Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) gliga69 válasza GAtesz77 (#7998) üzenetére


gliga69
csendes tag

ne golyóztass, hőlégfúvózz, olvass
[link]

(#8002) GAtesz77 válasza gliga69 (#8001) üzenetére


GAtesz77
csendes tag

Ó jee! :Y
Köszi. Most már minden világos!
Akkor most adódott a következő kérdés. DIY csere, vagy ez már nem az a kategória?
Szóval tud e valaki nekem cserélni, és mennyiért? G86-730-A2.
Üdv, Atesz

(#8003) Benji77 válasza gliga69 (#8001) üzenetére


Benji77
tag

Mar megint jon az okoskodas.
Inkabb a regebbi kerdesemre valaszoltal volna :))

(#8004) gliga69 válasza Benji77 (#8003) üzenetére


gliga69
csendes tag

mi volt a régi kérdésed. Dolgozom, és nem olvasok el mindent.
Ha az alkatrészforrásom után érdeklődtél mint a többiek privátban, felejtős.
Személyes kapcsolatom van shenzenben és gyakorlatilag ezzel vagyok előrébb a fórumon levő többi emberke jó része. Másképp, én ebből élek, nem a golyózós, jó lesz az dolgokból gar nélkül. Ha másban kértél segítséget, pl egy probléma brainstorminogolása, linkeld be és szivesen próbálok segítek megoldani.

(#8005) Benji77 válasza gliga69 (#8004) üzenetére


Benji77
tag

Mi is ebből élünk, nem a magunk szórakoztatása miatt dolgozunk.

(#8006) gliga69 válasza Benji77 (#8005) üzenetére


gliga69
csendes tag

olvasd el lassabban amit írtam.

(#8007) f27 válasza KillHates (#8000) üzenetére


f27
aktív tag

Tudom en csak en is szivom a vered :DDD
Bar neked szivja valaki nap mint nap :DD :C sot verszivas utan kapsz pipafustot is :))

(#8008) KillHates válasza f27 (#8007) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor jó! Kvittek vagyunk :D

"Bar neked szivja valaki nap mint nap :DD :C sot verszivas utan kapsz pipafustot is "

Na igen...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8009) min4rt


min4rt
csendes tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni, szeretnék venni egy golyózó állomást, de annyi a választék, hogy nem tudok kiigazodni rajtuk. Ezzel szemeztem, ez 500e Ft, ami a max amit még rászánok. De ha valaki tud olcsóbban jobbat, vagy amit érdemes megvenni, nagyon szívesen meghallgatom. Válaszokat előre is köszönöm. Üdv Gergő.

(#8010) genai válasza min4rt (#8009) üzenetére


genai
csendes tag

Erre a gépre a 7887-es hozzászólást ajánlom figyelmedbe. A többi gépről meg majd a többiek kiokosítanak :)

[ Szerkesztve ]

(#8011) KillHates válasza min4rt (#8009) üzenetére


KillHates
nagyúr

Istenem, miért? :O :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8012) min4rt


min4rt
csendes tag

Igen már látom. Vissza olvasgattam. Bocsánat érte. Csak nem gondoltam, hogy valaki ugyan ilyen kérdéssel megelőz.

(#8013) min4rt válasza KillHates (#8011) üzenetére


min4rt
csendes tag

Feljebb írtad, hogy a "scotle Ir360Pro"-val gondotok van. Ez mit jelent? Megbánom, ha megveszem, vagy inkább dobjak rá még egy 100ast és inkább a HR460-at? Elsősorban konzolokat szeretnék javítani. Melyik éri meg levegőset vagy infrásat? Illetve részlet fizetés van nálatok?

[ Szerkesztve ]

(#8014) albi31 válasza KillHates (#8011) üzenetére


albi31
senior tag

mindenki betalál,nesze neked Magnetron!!! Ezzel a névvel lehet hogy sikeresebb lenne! :DDD

(#8015) min4rt


min4rt
csendes tag

Ami azt illeti, nincs nagyon más, ahova belehetne találni ebben a témában. Valóban, előbb vissza kellett volna olvasnom, de nem gondoltam, hogy valaki pont ugyan ezt a kérdést teszi fel. Szeretnék venni egy "scotle Ir360Pro"-t, ha valaki ismeri írhatna egy rövid jó/rossz ismertetőt. próbáltam itt keresgélni a hozzászólások között, de nem nagyon találtam.

(#8016) albi31 válasza min4rt (#8015) üzenetére


albi31
senior tag

semmi probléma,hogy nem olvastál vissza,ha kérdezel,biztos hogy segítünk,csak azon "mókáztunk",hogy nem rég volt a másik eset is!......pedig itt a válasz!

