Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29601) gergo0328 válasza sith7 (#29597) üzenetére


gergo0328
senior tag

le is mentettem magamnak háttérképnekinnen napi 20 háttérképet lehet leszedni. Én szeretem a z A4Tech egeremet és billentyűzetemet ami EGYÜTT volt 6 ezer Ft és nem bántam meg. gumírozott WASD billek jó egér...Sztem Best Buy!

(#29602) sith7 válasza tka (#29600) üzenetére


sith7
nagyúr

Az komoly ... nekem 10 év alatt 1 bill ment tönkre

gergo0328
Na majd körülnézek ott én is ... :K

[ Szerkesztve ]

(#29603) haly válasza Cybertrone (#29559) üzenetére


haly
őstag

2ms vs 5ms
Tessék. Ezen baromira látszik, még szabad szemmel is a különbség.
Ezt játékba baromira észre lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#29604) r-chee válasza gabipaci (#29590) üzenetére


r-chee
őstag

Jó írásai, tesztjei vannak a témaindító srácnak, s biztos nagyon vágja a hálózatokhoz kapcsolódó dolgokat, de mikor nekem voltak problémáim illetve kérdéseim, ő sosem válaszolt, még privátokra sem... A segítőkészség már-már kiveszni látszik azokból, akik tényleg vágják az adott témát.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29605) rankesz válasza haly (#29603) üzenetére


rankesz
veterán

Viszont ez nem frissítési frekvencia, hanem input lag mérés, szóval köze nincs a témához

(#29606) ciry


ciry
őstag

Volt ma egy izgalmas köröm 1v2-be, neveket lehúztam, nehogy sértődés legyen :D
Jó pár alkalommal mákom volt, az egyik halálomat magam okoztam :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29607) F_Zolee válasza ciry (#29606) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha már ott maradtak játszani akkor mi a gond? :)

Én meg nemrég chateltem egy német gyerekkel(angolul) és kérdezte miért magas a ping mikor a szerverkeresőben tök alacsony. Mondtam teljesen normál ez... Aztán áttértünk a gépre, hogy hátha az a ludas. Erre beír valami tök ismeretlen márkát. Gondolom komplett gép lehetett. De közben mondja, hogy a legújabb cuccok vannak benne. Aztán tovább boncolgatva kiderült, hogy egy 9800GT és valami kétmagos proci van benne. :C

[ Szerkesztve ]

(#29608) ciry válasza F_Zolee (#29607) üzenetére


ciry
őstag

Biztos van vagy 300 fps-e :D
és adja neki :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29609) gabipaci válasza r-chee (#29604) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem mindig segített, bár sosem azonnal, ami érthető.
Priváttal viszont nem is zavarnék senkit, mert abban senki sem szeret segíteni (én sem), mivel esetleg azok az infók is jók lehetnek más számára is.

Logitech hardware tester

(#29610) haly válasza F_Zolee (#29607) üzenetére


haly
őstag

Na az olyant én is szeretem, mikor váltig állítja, hogy neki van a legjobb gépe, aztán vmi kis 3éves konfig az egész. De azért okoskodik a gyerek :U

(#29611) Źşë' válasza gergo0328 (#29601) üzenetére


Źşë'
addikt

ha beregelsz akkor 30 :DD köszi a linket :R , iszonyat wallpaperek vannak itt! :))

akinek ezek után még kellene wallpéper, és dinamikus az ipje, az csak csináljon egy modem restartot és máris folytathatja a töltögetést :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29612) F_Zolee válasza ciry (#29608) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem volt gyuxa skillje 30fps-el. :) Néztem és 1 alatti volt a k/d-ja.

