Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) f27 válasza albi31 (#6398) üzenetére


f27
aktív tag

Csak compikat.
Magyarorszag szinte minden teruleterol kapom az auto kompikat javitasra szervizektol.
Par hete meg a BMW-tol is kaptam egy izet :DDD
Ugy hivtam el hogy ize mert masem tudom hogy mivolt az.
Tettek ra egy nagy X et hogy azt reballozzam le es kuldjem vissza. :Y

(#6402) nahunn válasza albi31 (#6398) üzenetére


nahunn
tag

Igen, pont ez a lényeg, hogy nem fair, egy ekkora tudásbázist egy érdekeltség alá vinni, de ezt úgyis a nép dönti el, nem én. :)

(#6403) egyedije válasza Gigabyga (#6205) üzenetére


egyedije
csendes tag

Köszönöm a segítségedet. Közben sikerült életre kelteni csak egy kis szakmai továbbképzésre volt szükségem. :D
Be kellett lépni a recoverybe és factory reset. Ahogy mondtad. :R
De mire megtaláltam hogyan kell belépni. Áááááá...... :W

(#6404) ielektros válasza albi31 (#6398) üzenetére


ielektros
senior tag

En mondtam hogy ez baj?? Ocseeeeem, jobb nem hozzaszolni mar tenyleg semmihez.

nahunn: En nem mondtam, hogy ne zavarjon es, hogy nem jogos a felvetes egy szoval sem. En csak reagaltam es hozzatettem, hogy erdekes felvetes.

"Igen, pont ez a lényeg, hogy nem fair, egy ekkora tudásbázist egy érdekeltség alá vinni, de ezt úgyis a nép dönti el, nem én."

nezd tovabbra is azt mondom, hogy szerinted ki a fene fog ilyen forumot nyitni akkor ha nem az aki ezzel foglalkozik? Biztos nem egy Fornettis akar BGA reworkos temakat a weboldalan. Ezt a topikot is mobileman nyitotta. Ebben a topikban is az o cege volt reklamozva ha gep vasarlasrol volt szo. Ez is azert van mert o elkezdte. Felvetodott egy problema arrol, hogy sok az OFF. Bar lokal-ban ennek semmi akadalya nincs. Felvetodott egy masik problema, hogy tul szeles teruletet fog kozre a dolog es szukseg lenne tematizalasra. Milyen mas megoldast tudsz ajanlani?

Az, hogy van egy jo forum az a teged is szolgal. Csinalj egy jobbat es az emberek pikk pakk atpartolnak. Ez ennyirol szol. Az sem baj, ha mindegyikunk nyit egyet mert fel ev alatt eltunik az osszes eletkeptelen. Az sem kizart, hogy az osszes. En az egyik helyi konkurencia forumaban beszelgetek a nemet kolegakkal. Szarhazi kontar itt is van boven de azert ha valaki jo kihozatallal produkalja minosegi munkat akkor az hamar meglatszik a cegen. Az elet tobbynire ilyen volt az utobbi 1-2 szaz evben. Es tenyleg nem akarlak megserteni, ez most nagyon nagyon tavol aljon tolem. ha te nem szeretnel ott forumozni attol ez a topik meg itt van. De az, hogy hangulatkeltest csinalsz valaki ellen azert mert nyitott egy forumot szerintem annak nincs ertelme.

Ha megnezed a vilag forumait, akkor a 99% hasonlo erdekeltsegbol indult. En teljesen megertelek, de valamit ne felejts el. Semmi nem akadalyoz meg egy ilyen forum inditasaban.

Es ismetelten csak annyit tudok hozzatenni, hogy messze van meg az alagut vege. Reszemrol ezt itt lezarom mert a PH-t is tiszteletben tartva nem illik ezt a dolgot itt kitargyalni, mint ahogy nem illett volna ide betenni sem a linket. Ez a velemenyem es tenyleg kar lenne reagalni ra en befejeztem ezt a temat.

