Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28451) Joe-T válasza WhiteWalker (#28450) üzenetére


Joe-T
tag

Ott a pont!!! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28452) Def26 válasza WhiteWalker (#28442) üzenetére


Def26
félisten

Bocs, most néztem, hogy kihagytam a "nem" szócskát!!

Tehát a helyes kérdés:

Miért nem zárjátok ki egyszerűen azt a játékost akire a panaszok érkeznek?

Ne haragudjatok, Én írtam el. :R

Ahogy nézem, már nagyon sok minden utal arra, hogy csal.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28453) sith7 válasza WhiteWalker (#28450) üzenetére


sith7
nagyúr

Igazad van, csak "állítólag" demokráciában élünk, és ezért gondolom ezt nem lehet megtenni :U

még azt meg lehetne tenni, hogy ha megjelenik a szerveren, akkor mindenki rá vadászik, a saját csapatból is, még ha nincs is FF, és akkor csak veszi az adást ... mondjuk a gond csak az lenne, hogy idegenek is lennének a szerveren, akik nem értenék az egészet ... max. ha a chat - be be nem írja valaki, hogy csíter

[ Szerkesztve ]

(#28454) WhiteWalker válasza Def26 (#28452) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

hehe így már érthető :-):-):-):-)

sith: demokráciában megbeszéltük,admin tud róla,a többi rajta múlik :-),ez elég demokratikus :-)

[ Szerkesztve ]

(#28455) Joe-T válasza WhiteWalker (#28454) üzenetére


Joe-T
tag

Az adminok a górék az ügyben, bízzunk bennük és a döntésükben! Ők ismerik a kialakult helyzetet! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28456) Joe-T válasza sith7 (#28453) üzenetére


Joe-T
tag

Ez a csávó regisztrálta magát a versenyre? :F

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28457) gergo0328


gergo0328
senior tag

Az a cink ha a versenyt rontja el...Nincs gond avval h meg kell mutatnod élőben mit tudsz hanem azzal van a gond hogy ha felmegy akkor nem 1. hanem 2. leszel ezzel is elbaszva aznapi teljesítményedet így elrontva a pontjaid aznapi bevételét.(kicsit hülyén fogalmazva...) Amikor nem volt fenn 2-es K/D-m volt amikor feljött épp h meglett az 1-es K/D...akkor most miről beszélünk. Gabipaci értékelem h próbálod megoldani a problémát de te ezzel az élőben megmutatom dologgal csak azt tudod kiszűrni h nem viszi el a cumót, de azt nem hogy elrontsa a játékkedvünket. Valaki már említette h szavazást kellene csinálni az ideiglenes bann miatt (nem csak nem számolni a pontját hanem erre a 16 napra ki is b@szni mivel ahogy fenn írtam a mi játékunkat rontja el) Eddig tudta bizonyítani azt h nem csaló de aki még egy havi 150k Ft-os fizetést (epsilon) is visszautasít az nem 100-as vagy nem meri felvállalni azt h nem csak úgy önmagában játszik! :(((

(#28458) sith7 válasza WhiteWalker (#28454) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :))

Joe-T
Állítólag kisírta magának, hogy indulhasson ... :((( :W

Nekem nem az a gondom vele, hogy mit viszel , mit nem, mennyi pontom lesz/nem lesz miatta, hanem egyszerűen ütközik az elveimmel ... :(((

na, de mindegy, majd meglátjuk mi lesz :))

[ Szerkesztve ]

(#28459) lala42


lala42
őstag

Gyerekek!
Kell ez ellen két játékos. Az egyik az ellen csakapban a másik vele játszik. Aki vele van, folyamatosan tracerezi a sügért, a másik csak eregeti vaktában az RPG-t. :DDD Egy idő után úgyis megunja a csórikám, és lelép. :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#28460) sith7 válasza lala42 (#28459) üzenetére


sith7
nagyúr

ez jó :R

az lenne a jó, ha erre az időre csak a versenyen résztvevő emberek léphetnének be a szerverekre, és akkor pofon egyszerű lenne a dolog ... 31 ember csesztetését, szerintem nem bírná sokáig ... ;]

Persze ez nem kivitelezhető, tudom, csak akkor tényleg nem lenne semmilyen aránya, ha mindenki rá vadászna még a saját csapattársai is

[ Szerkesztve ]

(#28461) gabipaci válasza sith7 (#28460) üzenetére


gabipaci
addikt

Srácok, ha egy mód van rá, zárjuk el a dolgot.
Aki nem akar ellene játszani, az lelép a szerverről, a másik kettő szerveren nyugodtan nyomhatja.
És ha az nem elég megnyugtató, hogy csak akkor vihet el nyereményt, ha bizonyít élőben, akkor nem tudom mi.
Nem tilthatom ki, mert milyen alapon? Túl jó játékos?
Börtönbe sem lehet zárni valakit, mert sandán néz, vagy mélyen ülő sötét szemei vannak!
Lehet hogy gyanús, de amíg nincs rá pbbans reakció, addig sajnálom, de nem rakhatom ki, és nem is kérhetem ezt egyik szervertől sem.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#28462) ciry válasza lala42 (#28459) üzenetére


ciry
őstag

Hahaha :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28463) namenyicsavo válasza lala42 (#28459) üzenetére


namenyicsavo
tag

Benne vagyok :D :C ;]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#28464) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hol kell a GUID-ot megnézni. Nem találom..

