Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28501) Xaels válasza haly (#28494) üzenetére


Xaels
félisten

Ezek a tesztek általában benchmark vagy single alatt készülnek, ott kicsit más a hardverek kihasználása mint online. Ugye multi alatt nem lehet ugyanazt 2-szer egymás után előidézni max üres szerveren, de ott meg ugye nem jön ki a lényeg, az éles helyzet. Nekem volt 5870-em C2Q 9300@3,3Ghz -el és fullon 8xAA mellet lazán leesett multiban 50fps körülire az érték erős füstben, nagy csatában, sok torkolattűzzel 1440x900-ban. A fizika és az effect része megeszi a hardvert ennél a játéknál, de az 50-60 átlag érték bőven játszható ebben az esetben. Ez nem COD, ahol még a versenymódot is szénné butították, hogy mindenkinek meglegyen 250fps-e, mert úgy minden jobban pörög. Az meg, hogy ki mit mond, nem kell el hinni. Én sok játékossal találkoztam COD-ban aki váltig állította, hogy fullon játszik aztán kiderült, hogy az mégsem teljesen úgy volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28502) Zolás válasza sith7 (#28498) üzenetére


Zolás
addikt

Ha csak a prók játszanának félóránként lenne egy kill. Így hogy jöne más is pörög a játék :DDD Köszönjük hogy fraget adsz a népnek ;] :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28503) Xaels válasza sith7 (#28498) üzenetére


Xaels
félisten

Jajj nem kell ilyen pesszimistán felfogni. Én sem tartom magam jó játékosnak, de ma felmentem a versenyre a Multigaming szeróra és első körömben megvolt az Ace Pin. Szerencsére ez a játék többről szól mint a szimpla K/D és a versenyben sem csak azok nyernek akiknek ez jó értékkel zárul.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28504) eugabesz válasza gergo0328 (#28490) üzenetére


eugabesz
őstag

Sajnos ez nagy tévedés.Kérlek nézz utána ,mi a Base Camp és fogalma,aztán pörölj egy admin-al.Konkrétan ÉN némítottalak le,mert az egy játék,ez meg egy fórum,oda játszani mennek az emberek,ide meg megbeszélni ügyes bajos dolgaikat.
Mindegyik ki lett téve,nyugodj meg,csak hát az admin-nak is csak két keze van, ;] nem megy olyan gyorsan.Hogy te pont az elején kerültél bele,az sajnálatos,de igaza van shit-nek,ez van.
Csak az alpári trágár beszédet útáljuk jobban a base camp-nél és nincs is nálunk más komolyabb szabály.Nálunk lophatsz tankot,úgy kell az ellennek,ha nekik nem kellett,nem használták,de csak akkor,ha nem lősz le senkit érte.
A kérdéses admin is megkapta a neki járó fejmosást,mert konkrétan láttam az esetet,s ő sem a megfelelő hangnemben reagálta le a dolgot.
Am,úgy az auto-admin is kirakott volna,csak a "kézi" admin gyorsabb volt a kanyarban. :B
A ban-t levettem,remélem ez a kis apró malőr nem veszi el a kedved az IRAM szerver látogatásától.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28505) sith7 válasza Zolás (#28502) üzenetére


sith7
nagyúr

nincs mit, szívesen :DD

Xaels
Nem fogom fel pesszimistán, csak poén volt , meg tisztában vagyok a képességeimmel ;)

(#28506) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Persze a tracer meg repül :D

(#28507) haly válasza Xaels (#28501) üzenetére


haly
őstag

Jó ezt én is ismerem, az álfullos kategória elég vicces meg ciki tud lenni nekik.
Nade akkor is. Azért a proci sem a legjobb ebben a tesztben. Ja és single-ben ráadásul a bozótosba szoktak tesztelni (legalábbis vgaspeeden ezt olvastam) az 1ső pályán.
Ott pedig nekem is megvan a 40+ fps. Igaz minimumon, de akkor is. Multiba csipával van, hogy atacamán leesik 28-ra. Namind1, nyár végére talán meglesz a gép és akkor majd tesztelgetek meg írok ide majd teszteket, hogy más is képbe legyen... Mert eddig csak két véglettel találkoztam: Vagy a fullos atomállat gépben tesztelték, és ott 80-120fps, vagy a 6850-es középkategória gépével teszteltek. Az pedig 50-60fps volt. Kettő közötti 6950 + 2500K kombó még soha nem volt.
Juteszembe, ha valaki akar egy jó pilotát vegyen fel :D :[HUN]-Haly

