Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28951) sith7 válasza gabipaci (#28950) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem jól ....

(#28952) Xaels válasza gabipaci (#28941) üzenetére


Xaels
félisten

Azt, hogy lehetne manipulálni? Ha az összpontszámból kivonod az ölésekért kapott pontot(kill*50) akkor megkapod azt az eredményt amit a pont foglalásért/élesztésért/javításért/asszisztálásért és stb. kapott a játékos függetlenül attól, hogy hány embert ölt meg. Ezt mondjuk elosztjuk még a játszott körök számával így meg lehet kapni a körönkénti átlagot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28953) gabipaci válasza Xaels (#28952) üzenetére


gabipaci
addikt

Ugyanúgy lehetne manipulálni mint a mostanit. Teljesen ugyanúgy!

Ez a képlet teljesen ugyanaz, mint az enyém, gratulálok, hogy így összehoztad!
Annyi különbséggel, hogy én nem kivonom az összpontszámból a kill*50-et, hanem elosztom a killek számával.
A sorrend ugyanaz lenne hidd el.

De kár is ezen vitázni, mert ez már így marad.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#28954) gabipaci


gabipaci
addikt

Ne felejtsétek el, hogy este 7-től a GameNight végéig (kb 3 óra) a verseny statok le lesznek állítva! Játszani lehet, de a pontok nem kerülnek elkönyvelésre :)

Logitech hardware tester

(#28955) Xaels válasza gabipaci (#28953) üzenetére


Xaels
félisten

Pont hogy nem, hogy lenne már ugyanaz ha kivonod a killeket a képletből mint, ha azzal osztanád. Manipulálni meg nem tudná ugyanazzal gondold csak át. Tudom, hogy nem fog megváltozni, nem is azért írtam csak a következő ilyen versenyhez próbáltam segítséget adni, de ha nem kell nem gond, befogom.

1 példa az én eredményeimmel:
P/R: 2504
K/R: 762 : 41 = 18,14285714285714 ~ 18
Az eredeti képlet szerint P/R : K/R = 139,1111111111111 ~ 139

Az én egyenletem:
Összpontszám - (kills*50) = 102663 - (762*50) = 102663 - 38100 = 64563
64563 : 41 = 1574,707317073171 ~ 1575
Tehát én körönként kb. 1575 pontot szedek össze csapatmunkával. Ez hol ugyanaz???

Persze ez kicsit bonyolultabb képlet :U De nem vagyok benne biztos, hogy ugyanaz a sorrend jönne ki. Most nem számolnám át mindenkinek, de mivel az eredeti képlet erősen az ölésektől is függ így én rá merném tenni a kalapom, hogy más sorrend születne...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28956) Źşë'


Źşë'
addikt

az lenne a legjobb megoldás ha lehetne nézni a teamsore változást egy függvényben

mint a statos oldalon a fejlődést... a nagyobb kiugrások egyértelmű statpaddingra utalnának
(de mondjuk ez se könnyű mert abba is lehet hagyni a pontgyűjtést - aki okosan gondolkozik és csal tuti talál kiskaput)

fenn voltam bf.hun gyusza jön velem szembe ugye sc szerver, full élettel 1 m24 es nozoom lövésbe belehaltam... kör végére volt nekem 3/5, neki meg ilyen 19/6, nem vagyok nub de ott akkor az az egy lövés fura volt, nem mondom h csitel mert nem ismerem, de h SC-n full élettel egy m24es golyótól meghalok nozoommal ez fura.. milyen netje van neki nem kérdeztétek? gondolom ott ül a szerverpark mellett max 100 méterre és elég csak "ránéznie" valakire h meghaljon?! mondjuk nem játszottam digikábelen, csak ezen a fos invitel neten, de egyszerűen olyan találati elveszéseim vannak SCben h nem igaz... én a netemre gyanakszom, saját tapasztalat után -> fear multi, qlive

ha lenne itt digikábel már rég elfelejtettem volna a retkes ivitelt... nagyon pofátlan módon túlárazzák az ócska szolgáltatásaikat! kihasználva mo fejletlenségét :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28957) gergo0328 válasza Źşë' (#28956) üzenetére


gergo0328
senior tag

láttam h panaszkodol. de abban a körben nekem volt 19/6 neki meg valami 9/6 vagy valami ilyesmi (aszem de tuti nem volt meg neki a 2-es K/D)

