Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28101) Dewilsan válasza Bati0501 (#28100) üzenetére


Dewilsan
csendes tag

dehogy tűnik el... biztos lehetsz benne! nyugodtan kiírhatod. sok embert látok én is ilyen "névvel" hogy a Clan Tag az hogy: hun!

Bad Company 2 nick: Dewilsan

(#28102) F_Zolee válasza Źşë' (#28093) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam 2 havonta ha van egy fagyás/kidobás. Nem biztos, hogy a játék a szar. Friss a win7ed?

(#28103) sith7 válasza haly (#28099) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha nagyon ráérek, akkor megpróbálom

Źşë'
Üdv., a klubban ... :U

(#28104) Źşë' válasza F_Zolee (#28102) üzenetére


Źşë'
addikt

friss, kb 2 hónapos

ez kb egy hete kezdődött el, csak tudnám h mi van a háttérben, semmi rendszerbeállítás nem változott, sőt semmit sem telepítettem - asszem, vagyis lehet h steam telepített valami szutykot egy játékhoz, valami rémlik, lehet az kavar be

mind1 uis új rendszert rakok nemsokára, holnap jön a deszkám+ramok sandy alá és végre valahára 4 mag fog dolgozni a játék alatt + full hatásfokon a 460gtx:)) vagyis csak remélem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28105) gergo0328 válasza Źşë' (#28104) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát a BC2 nem hiszem h a VGA-t nagyon kihasználja...de a sandy biztos jó lesz...

(#28106) Torry válasza Źşë' (#28104) üzenetére


Torry
addikt

Full hatásfokon nem fog menni sajna.
Nekem 3.6 phenom x4+6850 kicsit húzva és 70%-os gpu-t sikerült max kiszednem belőle, cpu 80-ra ugrik fel néha.
Viszont nem képes 50 fölött tartani az fps-t fullhd 2xAA 4xAF High. Ha leveszek mindent legalapabbra + dx9 akkor is képes 50 alá beesni, ami idegesítő, főleg, hogy ilyen beállításon úgy néz ki a játék mint valami 5 éves szutyok.

(#28107) sith7 válasza Źşë' (#28104) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak ismételni tudom magamat, üdv. a klubban, most megpróbálom újrarakni a game -t ... ha ez se sikerül, akkor passz ... :(

(#28108) Neoteric válasza Torry (#28106) üzenetére


Neoteric
addikt

Mer phenomod van. ;]
3.4ghz-en i5 750/760 már 99-100%-ra hajtja 6850-t. Fullhdn 80-90fps. Textúra meg detail highon, többi medium.

PSN: ne0teric_sAN

(#28109) Torry válasza Neoteric (#28108) üzenetére


Torry
addikt

Szomorú is. De szeptemberben lesz sandy vagy bulld.

(#28110) BalaNce87 válasza Torry (#28109) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nehogymár elhidd hogy amiatt megy így. :U jézus

[ Szerkesztve ]

(#28111) Torry válasza BalaNce87 (#28110) üzenetére


Torry
addikt

Furcsállottam is, tesztek sem igazolják.
Mindegy, váltás mindenképpen lesz, de nem a bc2 miatt.