[ Szerkesztve ]

(#28508) gergo0328 válasza eugabesz (#28504) üzenetére


gergo0328
senior tag

az autoadmin máskor se szolt amikor ott öltem meg valakit. Ha belövök a base-re akkor ok azt megértem h nem tetszik a gépnek. Amikor kibaszott nyomtam egy Alt+TAB-ot és megnéztem h fenn van-e valaki rajtad kívül TS-en (gondolván h nem te tettél ki) de nem voltál csak te fenn. Amikor visszamentem ő elkezdett sértő módon írni így mivel máshol nem tudtam megbeszélni ott írtam... Amúgy nemértem h miért NEM lehet egy figyelmeztetést írni akár egy ilyen formában is jó: b@zd már meg Tóbi h nem tudsz visszahúzni C pontra... Ezt is megértem de a kicket egyszerűbb...be van állítva valamelyik gombra a kick h nem lehet szólni?
Semmi bajom az IRAMmal mivel jó szeró, szeretem. Csak az olyan adminok idegesítenek fel akik hihetetlen módon nem becsülik a játékostársaikat.
Ha minden jól megy a következő hónapban(a nyertes klánszerveren kívül) lesz egy [B.B] klán szeró is ahol próbálom az ilyen számomra sértő dolgokat kiküszöbölni.(hátha sikerül)
:R

(#28509) gergo0328 válasza gergo0328 (#28508) üzenetére


gergo0328
senior tag

mute-ot levennéd? :F

(#28510) ciry válasza v!ct0y (#28485) üzenetére


ciry
őstag

Biztos én vagyok a hülye, hogy nekem minden üres...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28511) Xaels válasza haly (#28507) üzenetére


Xaels
félisten

Mint mondottam ezek a mérési eredmények túl sok mindentől függnek, hogy készpénznek lehessen venni akár nagy, akár kicsi. Igazából nem a pontos értékek a lényegesek ezekben a diagrammokban hanem a kártyák közötti differencia mivel majdnem 100%-ig ugyanazokkal a tényezőkkel tesztelik őket. Én most örülnék egy 6870 kaliberű kártyának is, de őszig talán kihúzza az 5770-es.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28512) gabipaci válasza ciry (#28510) üzenetére


gabipaci
addikt

11; A verseny tisztaságáért procon-os webstat felel. 4 különböző oldalon fogjuk számolni a pontokat, szerverenként egy-egy, és egy negyedik az összesített eredményeknek. Az összesített itt tekinthető meg, ami természetesn nullázva lesz a verseny kezdetekor.
Mivel a cél az, hogy mindenki a természetes játékmodorában érjen el jó eredményt, az értékek nem lesznek láthatóak, csak a helyezések. Ezzel is megpróbáljuk izgalmasabbá tenni a versenyt. Mindenki hozza ki magából a legtöbbet!

Logitech hardware tester

(#28513) gergo0328 válasza ciry (#28510) üzenetére


gergo0328
senior tag

én is hülye vagyok mivel nálam is szép vonalak vannak:D

gabipaci: igazán jó ötlet:DDD érdekes

[ Szerkesztve ]

(#28514) eugabesz válasza gergo0328 (#28508) üzenetére


eugabesz
őstag

Ne haragudj,de akkor egy ilyen helyzetben egy ember csak azzal foglalkozna,hogy írkálja az embereknek,hogy ne gyere ide,ne beszélj így stb.Tévedés ne essék,az admin is ember,sőt,Homo Ludens,tehát nem azért megy oda,hogy a játéka nagy részét cseteléssel töltse el.
Akkor még egyszer leírom,mert sokaknak még most sem érthető:
Base Camp=az ellenfél nem elfoglalható,általában játékosok és járművek születési helyének,állandó spawn pontjának jól behatárolható területén,az ott éppen tartózkodó játékos támadása.
Base Rape: Ugyan ez a szitu,csak nem tartózkodol az ellen bázisán,hanem kívülről lövöldözöl befelé....na ez az ami nálunk nem tiltott,mint ahogyan említettem az ölés nélküli járműlopás sem.
Mute off.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28515) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Killstreakbe gyusza vezet milyen meglepő :DDD