(#6405) f27


f27
aktív tag

Ezt gergonek kuldom hogy szepen aludjon :DDD

(#6406) ielektros válasza f27 (#6405) üzenetére


ielektros
senior tag

photoshop :C

(#6407) mobileman válasza f27 (#6405) üzenetére


mobileman
aktív tag

punci nincs? :C

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#6408) mobileman válasza ielektros (#6404) üzenetére


mobileman
aktív tag

Na, pont ez a lényeg, hogy ielektros elég sok dolgot, szakmai dolgot tud mihozzánk importálni a német fórumokról, ezt tessenek tiszteletben tartani! :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#6409) f27 válasza ielektros (#6406) üzenetére


f27
aktív tag

Majdnem. :DDD
Csak az enyemrol a rendszamot nemtudom kisatirozni tabrol,ezert nem a sajatom mutattam :P
De pont ilyen all az udvarba :DDD

(#6410) f27 válasza mobileman (#6407) üzenetére


f27
aktív tag

Az most nincs de majd fotoshopozok oda egyet neked :DDD

(#6411) f27


f27
aktív tag

[link]

300 feletti borulast nemsokan elik tul.
Itt harman is :))
Holnap kiutom en is a 250km/h- s korlatot es tovabra is betartom a megengedettet,de ha kimegyek kulfoldre huhuhuhuhuuuuuuu :C

(#6412) nahunn válasza ielektros (#6404) üzenetére


nahunn
tag

Érdekes, hogy mostanában mindenkire felhúzod magad, nem láttad a smiley-t a kérdőjel után?

Hát ebben nem tudom, hogy mi volt hangulatkeltés, te is leírtad, hogy jogos a felvetés (pontosabban hogy nem nem jogos :) ) és nem illett volna azt a linket kitenni ide.

A beírásom maximum arra lesz jó, hogy néhány fórumtársban tudatosul, hogyha félti a saját pozícióját (ha van mit) nem használja azt a fórumot.

Részemről is lezárva a feléd irányuló kommunikáció, mivel az általad leírtak egyértelműen jelzilk, hogy számodra tét nélküli a dolog. Továbbra is mindenféle rossz érzés és csipkelődés nélkül kívánok további szép napot vagy inkább jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#6413) ielektros válasza nahunn (#6412) üzenetére


ielektros
senior tag

Naja, valoban kicsit stresszesebb vagyok a kelletenel. Es valoban nem ertelmeztem a smiley-t. PEACE

Jelenleg pont a szolgaltatommal kuzdok mert egyszer megy az ipv6 egyszer nem. A tesztfazis miatt nem is lenne gond, csak kidobja az ipv4 elerest is. Utalom a telet is. Szoval van itt minden. :U

[ Szerkesztve ]

(#6414) hoax válasza ielektros (#6413) üzenetére


hoax
aktív tag

Bocsesz, nem neked szánom, csak a válaszra kattintottam...

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#6415) hoax


hoax
aktív tag

[ Szerkesztve ]

Don't panic!

(#6416) KillHates válasza nahunn (#6395) üzenetére


KillHates
nagyúr

Teljesen igazad van. :K Ezért javasolni fogom, hogy a fórum jól látható felületére helyezzünk el egy adatbázist, hogy ki hol található, mi a saját weboldala, miben erős, milyen szituációban érdemes megkeresni. (mi pl. konzolban nulla szakértelemmel rendelkezünk, minden ügyfelünket ebben a fórumban lévő kollégákhoz küldünk település szerint)

Továbbá, ha a fórummotor engedi, akkor természetesen reklámfelületet is biztosítunk. Ha nincsen elég hely, akkor vetésforgóban reklámozzuk az érdeklődőket. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6417) mobileman válasza KillHates (#6416) üzenetére


mobileman
aktív tag

engedi a fórummotor a reklámozást is :D
régen volt egy fórumom, akkor még a gsm telefonok buherálása volt a divat, ebben a témában vittem egy fasza kis fórumot kb 13 évvel ezelőtt :D

[ Szerkesztve ]

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#6418) KillHates válasza ielektros (#6413) üzenetére


KillHates
nagyúr

esetleg; ? :D :DDD :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6419) KillHates válasza mobileman (#6417) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jah, az OBD is jól ment egy ideig... :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6420) ielektros válasza KillHates (#6418) üzenetére


ielektros
senior tag

Mar ahhoz sincs kedvem. :N nyémáinnen

mobileman: Most neztem a blogod. Zsenialis :D Mintha valamelyik partvezetonk TODO listajat latnam :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#6421) mobileman válasza ielektros (#6420) üzenetére


mobileman
aktív tag

Hol?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#6422) ielektros válasza mobileman (#6421) üzenetére


ielektros
senior tag

Hat itt. Logout blog.