(#28112) Neoteric válasza BalaNce87 (#28110) üzenetére


Neoteric
addikt

Miért, szerinted mér nincs kihajtva rendesen a kártyája? :U

PSN: ne0teric_sAN

(#28113) BalaNce87 válasza Neoteric (#28112) üzenetére


BalaNce87
addikt

Egy phenom nem elég bc2-nek, és egy 6850-et nem hajt ki? akkor vegyen 2x annyiért egy másikat, amivel jó esetben kap 10+ fps-t. Eddig azt szajkózta mindenki vegyél 4 magosat bc2-höz sokat fog javulni és ugye amd az olcsó és erős, most meg már az van hogy nem mind1 milyet, de lehetőleg inkább intelt... A phenom jelenleg elég erős 4 magos elérhető áron, lehet jöbb az intel más számításokban, de játékokban aztán lehet keresni a különbséget. Be is ba..na ha nem lenne elég, a te inteled miben jobb, ne hülyéskedj már hogy 2x olyan jól teljesít, ilyen nincs, az lehet hogy jobb de hogy ennyivel rosszab lenne azt nemhiszem. Lehet nem húzta fel és azért, de alap órajelen is vicc lenne az a teljesítmény amit írt. Ide proci kell jobban nem videókártya, cs-hez is lehet akármilyen erős vga-d ha egy ezer éves 1 magosod van.

[ Szerkesztve ]

(#28114) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#28113) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezt találtam ph tesztbe, ahogy lejött nekem alapvetően kisebb felbontáson jön ki a különbség.
"A GeForce GTX 460 (és hasonló sebességű társai/riválisai) mellé a minimum az i3-530, de inkább négymagosban gondolkodnánk. Itt az a kérdés, hogy Phenom vagy Core i5: szerintünk teljesen mindegy, a Core i5 néhány szituációban gyorsabb, de ez már inkább a CPU-limites beállításokra igaz, ezekben a helyzetekben viszont elég magas fps-ekről beszélhetünk, tehát egyikkel sem járunk jobban vagy rosszabbul."

(#28115) madgie válasza Neoteric (#28112) üzenetére


madgie
titán

Monnyuk VGA drivergond (mivel nekem is 80 fps körül szokott mozogni ugyanúgy Phenom II X4/3.6 GHz-n), Ati esetében nem is lepődöm meg ezen, hónapokig csak anyáztam az 5770-nel annak idején a szutyok driverek miatt.

(#28116) sith7 válasza madgie (#28115) üzenetére


sith7
nagyúr

Miért is ? :F

Más
Hiába raktam újra a game - t, így is kifagy :(((

[ Szerkesztve ]

(#28117) madgie válasza sith7 (#28116) üzenetére


madgie
titán

Mit miért? Miért anyáztam? Mert nekem anno a 10.5a driver volt so-so elviselhető, azon kívül vagy öt percig töltött, vagy állandóan akadozott a játék, meg ilyesmi. Aztán jött helyette egy GTX 460, ennél már az volt a legnagyobb probléma, hogy annyira jól tette a dolgát elsőre, hogy egyből kibukott, hogy a három magos Phenom egyszerűen kevés alá (csak BC2-nél persze), négy magosra váltva szépen megy minden, akármelyik azóta kiadott nV driverrel.

Persze ez nem ma volt, lehet szűk fél év alatt megtanult végre az AMD/Ati drivert írni a BC2 alá is, ha már havonta dobálják kifelé őket (nem mintha csak ezzel lett volna gond, a feketeszinttel játszott a plazmán filmnézés közben, a Sabotage sem futott rajta az első patch-ig, meg ilyesmi)

Szerk: persze lehet user error, itt mindenki az Atikat javasolja BC2 alá...

[ Szerkesztve ]

(#28118) WhiteWalker válasza sith7 (#28116) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

itt már talán a win install segit ;]

(#28119) sith7 válasza madgie (#28117) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen erre gondoltam ... ezt kérdeztem ... akkor lehet nekem is emiatt fagy ki ... :F

Giinos
Egyszerűen nincs lelkierőm nekiállni ... most beszélek a pc boltos haverommal, esetleg valami modernebb hangkártyát nem tud - e adni, mert amit tegnap próbáltam, elég régi volt, azt alig ismerte fel a win7, majdnem crash is lett belőle, olyan hibaüzeneteket adott telepítés közben, hogy a víz kivert :W

(#28120) sith7 válasza sith7 (#28119) üzenetére


sith7
nagyúr

Lejárt az idő

Szóval külföldi fórumokon is olvastam erről az alaplapi hangkártya dologról, és ott is az új hangkártya segített , meg a BF.hu - n is van erről egy cikk, ott is hiába volt win reinstall is, ott is csak az új hangkártya oldotta meg a dolgot ....

