Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53651) norbert1998 válasza hszilard666 (#53650) üzenetére


norbert1998
veterán

(#53652) CJ4567 válasza hszilard666 (#53650) üzenetére


CJ4567
veterán

Irány az online ha nem virágboltim lenne meg értelmesen menne a gépemen, a Singlet most úgy sikerült megoldani hogy FPS korlát 30, +1GB ram(4GB lett) és most feljebb tudtam venni a felbontást meg bekapcsolhattam az árnyékokat és most aránylag jó.

Igen, E8400 húzva + 4670-el vittem végig árnyékmentesen 1024x768-ban, ezt a korlátozást most találtam :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#53653) V!ck


V!ck
aktív tag

Valaki ütközött már thermal limitbe FX procival? Esetleg konkrét infó a max safe hőmérsékletről CPU (socket temp) és CPU core ügyében?

Besegíthetne az FX topicban kicsit :DDD

(#53652) CJ4567 ezt az árnyékmentességet el tudod magyarázni, mert abszolúte nem vágom, szerintem lemaradtam valamiről. Virágbolti bug? Vagy nagyon megfekteti a gyengébb masinériákat? :F

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#53654) inspiroyhome válasza V!ck (#53653) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Nekem a thermal limit kimerült annyiban hogy 100 fokos cpu-nál lekapcsolt a gép.. :D

(#53655) mackosajt válasza MiklosSaS (#53649) üzenetére


mackosajt
addikt

Valamire készül az AMD június 16-án.
Ma jött valami hirlevel, ami sejtelmesen erre a dátumra utalt.

Vick, Fx 70 fok már magas, ha jól rémlik. Rég néztem a gépet .

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#53656) CJ4567 válasza V!ck (#53653) üzenetére


CJ4567
veterán

Config fájlból kilövöd az árnyékokat, inkább CPU-t fekteti meg, de VGA-t se kíméli.

Ütköztem thermal limitbe, Pentium D-ről leesett a hűtő. :DDD kikapcsolt a gép.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#53657) hszilard666 válasza norbert1998 (#53651) üzenetére


hszilard666
veterán

IMO nem miattad dobták ki hanem azért mert nem tudott uralkodni az indulatain. Nincs probléma! :N

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#53658) hackeeeee válasza MrM94 (#53640) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha lesz időd, intézz egy hardveres diagnosztikát.. SSD állapot, HDD állapot, stb.

Véleményem szubjektív...

(#53659) V!ck válasza CJ4567 (#53656) üzenetére


V!ck
aktív tag

Hát ezen jót röhögtem most :DDD

Athlon XP-n volt thermal limitem egyszer... Haverom gépét a számtechboltban úgy rakták össze, hogy fordítva rakták fel a hűtőt + a hűtő alján lévő "WARNING! Remove before use" feliratú matricát rajtahagyták :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#53660) MrM94 válasza hackeeeee (#53658) üzenetére


MrM94
őstag

Épp multkor néztem rá. Mindkettő 100/100.
Az SSD zsír új. HDD régi viszont vigyázvavolt rá

System Restore kiesik,nem akar elindulni :Y

Winfos alatt a checkdisk megvolt.
No errors Were Found. :Y

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#53661) #81556480 válasza norbert1998 (#53540) üzenetére


#81556480
törölt tag

Já gyerekek mia faCC folyik itt.

Mikor idejöttél én leírtam mi nem tetszik a stílusodban, ami gyorsan megggg is változott. Én bírom a burádat, alkalmazkodtál.Rosszat nem igen szoktál mondani szerintem. A macska ilyen méjnsztírm, túl sokat lóg a 9 gag-en ;] és az agyára ment, néha meg nekem ő :D . Van itt most új tag úgy látom akiket még nem ismerek.

Én azt vallom a kor nem erény, hanem állapot a bunkóság és tudás nem korhoz kötött.

