Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) f27 válasza albi31 (#7749) üzenetére


f27
aktív tag

Na igen ez igy is van volt anno mert ugye regebben megszokott volt hogy egy chip sokkal tovabb birta,de ennyi erovel a jelenlegi technologia szerint minden notit szeriahibas chipekkel szerelik? Vagyis mind visszahivhatnak nemde? Ha igy nezuk hogy sok noti egy ev gar utan 2 hettel meghal akkor a mostani chipek megjabban szeriahibassak?

Masik kerdesedre.
Nem az rs chipek zome egy jo profillal felepitett ujraforrasztas utan elmennek meg 6-8 honapot is,de tudok olyan lapit ami tobb mint egy eve megy K50AB
Pl nekem eddig tobb mint szaz K50 bol 1-2 kivetelevel nem esett vissza a hiba 6 honapon belul.

(#7752) f27 válasza gliga69 (#7745) üzenetére


f27
aktív tag

Viszont a legvegen levo megjegyzesed erosen tulzas.
Idezem.
Aki 3 honapnal kevesebb garanciat ad,azt a szervizet messze keruljuk el inkabb ereszuk szelnek penzunket.

Mondok egy masik peldat,azok a szervizek akik holegfuvoval megkontarkodjak adnak fel ev garanciat a gepre,majd mikor 3 nap mulva vissza esik a hiba es azt mondjak most mas a baja nem az mint volt es nemcsinaljak meg a javitas ,meg persze fizettek 35 ezret a munkaert,azt nekeruljek el nagy ivbe?

Ezzel csak anyit mondanek hogy az hogy valaki nemad garit a munkajara nem azt jelenti hogy szarul dolgozik! Plane ha ezt vegig is nezheted annyira nem titkos.
Illetve az ha valaki ad 6 ho garit meg kontar semilyen munkat vegezhet,plena ha azt vegig sem nezheted!

En nagyonsok szerviznek dolgozok orszagszerte.
Eljottek hozzam szemelyesen megneztek mivel/ hogyan dolgozok es elfogatak a probagarit,mikozbe ok adnak az en munkamra 3-6 ho garit es igen keves gep jon vissza.

Tehat az hogy valaki nemad garit nemkell elkerulni ha az illetonek orszagos hire van es leinformalhato az illeto.
De nagyivbe elkerulendo az aki tobb honap garit ad nemismerik mar az utcaba sem es lesem informalhato.
Szerintem igy jobban megalja a mondat a helyet nemde? :))

(#7753) Benji77 válasza albi31 (#7750) üzenetére


Benji77
tag

En nem szoktam elsore RS chipet cserélni.
Nem fizetik meg. Majd ha esetleg visszajon gariba, akkor agyalhat rajta az ügyfél hogy mi legyen.
A 10 eFt-os reball aron se tudok emelni.
Es mivel drágább chip tunik megbizhatobbnak,
Igy nem fer bele 20eft-ba a chip csere művelet.
30 eFt-ot meg végképp nem fog fizetni az ügyfél a javitasert. Németországban néztem : 60 euro körül lenne átlagban a bga chip.

(#7754) albi31 válasza Benji77 (#7753) üzenetére


albi31
senior tag

hát ez az! :U

(#7755) Benji77 válasza albi31 (#7754) üzenetére


Benji77
tag

Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül a problémával :)

(#7756) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

off bocs

[ Szerkesztve ]

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7757) Kemotox75 válasza Benji77 (#7755) üzenetére


Kemotox75
csendes tag

Szerinted?
Mindenki ezzel kinlódik.
Józsikáék lenyomták az árat, meggányolják, utánna meg hozzád kerül, hogy tegyél csodát az összetaknyolt holmival. Ingyen vagy olcsón, vagy még te fizess a megtiszteltetésért és mindezt azonnal.
:W :W

(#7758) f27 válasza Benji77 (#7755) üzenetére


f27
aktív tag

Ez eddig is igy volt.
10-12 ezernel sosem akarnak tobbet fizetni.
De ha nem akar fizetni tobbet akkor kuldjem el mert arra a penzre nekem nincs szuksegem?