Nekem 1.5-ös netem van és nozoom csipával lazán lövök. ha egyszer tudod h kell lőni esélye nicns a medicnak h lelőjön mivel 1 lövés és fekszik (azért csináltam 87mcs-elé meg felhúzós csipával a platinát mert akkor még szar volt a gépem és vagy betalált vagy nem.) Próbáld ki h SV98-al futkározol magnum ammoval meg 12X-el és nozoom lövöldözől. Amikor előtted van 3 enemy és bumm felhúz bumm felhúz bumm felhúz és azt látod h alattad vannak akkor igazi a játék. persze össze vissza kell ugrálni de ha ráérzel baromi jó.

(#28958) Polllen válasza Źşë' (#28956) üzenetére


Polllen
nagyúr

Bf.hu-n érdekes eredménye lett a 3d spot kikapcsolásnak... Kis bokor beül (kb az általad említett arc is) gm36-tal és végigkempelni a mapot... :DDD

A sebzést is áttehették volna, mert akkor legalább 1 golyótól is kifekszik és nem kellene mindenkinek g36-tal rohangálnia... Mondjuk mindegy, úgy se sokat megyek ezután oda. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28959) gabipaci válasza Xaels (#28955) üzenetére


gabipaci
addikt

Még véletlenül se fogd be, mert pont az a célom, hogy a következő verseny még jobb legyen, és több embernek adjon esélyt a nyerésre!!!

Kicsit utánaszámoltam a képletednek, és rájöttem hogy hol a hiba.
A Te képleteddel azok járnának a legjobban, akik nem elég hogy hiperkockák, de még a dupla tripla headshoot-os killeket is osztogatják (tehát nem 50 pontot kapnak egy gyilokra!)
Elkezdtem ellenőrizni az értékeket, és mikor M^xx-hoz értem, akkor esett le.
Mindegy, végül is az elképzelésem bejött, mert az volt a nem titkolt célom, hogy nem mind a három kategóriában ugyanazokat a neveket lehessen olvasni, mint az előző versenyben!

Abban már biztos vagyok, hogy BC2-ben nem lesz hasonló (a részünkről biztos nem!!!), de ha nem haragszol, igényt tartanék rád a BF3 kapcsán, örülnék, ha segítenél. :R

Logitech hardware tester

(#28960) Źşë' válasza gergo0328 (#28957) üzenetére


Źşë'
addikt

tuti h 19/6 volt neki, a kör kezdete óta benn voltam de csak ennyi jött össze (ő volt az ace ráadásul, a társa meg alatta kapásból 2.ként -vény klán :D) - hitboxmiss-eim voltak rendesen... enginer fegyverei szarok oda, nem is pontos meg ráadásul gyengék is.. mindenki assaultal csipával meg medikkel rohangált azt mikor jött a tank szhattuk... mindenkit kifektetett... senki em jött volna be engivel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28961) Xaels válasza gabipaci (#28959) üzenetére


Xaels
félisten

Igaz a HS-ért járó plusz pontokkal nem számoltam :R , nem terjedt ki eléggé a figyelmem. A statisztikákból azért van rá lehetőség, hogy azokat is kivonja az ember amennyiben szükséges.

"A Te képleteddel azok járnának a legjobban, akik nem elég hogy hiperkockák," ezzel a felével még mindig nem értek egyet, mert nem kell hiperkockának lenni ahhoz, hogy sok pontot kapjon az ember a csapatjátékért. Itt vagyok én szerintem példának, nem vagyok egy hiperkocka(kb 300 órám van összesen a játékban), de azért a S/R értékem elég jó, mivel általában az objektívát és a csapatjátékot helyezem előtérbe és a K/D le van szarva. A teamwork index résznek szerintem pont arról kell szólnia, hogy ki az aki a legtöbbet tesz a közösbe, ahhoz meg nem muszáj überkockának lenni.

Na de mindegy is, én mindenkinek előre gratulálok aki nyer és mivel BF3 elő van rendelve állok rendelkezésre amennyiben szükség lesz a segítségemre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28962) gabipaci válasza Xaels (#28961) üzenetére


gabipaci
addikt

A teamwork index résznek szerintem pont arról kell szólnia, hogy ki az aki a legtöbbet tesz a közösbe, ahhoz meg nem muszáj überkockának lenni.