[ Szerkesztve ]

(#8017) mobileman


mobileman
aktív tag

HR-490 is játszik, épp most nézegetjük ezt a típust.. Legalább ha nem dolgozunk vele, tök kussban van, minden szépen leáll benne, ellenben az IR360PRO - val. Az utóbbi használat után is folyamatosan megy, mármint a ventillátorok, csak a főkapcsolóval lehet csöndbe tenni, vagy utólag be lehet építeni egy szabályzót, mint ahogy a mi demo gépünkben is van.

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#8018) min4rt válasza albi31 (#8016) üzenetére


min4rt
csendes tag

Igen ezt olvastam, csak a +100e Ft nem kevés pénz. annyival többet nyújt a HR460-as? Nem akarom elkapkodni sem idegeskedni, hogy megvettem 300+ ezer Ft-ért és csak a baj van vele.

(#8019) mobileman válasza min4rt (#8018) üzenetére


mobileman
aktív tag

Benji77 tud mesélni róla, ő ilyet használ több mint fél éve már..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#8020) albi31


albi31
senior tag

"Olvasói" levél:
"Üdv! Érdeklődnék, hogy tudnál e segíteni?? Van egy Hp compaq 615 laptopom és egyszer csak elment a kép amikor ott hagytam az ágyamon! Eléggé felmelegedett! XY helyen(direkt nem írtam) azt mondták, hogy nem tudják megcsinálni mert elszállt az alaplapja! Várom válaszod!"
:W
erről egy valami jut az eszembe:
"Egy gondolat bánt engemet:........." :D

[ Szerkesztve ]

(#8021) mobileman válasza albi31 (#8020) üzenetére


mobileman
aktív tag

Magyarul a levében főtt meg, mi? :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#8022) albi31 válasza mobileman (#8021) üzenetére


albi31
senior tag

talán! :D de megdicsértem az őszintesége miatt!(udvariasan úgy lecsesztem mint a pengős malacot!) :D

(#8023) f27 válasza albi31 (#8022) üzenetére


f27
aktív tag

Es miutan elszalt az alaplap,vissza is szalt bele vagy azt is neked kell szerezni bele? :DDD

(#8024) KillHates válasza f27 (#8023) üzenetére


KillHates
nagyúr

:DDD ezen jót derültem :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8025) albi31 válasza f27 (#8023) üzenetére


albi31
senior tag

:DDD jól van na,hát ha elszállt akkor elszállt,majd vissza száll! :D

(#8026) mobileman válasza albi31 (#8025) üzenetére


mobileman
aktív tag

Mi száll el, illetve vissza, vagy oda? Vagy párolog?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#8027) horga válasza min4rt (#8018) üzenetére


horga
újonc

Igen! Megéri azt a 100e plusszot. Mi mobileman-ék től vettük kb fél éve a HR460-at. előtte IR360-at és egy HR360-at használtunk, de őszintén mondom nem bántuk meg a vásárlást. Mondjuk az tény, hogy az IR360 jelenleg is megvan és van amire még mindíg csak azt használjuk, (pl ramok-nál szinte mindíg és a kisebb golyóméretű BGA-knál) de az esetek 80-90%- ában szinte már csak a 460 van üzemben. Tudom, hogy vannak ennél komolyabb gépek is, de ha sokat gyakorolsz és kisérletezel egy idő után öröm lesz vele dolgozni egy alapabb géphez képest.

(#8028) Zoty@


Zoty@
tag

Sziasztok!

Két gép közül választanánk:

http://www.thebgastore.com/Hot-Air-Stations/Hot-Air-LiYang-BGA-Stations/LY-IR-10000-BGA-Rework-Station

vagy

http://www.store.reballing.hu/index.php?_route_=scotle-termekek/scotle-hr460-scotle

Abban kérnék segítséget, hogy ha az elsőt itthon meg lehet venni, akkor holt tudjuk, illetve hozzá valami kezdő szettet lehet e kapni vagy sem. Ha nem lehet itthon kapni, és csak külföldről, akkor jó a 2-es számú! Viszont ehhez is kellene valami kezdő szett!

Ki? Mit tud ajánlani?
Köszönöm előre is a segítséget!

Texas HoldEm for ever!

(#8029) zorroka74


zorroka74
újonc

Ezt most olvastam a napiszaron, besírtam:)
[link]

www.notebookgarage.hu, www.nbga.hu , https://www.facebook.com/NotebookGarageNyiregyhaza

(#8030) Hunter2 válasza zorroka74 (#8029) üzenetére


Hunter2
addikt

Fail. :DDD

(#8031) mobileman válasza Zoty@ (#8028) üzenetére


mobileman
aktív tag

Mind a kettőt meg lehet venni nálunk :)

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#8032) KillHates válasza Zoty@ (#8028) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem nem kérdés...
A HR460 az egyik legjobb most kapható rework gép.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8033) Benji77 válasza KillHates (#8032) üzenetére


Benji77
tag

:K

(#8034) albi31 válasza zorroka74 (#8029) üzenetére


albi31
senior tag

mondjuk érdekelne mennyi valóságalapja van! ...ha csak nem egy mini-micro hajszárítóról vagyon szó,mondjuk egy barby-baba készletből! :DDD