Elmondom a lehetosegeket stb es kesz.
Megcsinaltatjak mert kell a gep nekik.
De komoly osszeg eseten nemkell a javitas,ha nemvalalod be akkor megy jozsibacsihoz holegfuvozgatasra 10 ezerer.
A szomoru az hogy ameg en hivatalosan tobb millios gepekkel javitok 10-12 ezerbe,addig jozsibacsi megoldja 3 ezerbol .
A vegeredmeny nem ugyan az ,de a kuncsaft elegedett sokszor. :W

(#7759) Kocska89 válasza f27 (#7758) üzenetére


Kocska89
tag

Haverom vett egy "nVidia 9600M MXM VGA 512MB" kártyát. Az ő gépébe nem megy próbáljam már ki.

Ezt:
[link]

Felesleges kipróbálni :) Szerintem az eladó lesz a józsika ugyanis mióta eladta a kártyát nem lép fel :)) . 11.000Ft volt a kártya. A hirdetés aktív, nevet nem mondok a fenti információkból megtalálható:)

[ Szerkesztve ]

(#7760) Benji77 válasza f27 (#7758) üzenetére


Benji77
tag

Ezzel csak az a baj, hogy a megrendelő nem 2-3 hónapra tervez.

(#7761) KillHates válasza gliga69 (#7746) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Nem end usereknek javítok. Olyan boltokkal vagyok kapcsolatban akiknek nincs műhelyük."

Így könnyű, ha meg vagy állapodva 20-40 ezer Forintos egységáron a partnerekkel. Csak hát nekünk babszemekért kell javítanunk, és abba nem fér már bele egy chip csere....

"Pad szaggatás nem amatőr dolog? (Nem sértésnek számom!)"

Nem leemeléskor szakad fel, hanem eleve a dilatáció emeli fel a padot; magyarán a felmelegedő-lehűlő chip szépen megdolgozza a PCB-t utána meg már jön a chippel együtt.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7762) f27 válasza Benji77 (#7760) üzenetére


f27
aktív tag

Igen de aki tutira akar menni,az ugyis azt fogja mondani tegyel ra uj chipet es ki is fizeti.
Temeg rateszed es ennyi.
Nemde? :))

A legtobben,igaz nem mondjak,de azert kerik a sima javitast hogy eladjak a gepet.
Ugye ha te csinalod vagy barmejonk itt akkor az ugye nemlesz ganyolas es ha ossze omlana meg mindig ott a chip csere lehetosege mert nincs legyalazva a gep.

[ Szerkesztve ]

(#7763) KillHates válasza Kocska89 (#7759) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vedd le és golyózd újra, utána semmi baja sem lesz. A G96 elég jól bírja a vegzálást.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7764) Kocska89 válasza KillHates (#7763) üzenetére


Kocska89
tag

Egyenlőre nem nyúlok hozzá. Rendezzék le egymást közt mennyit ér így rosszan 11.000Ft sok volt érte jelen állapotában. Ha megegyezik az eladóval, egy a kártya állapotnak megfelelő árban akkor meggolyózom persze. Csak hát jónak vették :))

(#7765) gliga69 válasza Kemotox75 (#7748) üzenetére


gliga69
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom visszakeresni.

(#7766) gliga69 válasza f27 (#7752) üzenetére


gliga69
csendes tag

F27 ha valaki jól dolgozik miért nem ad garit? Ezt nem értema

(#7767) gliga69 válasza KillHates (#7761) üzenetére


gliga69
csendes tag

Killhates, nem vagyok megállapodva egységárban. Bejön a gép bevizsgálom (közben kérek árat az alkatrészre a beszállítómtól) és utánna adok árat.
Pcb deformáció meg akkor van ha kis felületen melegíted elõ a lapot vagy nem eléggé esetleg nem egyenletesen.

(#7768) albi31 válasza f27 (#7758) üzenetére


albi31
senior tag

"józsibácsi" se 3eFt-t csinálja,megnyugtatlak!...másrészt,sajnos nincsenek jó kilátásaim a jövőre nézve,mert azzal hogy valakinek azt mondod,hogy menni fog 8-9-10hónapot,messze nem fogod kielégíteni,és 30eFt-t én mostanság nem hallottam senkitől,hogy "akkor csináljuk"! :U én nagyon elgondolkodtam a váltáson,persze,cipőt vagy kenyeret nem fogok tudni árulni!

