen Corning Gorilla Glass-ról. A gagyi Nokiámban valami polikarbonát fos van, és már kismilliószor odavágtam és semmi baja.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7488) Gigabyga válasza KillHates (#7487) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Alkatrész kell :D szépen néz ki a tabod :D én besírnék,ha az N10-ünk pókhálósodna.

(#7489) KillHates válasza Gigabyga (#7488) üzenetére


KillHates
nagyúr

1 hete vettem.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7490) Gigabyga válasza KillHates (#7489) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

gyorsan amortizálódik xD
milyen tabletta?

[ Szerkesztve ]

(#7491) KillHates válasza Gigabyga (#7490) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nexus 7 :O :O Gyönyörű (volt) a kijelzője

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7492) Gigabyga válasza KillHates (#7491) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

15 bay-en a kijelző+üveg miért nem cseréled?!én biztos cserélném :P

(#7493) KillHates válasza Gigabyga (#7492) üzenetére


KillHates
nagyúr

A kijelző sértetlen, csak a digitizer-t kell cserélni. Az van már 3-5 ezer körül. Nem szeretnék ezzel foglalkozni, okulva a Macbook Air-es kijelző cserék szop@sából... :D

Egy húszasért a Tiéd.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7494) mobileman válasza KillHates (#7493) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ez lenne az, amit vadi újonnan mutattál nekem?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#7495) KillHates válasza mobileman (#7494) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja. Szerinted mekkora öröm?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7496) Gigabyga válasza KillHates (#7493) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

N10 mellé nem kell még 1 köszi így is annyi kütyünk van,hogy behalás.

PAD javítást vállal valaki?! nekem nincs eszközöm hozzá,és egy IBM Lenovo thinkpad T61 Nvidiás lapnál a ragasztó feltépett pár pad-et azt kellene pótolni.

(#7497) mobileman válasza KillHates (#7495) üzenetére


mobileman
aktív tag

Hát ekkora péklapát kézzel nem tudsz normálisan fogni.. :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#7498) KillHates válasza mobileman (#7497) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kicsúszott az új kabátom tablet tartó zsebéből :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7499) mobileman válasza KillHates (#7498) üzenetére


mobileman
aktív tag

Hát úgy néz ki, hogy selejt a tablet tartó rekesz a kabáton :DDD

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#7500) f27 válasza KillHates (#7498) üzenetére


f27
aktív tag

En ezert hasznalok jo nagy ipadot hogy neferjen be a zsebembe :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.