(#6423) mobileman válasza ielektros (#6422) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ja, jó az ott, elfér :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#6424) KillHates válasza ielektros (#6422) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mintha csak a munkájáról lenne szó; csinálom...csinálom... :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6425) Router


Router
őstag

Ez már inkább legyen a BGA-zók, reworkosok dühöngője, aki ide téved úgyis ezt látja. :F :Y

Szakmai: Dell latitude E4300 bekapcsolásnál nagyon halványan felvillan kétszer az összes állapotjelző led, majd bekapcsol és a caps ledek 23x villannak majd konstans világítanak. 3/5valw megvan, ezen felül semmi nem kap tápot, tekercseken nincsen zárlat, egyszerűen ne indulnak a tápok. Gondolm valamelyik tápkörben van zárlat amit megpróbál 2x indítani (ez a két halovány villanás) aztán feladja és elindul de a tápokat letiltja.

Erre van valakinek ötlete?

www.reballing.hu/forum

(#6426) ielektros válasza Router (#6425) üzenetére


ielektros
senior tag

Toltesvezerlo ic? Nekem egy 6400-nal volt hasonlo a hibajelenseg.

(#6427) ielektros válasza Router (#6425) üzenetére


ielektros
senior tag

(#6428) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!

!!Szakmai!!

Acer aspire 5730.
Grafikus hídja melegítve lett (kulturált módon),de cserére szorul...
Van valakinek elfekvőben bontott v. új INTEL AC82GL40 SLB95

Esetleg melyik kompatibilis vele?!

köszi szépen!

(#6429) Router válasza ielektros (#6427) üzenetére


Router
őstag

Ezt nagyon köszönöm, égen földön nem találtam. :R

www.reballing.hu/forum

(#6430) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Másik,megérkezett a bios chipem a Hp compaq Cq61-hez..Előző leírás itt..

Amit kaptam biost-nem volt túl kompatibilis a géppel elindult,de olyan hibát produkált mint ha GPU-s lenne( gép ment,de a caps lock villogott...
Megnéztem az eredeti biost-t sajnos nagyon eltért a másiktól így a hp oldaláról leszedtem a gyárit és jó lett...nem is volt gpu-s..

(#6431) Router válasza KillHates (#6370) üzenetére


Router
őstag

Nekem is ilyen van tőletek. Kezdhetek imákat mormolni? :U :Y

www.reballing.hu/forum

(#6432) Kocska89 válasza KillHates (#6370) üzenetére


Kocska89
tag

Megállt a ventilátor? Vagy mi miatt? Nehogy az enyém is így járjon :W

(#6433) netzoli


netzoli
tag

Na most én is belefutottam egy különleges esetbe.

Rendeltek tőlem egy új Toshiba billentyűzetet a vaterán. A számlán rajta a billentyűzet gyári száma. Aki megrendelte regisztráció nélkül csinálta. Miután megkapta, jelezte, hogy egy-két gomb nem jó. Kicsit fura, de hát Murphy él és virul... Mondom neki, hogy küldje vissza a számlával együtt és cserélem azonnal, a számlát pedig módosítom a gyári szám miatt és postafordultával küldök vissza egy másikat.

Megkaptam ma a billentyűzetet és benne van egy fényesre koptatott, használt billentyűzet. Felhívom, hogy ez nem az amit én küldtem. És még ő volt felháborodva. Komolyan beszarás...