(#29613) haly válasza F_Zolee (#29612) üzenetére


haly
őstag

Integrált vga nem szeretni a 3d-t. --> Újra SUPERMARIO <-- (4.0)

(#29614) ciry válasza F_Zolee (#29612) üzenetére


ciry
őstag

Annak fps-e 30, 1ember-nek meg iq-ja.
Hihetetlen mekkora csira :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29615) gergo0328 válasza Źşë' (#29611) üzenetére


gergo0328
senior tag

na igen de én azt nem tudom használni... :W

(#29616) F_Zolee válasza ciry (#29614) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja az. De akkora lagja volt. 250 körüli. Néhány embernek nehéz felfogni, hogy milyen szerveren is van.

(#29617) Cybertrone válasza haly (#29603) üzenetére


Cybertrone
veterán

Zsír de az életet és a gamet nem 25%-os lassítással éljük hanem normálon... tehát ergó én nem látok külömbséget, és gamekben sem fogom ezt figyelni, mert hamar kinyírnak! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29618) v!ct0y válasza gergo0328 (#29562) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hang erősségét tudod állítani miközbe be van kapcsolva a game booster ?

(#29619) gergo0328 válasza v!ct0y (#29618) üzenetére


gergo0328
senior tag

minek a hang erősségét?:D mert a játékét tudod a windows-on is tudod ha erre gondoltál-

(#29620) v!ct0y válasza gergo0328 (#29619) üzenetére


v!ct0y
veterán

Fülessel tolom és a hangerőt nem tudom állítani ha megy a game booster. Winfosból lehet de van egy hangerőszabályzóm a füleshez és nem akarok mindig alt tabozni ha halk vagy hangos.

(#29621) F e Z o válasza v!ct0y (#29620) üzenetére


F e Z o
veterán

Egy ilyen gépnél, mint a Tiedé is számít a game booster?

(#29612) F_Zolee : Nekem még sztem 0,5 alatt van a kd arányom. Kevés az olyan party, amikor plusszos stattal végzek.

Tegnap játszottam 1ember nevű játékossal, volt hogy egy helyben futott, máskor meg métereket teleportált. Én tuti nem tudnék így játszani.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#29622) BalaNce87 válasza F e Z o (#29621) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én is felraktam, de nekem semmit nem javított, ez arra jó hogy bezárja a felesleges programokat és felszabadít némi memóriát, nálam általába 30 megát szabadít fel aminek semmi jelentősége. Ez a program azoknak jó akinek sok szemét fut a háttérbe és azokat kilövi, de mivel nálam nincs mit, így nem is fut jobban, önmagában szerintem szükségtelen, ha történik is valami javulás fps-ben azt nem ez a program fogja elérni, sőt egyik program se.
A rendszerrel ne legyen gond és akkor nem kell mindenféle fölös programot felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#29623) F_Zolee válasza F e Z o (#29621) üzenetére


F_Zolee
veterán

Neki biztos jó. Mondjuk így nehezebb lelőni őt.

(#29624) gergo0328 válasza v!ct0y (#29620) üzenetére


gergo0328
senior tag

szerintem leállítja a hangerőszabályzó programot ami a fülesé vagy valami hasonló :F

(#29625) sith7 válasza ciry (#29606) üzenetére


sith7
nagyúr

szép ... net jó ? :U

(#29626) ciry válasza sith7 (#29625) üzenetére


ciry
őstag

Félóránként kidobál, bárhol vagyok. Ma 3 ace pinem tutira bánta, uccso ráadásul 1000 ticketesen lett volna :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29627) wariror válasza ciry (#29626) üzenetére


wariror
tag

Nem vagy vele egyedul teso nekem is ezt csinálja
csak randomba. Van hogy napokig 1x se dob le
már hozzászoktam, persze ha ehez hozzá lehet szokni! :W

[ Szerkesztve ]

(#29628) ciry válasza wariror (#29627) üzenetére


ciry
őstag

Engem rendszeresen, ha egy héten egyszer lenne rossz, már az is felidegesítene, nemhogy a 15-30 percenkénti connection lost.
Valószínűleg amúgy(ahogy olvasgatok), nem kellett volna a szakiknak 3-szor elágaztatni a netes vonalról, amiatt rohadt zajos. A másik, hogy a modem rossz.