De hát ez most sincs másképp!
A Teamwork index azt mutatja, hogy egy killre hány pont jut a delikvensnek körönként.
Ami ugye elvileg 50, abban az esetben, ha valaki semmit nem csinál, csak öl, simán, headsot és minden nélkül. (amúgy ilyen nincs!!!)
Tehát aki több teamscore-t szerez, az értelem szerűen magasabb értékkel számolhat, mivel ugyanannyi kill-re több pont jut.

De hagyjuk is, mert megint erről szól a topik, aztán jön a lincselés :(

Logitech hardware tester

(#28963) Neoteric válasza r-chee (#28942) üzenetére


Neoteric
addikt

Irigykedjél csak :P ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#28964) gergo0328 válasza Źşë' (#28960) üzenetére


gergo0328
senior tag

akkor nem ugyan arról a körről beszélünk!:DD

(#28965) sith7 válasza gabipaci (#28962) üzenetére


sith7
nagyúr

De hagyjuk is, mert megint erről szól a topik, aztán jön a lincselés

Szerintem nem, szerintem több ember is örül neki, ha módszeresen, több oldalról is be van mutatva a statszámolás, akár a későbbi félreértések elkerülése végett :K

(#28966) r-chee válasza gabipaci (#28959) üzenetére


r-chee
őstag

Legfőképpp azok járnak jól, akik jól játszanak. Ezen nincs mit ragozni. A teamwork index pedig ott van a "szerencsétleneknek", ugyebár :U.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28967) gergo0328 válasza r-chee (#28966) üzenetére


gergo0328
senior tag

A sorsolás meg azoknak akiknek nincs ideje játszani:D

(#28968) gabipaci válasza r-chee (#28966) üzenetére


gabipaci
addikt

Eltökélt szándékom az volt eddig, hogy ez az utolsó verseny bc2-ben, ami most folyik.
De! Lehet hogy kellene még egy.
Felhívom holnap az Aston Martin-t, és kérek egy DBS-t főnyereménynek.
Az új verseny szabályai is kezdenek összeállni.
Értelem szerűen csak egy kategória lenne, a következő követelményekkel:
A verseny ideje alatt minimum 5 perc játékidő, bármelyik szerveren a világon (ez nem kötelező, ha a többi feltételnek megfelel a játékos)
Maximum 44-as szint, minimum 42-es, alatta, felette a többiek kiestek.
Csak azok nevezhetnek, akinek a K/D-je 0,8 és 0,9 között van.
SpM-ban csak 165 és 170 közöttiek jöhetnek
Az accountjával legalább 350óra online időt kell felmutatni, és minimum 3400000pontot.
Csak olyanok jelentkezéséét várjuk, kiknek BC2 témában mimimum egy logout-os bejegyzésük van, Árpád a keresztnevük, és a katonájuk nevében az "r", "h", "e", "c" betűk mind szerepelnek, bármilyen sorrendben.
Mit gondolsz, legyen második helyezettnek díj, vagy így már esélyesnek éreznéd magad?

Ne haragudj kérlek tovább, hogy sem az első, sem a második versenyben nem tudtam egy r-chee specifikus kategóriát létrehozni. :R

Logitech hardware tester

(#28969) Neoteric válasza gabipaci (#28968) üzenetére


Neoteric
addikt

:DDD :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#28970) r-chee válasza gabipaci (#28968) üzenetére


r-chee
őstag

:D
Aston-ért nem köll versenyt rendezni, jobb, ha rögtön kiszállíttatod hozzám házhoz :D.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28971) sith7 válasza r-chee (#28966) üzenetére


sith7
nagyúr

Kikérem magamnak .... :((( nem vagyok szerencsétlen ... :))

(#28972) Gergosz2


Gergosz2
veterán

valparaiso-n helivel milyen jót aprítottam lol.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#28973) Neoteric válasza r-chee (#28966) üzenetére


Neoteric
addikt

Te amúgy hogyan definiálod a 'verseny' szót?

PSN: ne0teric_sAN

(#28974) gabipaci válasza sith7 (#28971) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a "szerencsétlenebbeknek" idézet, tőlem, én mondtam a TV adásban, de így kiragadva a szövegkörnyezetből eléggé más értelmet kap, mint ott akkor.
Nézd végig az adást, ott kicsit máshogy hangzik.