Csak azt nem tudom, eddig miért ment szépen ? :F

időközben írt a haverom, 16:00 után mehetek a hangkártyáért ... hát nagyon kiváncsi leszek ... :U

(#28121) Neoteric válasza BalaNce87 (#28113) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem az volt a kérdés, hogy ki mit engedhet meg magának, és milyen áron vannak a procik, hanem hogy mért van max 70%-on a gpu kihasználtsága..

"Ide proci kell jobban nem videókártya, cs-hez is lehet akármilyen erős vga-d ha egy ezer éves 1 magosod van."
Ezt próbáltam sugallni neki én is. :U ;]

"A Battlefield: Bad Company 2 azon játékok közé tartozik, amely elvileg (fórumozók elmondása alapján) sokkal gyorsabb négymagos CPU-val, mint kétmagossal. Nos, ezt az állítást, ha csak az átlagfps eredményeket néznénk, akkor nem tudnánk alátámasztani, éppen ezért mértük le a minimum fps-eket is, ezekből ugyanis kiderült, hogy miért is állítják ezt többen is. " - CPU vs VGA: a középkategória

Erről meg csak annyit, hogy 3.6ghzen hajtott E8200-m 50%körül hajtotta a vgamat, szal nálam az átlag fps kb megduplázódott miután váltottam, a minimumról meg nem is beszélve. Ebben a tesztben amúgy elég érdekes értékek jöttek ki.
1680x1050-en GTX460 mediumon 60fps? Ugyanmár.. FullHDban van nekem high-mediumon 100fölött, igaz nem alapórajeles i5 760-nal.. Kíváncsi lennék én az egyes esetekben mért GPU kihasználtsággal, mert sztem kb sehol nincs 100%-on, éppen ezért szvsz nem is mérvadók az eredmények.

(#28115) madgie: hát a driverrel nincs baj szerintem most (koppkopp..), nekem is HD6850 van és nem panaszkodhatom. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#28122) r-chee válasza Neoteric (#28121) üzenetére


r-chee
őstag

"(fórumozók elmondása alapján) sokkal gyorsabb négymagos CPU-val, mint kétmagossal." - Ezt én is csak megerősíteni tudom. Sokat jelentett a +2 mag, s ,agok terhelése sem a plafonon van azóta.
Azt, hogy mennyire hajtja ki a VGA-mat a procim, még sosem méregettem, de nem is érdekel :).
Intel vagy AMD kérdéshez: Mielőtt lecseréltem E8400-at, sok tesztet elolvastam, hogy vegyek-e Intel 4 magosat, vagy legyen-e platform váltás AMD-re. Több nekifutás után is az jött ki, hogy Intel erősebb, AMD viszont barátibb árban van.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28123) ciry válasza r-chee (#28122) üzenetére


ciry
őstag

Pont ezért vettem én is AMD-t.
Intel platformhoz képest lényegesen olcsóbb volt, minimálisan gyengébb teljesítménnyel.
Hangkártyára kíváncsi leszek, hátha Sithnek segítene.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28124) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most jöttem egy 1000 ticketes szeróról,pont a végére estem bele, volt hátra még kb 50 ticket...nézem a 2 oldalolon az elsőket: az egyik egy 18-as szintű volt 200/18-as k/d-vel a máikon egy 50-es szintű 99/10-es k/d-vel....gyanús volt már akkor :U
lement a kör jött a köv. harvest day cq!
Elindult a kör eljutottam B ponthoz,elfoglaltam,150 pont a zsebben, majd bumm headsottal lenyomtak...az illető az 50-es szintű volt....hm....
Oké...respawn B-nél,majd megint HS....na itt beintettem: good play chetars :W

