Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28751) Joe-T válasza sith7 (#28750) üzenetére


Joe-T
tag

Akkor mindannyian jómunkásemberek vagyunk! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28752) sith7 válasza Joe-T (#28751) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez csak természetes :))

(#28753) ciry válasza Joe-T (#28749) üzenetére


ciry
őstag

lol, ja :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28754) gabipaci válasza Joe-T (#28751) üzenetére


gabipaci
addikt

jelentem, en is. telefonrol vagyok....

Logitech hardware tester

(#28755) Joe-T válasza gabipaci (#28754) üzenetére


Joe-T
tag

Lassan megalapítható a Jómunkásemberek klán! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28756) Taplo válasza sith7 (#28745) üzenetére


Taplo
tag

:D :D :D :D

sith ez azt jelenti fejlödsz mert idáig csak ö lött volna le.... már gyorsabb vagy.... ö is meghal.... még egy kicsit fejlödsz akkor te túl is éled....

ugyhogy jó uton vagy ne add fel...... :Y csak mivel mások is fejlődnek közben neked gyorsabban kell :C

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#28757) gergo0328 válasza sith7 (#28738) üzenetére


gergo0328
senior tag

Amióta megy a verseny azóta sokkal kevesebbet játszok. Felmegyek TS-re elbeszélgetek de játszani alig megyek fel. Valahogy ez az egész dolog elvette a kedvemet. Eleinte még de jó volt de most már dara az egész semmi taktika. warnak jó lenne de nem napi 24 órában.

(#28758) mackosajt válasza ciry (#28748) üzenetére


mackosajt
addikt

én meg épp aludtam

mióta "félgőzzel" megy végre az új üzemünk, éjjel nincs pihi, mint régen vagy a régi helyemen.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28759) Zolás válasza mackosajt (#28758) üzenetére


Zolás
addikt

Beindult a mackósajtgyár új részlege? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28760) sith7 válasza Taplo (#28756) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm az elismerést :R

A legszebb, amikor túélem, csak a vörös ködfátyoltól alig látok már, ilyenkor elég, ha valaki csak csúnyán rámnéz, és meghalok :DDD

Az a gond, hogy mire eljutok odaáig, hogy játszak, arra az esetek 90% - ban már alig látok a fáradtságtól ... de játék nélkül nem élet , az élet :))

gergo0328
Ez a war dolog bennem is megfogalmazódott már ... ennyi doki a Vészhelyzetben sincs .... ;]
Egyszerűen nincsenek tiszta köreim, vagy én ölök, vagy engem ölnek, respawn, vagy továbbfutok, és lelőnek ...nagyon pörög a játék mostanában, de nem baj ... így is jó :))
Igaz, ami igaz, tegnapelőtt volt egy 5 - ös kill streak - em :DD ... nem, nem spawnkill volt ... csak szerencsém volt, oldalba kaptam 3 embert, aztán 2 medicet, akik lelkesen futottak éleszteni .... és ki is fogyott az MG36 :DDD

(#28761) sith7 válasza Taplo (#28756) üzenetére


sith7
nagyúr

Lejárt az idő

Még egy dolog:
Átlagban, 70 fps körül megy a játék, ennél jobban hiába butítom a grafikát nem lesz számottevő különbség, és most már én is érzékeltem - amit régebben nem nagyon hittem el Neked :B -, hogy néha nem tűnik folyamatosnak a játék ...

Ha a 3 ghz - es procit megrántom 3,4 - re /ez megy alapfeszen is/; az jelentene lényeges FPS növekedést ? :F

(#28762) Taplo válasza sith7 (#28761) üzenetére


Taplo
tag

3 ról 3.4re az 10% tehát ha a vidkari nem fogja vissza csak a proci limit az 70fps nél 7-8 fps...
az lényeges külömbség?

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#28763) Joe-T válasza sith7 (#28761) üzenetére


Joe-T
tag

Én FPS számlálót rá sem merek küldeni! Az én 2.1 ghz-s kétmagos procimmal még élvezhetően eldöcög a játék közepes beállítások mellett! Már próbáltam én is butítani a grafikát, hogy gyorsabb legyen, de nem igazán tetszett, hogy ha a távolban lévő ellenre rálőttem akkor szikrázott a levegő és amikor közelebb mentem akkor rajzolta ki a program a sziklát! Visszavett a látótávolságból is, de az ellenfelet ugyanúgy mutatta csak a tereptárgyak hiányoztak!
Nekem volt egy jó eset tegnapelőtt! Futott velem szembe egy ellenfél, beleeresztettem egy teljes tárat amire megállt én meg csak lestem, hogy most mi fog történni! Közben míg állt előttem betáraztam és épp lőni kezdtem volna ismét amikor összeesett! Icipicit laggolt a program! :W Én meg csak pislogtam! :F