(#28516) gergo0328 válasza eugabesz (#28514) üzenetére


gergo0328
senior tag

:R

Hát Gyusza legyen boldogabb egy billentyűzettel (sajna elveszi előled :( )

(#28517) Xaels válasza v!ct0y (#28515) üzenetére


Xaels
félisten

BF.hu-n játszottam vele du. Zárt squad, egymagában és vitte az első gyors járművet a csapat maradék része meg fusson... Aztán eltűnt mint a kámfor, de tuti hogy nem vette ki a részét a csapatjátékból, mert a statján kívül nem tűnt úgy, hogy mással is foglalkozott volna. Egyik pontnál sem találkoztam vele, pedig Oasis-on ment a dara rendesen és csak úgy sisteregtek a defibrillátorok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28518) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Már 3000 kill van mg36-al gyerünk srácok így tovább. És én még szerencsétlenkedek az Avtomatommal.

(#28519) gabipaci válasza gergo0328 (#28516) üzenetére


gabipaci
addikt

Gyusza a legnagyobb killstreak kategóriában vezet, de abban a kategóriában tudtommal nincs semmi nyeremény.
(és hidd el, ha én úgy tudom, akkor tényleg nincs! :) )
A legtöbb 5-ös (vagy nagyobb) killsreak kategóriában lesznek nyertesek, de abban meg VUHK_Dani vezet!
Ez a táblázat egyébként az oldal alján található!

Logitech hardware tester

(#28520) gergo0328 válasza gabipaci (#28519) üzenetére


gergo0328
senior tag

Elhiszem neked:DDD Bocsi elnéztem, azt hittem h a streak az ami a versenyben is szerepel de ezek szerint nem :B

(#28521) sith7 válasza Xaels (#28517) üzenetére


sith7
nagyúr

A magányos farkas ... ;]

(#28522) Źşë' válasza gabipaci (#28519) üzenetére


Źşë'
addikt

meddig tart a verseny? és hogyan lehet részt venni, bocsi a késői reagálásért, csak el voltam foglalva az új vassal : ) ha lehet akkor még részt vennék :DD ha jól tudom akk a multigaminges szervereken kell játszani, és valamit elérni, tudnál pontosabb infót adni nekem? :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28523) gergo0328 válasza Źşë' (#28522) üzenetére


gergo0328
senior tag

tudom nem tőlem kértél segítséget de azért egy linkkel tudok szolgálni.

Más: a régi vízen futásos videót megtaláltam kicsit hosszabb formában:íme :R

(#28524) mackosajt válasza gergo0328 (#28523) üzenetére


mackosajt
addikt

hihi... mindkét link ugyanaz. Apró bibi csúszott közbe?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28525) gabipaci válasza mackosajt (#28524) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem hiba, duplán reklámoz minket :)

(#28522) Źşë': nem vagy még elkésve semmivel, a regisztráció is nyitott, és olyan nagyon nincs is lemaradva aki most kezd hozzá.
Ezen a linken megtalálsz minden infót.

Logitech hardware tester

(#28526) sith7


sith7
nagyúr

iszonyú darálás volt most este a multigaming - en :K ... leszületett az ember max. 2-t lépett, és ha rossz irányba indult el, vége is lett

(#28527) Źşë' válasza gabipaci (#28525) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi mindenkinek! am ahhoz hogy regisztrálja a játékaimat ahhoz nem kell belépve lenni a webchaten igaz?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28528) gabipaci válasza Źşë' (#28527) üzenetére


gabipaci
addikt

nem

Logitech hardware tester

(#28529) Źşë' válasza gabipaci (#28528) üzenetére


Źşë'
addikt

multigaminges szerverre rákerestem így MultiGaming, nem talált, akkor így se: HUN, valami 5let?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28530) gergo0328 válasza mackosajt (#28524) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát egy kis malőr :U A technika ördöge...na EZ az! :D