És a vicc, hogy azon problémázik, hogy nem jó a kettőspont, meg a tököm tudja mi és nem az a gondja, hogy új helyet kapott egy lelakott szart.... Pedig, majdnem elküldtem neki tegnap egy másik újat, hogy ezáltal is erősítsem a 'brand'-et :)

Notebook DC és USB aljzatok >>> www.dcjack.hu <<<

(#6434) beeper129 válasza KillHates (#6370) üzenetére


beeper129
újonc

Beállhatok én is a sor végére? :)

(#6435) KillHates válasza Kocska89 (#6432) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen megállt, sajnos az alsó fűtésben nincsen hővédelem :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6436) KillHates válasza beeper129 (#6434) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gyere. Most rendeltünk 5 szettet, 9.960,- Ft-ra jön majd ki a készlet darabja (venti, betét, pajzs)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6437) ielektros


ielektros
senior tag

Esetleg erdemes egy 250C-os paraszt bimetalt raakasztani sorba. Az ugysem billen ki 260 alatt es ahhoz is kell 1-2 perc.

(#6438) Kocska89 válasza KillHates (#6435) üzenetére


Kocska89
tag

Megszorult a venti vagy csak simán elromlott?
Az enyém már "okosított" A profillal együtt indulnak a ventik, profil végeztével 2 percig mennek még.
Gagyi panelon megépített szilárdtest relék cserélve.
A szilárdtest relékre csak akkor kerül ki a 230V ha indul a profil. Ha bezárlatosodnának akkor sem tud elviekben elégni a fűtőszál.
12v segédtáp cserélve omronra :)

A ventilátorban van fordulatszám jeladó? Azt fellehetne használni valami + védelem kialakításához :U

Nálam így néz ki a masina :)

(#6439) KillHates válasza ielektros (#6437) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó ötlet, bár egy klixon jobb lenne...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6440) Router válasza Kocska89 (#6438) üzenetére


Router
őstag

Az az alsó hőlég melletti trafó milyen funkciót lát el? Csak azért kérdem mert ha azt a semmirevaló pákát táplálja akkor én pontosan azt akarom kidobni belőle vagy rákötöm a ledeket, hogy a gép bekapcsolása nélkül is lássak valamit.

www.reballing.hu/forum

(#6441) KillHates válasza Kocska89 (#6438) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sleeve a venti nem ball bearing-es :(
Csökken a légszállítása, majd a fűtőbetéttől visszajövő meleg megeszi és tönkre megy az elektronikája.
Érdemes kicserélni csapágyasra. Maglev sem jó, azt is meg tudja enni a por.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6442) KillHates válasza Router (#6440) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rákötheted a ledeket IS, bírja bőven .

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6443) Kocska89 válasza Router (#6440) üzenetére


Kocska89
tag

A pákát táplálja. Ahogy mondod. Ilyen rossz lenne? Én még ki sem próbáltam a pákát :D

(#6444) Router válasza Kocska89 (#6443) üzenetére


Router
őstag

Akkor nem vesztettél sokat, egyszer próbáltam vele takarítani de tényleg egy ipari hulladék, dísznek van benne.

KillHates: Akkor rálököm őket, több értelme lesz a jelenleginél. Úgyis szét akarom már szedni kitakarítani mert vagy 2 hónapja pörkölődik a kerámia alatt egy 026 IGP, az meg lesz reflowolva rendesen. ;]

www.reballing.hu/forum

(#6445) Benji77


Benji77
tag

Ha esetleg valaki tudna bios-t rakni az ftp szerverre nagyon megköszönném.
HP Compaq CQ56 és HP Compaq 615 érdekelne.

(#6446) KillHates válasza Benji77 (#6445) üzenetére


KillHates
nagyúr

CQ56 Inteles?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6447) Benji77 válasza KillHates (#6446) üzenetére


Benji77
tag

Nem. Amd-s

(#6448) KillHates válasza Benji77 (#6447) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajnos olyan most nincsen bent :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6449) Gigabyga válasza Benji77 (#6447) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Van bent egy HP pavilion G6 amd-s ugyan az a lapja lementsem neked?!

(#6450) Benji77 válasza Gigabyga (#6449) üzenetére


Benji77
tag

Igen, megkoszonom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.