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28764) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

éljen az MG36!!!!!!!!!! :C :C

(#28765) Joe-T


Joe-T
tag

Úgy látom lassan mindenki hazamegy a dolgozóból! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28766) madgie válasza Joe-T (#28765) üzenetére


madgie
titán

Haza ám! Hideg sör, izzítom is a gémet :)

(#28767) Źşë' válasza Taplo (#28762) üzenetére


Źşë'
addikt

háde miért lenne lineáris a sebesség növekedés?

nem ilyen függvényben növekedik az fps - elsősorban hardvertől függ - hiába van egy 3 ghzes cerka procid ha meghúzod 3,4re nem fog jobban menni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28768) ciry válasza sith7 (#28715) üzenetére


ciry
őstag

Pedig úgy tűnik beválik :D
Se fagyás se semmi :N

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28769) sith7 válasza Taplo (#28762) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát az nem ... :(

Joe-T
Szép lagg, ilyen nekem is volt sajna...

ciry
Maradjon így mindig, azt kívánom :K ... hihetetlen .........a windows egyik csodája a sok közül

(#28770) Taplo válasza Źşë' (#28767) üzenetére


Taplo
tag

alkalmazás fügő de a proceszor 10% többet számol nekem volt régen egy E8600 core2dou-m akoriban még olyan procival tolták a világcsucsokat..... (5,7ghz-tpermag) imádtam és crysisban ha felhuztam 4ghz per magról 4,4re akkor 180 fpsből let 200 ami kb 10%

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#28771) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ennyi mg36-as droidot már régen láttam....anno volt még ennyi m60-as a játék elején....borzalmas és szánalmas egyben... :(((

(#28772) Kakaduku válasza WhiteWalker (#28771) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Kő a platina rá! ;)

(#28773) WhiteWalker válasza Kakaduku (#28772) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jah,de mindenkinek.... :U ,ugyan már :((
azóta van mióta van ez a verseny....verseny stat
érdemes vetni egy pillantást a weapons statra...szánalom :o

[ Szerkesztve ]

(#28774) gergo0328 válasza Kakaduku (#28772) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen de amikor platinással lőnek...akkor menjenek a fenébe. :((( :W

(#28775) Taplo válasza Kakaduku (#28772) üzenetére


Taplo
tag

mg36ra 25000 kill a bronz.... :DD és kapsz érte 250 pontot hüjének is megéri :DD

bár ha bárkit érdekel a véleményem ha xm8lmg reddottal lőnének titeket halomra.... akkor az jobb lenne????????
mert szerintem az mg36 userek nagy része nem tudja mért ez a puska amit az erősek használnak csak használják...

bc2ben a medic overpovered ennyi......... nem a fegyver a közellenség

és ha megnézitek az mg36 k/dját akkor nincs 1es...... 23173ölés - 23275halál
tehát a felhasználok nagy része elégedetlen és nem éri el a célját :C

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#28776) sith7


sith7
nagyúr

Nézzétek, a lényeg, szerintem, hogy a medic tudja magát gyógyítani, mg36 100 lőszerrel elég jó fegyver ... mi kell még ? :))

(#28777) Polllen válasza WhiteWalker (#28771) üzenetére


Polllen
nagyúr

Dráma, ha használják azokat a dolgokat, amiket nem szeretsz, de benne van a játékban.... DRÁMA ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28778) Sz. Géza válasza Taplo (#28775) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Én konkrétan a beépített reddot miatt használom, így mellé lehet még vmi bónusz. :)

(#28779) WhiteWalker válasza Polllen (#28777) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

állítom hogy nem csak én nem szeretem....emlékezz vissza a játék elején,mekkora sírás volt az M60-ból...most ugyanez van mg36-tal...!!!!!!! aztán le is lett butitva (m60) a későbbi patchben...
droid medic háborúvá fajult a ma délutáni játék a versenyszervereken...csak állj be te is egy órára...kíváncsi lennék hogy akkor mit szólnál hozzá...lehet nem lenne őszinte a mosolyod ;)

ez a medic egy külön állatfaj... :(((

Ja és szerinted miért van sniper korlát,meg NO CG tilalom gyalogságra jobb szervereken... :U
Múltkor azért vágtak ki egy HC szeróról mert camper fegyverrel lőttem egyet: SPAS-sal :))

Nem hiába vannak ezek a limitek ám :P

[ Szerkesztve ]