(#8035) mucden


mucden
újonc

Sziasztok!
Sajna megmakkant öcsém videókártyája. A rebbaling.hu oldalon keresztül érdeklődött, de nem vállalták a javítást. Mivel veszteni valóm nincs vele, megpróbálnám magam a reworköt. Munkahelyemen adott hozzá egy hőlégfúvó (Bosch GHG 660 LCD Professional) illetve van hőkamera is. A kérdésem, hogy milyen tanácsot adnátok, hogy legyen esélyem a sikerre?
Illetve egy szakmailag nem idevágó kérdés, de hátha találkoztatok vele: a kártyán egy chip (gugli alapján vga bios) felületén látható halvány elszíneződés. Elképzelhető, hogy ez sült meg valami miatt?

[ Szerkesztve ]

(#8036) madrol


madrol
csendes tag

Sziasztok! HP DV6 Kommunikációs hulladék, bekapcsolod, összes led világít, nincs kép?
Valaki találkozott már ilyennel?
Szerk: biztos, hogy találkozott már vele mindenki, de valaki tudja a megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#8037) f27 válasza madrol (#8036) üzenetére


f27
aktív tag

Vga chip :))

(#8038) f27 válasza mucden (#8035) üzenetére


f27
aktív tag

Nincs ennek az icnek semmi baja :))

(#8039) Tamás9x válasza mucden (#8035) üzenetére


Tamás9x
őstag

Át van húzva piros filcel, így szoktál általában jelölni, hogy minden okés a bios tartalommal, mehet tesztelésre.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#8040) madrol válasza f27 (#8037) üzenetére


madrol
csendes tag

Közben megoldódott :) Nem VGA chip, BIOS hiba. Win+B és Pendrive és műkszik is :) most fut a teszt :DD

(#8041) f27 válasza madrol (#8040) üzenetére


f27
aktív tag

Tevagy az elso a vilagon akinek bioshiba van ezzel a jelenseggel.
Vagy csak megvolt akadva es most elindult,de majd kiderul kesobb :))

(#8042) madrol válasza f27 (#8041) üzenetére


madrol
csendes tag

:C

(#8043) albi31 válasza f27 (#8041) üzenetére


albi31
senior tag

ott a pont!!! :K

(#8044) madrol válasza albi31 (#8043) üzenetére


madrol
csendes tag

Pedig 2 3d mark lefutott, újra lett telepitve. Tökéletesen működik :D

(#8045) Hunter2 válasza f27 (#8041) üzenetére


Hunter2
addikt

mondjuk egy pontos típus nem ártott volna. DV6-ból is akad jó pár féle.

(#8046) madrol válasza Hunter2 (#8045) üzenetére


madrol
csendes tag

hp pavilion dv6-1120eh :)

(#8047) f27 válasza madrol (#8046) üzenetére


f27
aktív tag

Ezeket nekem ezzel a hibajelenseggel maghibasan jonnek.
Szoval nemfeszegetted az alaplapot veletlen kicsit itt ott? :))

(#8048) f27 válasza f27 (#8047) üzenetére


f27
aktív tag

Ugyanis ha all a gep te dugdosgatsz bele pendriveot megy nyomkodhatsz rajt ezt az akkorsem fog semmit csinalni.
Ha mukodik vagyis boot kepes akkor lehet penrol irni de mint irtad agyhalott volt a gep csak vilagitott mint egy karacsonyfa :))

Fere nyomtam ketto lett belole valahogy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8049) madrol válasza f27 (#8047) üzenetére


madrol
csendes tag

nem feszegettem. bedugtam a pendrive-ot a biossal, bekapcsoltam közbe a win+b-t nyomva tartottam csipogott mint a rossznyavaja, aztán 4-5 perc után kikapcsolt. Bekapcsoltam, és bejött a hp logo. Nyomtam ESC-et de nem volt ott az a lehetőség, hogy be tudjak lépni biosba. Betöltött a Windows, felhúztam a legfrissebb biost, újraindítottam, és már ott volt a lehetőség.

3D Mark, win újrainstall, ügyfél bóódog nem kell lapcsere,bga . ennyi :) :)

(#8050) f27 válasza madrol (#8049) üzenetére


f27
aktív tag

Akkor ott a pont.
4-5 percig melegedett a chip es ideglenesen elindult.
Ugyanis ha a gep nemtud beindulni 100% terhelesen megy es melegszik mint atom.
Ha ehez a 4-5 perchez meg csak hatalmas ventillator hangot sem hallotal,akkor akar 100fokos is lehetett ami eppen eleg a vetemedeshez hogy elinduljon a gep.

Az hogy utanna mit csinaltal vele kb semmit nemjelentett :))

Etol fuggetlen sok szerencset a gephez,ez csak az en velemenyem,de ha valaki nem ert egyet velem ugyis leirja nekem\neked :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.