(#28465) Joe-T


Joe-T
tag

Én már most beígérem neki a tracerezést ha összefutok vele egy szerveren! Villogjon a csávó! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28466) Joe-T válasza gabipaci (#28461) üzenetére


Joe-T
tag

Gabi, itt nem csak ellene, de vele sem akar szerintem senki játszani!
A döntés a tiéd, én elfogadom! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28467) Joe-T válasza sith7 (#28458) üzenetére


Joe-T
tag

Csalóval senki nem akar játszani! Én legalábbis biztosan nem, de ha egy csapatba sorsol vele a gép akkor vagy lelépek a szerverről vagy egy picit "besegítek" neki, hogy jól látható legyen! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28468) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hogyan találom meg a magyar-PH szerókat? :B

(#28469) Zolás


Zolás
addikt

Én már meg sem szólalok, mert megint letámadnak, hogy a nyereményjáték ellen vagyok ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28470) bunfi válasza BalaNce87 (#28468) üzenetére


bunfi
őstag

Írd be a keresőbe: //// és minden szűrő legyen kikapcsolva.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#28471) Zsozsooooo válasza Joe-T (#28467) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Van három szerver szóval nem kötelező se vele se ellene játszani. Gyertek a MultiGaming szerverére. :DDD
Ezeket az összefogunk és ezt meg azt csinálunk témát nem kéne erőltetni szerintem.
A verseny elindult jegelni kéne a dolgot és figyelni a statisztika alakulását, lehet nem is lesz díjazott helyezésen akkor meg ez az egész témázgatás felesleges és csak mégjobban felkorbácsolja a kedélyeket. Mindenkinek sok szerencsét a versenygzéshez ! :P

[ Szerkesztve ]

(#28472) WhiteWalker válasza gabipaci (#28461) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

teljesen igazad van,nem tudjuk bizonyitani hogy nem becsületesen játszik, bizonyiték hiányában tényleg nem lehet kitiltani,ez tiszta sor,csak sajnos az ellenkezője sem bizonyosodott be....nagyon sutkás a tag...elég régóta téma ez az egész,ha ki lenne zárva mindenki megnyugodna... aztán köszönje saját magának...

(#28473) sith7 válasza gabipaci (#28461) üzenetére


sith7
nagyúr

Rendben van, megértelek , igazad van, :R ... részemről a téma lezárva ... ;)

(#28474) v!ct0y válasza sith7 (#28473) üzenetére


v!ct0y
veterán

nem ide

[ Szerkesztve ]

(#28475) Joe-T válasza Zsozsooooo (#28471) üzenetére


Joe-T
tag

Rendben, befejeztem a pattogást és inkább megyek majd játszani! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28476) ciry


ciry
őstag

Nem találom a nevem itt [link]
Tegnap óta nem léptem be az a baj? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28477) gabipaci válasza ciry (#28476) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, az a baj, mivel éjfélkor teljesen lenulláztuk a adatbázist.

Logitech hardware tester

(#28478) mackosajt


mackosajt
addikt

Nem túl vicces...

lesz@rom... az egészet... Azért köszönöm, hogy ennyi humor sem szorult sem nándiba, sem bunfiba, sem az egész battlefield.hu-ba...

Azért annyit elvártam volna, hogy TS-en, ha már fent voltam, vagy valahogy egyáltalán figyelmeztetett volna valaki, hogy baj lesz. Semmi figyelmeztetés nem volt, csak egy banán a hátam mögött, mert sorozatosan tk-ztam, állítólag 5x lőttem le Gyuszát, sorozatban.
Azt hiszem, én nagyobbat csalódtam, mint te tegnap Bunfi.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28479) mackosajt válasza mackosajt (#28478) üzenetére


mackosajt
addikt

az meg pláne nem vicces, hogy 2 hét... gyakorlatilag la vagyok tiltva a játékról, mert nem fogok az utolsó 2 órában csak ezért játszani.
Az a legjobb, hogy itt a szabályzat (jól el van dugva ám a bf.hu-n, ki lehetne tenni jobban is.) kick-et ír autoadmin-ra, meg 24 órákról beszél... azt még "röhögve" el is fogadnám, de túlzásba nem kellett volna esni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28480) lala42 válasza gabipaci (#28461) üzenetére


lala42
őstag

Börtönbe sem lehet zárni valakit, mert sandán néz, vagy mélyen ülő sötét szemei vannak!

Hááááát :U Én azért benne lennék. Van egy-két sügér, akit minden ítélet nélkül becsuknék. ;] :DDD (néhány szomszéd)

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#28481) sith7 válasza mackosajt (#28478) üzenetére


sith7
nagyúr

Ahogy Tapsi Hapsi szokta mondani ... "Ez van, srácok..."