Logitech hardware tester

(#28975) r-chee válasza sith7 (#28971) üzenetére


r-chee
őstag

Én csak idéztem... :U.

Neoteric: Ahogy mások.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28976) gabipaci válasza r-chee (#28975) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, szép húzás, kicsit sem indulatkeltő! :C :R

sith7:
Szerencsétlen, mint akinek nincs szerencséje, nem mint retardált!

Logitech hardware tester

(#28977) r-chee válasza gabipaci (#28976) üzenetére


r-chee
őstag

Jelents fel.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28978) sith7 válasza gabipaci (#28976) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem én, semmi gond ... ;) :N

Végignéztem élőben :K

[ Szerkesztve ]

(#28979) gabipaci válasza r-chee (#28977) üzenetére


gabipaci
addikt

Igazából csak röhögünk rajtad, úgyhogy abba ne hagyd, jól szórakozunk ;)

Logitech hardware tester

(#28980) gergo0328


gergo0328
senior tag

ugyan már hagyjátok már abba.Ennél még a "Gyuszás ügy" is jobb volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#28981) sith7 válasza gergo0328 (#28980) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez igaz :DDD

(#28982) ciry


ciry
őstag

Szerintem meg ez egy jó verseny és a maga nemében példátlan.
Nem kellene minden szarért belekötni.
Aki akar szervezzen, jobbat, igazságosabbat a saját szerverén, találjon szponzort, meg öljön bele egy zsák időt és talán pénzt is, legfeljebb azok akik a jelenlegit szervezték, majd megmondják, hogy mi-miért igazságtalan, mi benne a rossz ;)
Szerintem rosszul esik a szervezőknek ez a fikázás... :(
Én is tudom, hogy nem fogok nyerni, mert egyrészt elég időm sincs erre, másrészt nem akarok végig rambózni szarfoshugy lmg-kkel 2 hetet, de annyira nem izgat.
Aki nyer, annak gratulálni fogok :)

Tegnap amúgy kibaszott nagy volt a vietnamos gamenight az egyes szerveren, közel 3 órán át gyűrtük egymást, kb. 80/40-re kaptunk ki.
Uccsó kör pl. 2-0 ide :D

Helis beporzás

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28983) sith7 válasza ciry (#28982) üzenetére


sith7
nagyúr

Jó kép :))

Én is tudom, hogy nem fogok nyerni
Megfeledkezel a sorsolásról ... :))

(#28984) Źşë'


Źşë'
addikt

na a héten én tuti nem fogok sokat játszani... meló leköt ezerrel :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28985) sith7 válasza Źşë' (#28984) üzenetére


sith7
nagyúr

És este ?
Én is csak 21:00 körül tudok felmenni játszani :U

(#28986) Def26 válasza Źşë' (#28984) üzenetére


Def26
félisten

Nálam az elmúlt 2 hónap volt ilyen. :U Minden héten szombaton is melóztam, + volt olyan is, hogy vasárnap is. Egyébként meglátszik a játékbeli teljesítményeden is ha sokat melózol. :D

Viszont a sok munka gyümölcse, hogy most cserélek egy ilyen lapra + i7 2600 -ra. ;)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28987) madgie válasza Def26 (#28986) üzenetére


madgie
titán

"Egyébként meglátszik a játékbeli teljesítményeden is ha sokat melózol. "

Ja ,nekem jobban megy :D Egyébként mi ez a kőműves MB, burkol, falaz, vakol? :))
Szandika nekem is tetszik, de főleg a videokonvertálási tudása miatt. Minden másra ott a Mastercard, izé Phenom II.

[ Szerkesztve ]

(#28988) sith7 válasza Def26 (#28986) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :Y :Y

Durva ez a lap ... mondjuk a proci se piskóta ;]
Készülsz a BF3 -ra , mi ? :DDD
180 FPS ? :))

(#28989) WhiteWalker válasza Def26 (#28986) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kérdés: az a proci alá kell ilyen naon "tuti" lap? :U

(#28990) sith7 válasza WhiteWalker (#28989) üzenetére


sith7
nagyúr

basszus először nano - t olvastam ... :DDD ... pedig nem is játszom a Crysis - szal :N

(#28991) Def26 válasza WhiteWalker (#28989) üzenetére


Def26
félisten

Elírtam. i7 2600k :B Ez a lap 47k egy sima p67 lap is van olyan 42k.

