Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28551) Xaels válasza sith7 (#28549) üzenetére


Xaels
félisten

Hát jah, ennyi defibrillátorhoz már külön atomerőmű kéne :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28552) r-chee válasza Xaels (#28548) üzenetére


r-chee
őstag

Tuti a csapatmunka miatt van :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28553) ciry válasza Xaels (#28548) üzenetére


ciry
őstag

En húzgálom továbbra is a fegyvereket, de nem szisztematikusan, hanem megtetszik az xm8 akkor azzal, ha a m16 akkor azzal tolom vagy az m14-el, pedig utóbbi nem igazán nagy daráló szerszám :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28554) Xaels válasza r-chee (#28552) üzenetére


Xaels
félisten

Az lehet, de a vicc az egészben, ahogy a szabályokat nézegettem, hogy a Teamwork index-ed nagy legyen ahhoz kevés kill szám kell, tehát teljesen felesleges az MG36. Én is többször megszereztem az Ace Pin-t vele és 2-es feletti K/D-im voltak de mivel sok volt az ölésem így a TW indexem viszont kicsi lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28555) Xaels válasza ciry (#28553) üzenetére


Xaels
félisten

Én is huzigálom a csillagokat, közben majdnem 1 szintet léptem már a verseny kezdete óta. De ahogy nézem van egy két kocka akit nem fogok összpontszámban semmiképpen sem utolérni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28556) sith7 válasza Źşë' (#28550) üzenetére


sith7
nagyúr

szomorúan hallom ... :(((

Xaels
Az tuti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28557) eugabesz válasza sith7 (#28556) üzenetére


eugabesz
őstag

Az IRAM Base Camp-er ellenszer a következő system szerint működik.Elsőre legyilkolja a renitens egyént,aztán-mivel a program nem felejt-másodikra,(mert ugye komolyan gondolta,hogy ő bézrépel) kidobja egy kis gondolkodási időre (60 perc),aztán már az admin kénye kedvére van bízva,ugyanis figyelik a banlistán szereplő egyéneket és ha még egyszer rajtakapják,már nálunk nem játszik.
Tehát kérlek ne sírjatok,hogy bézrépel valaki,a program teszi a dolgát.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28558) gergo0328 válasza Xaels (#28555) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát én már nem is megyek a nyereenyekért mert pl ez a hétvége is kimaradt, a köv. is kifog....így számomra esélytele. :O

(#28559) eugabesz


eugabesz
őstag

A játékről....én is ismerek olyant,akinek esélye sem lenne megvenni ilyen cuccokat,tehát mit tehet?Csinálja azt amit eddig,játszik,mert van ideje,vagy mert nagyon jó játékos és szerzi a pontokat sorban.Egy hangyányi írigység sincs bennem,ha megnyerte,had vigye.Bztos,hogy teljesíteni kellett érte és tisztelendő!(kivéve a sorsolás kategória ugye,de akkor is legalább a két körét letolta a 3 szerveren.)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28560) sith7 válasza eugabesz (#28557) üzenetére


sith7
nagyúr

ok , rendben :))

(#28561) Xaels válasza eugabesz (#28559) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem sincs esélyem megvenni ezek közül egyiket sem, de dolgoznom is kell így a játékra nem jut annyi időm. Egyáltalán nem negatívként értettem az előző kommentemben, hogy egy két kockát nem fogok tudni beérni. Eleve az első versenynél itt a fórumon éppen én voltam aki azt mondta, hogy azokat is díjazni kell akik sokat játszanak ill. tesznek azért, hogy pörögjön a verseny. Nincs ezzel semmi baj.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28562) eugabesz válasza Xaels (#28561) üzenetére


eugabesz
őstag

ok...nem is állt szándékomban cseszegetni,nyugi... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28563) Xaels válasza eugabesz (#28562) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom, nem is kaptam fel rajta magam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28564) Taplo válasza eugabesz (#28514) üzenetére


Taplo
tag

mivel nem játszom már bc2vel igy ritkán nézem a forumot de feltévedtem és egy félre értést szeretnék tisztázni....

gabesz mester bocsi..... da a BASE CAMP amikor a saját bázisodról ki sem mozdulsz és onnan csipázol és tankozol mondjuk sz*rva a csapatra és csak a saját eredményeddel foglalkozol....