(#28780) Xaels válasza WhiteWalker (#28779) üzenetére


Xaels
félisten

WeaponStats

Hát ja, az alap red dot tartozék sokat számít. A sok kezdő aki nem képes ironsight-al lőni az mind ráugrik, mert így megmarad az a kiegészítő hely amit más fegyvernél elvenne. Berakja helyette a gyors gyógyítást és olyan mintha Body Armor-ja lenne amikor a csomag közelében van és hozzá még ott a lehetőség a Magnum Ammo használatára is. Amúgy 2 napja fel sem szagoltam egyik versenyszerverre sem, de még benne vagyok a 20-ban :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28781) v!ct0y válasza WhiteWalker (#28779) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én is utálom ha azzal aprít 10ből 9 medik de hát ha csak azzal megy....Az már az ő bajuk.
Én sokszor szóvá is tettem a szerveren dehát csak nagyképű válaszok jöttek.

Xaels: lassan én is 2 napnál tartok. Elment a kedvem tőle. Monoton az egész.

[ Szerkesztve ]

(#28782) WhiteWalker válasza v!ct0y (#28781) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ennyi! :R ma én is beirogattam...de hasonló válaszokat kaptam... :(((

(#28783) Źşë' válasza v!ct0y (#28781) üzenetére


Źşë'
addikt

ha nem lenne sc szero a multigaming és bf.hu akkor nem lenne válogatás a többi 30 táras fegyver között, nagyon lagos a játék és mire megmurdel az ellen néha több mint 30 töltény kell :s nem csoda ha azzal mennek sokan, én is többek között azt favorizálom, csak én az MG3-al, és 4xes optikával - nekem ez vált be a legjobban - ill. még az assault

utolsó köreim iszonyat lagosak lettek, a kések se találtak be normálisan

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28784) WhiteWalker válasza Źşë' (#28783) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

benned meg csalódtam,most hogy láttalak játszani....

(#28785) Źşë' válasza WhiteWalker (#28784) üzenetére


Źşë'
addikt

miért is? :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28786) r-chee válasza WhiteWalker (#28779) üzenetére


r-chee
őstag

Szerencsére lehet válogatni bőven a szerverek közül, mármint összességében.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28787) WhiteWalker válasza r-chee (#28786) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tényleg lehet,meg a fegyverek közül is lehetne...

Zsé: én megvoltam győzödve hogy rambo módjára mész előre.....:-)

(#28788) ciry válasza Źşë' (#28783) üzenetére


ciry
őstag

Brutálisan laggos volt este nálam is.
xm8 prototype-al is szarul adta, amint mozgásba lendül a szerver, 5/0-ból hamar 7/6 lett, ha valakit le tudtam fektetni, az 40 mm-es sotival volt és sajna leginkább Dömét találtam meg :(
Következő körben mondom doktorként lövök m14-el, nem lmg-zek, hát ammég vót ocsmány :W
Ha 10-20 fő van fent a szervereken, sokkal jobban adja :)

sith7: este 8 felé is toltam cseppet, megint újraindítottam és újra semmi gondom nem volt :Y

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28789) madgie válasza ciry (#28788) üzenetére


madgie
titán

M14-ről jut eszembe, tegnap volt egy eszméletlen csóka vele, egyszerűen nem hiszem el, hogy ugrálás közben, 100-150 méterről bármikor, bárhonnan kiszedett vele. Killcam-nél elég darabos volt a célzás, az meg már több, mint feltűnő volt. Volt egy mediktársa, az meg saw-val ment, arról nem is beszélek, szerintem egy tárral letarolta a védőket :U

Mondanom sem kell, a belépéses kört még kihúztam, a következőnél léptem.

(#28790) sith7 válasza ciry (#28788) üzenetére


sith7
nagyúr

Örülök neki, de komolyan :C ... én meg újrapasztáztam a procit, mert nagyon melegedett ...

Eredmény:
A kupka egy kis darabja rásült a hűtő aljára :Y :O
Most próbálom gariztatni :(((

(#28791) WhiteWalker válasza ciry (#28788) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

tiszta felüdülés volt a 40mm shoti a sok medic mg36 közt....:-):-):-)

(#28792) Kakaduku válasza sith7 (#28776) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Eddig szerintem a legjobb fegyver a SAW (fűrész).
Annak 200-as tárja van, szinte kör felénél kell csak újratárazni, illetve én medicet csak infantry mapra viszek. Mondjuk egy Atacama desert-re felesleges medic-kel jönni. Legalábbis én nem szoktam. Szóval az infantry map-on meg azért jó mert nem távolra lövöldözöl, hanem azért elég sok a közelharc. Jah és természetesen iron sight-al kell azt is használni. ;)