A gabipaci által ajánlott szakértő is azt javasolta, hogy b@sztassam a szolgáltatót kitartóan, az is lesz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29629) sith7 válasza ciry (#29626) üzenetére


sith7
nagyúr

A másik, hogy a modem rossz.
A gabipaci által ajánlott szakértő is azt javasolta, hogy b@sztassam a szolgáltatót kitartóan, az is lesz.

:K :K :K

(#29630) F_Zolee válasza ciry (#29628) üzenetére


F_Zolee
veterán

TS nélkül is kidobál?

(#29631) gabipaci válasza ciry (#29628) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha a modem a szolgáltatótól van, akkor tényleg az a legjobb megoldás, ha zaklatod őket, de kitartóan, és keményen, fogyasztóvédelem kilátásba helyezésével.

Logitech hardware tester

(#29632) Źşë'


Źşë'
addikt

invitel ilyen szempontból korrekt, bejelentem a hibát és pár napon belül már jönnek is cserélni!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29633) wariror válasza ciry (#29628) üzenetére


wariror
tag

Nekem le se bont a modem és 25-30 mp ig
elmegy a net pont elég hogy ledobjon a játék
mire kilép addigra újra van net és tudok
újra csatlakozni :U
21.századba még ilyenekkel kell xarakodni!
Nem hiszem el hogy a központba ezt nem
látják hogy töbször megszakad a neted!

(#29634) r-chee válasza gabipaci (#29609) üzenetére


r-chee
őstag

Én mindig válaszolok annak, aki privit ír nekem. Ha nem tudok neki segíteni, akkor adok legalább valami kiindulópont linket (helyette keresek neten).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29635) sith7


sith7
nagyúr

Multigaming oldalon hívták fel a figyelmet, erre a videóra .... nagyon komoly :K
[link]

(#29636) Źşë' válasza sith7 (#29635) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon szép frag video, de a gyereket elítélem, nem noob egyáltalán, ennek ellenére keményen baserapel, többször is a videó alatt

ami nekem szemet szúrt az 4:41től akiket kiszed, mindegyiken ott a célkereszt, totál telibeszed mindenkit, akkor egy pillanatra elmegy a célkereszt majd nagy sebességgel újra vissza arra a személyre akit először lőtt - aim gyanús

annyira adja neki a lövéseket, nem biztos h SC, de nagy valószínűséggel az lehet... csipával egy lövés egy halál, egymás után szedi ki az embereket enginer fegyverrel is - az is biztos h nincs lag problémája

5:10nél vulkánnal úgy szedi az embereket mint a szemét, nem is látni rendesen onnan abból a magasságból, de szimplán megcsinálja a triple killeket..

5:13nál jönnek elő a spawnolók, falon keresztül látja! leszedi őket! és a gatling célkeresztje totál rááll az emberekre!

szummázva ez egy k*cs*g pro csiter (vagy nemtom, mert elvileg 1,74es a k/dja... de ezek tények alapján mondom ezt, amit láttam a videóban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29637) v!ct0y válasza Źşë' (#29636) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem egy nap alatt csinálta ezt a vidit. Egy két jó megmozdulását összerakta ennyi. Elég patkány módon baserapel az tény.

(#29638) WhiteWalker válasza Źşë' (#29636) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

viszont változatos a fegyvertára....nem csak egy fajtával osztogat mint egyesek.... :U

(#29639) gergo0328 válasza Źşë' (#29636) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem hinném hogy csaló. Ezeket az összes felső-középszintő player meg tudja csinálni. Ha azt nézed hogy a fragmúvi (tegyük fel) 3 hónap alatt készült el akkor nem kell csodálkozni h azta mit lőtt. Tele van szerencsével.