BASE RAPE az elenfél bázisának támadása.... lighotsabb verziója és szerintem nem büntetendő ha az onnan kifelé lövöldöző csipát és tankot ártalmatlanitom mikor harmadszor lö le a pályán és felhúzom magam a noobságon...
durvább változata és megértem ha szankciónálják ha bemész az ellenfél bázisára és ott irtod a leszületőket...

bocsi a beledumálásért csak gondoltam ne maradjon a kedves forumozok fejében fogalom zavar :Y

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#28565) Źşë'


Źşë'
addikt

ez mekkora videó! :D az ammos rész a legjobb :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28566) r-chee válasza Źşë' (#28565) üzenetére


r-chee
őstag

Ráülnek a csipások az Ammobox-ra, mint tyúk a tojásra :D.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28567) Xaels válasza r-chee (#28566) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon jót nevettem a videón. Annál a résznél egy terepjárót vártam ami szétcsap köztük. Engem annyira nemzavarnak a sniperek, szerencsére ritka amelyik lőni is tud. Haver mondjuk pont olyan aki ellen nem szeretek lenni, mindig belő nozoomban, de ő nem is csücsül a hegytetőn egész nap.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28568) Źşë' válasza r-chee (#28566) üzenetére


Źşë'
addikt

de hogy eltűnik :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28569) eugabesz válasza Taplo (#28564) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha,értem.S azt minek nevezed akkor amit mi is büntetünk és a procon is szankcionál?
Erre azért kíyváncsi lennék,mert ha belövöldöznek a bázisra az base rape,ha bentről lövöldözöl kifelé a base camp és ha bent randalírozik valaki a bázis területén??

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28570) Xaels válasza eugabesz (#28569) üzenetére


Xaels
félisten

Az is BaseRape. Minden annak minősül ami az ellen bázisán belül történik. A végeredmény szempontjából mindegy, hogy belősz kívülről vagy be is mész...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28571) gabipaci válasza Taplo (#28564) üzenetére


gabipaci
addikt

Tapló úr, én is így gondolom, ahogy leírtad.
Viszont feljöhetnél kicsit TS-re este, két szót váltanék veled :)

Logitech hardware tester

(#28572) eugabesz válasza gabipaci (#28571) üzenetére


eugabesz
őstag

Igen...aztán a játékostársadalom másik fele pedig úgy gondolja mint pl. én...s akkor tegyél na igazságot.Mind1,nálunk ez van és vagy betartják így,vagy repülőstart... :DDD :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28573) gabipaci válasza eugabesz (#28572) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezért kell a baserape-et és a basecamp-et is tiltani, és akkor nincs vita.
Se kilődözni, se belődözni nem lehet, és kész!

Logitech hardware tester

(#28574) Taplo válasza eugabesz (#28572) üzenetére


Taplo
tag

csak leforditom a két kifejezést... függetlenül attól,hogy ki mit gondol...

Bázis táborozás......

Bázis erőszakolás.....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#28575) eugabesz válasza gabipaci (#28573) üzenetére


eugabesz
őstag

Gabiiiiii...amúgy sem elég nagy ezeknek a pályáknak a többsége,mire egy jót szaladnál vége van.Nehogy már ne lehessen ki be lövöldözni a bázis környékén,mert herotot kapok...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28576) eugabesz válasza Taplo (#28574) üzenetére


eugabesz
őstag

Hülye nevük van,de mit tegyek,nem én voltam a keresztapa... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28577) sith7 válasza Taplo (#28564) üzenetére


sith7
nagyúr

mivel nem játszom már bc2ve

miért nem ? :F

(#28578) r-chee válasza sith7 (#28577) üzenetére


r-chee
őstag

Biztos megy a Crysis 2 me' most az a menő.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28579) Zolás


Zolás
addikt


Hosszas settenkedés eredménye :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28580) gabipaci válasza Zolás (#28579) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezt hogy sikerült?
Dani folyamatosan a 3 szerver valamelyikén van a verseny miatt. azok meg full CQ-ban mennek. Te meg azt rühelled, és ezért nem is regisztrálsz a versenyre, mert nem bírnál ki 6 kört.
Csak kérdeztem :R :)

Logitech hardware tester

(#28581) sith7 válasza r-chee (#28578) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom, azért kérdeztem ...

Zolás
Gyilkos !!! :Y ;)

(#28582) Zolás válasza gabipaci (#28580) üzenetére


Zolás
addikt

Nekérdezzz :B
Szembe mentem az elveimmel és izé.... :DDD
Lenyomtam elvileg a 2 kört minden szerón, és közbe árjöttem, hogy még jobban rühellem a konkvesztet :DDD Szóval ezentúl csak ritkán, és hogy láthassam a szép magyar mondatokat a képernyő bal sarkában(k..@n.ád, b@..meg,stb :P
Na mindegy, majd a sorsolásnál figyelek hátha :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28583) Taplo válasza sith7 (#28577) üzenetére


Taplo
tag

sorry sith zavar,hogy nem játszom a sok régi haverral, de a végső döntés akkor született meg amikor néztem a battlefield.hu oldalt és a jobb oldali szerver muti ablakban néztem milyen map fut éppen, hiába láttam,hogy sok ismerös van fent... nem az jutott eszembe huuuuuuu azzonal felépek hanem inkább az jjjajjj ne már megint az a map... fél évet nem birtam volna ki bf3ig kellet volna még map vagy játék mod..... byby bc2 jó volt veled én nem bántam meg....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#28584) haly válasza Taplo (#28583) üzenetére


haly
őstag

Na ez velem is így van. Pedig én nem szoktam mindig új játékokat venni, de egyre jobban unom néha a mapokat, meg egyre kevesebb ideig ,,bírom''. Egyszerűen elunom magam, de azért még játszok vele, meg még fogok is!