(#28793) Joe-T válasza sith7 (#28790) üzenetére


Joe-T
tag

Olvasom, hogy mostanában ciry mennyit birkózik a programmal erre tegnap este kétszer is csontra kifagyott a játék! Mostanában volt, hogy egyszer kifagyott (kimerevedett a képernyő, hangok voltak közben), aztán tegnap este röviddel az első kifagyás után megismételte! A processzort visszaállítottam alapra és nem bizergáltam (előtte egy picit húztam rajta)! Így már nem jelentkezett a fagyás! Így mostmár van mire fognom, hogy mitől nem megy annyira! :B
Tegnap én is sokat hadakoztam a medikekkel, de most találtam egy jópofa stukit! Annak idején én mérnökkel indítottam a pályafutásom és ott futottam össze a PP2000 nevű csodával! Most megint elővettem és kellemesen csalódtam benne megint! Csak kell hozzá a plusz tár, mert irtó gyorsan kiköpködi a skulókat!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28794) Joe-T válasza Kakaduku (#28792) üzenetére


Joe-T
tag

Ennek ellenére Atacaman is szinte csak medikek jönnek szembe! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28795) Polllen válasza WhiteWalker (#28779) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha olyan szerverre mész, ahol nincs tiltva felesleges a felháborodás sztem... :) Külön állatfaj, de mindenkit le lehet lőni, csak lehet más módszerrel.

Sokszor belefutok én is ilyen társaságba... Szemből necces, de oldalról és hátulról mindegy mi van a kezében. ;] (legrosszabb esetben GL, ha nagyon csicsenko kemper, mindig jókat mosolygok rajta, mikor 3-4 egymás mellett kempelőt úgy késelsz le, hogy fel se fogja még az utolsó se, hogy mi történik velük)

Amúgy különösebben nem hiszek a korlátozásokban, sokszor elfajul és csak "kényelmi" szempontokat szolgál...

Pl. obj. szerveren sniper korlát... Ha kempelni akar egy bozótban, ám legyen, addig elintézzük az obit és nyertünk. Oda nem frag-t gyűjteni járok. :DDD Ha meg cg-zik... Nekem is van, ha jobb vagyok nála, hamar megunja. Ha nagyon elfajul mégis... Keresek másik szervert.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28796) Def26


Def26
félisten

Miért, ó miért van az, hogy a sok hülye elindul a gépágyús tankkal amikor lövöm a helit.... :W

Megnéztem ezt a medices fegyvert mg36 és tényleg nagyon lehet vele darálni. Eddig nem nagyon voltam medicel, mert valahogy nem tetszett a kaszt de ezzel a fegyverrel elég jó. Viszonylag gyorsan is cserél tárat.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28797) sith7 válasza Kakaduku (#28792) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt még nem nagyon próbáltam ...

Joe-T
Üdv., a klubban ... reméljük most már jó lesz neked is
Azzal nyomultam én is sokáig, de az UMP-45 - ös az valahogy gyorsabban öl ... de lehet csak user hiba részemről, hogy így érzem :B

(#28798) madgie válasza Def26 (#28796) üzenetére


madgie
titán

Ne is mondd! Arica elején (támadóként) az első két M-Com után ott szoktam maradni valamelyik sarokban takarítani a Humwee-vel (tehát akik ott maradnak szépen hátba lőni minket, azokat nyírom kifelé), aztán előregurulok és jobb oldalról megint megszórom ólommal azokat, akik jönnek felfelé a dombon. No, ez szépen szokott menni, csakhogy tegnap bepattant egy csipa a vezetőülésbe és gyönyörűen belevezette a hummert az egyik őrtoronyba, ami hibátlanul ráomlott (én közben kiugrottam). Értitek, elindul a hummerrel, pedig látja, hogy lövök és 15 méter után összetöri.

Kár, hogy nincs külön gomb a BC2-ben a Facepalm-ra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28799) Def26 válasza madgie (#28798) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Apró örömök.
Az is jó amikor conquest módban indul a meccs és 3 ember 3 járművel (nem várják meg amíg más is beülne melléjük) indul el egy irányba befoglalni a legmesszebb lévő pontot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28800) Gonz0 válasza Def26 (#28799) üzenetére


Gonz0
tag

Azért ez valahol a te hibád is. Taktikus ember megvárja mig lespawnol a squadja és arra spawnol aki a legelőnyösebb helyzetben van. Én is mindig elviszem egyedül a járművet.. és láss csodát, mire odaérek általában már négyen ülünk benne. Mondjuk ehhez kell egy olyan squad is, aki tudja, hogyan kell spawnolni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.