[ Szerkesztve ]

(#7769) f27 válasza gliga69 (#7766) üzenetére


f27
aktív tag

Olcson dolgozok szamlasan.
En a sima javitast ugy szamolom elvegeztem a munkat fizesd ki ennyi.
Hoztak nekem olyan szervizbol gepet javitasra ahol nemcsinaltak meg es kertek erte 9500ft-ot
A legszebb az volt a dologba,hogy miutan ok azt montak alaplaphibas a gep,en szedtem szett elsonek a gepet tehat a masik szerviz semmit nemcsinalt rajt,es utolag kiderult nemtudni hogy de kipattant a helyerol egy ram amit visszapatintottam es mukodott / mukodik a gep most is.

Ebbol csak azt akarom kihozni hogy a bevizsgalasi dij mas szervizbe ugyan annyi mint nalam egy valos javitas. :))

Nekem a gepek 70% at szervizek altal fut be ok adjak a garit ra nem en.
En kulsos munkakat csak 30% ba csinalok jelenleg (kb 50-70gep/ho)

En nem szenvedek garikkal,de ezt lefektetem az elejen,megis sok gepet javitok mint latod.
Nemverek att senkit,ez az en uzletpolitikam,es hibatlanul mukodik evek ota.
Nem anyaznak,nemtudjak azt mondani hazudtam es nem altam a szavam stb...
:))

(#7770) Hunter2


Hunter2
addikt

kijelzőt cseréltem egy acer ze7-ben és annyi tünet hogy a kijelzőn akkor is van háttér világítás ha ki van kapcsolva a gép. A kijelzőt Acer D255-el kompatibilisként rendeltem (10.1 slim led) abban tökéletesen működik is.
Az az érdekes hogy eddig is ezzel kompatibilis kijelzőket rendeltem ás azok mindenben tökéletesen működtek amibe 10.1 slim led-es kijelző való.
A kijelző márkája Boehydis egyébként.
Látott már valaki ilyet? van rá valami megoldás?(a másik kijelzőn kívül)

(#7771) gliga69 válasza gliga69 (#7767) üzenetére


gliga69
csendes tag

Egyébként mi értelme az "eladásra megcsinálásnak"? Elõbb utóbb a sz@r visszafolyik a szervíz nyakába. Szerintem ha valaki nem akarja megfizetni a chip cserét az vagy vigye máshova vagy vegyen új gépet 80kêrt.

(#7772) gliga69 válasza f27 (#7769) üzenetére


gliga69
csendes tag

Igazad van vannak tényleg elég amatõr szervizek akik tudnaknilyenekbe belefutni... A legszebb amiveltalálkoztam: rongyá tákolt tápok sandy bridge zárlatban. Miután megìrtam a kbc flasht és az efi-t,és. Lecseréltem sandy-t a gép indult és adott képet. Eredetileg csak kbc flash baja volt de rongyá tákolták
Ps másfél éve php alapú szerviznyílvántartásom van, 1670 es sorszámon van a legfrisebb gép :)

[ Szerkesztve ]

(#7773) f27 válasza albi31 (#7768) üzenetére


f27
aktív tag

Ezert kell felvazolni a dolgokat es elvalalni a sima golyozast is kis penzert.
Hidd el itt mindenkinek a forrasztasbol van tobb bevetele nem a chip cserebol!
Ujra forrasztas ujra golozas? Praba gari.
Mit jelent? Visszakapja gepet tesztelje le ha megy megy ha nem vissza adod a penzenek egy reszet! ( en pl 10 forrasztas 2 k ha nemsikerul.)
Vagyis ha nemjo a gepe vissza adok 8 ezret es ennyi.
Atb@sztad a megrendelot? NEM!
Lehuztad? NEM
Ganyoltad a gepet? NEM
Van ra esely a valos chipcseres javitasra? IGEN

Amit en meg ellmondok ha a sima forrasztas nemjott be es 1 honapon belul behal es bevalalja a chip cseret akkor nemkell fizetnie munkadijat.
Ha tob mint egy honap mulva al le fel munkadij + chip
Ha tob mint 3 honap akkor munkadij + chip.