(#28125) madgie válasza Neoteric (#28121) üzenetére


madgie
titán

Örülj neki :) Én sok-sok évig Atit használtam (utoljára GeForce 4-em volt), de az utóbbi pár évben elég sok drivercumi vót (4870-em meg 5770-em volt). GTX 460 sem tökéletes, de a hibák nagy részét én idéztem elő, pl. módosított ini fájl a monitoromhoz, aminek hála 72 Hz-et tud (mozifilmekhez: 24Hz*3), de hiába tud annyit, ha 60 Hz freki felett nem vált le idle órajelekre a videokártya. Néha megzavarodik, és 72 Hz-re áll be.

(#28126) sith7 válasza ciry (#28123) üzenetére


sith7
nagyúr

Most beszéltem megint a haverommal, azt mondta az SB - kel Vista óta gond van, nem csoda, hogy nem bírtam feltenni, most valami mezei hangkártyát ad, elvileg a win7 alapból felismeri, de odaadja a driver lemezt is hozzá ... :U

Kiváncsi leszek ... de tényleg több helyen is olvastam , pl. itt is: [link]

Giinos
Nem tudom ezek az emberek mit élveznek így a játékból ... kb. mint a Doom2 - ben a god mod ... tv nézés közben is végig tudtad tolni

[ Szerkesztve ]

(#28127) Xaels válasza sith7 (#28126) üzenetére


Xaels
félisten

Először is nehogy nekem essen bárki a BF.hu-ról, de ez a cikk iszonyat. Kezdjük azzal, hogy rögtön az elején nem képes a hardver elemek nevét helyesen leírni.

Azután, hogy összerakta a gépet, egy teljesen más konfigurációra beállított W7-el kezd neki és csodálkozik, hogy nem tökéletes. Eleve azzal kellett volna kezdeni, hogy backup minden fontos és teljesen friss rendszert küldeni az új hardverekre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28128) sith7 válasza Xaels (#28127) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok ..... ;) ....... de a hangkártya dolgot nem csak itt olvastam ,... mindegy, este kiderül, aztán max. win reinstall, ha az se, akkor megy a kukába :O :O :O

(#28129) Xaels válasza sith7 (#28128) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem mondom, hogy nem akadhat össze valami az alaplapi hangkártya driver-ével csak azt, hogy az a cikk/leírás több sebből vérzik, nem feltétlenül kell készpénznek venni amit leírt benne a szerző.

W7 Ultimate 64bit van nekem is és az alaplapi RLT chipet használom hangkeltésre, de a játék nem fagy. Általában az alaplap gyártójának honlapjáról szoktam leszedni a driver-eket. Windows Update meg ki van kapcsolva, csak akkor és azt tegye fel amit én akarok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28130) sith7 válasza Xaels (#28129) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, rendben, azért még ezt az egyet megpróbálom, aztán ha nem, akkor jön a win reinstall .... :U

(#28131) Xaels válasza sith7 (#28130) üzenetére


Xaels
félisten

Szurkolok, hogy így vagy úgy de megoldódjon a problémád.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28132) sith7 válasza Xaels (#28131) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm :R

mod.
most néztem a giga lapján a realtek - hez a 2.54 van fenn ... nekem meg a 2.53 ... :U

[ Szerkesztve ]

(#28133) pschio válasza madgie (#28115) üzenetére


pschio
őstag

én 10.5-óta hozzá se nyúlok inkább :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#28134) Torry válasza BalaNce87 (#28113) üzenetére


Torry
addikt

Akkor hol az igazság?
Nekem az lenne a fontos, hogy 55 alá ne menjen, az, hogy 60 fölött hova mászna szintén nem érdekel, mivel v-sync nekem fontos, folyamatosabbnak hat a játék, a kép elcsúszása meg idegesít.
Elvileg ezt hoznia kellene? Mégegyszer: Phenom II x4 3.63-on, 6850 850/1100-on 11.4-es driver.