Én vagyok a bukfenclaci (született Őstulok), én néha eltünök, szakmai színvonalát nem emelem inkább süllyesztem a topiknak. igazi vidéki tahó vagyok. ha valakit hát engem érdemes lenne bannolni.

na de most a saskomának szólok: a PH szinvonal süllyedéssel egyetértünk. ( részemről ez csak a fórumra igaz, mert a cikkek nekem nagyon is szakmainak és rettentően színvonalasnak tűnnek) regelve talán 2011-óta vagyok, de már jó pár évvel előtte olvastam a fórumot. Nálam a topickgazda rendszer verte ki a biztit. tudnék róla mesélni meredek sztorit, de csak privátban. mivel jeleztem problémáimat a modkerbe és senkit nem érdekelt különösebben.

egyébként ma egy roppant érdekes és fontos emberrel italoztam a kertemben. dehát ezt is csak privátban írhatom le. amugy tényleg érdekes :DDD

na szevasztok!

amugy most látom hogy ez a kommentem már nem is aktuális.

ja még egyszer leírom hogy faccc mert olyan jól hangzik így cével. szóval mindeki egy faccc

[ Szerkesztve ]

(#53662) norbert1998 válasza #81556480 (#53661) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen, arra emlékszem. Bár szerintem az csak ilyen hangulati dolog volt, mert nagyon az elején kaptam a kritikát, és nem hiszem, hogy nagyon változtattam volna magamon. Mindenesetre, ha igazad van, akkor örülök neki :)

(#53663) MiklosSaS válasza #81556480 (#53661) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor te faCCa facc, johet privatban mindket sztori!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53664) V!ck válasza MiklosSaS (#53663) üzenetére


V!ck
aktív tag

Fertőző a dolog :)
Barátnőmnek messengeren ma káromkodtam egyet CC-vel és megjegyezte, hogy ezt honnan szedtem :DDD

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#53665) MrM94 válasza #81556480 (#53661) üzenetére


MrM94
őstag

Hülyegyerek,nem tört még el a széked és jössz megint verni a nyálad?
Inkább vigyázz,hogy ne ennyi mustárral edd a hotdogot.
[link]

Welcome back!
Írhatod is a privátot :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#53666) #81556480 válasza norbert1998 (#53662) üzenetére


#81556480
törölt tag

amikor nekem írtál akkor jegyeztem meg, de a sztájlod volt fura de már nem az. na [link]

hát ez nagyon mustáros te macska !

[ Szerkesztve ]

(#53667) hackeeeee válasza MrM94 (#53660) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát akkor sanszos, hogy valami "megette" a rendszert.

Reinstall, reméljük megoldja.

Véleményem szubjektív...

(#53668) #81556480


#81556480
törölt tag

ja és a hét legfontosabb eseménye a macska bedöglött kóperációs rendszerén kívül hogy multhét vasárnap megindult kifelé a bölcsesség fogam, ami azt jelenti hogy egész héten fájt a pofám.de megnyugodhattok , már semmi bajom. túlélem, ha csak el nem üt egy vonat. vagy a lóvasút

(#53669) V!ck válasza inspiroyhome (#53654) üzenetére


V!ck
aktív tag

Azt mégis hogy? :Y

Én megállok itt:

(#53670) MrM94 Hát most na :DDD
Igazából ezzel kapcsolatban csak annyit, hogy asszony itt nyaggat, hogy szakadjak már le a gépről, húzzak fürödni és bújjak be. Az ágyba. Is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#53670) MrM94 válasza hackeeeee (#53667) üzenetére


MrM94
őstag

Sikerült Safe módba ujraindítanom a rendszert... :Y Nagy csoda.
És most egy visszaállítottam pár nappal a rendszert.
Eddig jó.

Bukfenclaci, Vigyázz nehogy úgyjárj mint a másik úriember,hogy a vonat levágta az ujját s belehalt.
De tudod mér?Mert ő is piszkálta a fogát mert nőtt neki! :DDD :DDD

(#53669) V!ck 69? Te kis hamis ;]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#53671) Habugi válasza inspiroyhome (#53613) üzenetére


Habugi
addikt

Shenem ismerem, a véletlen műve! :B

(#53614) CJ4567:

Őőő.. ;]

Erre szoktam azt mondani, hogy kizárólag azt a játékot szoktam megvenni, amit kipróbáltam és igazán tetszik. Na a Steam profilomon eme tetszést láthatod, játékórákban számszerűsítve. :K
Milyen érdekes, nagyjából a "normális" (mihez képest..) sávszélességű elérések megjelenése/elterjedése idejében szakadt meg anno a kiadók/fejlesztők azon jó szokása, hogy volt a játékoknak demo verziója, 1-1 pályával és/vagy bő 20-30perc játékmenettel. Pedig milyen egyszerű dolog lenne ez manapság, csakhát akkor nem lehetne olyan könnyen eladni minden tömeggyártott huszadrangú, kommersz, tartalom nélküli hulladékot.