Ha azt nezed nem adtam ra garit a munkamra,de valamilyen szinten meg is?
1 nap pent vissza adom
1 honapig ingyen a chipcsere
3 honapig felarasan chipcsere.

Hidd el az en felfogasom viszi a primet meg mindig es a penz is a zsebembe marad anelkul hogy barki gyomraba lepnek.

(#7774) albi31 válasza f27 (#7773) üzenetére


albi31
senior tag

:R

(#7775) gliga69 válasza f27 (#7773) üzenetére


gliga69
csendes tag

Tényleg nem rossz de megvan az esély a dupla munkára és az idõ pénz. Ha mindíg cseréled csak valami szarvas hiba miatt hozhatják vissza és általánosan jó híred lesz.
Az én vállalásom az 5 hó garral: ha viszajön és nem lehetséges vagy nem rentábilis akkor minden lóvét visszaadok. Nem kellett eddíg túl sokat visszaadnom... Jellemzõn akkor kellet ha második vagy harmadik voltam a géphez nyúlók között

[ Szerkesztve ]

(#7776) f27 válasza gliga69 (#7775) üzenetére


f27
aktív tag

Igen megvan az esely a dupla munkara is,de a llegtobb gep ha jo profillal dolgozol siman kivisz 3 honapot vagy tobbet.

5 ho gart adsz egy chipcserere,ha valami vegett kinyuvad a chip buktad a chipet? Mivan ha az alaplap eszi a chipet hiaba tettel ra uj chipet kinIrja.
Bevallaltad?
Becsulom benned az 5 ho gart nem az,mint montam az en munkamra is mernek a szervizek vallalni 3-6 ho gart es 20 gepbol visszajon 1.
Szoval ujraforrasztas is kivisz sokszor 6 honapot 10 ezerert. Az ugyfeleket a munka minosege es a fizetett osszeg erdekli mivan a haterbe azt nem is erti.

Etol fuggetlen mondok mas peldet is
Austriabol amik jonnek laptopok minden esetben chipcseret kernek nincs reball sem forrasztas chipcsere.
1 ev gart adnak ra odakint.
2 eve csinalom nekik a gepet 1 gep jott vissza mas hibaval eddig. :))
Nade ok kifizetnek am 110€ egy munkaert.

(#7777) gliga69 válasza f27 (#7773) üzenetére


gliga69
csendes tag

Na várj végiggondoltam.
Ha a golyózott megáll visszaadod a lóvé 8adát ergó fizetett 2k bevizsgálást. Teljesen korrekt neked kicsit szívás mert az idõd a pénzed ment a kukába.
Késõbball meg fél aron dolgozol 2 munka 1 áráért buktál fél bgazasnyi munkaidõt, vagy az alkatrész árán kompenzálsz hogy kisebb bukó legyen
Még késõbb áll meg 2/3áron dokgoztál szintén kompenzálhatsz.
Az uccsó eset nyílván a legjobb.

Akkor ezt most jól értem?

(#7778) gliga69 válasza gliga69 (#7777) üzenetére


gliga69
csendes tag

3 hó gart kapok minden alkatrészre amit a köv szállítmányban levásárolhatok. Mivel 3hónapon belül rendelek többször ugyan olyan chipet ezért bele tudom forgatni... Ergó nincs rizikóm alkatrész fronton. Ritka alkatrésznél (1xvolt rá példa egy 2.generációs mb airon) 4hó után állt meg. Elmondtam mi a szitu ideadta féláron az alkatrészt a kínaim. Szerintem nem válalok nagy kockázatot

(#7779) f27 válasza gliga69 (#7777) üzenetére


f27
aktív tag

Igen jol.
De mint montam 20 gepbol 1 visszahoznak?! Rabirok ugyis ketten dolgozunk mar. :))
Nyilvan a chipen is van haszon vagyis ha visszahozza chipcserere is kijovok nullara es a hasznom is megmaradt.