(#28135) ciry


ciry
őstag

essetudtam

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28136) BalaNce87 válasza Torry (#28134) üzenetére


BalaNce87
addikt

Vsyncet én életembe nem használtam még mármint huzamosabb ideig, ha bekapcsolom olyan érzésem van mintha késne az egér ez bc2-ben is így van, plusz semmilyen negatívumot nemtudok arról mondani ha off-on van, nekem nem számít, de valaki tudom érzékeny rá, nemtudom hogy ettől igénytelen lennék e, de k....ára nem érdekel.:D
Az igazság nemtudom, de az az eredmény érdekes, bár ha minden fullon van akkor nem biztos hogy olyan meglepő az a 40-50 fps.

[ Szerkesztve ]

(#28137) Xaels válasza Torry (#28134) üzenetére


Xaels
félisten

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/Radeon_HD_6850/7.html Ha mindent feltolsz, sajnos a 6850-es kevés hozzá, hogy stabilan legyen annyid. Jó ár/érték arányú kártya, de csodákat azért nem tud felmutatni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28138) sith7 válasza ciry (#28135) üzenetére


sith7
nagyúr

ezek szerint a rombolható környezeten még van mit finomítani ... talán majd a BF3 - ban ... :K

Új hangkártya beszerelve, nemsokára indul a teszt ... :U

(#28139) Xaels válasza sith7 (#28138) üzenetére


Xaels
félisten

Van 1-2 fal és épület amik nem rombolhatóak, de a Destruction 3.0-ban azt ígérik ezeknek a számát még jobban ritkítani fogják illetve még részletesebbek lesznek. Meglátjuk, de azért bizakodóan várom a játékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28140) gergo0328


gergo0328
senior tag

2 napja új magyar szerver található meg a BC2 keresőjében -HUN- [B3lluM] névem mely Oasis, Harvest day, heavy metal pályákat ígér(vagyis ez a 3 derült ki a névből)! Elmondásuk szerint COD-ből jött át a klán ami TGF-et is kínál! :R

Én is várom már a szép javításokat és a bugmentes játékot:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#28141) sith7 válasza Xaels (#28139) üzenetére


sith7
nagyúr

meglátjuk ... :U

(#28142) Torry válasza gergo0328 (#28140) üzenetére


Torry
addikt

Én gyűlölöm a heavy metal-t. Ha nincs jármű annyit kell rohangálni, full idegesítő.
Ráadásul kopterrel elég béna vagyok, tank is döglassú.
Pedig sokan szeretik azt a mapot.

(#28143) Bati0501 válasza Dewilsan (#28101) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi,akkor majd megcsinálom.

(#28144) sith7


sith7
nagyúr

Nem, nem , nem , nem , és NEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMM :W :W :W :W

marad a win reinstall :O

(#28145) BalaNce87 válasza Torry (#28142) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah azt a mapot én is rühellem, videókat nézve a többség squad dm-be játssza ami nem csoda, bár tudom a bf2-es emberek oda vannak ezért a stílusért, azaz járművezés elsősorban.

(#28146) Xaels válasza Torry (#28142) üzenetére


Xaels
félisten

Hát jah, azon a mapon tank vagy heli nélkül meg van lőve az ember. Szerencsére egész jól megy néha a pilóta szerep. Tegnap Soma barátommal 2-szer egymás után elhoztuk az Ace Pin-t is meg a Gold Squad Pin-t is azon a mapon. Igaz rögtön az elején "lerohantuk" az ellent és onnantól kezdve majdnem a kör végéig az égben voltunk. 17-es meg 24-es K/D-vel végeztünk :D