Kedves egészségére annak, aki lelkiismereti/küldetéstudati okokból minden útjába eső játékot megvesz. :R

(#53619) hackeeeee:

Persze, attól mert számomra váratlanul nagyot alkottak a "természetük" még nem változik meg. :(((

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#53672) hackeeeee válasza V!ck (#53669) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a 4600-hoz 1,46V kell, de a socket megáll 70 fok körül. A kupak pedig ~55-60.

@MrM94: Szerencse. Ellenőrizd le a rendszert, hátha rájössz, mitől feküdt meg.

Véleményem szubjektív...

(#53673) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megyek aludni...kicsit tobb volt a sangria ma mint amit elbirtam volna. Eleg faradt is vagyok.

Jo ejt nektek...gyermekeim.. ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53674) V!ck válasza hackeeeee (#53672) üzenetére


V!ck
aktív tag

Azért jóval erősebb a vized, mint az enyém :)

Ja, jó reggelt mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#53675) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt a faCCa topik, FaCC lakóinak, velem is együtt ;]
látom idekormányzott Druszánom is, légy üvöltözve körünkben ismét :D
már már hiányoltalak :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53676) Balathruin válasza mackosajt (#53655) üzenetére


Balathruin
veterán

(#53677) CJ4567 válasza Habugi (#53671) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem meg azért van annyi játék a Steamemben, mert ezek voltak ingyen promókban/adták ingyen Steamen :DDD

Én megvettem egy általam eléggé utált játékot(NFS Most Wanted 2012) és eredetiben valamitől sokkal jobb :DDD csak idegesítőek az orosz trollok néha.

No Sana No Life

(#53678) caindwan


caindwan
tag

Jou reggelt! :D

(#53679) mackosajt válasza Balathruin (#53676) üzenetére


mackosajt
addikt

Gyoooo jeggelt tyopikjakók!

Én nem.néztem meg az oldalt, csak a levelet olvastam el gyorsan.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#53680) Lacielvtárs válasza caindwan (#53678) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:Y :Y
jó reggelt :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53681) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

még egy indok, miért hallnak hamarabb bizonyos típusú férfiak ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53682) mackosajt


mackosajt
addikt

Hol a xanax?
Osszerakos topikban lehet megint tepnem a hajam.

Sassss! Milyen az idő ott most rátok? Mai program?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#53683) Shokkolo válasza caindwan (#53678) üzenetére


Shokkolo
addikt

Jó reggelt mindenkibnek :)

Ilyet kérek énis :P

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#53684) mackosajt válasza Lacielvtárs (#53681) üzenetére


mackosajt
addikt

Életbiztosítás lvl1000?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#53685) Lacielvtárs válasza mackosajt (#53684) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

olyasmi :DDD :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53686) MiklosSaS válasza mackosajt (#53682) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most ebredezek.......

Reggeli utan Cordoba. Azt mondjak faCCa hely....aztan delutan strandolas. Mar el sem hiszem hogy ma szerda.....repul az ido eleg remdesen.

Jo reggelt!

@Tehenecske: lesz majd igazi ferfinak valo pakolni valo is? Vagy csak ilyen gyermekeknem masztizni?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53687) mackosajt válasza MiklosSaS (#53686) üzenetére


mackosajt
addikt

Repül az idő.

Én nem bánom. Már mennék dolgozni.
Lesz a céges levelezésben vagy 1000 olvasatlan levelem...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#53688) MiklosSaS válasza mackosajt (#53687) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor lesz mivel eltoltened az elso par napot. Xar ha valaszolni is kell majd a felere......

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53689) mackosajt válasza MiklosSaS (#53688) üzenetére


mackosajt
addikt

A fele arról fog szólni, hogy ilyen olyan doksi lépett érvénybe.
A negyede a napi munkákkal lesz kapcsolatban.
A maradék tele lesz lényegtelen és nagyon lényeges dolgokkal egyaránt.