Hoszutavon nekem kedvezobb lett.

Ami nagyonagy buko es nalam evi 1,5millio buktat tesz ki,az az mikor chipet cserelsz es utanna sem jo a gep.
Sokszor leszedem a chipet de azt mar eladni nehez illetve nem tuti az hogy kibirta illetve nem olte meg a gep elso inditaskor.
Ezeket a chipeket altalaba eladom csokipenzert vagy valami kedves vasarlomnak oda ajandekozom kompenzalas neven ha belefutnank valami sz@r chipbe.

(#7780) gliga69


gliga69
csendes tag

Namégegyet
Ha golyózol valamit az tuti előbb vagy utóbb megáll ergó jó eséllyel eladásra csináltatja meg. De eladás után a gép x idővel ismét szervízbe kerül (nem biztos hogy az 1. javítási helyre) ahol ismét golyózzák vagy isten tuja... A legvége mindíg a rossz szájíz és a szervizes piac leértékelődése, Az emberek bizalomvesztése a javításban, mindezzel párhuzamosan sokallják a normális munka árát. Én ezért nem golyózok nem gyarapítom az eladásra szánt képeket. Ezzel úgy gondolom hogy sem magamat sem másokat nem szivatok meg sem szervízest szem ügyfelet. Ha kialakul körülötted az a légkör hogy nem vagy olcsó de tuti jól dolgozól és nincsenek bumeráng gépek, egyre több ügyfeled lesz (legalábbis nekem igy alakult) és minimális esélye van a diszkont munkának.

(#7781) gliga69 válasza gliga69 (#7780) üzenetére


gliga69
csendes tag

nekem még sosem tette tönkre gép első bekapcsolással a chipet. Csak akkor cserélek ha láttam képet adni a gépet rámelegítéssel. 1,5 gurítás bukó gyanús egy kicsit a chipeken. Nyílván előfordult nállam is hogy le kellett bányászni mert valami közbejött, de azt felraktam másik gépre rendes pénzért ugyanannyi garral és szépen megy. Párom gépét hibásan vettem 2 éve kapott egy g84-603-a2őt és azóta megy sok sok archicadezéssel.
Saját gépem is javított az csak 1.5 éve van meg d630 g86-621-a2vel és napi szinten használom. Szerintem az a tuti ha a saját géped is általa javított gép, mert akkor a munkádban tényleg megbízol és nyugodt szívvel kérsz érte pénzt.

(#7782) f27 válasza gliga69 (#7781) üzenetére


f27
aktív tag

En nemsokat rakok fel ujra amit leveszek.
Idom sincs ra vannak olyan rohano napok mikor 20-25 laptopot kell lejavitani,olyankor fiokbol kirantom a chipet es kesz.
Vannak olyan markaszervizek akik konkretan mondjak ezt csereld ki ha nem indul is kifizetik a chip arat pedig amit leszedek sem rosz felhasznalhato lenne sok esetben . egy evbe szerintem van vagy 100 ilyen eset.

Nekem van egy acer 9920g 3 eve reballoztam nem csereltem reballoztam ! Minden nap megy napi 8-10 orat es a gyerek jatszik rajta.
Van egy dell d 620 reballoztam csak reball megy masfel eve autodiagra chiptuningra hasznalom.
Rokonomnak egy acert g86-770 reballoztam 2 eve.
Ez mind mind ellent mond az azonnali chipcserere.
Es meg sok sok eset amiket megvettem reball utan eladtam ismerosoknek mennek a gepek.
Mi a titka?
Gyari profil :))

1,5 milla chip buko sok igen,( persze az en eladasi aramon,nyilvan olcsobban veszem a chipeket) de pl ha azt nezed atlag 10k egy chip ara akkor csak 150 db chip.
Tavaly vasaroltam kb tobb mint 3000db chipet ennek kb fele eladasra ment a tobbit en epitettem be.
Es ugye kb 150-200chip buko.
Vagyis akkor belefer ennyi bukta nem? :))

[ Szerkesztve ]