Mennyi annak az esélye hogy pont ott fog találni 6 embert neked háttal...(jó tudom 50% vagy igen vagy nem :DDD)én is elkezdtem csinálni az én fragmúvimat de mivel nincs még ahhoz elég jó procim hogy felvétel mellett fusson a game minimum 60 FPS-el nem lehet jókat lőni.Amint meglesz a VGA és CPU fejlesztés én is nekiállok egy jó fragmúvi készítésének, mivel nekem is vannak hasonló megmozdulásaim amit folyamatos felvételnél bele is tudnám tenni a videóba. Már csak a videószerkesztéssel lennének gondok amihez egyáltalán nem értek...

Ebben a videóban 2 igazán szédítő elem van:1. Amikor C4-el szedi le a helit...nem a technika hanem a megjelenítés. 2. a "Roadkill bluff" amikor is rázoomol a Cobra-ra és befesti pirossal és aláadja a kocsi indulási hangját majd kiemeli a mine-okat és zöldel befesti és amikor rámegy és felrobban 1 méterre a csákó előtt felpattan és átszaltózik a feje fölött. Ezek az igazán filmbe illő jelenetek...főleg a 2.

bocsi a regényért:D :R

(#29640) Źşë' válasza WhiteWalker (#29638) üzenetére


Źşë'
addikt

de most így konkrétan kire gondoltál? mert ha rám akkor meg lehet nézni a statomat... kb mindegyik fegyverrel próbálom becélozni a platina szintet, és csak akkor használok ütősebb fegyvert ha nagyon kiborít egy egy kemper, only snipper skillű játékos

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29641) gergo0328 válasza Źşë' (#29640) üzenetére


gergo0328
senior tag

kétlem hogy rád gondolt volna hisz nem sokat játszott még veled sztem :D sztem Gyusza félékre gondolt a 26 000 killes MG36-al :D

(#29642) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Az miért történik velem egyre gyakrabban hogy ráspawnolok egy társra és már halálra lőnek...max 1-2 hitet kapok vagy kb egyből halál, én arra gyanakodom hogy ő neki előbb mutatja hogy már lerakott én meg azt látom most tett le közbe lehet már ott vagyok 2 mp-e.

[ Szerkesztve ]

(#29643) gergo0328 válasza BalaNce87 (#29642) üzenetére


gergo0328
senior tag

ez is a játék szépségéhez tartozik. Lehet köze ahhoz amit mondasz, de ez számomra is nagy rejtély. :F

(#29644) Illusion1010 válasza sith7 (#29635) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Wow, ez tényleg nagyon ott van :K

(#29645) sith7 válasza Illusion1010 (#29644) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem is az :K

(#29646) sith7


sith7
nagyúr

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! :C

(#29647) WhiteWalker válasza Źşë' (#29640) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

relax,nem rád gondoltam.... a sok gyökér mg36-os droidokra....pont tegnap és tegnapelőtt mentünk a cbc szerón ciryvel és gergővel-bocs a kisbetűért nemecsek :-) -
,és volt ott egy top player játékos - mikulás - csak más néven....szóval mg36 mg36 mg36 hasznalt...48szoros platinás a fegyvere....kérdezi gergő: más fegyver esetleg? válasz: hozzak cg-t????
az értelmiségi szintről nincs tovább beszélni....na az ilyennek mondhatod....ezekre gondoltam Zsé :-)

(#29648) sith7 válasza WhiteWalker (#29647) üzenetére


sith7
nagyúr

válasz: hozzak cg-t????

hozz b@zd meg , miért nem mondtad neki :W :W :W a kis #&@#&@#@ :W :W :W

(#29649) F e Z o válasza WhiteWalker (#29647) üzenetére


F e Z o
veterán

Haver csak tapló-nak hívja, először szerintem csak félreolvasta a nevét, de utána nem ok nélkül maradt rajta. :DDD

H2O über alles!

(#29650) WhiteWalker válasza F e Z o (#29649) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ja nem tapló , ő jó arc ,korrekt srác,volt szerencsém játszani vele egy oldalon.tőle lehet tanulni és segit is,szóval nem rá gondoltam....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.