[ Szerkesztve ]

(#28482) mackosajt válasza sith7 (#28481) üzenetére


mackosajt
addikt

ja, ez van.
kéretik nem követni a példámat, mert nem helyes a szándékosság, és büntetéssel is jár.
Remélem, sikerült az imént megbeszélnem a srácokkal a problémámat, úgyhogy ne is kommenteljétek, ha kérhetem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28483) gergo0328


gergo0328
senior tag

ha valaki kifagy a pontokat azért hozzáírja ugye? :F

(#28484) Neil Watts


Neil Watts
veterán

beirnam ide is, hatha ez jobban porog, es elnezest, hogy nem talaltam ide elsore csak az ON topikjaba a BF-nek :D Amugy miert lett ez igy szetszedve? :DDD

Sziasztok!

Lett hivatalos BC2-m. Kérdésem: Hova/melyik szerverekre szoktatok menni?
MOD: Teljesen felfrissitett, hogha ez szamit. Na, megyek es beirattatom magam a jatekoslistaba

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#28485) v!ct0y válasza ciry (#28476) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez a lista mutatja a pillanatnyi helyezéseket ?

(#28486) sith7 válasza mackosajt (#28482) üzenetére


sith7
nagyúr

rendben van, ahogy kívánod :R

core2
Én, ha van hely, akkor 3 magyar vonatkozású szerverre szoktam menni

Multigaming I.
Iram
Battlefield.hu

A játékon belül a szerverkeresőbe írd be, csupa nagybetűvel, hogy :HUN , és kidobja ezeket az oldalakat

ja ....és üdv., a klubban :))

(#28487) gergo0328 válasza gergo0328 (#28483) üzenetére


gergo0328
senior tag

meg ha kickelik (iramrol basecamp miatt ugy h en lenn volt az építkezésnél(nem a duplánál hanem a pálya mesik feléből) és aki lefelé ment lelőttem de a csapattársaim a bázisra lőttek de engem basznak ki....miezmár? :F

(#28488) sith7 válasza gergo0328 (#28487) üzenetére


sith7
nagyúr

Én azt mondom jobb nem keverni a másik bázis előtt, ha sokan jönnek úgyis lelőnek, ha meg Te lősz rájuk , csak a gond van belőle

(#28489) haly válasza Xaels (#28425) üzenetére


haly
őstag

Könyörgöm ez már átlagnak is siralmas. Minimum fps-nek kéne 60 fölött lennie.

(#28490) gergo0328 válasza sith7 (#28488) üzenetére


gergo0328
senior tag

úgy tudom ha elkezdenek rád lőni te visszalőhetsz és megölheted...nem én kezdtem el lőni hanem ők és megöltem őket és ez volt a gond...visszamentem megkérdezni miért kaptam erre h a a bázison lövöm le...kb a fél csapatot kickelni kelett vna erre engem dobnak ki aki lenn van...és még mutolnak is h még ne is tudjak írni...szánalmas :W

(#28491) whatever válasza haly (#28489) üzenetére


whatever
aktív tag

ez nem cod, nem fogsz se nagyobbat ugrani, meg a fegyvered se lő gyorsabban ha több fps-ed van :)

(#28492) gergo0328 válasza whatever (#28491) üzenetére


gergo0328
senior tag

azért sokat számít az a +10-20 FPS...folyamatos kép kell azért h jól lőj!

(#28493) whatever válasza gergo0328 (#28492) üzenetére


whatever
aktív tag

jah, de arra ott a DX9 mód, meg nem 1900-as lepedőnyi felbontáson kell játszani :)

(#28494) haly válasza whatever (#28493) üzenetére


haly
őstag

Azért egy 60-70ezres felsőkategóriás kártyától el lehetne várni, hogy 60fps, sőt 80-100fps körüli értéket érjen el. Ez pedig röhej. Sokak több fps-t érnek el a középkategóriás 68xx-asokkal. Max felbontáson persze. Szóval ez így nagyon nem kóser, és ha már a teszteknek sem lehet hinni, akkor itt valami nagyon nincs rendben.
Az meg a másik, hogy igenis nagyobbat ugrasz. Ez az összes fps-be így van.

[ Szerkesztve ]

(#28495) sith7 válasza gergo0328 (#28490) üzenetére


sith7
nagyúr

Sajnálom a történteket, de nem tudok mást mondani, ne menj többet a másik bázis közelébe ;)

(#28496) Zolás


Zolás
addikt

Megy itt a duma a csíterekről, de ezt a srácot még nem jelezte senki :DDD

Kickbandelplz :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28497) v!ct0y válasza Zolás (#28496) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ki lehet az a szemét ? ;] Tankal mentem végig volt egy brutál multi killem is.

Sztem kicsit sok ez az 500 ticket nem ?

[ Szerkesztve ]

(#28498) sith7 válasza v!ct0y (#28497) üzenetére


sith7
nagyúr

Azonnali és végleges ban ... ;]

Szép eredmény ... most gondolkodom el, hogy én minek is jelentkeztem :U

(#28499) gergo0328 válasza sith7 (#28498) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát a sorsolásra :DDD

(#28500) sith7 válasza gergo0328 (#28499) üzenetére


sith7
nagyúr

:C ott a pont :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.