Ha úgy is váltani akarok akkor nekem már megéri ez a lap azt a plusz 5k -t. :)

madgie: Nekem nem jönnek be az AMD procik. Unszimpatikus az egész. Talán a Bulldozer jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28992) madgie válasza Def26 (#28991) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, én nem turkálok annyit a gépházba. Megy minden, oszt jóvan :) Mondom, videokonvertálásra kéne a szandika, bár a hatmagos Phenom is egész jó abban, nekem meg hóttziher, mi van a cpu dobozára írva :)

(#28993) ciry válasza Def26 (#28991) üzenetére


ciry
őstag

Annyiért már odaadják ezt a sportkocsit is :D
Azt' ez is hasít és nem AMD :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28994) Def26 válasza ciry (#28993) üzenetére


Def26
félisten

:Y Mekkora...

madgie:Tudom én, hogy az az egészséges amit te mondasz. Nekem ez egy ilyen "buzulás" , PC -re meg a kertre szeretek költeni. Engem pl. az nem érdekel, hogy milyen autóm van. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28995) sith7 válasza ciry (#28993) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :C :DD

(#28996) madgie válasza Def26 (#28994) üzenetére


madgie
titán

Nem baj az, egy időben én is elvertem egy normális használt autó árát fotóscuccra :D
Inkább ilyenre kőcsd, mint drogra.

(#28997) Źşë' válasza sith7 (#28985) üzenetére


Źşë'
addikt

nem mert kb 23:15re érek haza, du műszak rulz, akkor meg már a kutya se játszik

(#28986) Def26 én is most cseréltem szandyra, ez az i5 nekem bőven elég, nem munkára használom hanem játékra, és ahhoz is egyenesen űber brutál! főleg h 4,5ghz-en megy és gta4 is csak 49 fokig fűti fel!
Délelőttösben többet tudok játszani, mással jóformán nem is, csak ezzel most, de vannak iszonyat jó körök és vannak kevésbé jók - alapjában véve nagyon jó csaták szoktak lenni. Haverral szoktam együtt "harcolni":DDD

(#28989) Giinos sztem ez a deszka nem sokban különbözik a többi felső kategóriás P67től, pici extrát nyomtak rá és kész, am ha már tehetném akk egy Fatality-t vennék i7 alá minimum vagy Extreme 6-ot, Gigákkal most nem vagyok kibékülve, nem sok jót olvastam róla. Vagy extreme 6 vagy fatality sztem simán tud kezelni egy i7et rendesen megcibálva! 16+2 fázissal szépen tudja tápolni a szandyt, HT-nél nagy előny. Ez az asus állítólag 8+2es, na nem mintha akkora baj lenne, de nagy teljesítmény jut kevés fázisra, azaz jobban terheli... q9550nél láttam ilyet h az alaplapi kondik a proci kürül picit eldurrogtak, de már nem tudom h milyen deszkánál, mondjuk a 32nmes gyártástechnológia is magáért beszél, kevesebb fogyasztás kisebb hőtermelés. Iszonyat jók lettek ezek az új koreájok!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28998) sith7 válasza Źşë' (#28997) üzenetére


sith7
nagyúr

Ah... értem, így már mindjárt más :R

4.5 Ghz ????!!!!!! :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#28999) madgie válasza sith7 (#28998) üzenetére


madgie
titán

Ezek a szandikék tényleg nagyon mennek, mind tudásilag, mind tuningban.

(#29000) WhiteWalker válasza Źşë' (#28997) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vágom..csak naon csillivilli,naon asus,naon matricás... :U
csak azért kerül plussz egy tizessel többe,mert asus... :o
én leszarom a pc-t jelenleg,tiz ft-ot nem fogok rá költeni a mai játék helyzetben...inkább vettem egy xbox360-at ahol sokkal több stílusú jaták van(viszonylag sokat vártam a vétellel)....és sztem a jövőben is ezt teszem,amikor megjelenik majd a legújabb konzol genereáció,frissen megveszem...a pc meg fuk!!! nuku játékfelhozatal lesz rá,a hiper-hájper hardverekhez.... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.