De faccca lesz atnyalazni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#53690) Lacielvtárs válasza mackosajt (#53689) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ha thunderbirdben nézed, majd, akkor Control A, jobb klikk és megjelölés olvasottként ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53691) mackosajt válasza Lacielvtárs (#53690) üzenetére


mackosajt
addikt

Outlook.
De át kell nyalazni, mert tényleg szokott lényeges lenni köztük.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#53692) Lacielvtárs válasza mackosajt (#53691) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tudom én is, csak nem bírtam kihagyni :P
teljesen jogos, amúgy meg a munkáról annyit hogy, amikor dolgozom azon nyavalygok vagyok hogy mikor lehet szabira menni, ha meg szabin vagyok, egy idő után már várom mikor lehessen melóba menni :)
persze, azért a Te szabi teljes más jellegű szabi volt, de lényeg hogy jól/jobban vagy :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53693) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#53692) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondjuk en most szabin vagyok de nem varom a melot..... :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53694) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#53693) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jóóóóó napoooot Apám :D
nah jó, azért a te jelenlegi szabidon ha eszedbe jutna a meló, akkor csalódnom is kéne ám :DDD
és mizujs feléd/felétek?
élvezitek a "mindennapokat"? ;]
olvastam tegnap megláttad a Sangria üvegek alját :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53695) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Jó reggelt! Ha miden igaz ma érkezik a 2db quad core proci. :) Fizukor meg majd a ram, aztán meglátjuk mi lesz a géppel. Indításnál a 800W-os táp továbbra is elég szépet ránt a hálózaton.. :D
Soha életemben nem gondoltam volna, hogy 4 magos processzor 7 ezer forintért fogok venni... Emlékszem anno egy ismerősömnek 2 magos gépe volt az osztályból, és csak úgy csodáltuk mikor átjártunk hozzá. Aztán mikor egyre gagyibb lett a gépe, mert takarókat tároltak mellette, az meg állandóan thotlingolt, olyanokat találtunk ki, hogy biztos tönkrement az egyik mag, de milyen jó hogy kettő van belőle, mert a második még megy.. :D :B

Gondoltam hogy leviszem a pinyóba, közös képviselővel megbeszélem hogy fizetem a fogyasztását ha 0/24-ben megy, és render szervernek használom a munkáimhoz. Már csak dugót kéne találni.. :DDD

Na, már keverem az FX-et meg az offolóst.. Mi lesz itt? :D

(#53696) MrM94


MrM94
őstag

ó ember,húzza bele az Istók a faxát az egyetembe...
1 őszi vizsgám már van mármint kb eddig mindenkinek,a másik tanár nem akar minket engedni vizsgázni.jó hogy amikor megyünk órára nem jön be,vagy elmegy mellettünk hogy késtetek tíz percet.a másik nőszemély olyan mint a drogos,követeli a 6 grafikont ès 6 táblazatot és visszadobigálja hogy nem jó,hát persze hogy nem jó ha 10 percenként kiment óráról.

haljak meg ha értem ezeket,inkább baxogatnak minthogy tanítsanak valamit

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#53697) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#53694) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Minden rendben van. Spanyolorszag kicsit draga a gorogokhoz visszonyitva...de rendben van.

Elvezni lehet minden napjat...jo nok..napsutes..faCCa viz...finom kaja...meg rengeteg Sangria. Majdnem 2 liter a napi adagom :D

Ha jovore europa marad akkor az vagy a Kanari szigetek lesznek ujbol...vagy valamelyik gorog sziget. Tavaly Korfu olcsobb volt de joval...de joval jobb. A spanyol nem vendegszereto nep...pedig kellene mert elegge a szarban vannak. Iden kevesebb a turista olyan 30 %-al. De azert elkernek 112 €-ot egy szobaert... :W
Korfun meg 55€ a jobb hotelek...a kozepesek pedig 40 € korul ha 10-nel tobb napra berled.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53698) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hat ezek a nok...:(( en mar lassan el vagyok ajulva az ehsegtol....ok meg 20 perce fesulgetik egymast....es meg a sangriahoz sem nyulhatok. Delutanig en vagyok a hivatasos sofor... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#53699) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#53697) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát irigyellek most és általában mindig Keresztapám :D
nem semmi árak ezek, de ha addig élek is, egyszer én is el fogok jutni valami ilyesmi helyre :K
és a Hölgyekhez kitartást kívánok, ismerős a helyzet erre felénk is ilyenek a nők, szal úgy látom ezen a téren ez egy nemzetközi jelenség a csajsziknál ez is :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#53700) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#53699) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tevedesbe ne essunk..a ceg fizeti a nyaralast...repulojegyek...szalloda...auto...reggeli es vacsora. En nem fizetnek ki 112 €-ot a puccos hotel szobaert.

A csajok...hat...en mar reg a szobaba vagyok..ok meg uton. Mind1, jon majd a fiu es enyhul a helyzet majd.

Irany Cordoba!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.