(#28585) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok!

Ismertek olyan gondot, hogy eltűnik a hang a játékban? :F A videók alatt okés a dolog, de utána kussol...

(#28586) haly válasza BalaNce87 (#28585) üzenetére


haly
őstag

Én még ilyennel nem találkoztam.

(#28587) Źşë'


Źşë'
addikt

tegnap végignéztem ahogy egy csiter darál... a lámájának feltűnt h őt lesem, a házban bújt egy medik, de a gyerek a falat lőtte folyamatosan, mintha oda se nézett volna és az lmgvel össze vissza rángatott neki - egy helyben állt és csak lőtt

sajna nem tudtam megörökíteni mert valamiért az utóbbi időben x nem csinál se képet se videót bc2ből... 2 csiter volt azon a szerveren, ahogy leszedett már egyből levágtam h csiter, olyan aimja volt neki... egyébként nélküle olyan pontosan nem lehet lőni! nem nehéz észre venni ha valaki használja

volt egy vicces jelenetem is, még iramon, abból a bajok átlag 20 as lvl-es csapatból kitörtünk 4x4el és atakamán a C felé vettük az irányt, a part felől hajtottam fel, és látom h egy srác ott szalad át az úttesten, akkor kezdett el aknákat szórni mikor már kb 4-5 méterre voltunk tőle, és én meg csak gyorsultam, sajna annyira gyorsan menünk h egy bukkanó megdobta a kocsit és átrepültünk a srác feje fölött :DD de nagy poén volt, lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28588) sith7 válasza Taplo (#28583) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, Te tudod, a Te életed, a Te döntésed ... :))
Crysis 2 van helyette ? :B

(#28589) Źşë'


Źşë'
addikt

én nem unom a bc2t, szeretem a látványvilágát, a rombolhatóságot, járműveket, a taktikát, csapatmunkát, ez nekem elég ahhoz h ne unjam meg - crysis 2t előbb meg fogom, a multijában semmi se késztet arra hogy száz órákat játsszak vele - csak a grafika miatt sem köt le - más előnyét én nem látom a crysis multinak - ellődözök benne, de csak ennyi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28590) r-chee válasza Źşë' (#28589) üzenetére


r-chee
őstag

Én sem unom. De ez csak azért lehet, mert nem játszom vele minden nap, nem rágtam le benne mindent unalomig (pl. helit keveset vezettem még, shotgunokkal keveset mentem stb), s nem utolsó sorban, nem unom, hogy én vagyok mindig a körelső/második :) . Mert nem vagyok jó játékos.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28591) sith7


sith7
nagyúr

Aki ma lelőtt, mind szégyelje magát :DDD

(#28592) Xaels válasza sith7 (#28591) üzenetére


Xaels
félisten

Szégyellem magam. ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28593) sith7 válasza Xaels (#28592) üzenetére


sith7
nagyúr

Helyes ;] :P ;)

(#28594) ciry válasza Źşë' (#28587) üzenetére


ciry
őstag

X-fire a megfelelő Dx verzióhoz van a játéknál beállítva?
Mert alapon Dx9-en van, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28595) ciry


ciry
őstag

Off: Ezt a hangkártyát ismeri valaki? 3.000.- ft környékén esetleg tudtok jobbat? Unom a kifagyásokat :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28596) madgie válasza ciry (#28595) üzenetére


madgie
titán

Ha beférne a GTX 460-am mellé a kis HTPC házamba, ezek közül választanék. Igaz, nem 3000 Ft a legolcsóbb sem, de az Audiotrak termékekről nagyon jókat olvasni, SB/Asus felett állnak hangminőségben

(#28597) rankesz válasza ciry (#28595) üzenetére


rankesz
veterán

HA követted amit 1-2 hete sith7-el szenvedtünk akkor láthatod hogy valószínűleg nem a hangkarid a ludas.

Ki kell lőni minden rendszerszíntű monitorozó progit, mert a pb sajnos újabban összeakad vele. (pl (everest, aida, afterburner, sapphire trixx, fraps, lehet xfire, stb ) szóval ami screenshotol, fps-t tud kíírni, hőfokot mér etc., az mind gáz lehet!

(#28598) sith7 válasza rankesz (#28597) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K :K :K

(#28599) Def26 válasza rankesz (#28597) üzenetére


Def26
félisten

Kis segítség, hogy nálam tökéletesen megy a játék a fraps 3.2.3 build 11796 -al és MSI afterburner 1.6.1 -el. Ezt csak azért írtam, hogy ha valakinek kell a monitorozó program akkor ezekkel a verziókkal együtt működik a játék és a pb is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28600) gabipaci válasza Def26 (#28599) üzenetére


gabipaci
addikt

Everest-el viszont nagyon nem!
Csak ki akartam próbálni hogy hogy alakulnak a dolgok, és azonnal fagytam pályatöltés közben.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.