(#7783) gliga69 válasza f27 (#7782) üzenetére


gliga69
csendes tag

A Véleményed tiszteletben tartom, de nem értek vele egyet :))
A saját tapasztalatom nem ezt mutatta :) Kb 8 éve kezdtem ezzel foglalkozni és akkor ment a golyózás ezerrel... Aztán rájöttem hogy ez nemmáté
Illetve azt sem értem hogyha felrakok egy új alkatrészt miért megy 2+ évet és ha ugyan azzal a hőpofillal golyózok valamit akkor az 2-3 hónapot meg....
Nekem itt nem áll össze a dolog.
Tényszerűsíteni ha lehetne melyik rétegben mikor olvad milyen hőtágulás milyen forradás történik akkor tökéletesen egyetértenék.
Tudtommal a hőprofilok lényege hogy a különböző hőtehetetlenségű komponensek kvázi egységesen deformálódjanak és az illesztett ragasztott felületeknél ne keletkezzen mechanikai feszültség (mindez nyilván a bga-n belül)

(#7784) Kocska89


Kocska89
tag

Sziasztok.

Nyákon belüli fólia zárlat javítás. Mennyire lett gány? :B A lyuk fölé még ment egy fet.
[link]
[link]

(#7785) f27 válasza gliga69 (#7783) üzenetére


f27
aktív tag

Persze nyilvan valo,hogy a rebalnal talan elmegy honapokat de lehet csak heteket napokat.
Ameg az uj alkatresznel tudod hogy tobmint egy evig jonak kell lennie.
Ebben egyet ertunk es szerintem nem vita kerdese.

Amin elkeztunk targyalni az az hogyha az ufel nem akar aokat fizetni es nemcsinalod meg neki a reballozast,akor nemhogy jot teszel vele sem magadnak sem az ugyfelnek,hanem roszat,mert az ugyfel kovetkezore nem egy jo szervizet talal hanem egy kontart.

Mondok egy peldat mikor egy szervizbol kerul hozzam egy gep valakitol aki epp itvan,es mondja az ugyfel hogy most volt reballozva de oda nemviszi tobbet mert nembizik a szervizbe.
Mindig mondom az ugyfelnek mindjart megmondom en mivolt a geppel csinalva.
Szetszedem a gepet es mondom amit latok,
Tiszta felulet nem ganyolt vagy okadek kontarnal volt.
Leszedem a chipet, lejott konyen olomentes volt? Mondom az ugyfelnek a gepe normalisan levolt javitva szoval nem a szerviz tevedett.
Chipcsere es jolesz.
Tudtommal itt rajtam kivul senki nem golyoz ujra olomentesel!?
Vagyis ha olomentes golyoval talakozok akkor elegge kilehet jelenteni hogy nemvolt ujragolozva.
Az en esetembe ez nem egyertelmu mert nagyonsokszor olomentesel rakom ujra a magokat.

:))
Nekem meg a szervizlapomon is felvan tuntetve olmosal vagy olomentesel lett ujra rakva :))

(#7786) gliga69 válasza Kocska89 (#7784) üzenetére


gliga69
csendes tag

Emelt TÁK level, de állat :))

(#7787) f27 válasza Kocska89 (#7784) üzenetére


f27
aktív tag

Sok sz@rt megberhalok en is,de a te kitartasod neha megcsodalam.
Nem erdekel egy allas? :DDD

(#7788) Kocska89 válasza gliga69 (#7786) üzenetére


Kocska89
tag

Eredetileg talán egy kondi csattant el. Ott égett meg a nyák. Aztán terjedt mint a föld alatti tőzegtűz. Fel kellet nyitni :))

(#7789) gliga69 válasza gliga69 (#7786) üzenetére


gliga69
csendes tag

Szerintem ne reklámozd az ólmosat, nem eu conform, egyszer jön be hozzád egy sötétzöld és .....
Egyébként amikor golyóztam ólmossal golyóztam.