Statjaink Látszik mindig ő a lövész én meg a pilóta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28147) sith7


sith7
nagyúr

ez a crashreport - om:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
- <report>
<version>2</version>
<sessionid>38fb22844d62d44a</sessionid>
<type>crash</type>
<sku>ea.dice.RomePC.Cl</sku>
<createtime>2011-02-21 21:33:57</createtime>
<buildsignature>602574</buildsignature>
<systemconfig />
<categoryid>0x4010D0</categoryid>
<stack>0x4010D0 0x73B2A7DF 0x131D44D 0x131D973 0x10129B5 0x101314E 0x70F428CD 0x1015F6C 0x100C5F8 0x1011307 0x155FA74 0x10114F0 0x752F13D0 0x12CF517 0x520D55 0x10114F9 0x520D8B 0x155FA98 0x10114F0 0xA493E8 0x14D9A48 0x73AF29BB 0x155FA74 0x73AF8CED 0x73AF2A47 0x752F3677 0x77549D72 0x75319775 0x75319775 0x7758041D 0x1278DE6 0x77549D45 0x73AF29E1 0x73AF29E1</stack>
<threads />
<screenshot />
<memdump />
<contextdata>registers: Edi 081f1c10, Esi 081f1bd0, Ebx 00000000, Edx 1777e8b8, Ecx 004010d0, Eax 004010d0 Ebp 8ae60e5c, Eip 004010d0, Esp 17c7fe28</contextdata>
</report>

Szóval ?
Mi a gond ? :U
Mi nem jó ? :F

(#28148) rankesz válasza sith7 (#28147) üzenetére


rankesz
veterán

a dájsz monnyonle... :(((

(#28149) Źşë' válasza ciry (#28135) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt én singliben vettem észre, volt egy olyan achivement h rombolj le 50 házat vagy mennyit, azt pedig Crack The Sky kampányban csináltam meg a hegyekben, ott tűnt fel h pár házat nem lehet lerombolni, úgy néz ki ami a halott zónában (ahol elhomályosodik a kép és meghalsz) van azokat nem lehet lerombolni, érdekes, jó lenne tudni miért :DD

ma csodák csodájára nem lépett ki a játék, szóval nálam valami más dolog játszik közre, nem a rendszer... ez is elég fura :U

csatlakoztam ismerőshöz és épp vietnammal játszott, a templomos map volt valami 1000 feletti tikettel. Kezdés elég elszomorító lett, 0/6, aztán kezdtem belejönni és a vége ilyen lett :DDD majdnem meglett az ace is :DD végén picit fura volt mert mondom medikkel behozom a lemaradást (mert miért ne), volt még vissza kb 250 tiket, és egyszer csak vége lett a mapnak.

kegyetlen meccs volt valami 65 plecsni lett, és 10 darab headshot pin (10x5), vietnamban könnyebb fejeseket lőni, mozgó célpontra nem de ha épp foglal meg fedezékből tüzel úgy sima ügy) 1 db 5000es arany csillag a többi apró sallang :))

lol ->


Iram szervert nekem ha favba megyek mindig inaktívnak látja, csak ha ráfrissítek tudok belépni, eddig azt hittem h halott a szerver de nem 0.O

(#28147) sith7 nem gondoltál még arra hogy esetlegesen hibás valamelyik ram? általában ilyenkor a program hibát észlelt és leáll című hiba jön elő és egyre sűrűbben.. arra is tudok gondolni hogy a winyódon rossz szektorok lehetnek így nem tud olvasni egy két fájlt - ezeket ellenőrizném le első körben - és csak utána új rendszer - esetleg másik vga // azt mindenki tudja h bc2 elég fura dolgokra képes, de talán van magyarázat arra h miért, nem tudom h miért nem lehet normális supportot csinálni ennek a vacaknak.. Már rég nem itt tartana a játék hanem szvsz codot taposná a porba :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28150) sith7 válasza Źşë' (#28149) üzenetére


sith7
nagyúr

A hardver elvileg ok

Ramot mivel teszteljem ?
Meg mondom, minden más szépen megy ... csak ez nem akar :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.