- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- MasterDeeJay: Legújabb retró beszerzésem - 3Dfx Voodoo4 4500 32Mb
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- aquark: RETRO: Idén lesz 30 éves az első full 3D-s játék!
- potyautas: Norvég nyár
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
Új hozzászólás Aktív témák
-
Enokh
csendes tag
Üdvözlet Mindenkinek!
Mindenekelőtt: Huhh... Elolvastam a majdnem 1500 hozzászólást. Két nap volt.
Köszönet a sok-sok információért, érdemes volt elolvasni őket.Egy barátommal kezdtük el tegnap a játékot (és értük el a teljes verziót), persze nekem szokás szerint nem indult valami fényesen a dolog, magam sem értem miért az ingyenes verzió nem adta be a két "ingyen paklit" csak a tutorialt, így azzal jutottam el a 4. szintig. Ahogy tudtam AH-zni, gyorsan vettem 1.000 BFP-t és a tök üres inventorymba vettem egy boostert és néhány lapot (alapfeltétel volt, hogy SEMMI sem kerülhetett 10 BFP-nél többe, kivéve ha eladásra vettem).
A boosterben a hurricane volt a rikta, emellett 1 uc és 3 common lap is natur volt, így gyorsan eldőlt, hogy én a frost / nature, míg a haverom a shadow / fire deck-et választottuk.
Néhány apró kérdésem lenne hozzátok. Bár a barátommal megbeszéltük, hogy egyetlen pályán sem vagyunk hajlandók előregyártott taktikát alkalmazni (mi fogunk kitalálni mindent) mivel a BFP olyan ritka (és csak pénzért vehető) erőforrás, ezért megbeszéltük, hogy bolond módon nem akarjuk elkölteni marhaságokra csak azért mert tapasztalatlanok vagyunk. Éppen ezért abban szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen lapokat éri meg megvenni az elején indulásnak (standard és advanced pályákra, plusz kezdő pvp-re) Ketten írtatok már javasolt Nature / Frost decket (ki is nyomtattam őket), de mindketten T1-en nature-rel kezdtek én pedig indulásnak szeretnék Frosttal indulni. Mivel éri meg kezdeni ha az első monumentem frost?
Master archer + Frost Sorcerer és a pajzsa, plusz az egy pontos kék torony?
Ha T2-n is kéket választok, akkor a két kék pontos madár a sonic képességével? Adnátok tanácsot ez ügyben? Előre is köszi.kérdés kettő: Olvastam, hogy a Horja, Depression, Olie, Smokegyuri és Gyokzoli nevek benneteket takarnak. Van még esetleg valaki akit lehet keresni?
Egyelőre ennyi.
üdv:
Enokh
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3972
- HP EliteBook 840 G11 Ultra 7 / 16GB RAM / 512GB SSD / FHD+ IPS / Garancia 2027.11.
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 5700X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Keresünk iPhone 12/ 12 Mini/ 12 Pro/12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Köszönet a sok-sok információért, érdemes volt elolvasni őket.