(#7790) Kocska89 válasza f27 (#7787) üzenetére


Kocska89
tag

Ugye hobbiból javítok megtehetem, hogy elszöszmötölök vele. Ezt a hibát kihívásnak vettem :D
Időközben lett állásom köv hónapban kezdek :DDD

Ilyennek indult a dolog: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7791) gliga69 válasza Kocska89 (#7788) üzenetére


gliga69
csendes tag

Szép :)
Ha ilyennel találkozom, proxxonnak van egy gumi bázisú valamilyen szemcsékkel szennyezett korongja. Gyönyörűen lehet vele takarítani az ilyeneket. Először a lakkot viszi, ha tovább ott tratod rezet ha mégtovább pcb-t:)
hogy ne a levegőbe beszéjek, konkrétan :
[link]
[link]

(#7792) f27 válasza Kocska89 (#7790) üzenetére


f27
aktív tag

Az jo nekem is ajanlott valami szerviz pesten egy allast
Bejelentett 600k/hos fizetesel.
Gondolom 24be kellet volna dolgoznom erte :DDD

(#7793) Kocska89 válasza gliga69 (#7791) üzenetére


Kocska89
tag

Remélem nem lesz rá szükségem. Csak simán mikroszkóp alatt hegyes csipeszel, szikével távolítottam el az égett részeket.

f27:
Az már munka. Győrben tudtommal nincsenek ilyen nagy szervizek. Nekem nyilván nem ajánlottak annyit. Nem is szerviz. Kis szériás gépeket kell összeszelni 8 órában. Előreláthatólag a 8 óra, egy műszak miatt megfér majd a barkácsolással :)

Nyílt egy samsung szerviz ismerős dolgozik ott. 115k bruttó ért + szebbe kap még egy kicsit. Hivatalos samsung szerviz központról van szó :D

[ Szerkesztve ]

(#7794) Benji77 válasza gliga69 (#7783) üzenetére


Benji77
tag

Ha már ilyen tuti kinai forrasod van, köszönettel vennénk ha megosztanad velünk is :)

(#7795) mobileman válasza gliga69 (#7772) üzenetére


mobileman
aktív tag

'php alapú' ergo MySQL inkább :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#7796) f27 válasza Kocska89 (#7793) üzenetére


f27
aktív tag

Nemtudom mit csinaltok ti ott gyorbe,de 2-4 naponta hoznak onnet gepet nekem javitasra
Holnap is hoznak 2 gepet :DD

Ahova engem hivtak az valami garancias szerviz volt + kivulre is toljak.
Szerintem halalra dolgoztattak volna.
600 bol mit kaptam volna kezhez hivatalosan? 350?
Jarjak pestre minden nap? Vagy bereljek hazat? Rohatul nem erte volna meg :))

(#7797) Kocska89 válasza f27 (#7796) üzenetére


Kocska89
tag

Én nem állok kapcsolatban pc boltokkal vagy ilyesmi. Csak ismerősöktől kapok melót bőven elég. :)

De józsik vannak az tuti :)

Hát ha nincs gyermeked 600k ból elvileg 393 000 Ft marad kulcs-soft bérkalkulátora szerint.

(#7798) f27 válasza Kocska89 (#7797) üzenetére


f27
aktív tag

Van egy gyerek
A kovetkezo gyerekem kb 2 het mulva szuletik meg
Ket hazat tartok fent epitkezek stb...
Szoval kb a rezsire kajara lenne eleg vagy anyira sem mert a pestre kocsikazas is havi 150 lenne :))

(#7799) albi31 válasza Kocska89 (#7784) üzenetére


albi31
senior tag

hát megint odaraktad magad,gratt! :C

(#7800) Kocska89 válasza f27 (#7798) üzenetére


Kocska89
tag

Most más programot dobott a google. 439.600 2 gyermekkel számolva.

A tv javítós iparágban is sok a hozzá nem értő. Az utóbbi 2 tv Pécsről vettem. Olyan ügyesen cseréltek benn so-8 alkatrészt tőle kb 1cm re rövidre zártak egy kondit ónnal, meg letörtek egy ellenállást. Szétszedték a kijelzőt a szélső cof ot kitámasztották valami ragaccsal. Ahogy rakták össze a kijelzőt letörtek egy potit...

Meg nekem a halálom, legyen az tv vagy laptop amit sufni szerviz néz meg, úgy adja vissza hiányzik a csavarok kb fele. Én ha el is veszítem inkább keresek bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.