(#28531) sith7 válasza Źşë' (#28529) üzenetére


sith7
nagyúr

pedig úgy meg kellene találnia .... :F

(#28532) eugabesz válasza Źşë' (#28529) üzenetére


eugabesz
őstag

reset kereső,valamit bekattintottál és szűri...pach megvolt? vagy csak a géped újítottad,a játék maradt?
Ha másképpen nem megy,pontos név egyezzen.
(amúgy meg te csalol,megmondták a többiek is :DDD )

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28533) mackosajt


mackosajt
addikt

Debrecen Civis szerót sehogy sem találja meg nekem most sem a rendszer, pedig legutóbbi próbálkozásom óta komplett win7 reinstall volt.

Ötlet? (és légyszi ne azzal jöjjetek, hogy a nevet írom el, mert már gémtrekkerről is kimásoltam stb, úgy sem ment)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28534) ciry válasza mackosajt (#28533) üzenetére


ciry
őstag

Ha megtalálod azért vigyázz, hogy nehogy nagyon kijöjjön a lepés... :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28535) mackosajt válasza ciry (#28534) üzenetére


mackosajt
addikt

Földijeim, majd leverem rajtuk :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28536) Źşë' válasza eugabesz (#28532) üzenetére


Źşë'
addikt

nem értem hisz a tieteket meg a batttlefield.hu-s szervert megtalálta pedig az sc, még úgy is kerestem h all regio all game type, majd resetelem akk a többit is

hh csalok? :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28537) F_Zolee válasza Źşë' (#28536) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na mi van? Nem elég alapon az új szandy a játékhoz? :)

(#28538) eugabesz válasza Źşë' (#28536) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem én modtam,én csak rátettem egy "lapáttal"...a statod alapján volt rád fogva. :DDD :B :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28539) Źşë' válasza F_Zolee (#28537) üzenetére


Źşë'
addikt

dede elég lenne :D de ha már lúd akkor legyen kövér :DD am ezzel a 460gtxel stabil 60 fps! :DDD sokan meg itt szenvednek az slivel, nem értem 1 darab 460 elviszi az egész játékot! fullhdban maxon - igaz nem használok élsimítást, így is szép a játék, meg nem mintha kellene fullhd felbontáshoz

most iramról jöttem de úgy képzeljétek el h az én csapatom full 0-26 közötti játékos, talán 2en voltunk 45ös szint felett, másik csapat meg keményen 40 feletti (legtöbb 50es), de az összes játékos! meg is volt az eredménye, 3zászlót elfoglalták és csak vegetálni tudtunk 1-1 zászlóból... kb 200-0 végeredménnyel! ami a másik az meg h mindenki b*szott átállni, ez így nem játék :U nem is beszélve a kihívásról - az meg nem kihívás h bejövök, letermek és kivégeznek, csak a spawnképernyőt nézegetem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28540) v!ct0y válasza Źşë' (#28539) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ne viccelj már verseny van nem lehet veszteni... :((

(#28541) Źşë' válasza v!ct0y (#28540) üzenetére


Źşë'
addikt

lol?

am együtt vesztettünk ha már ezt írod :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28542) ciry válasza Źşë' (#28539) üzenetére


ciry
őstag

En biztos nem megyek át, ha olyanok vannak velem egy oldalon, akikkel kommunikálok.
Egyébként az utolsó kőrben meg se haltam volna, ha nem neked írogatok :F
Amúgy meg megértelek, de 2-3 körönként változni szokott a dolog.
Igaz azok a körök tömény szopások szoktak lenni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28543) v!ct0y válasza Źşë' (#28541) üzenetére


v!ct0y
veterán

Most is komoly csata ment VÉLETLEN a jobb teambe voltam erre kedves admin bácsi átrak 1 kör után. Lehet valamenyik multis át akart állni nem tudom.... Simán vezetnek és ba.dmeg nem hagynak lejönni a hegyről. Ez játék ? Előző körben is ez ment amiben én akkor se vettem rész mert ez azért egy kicsit pofátlanság. És ha beírom, hogy nem tetszik akkormeg közli, hogy ő leszarja. Ja bocs.

(#28544) sith7


sith7
nagyúr

Én is úgy vettem észre, hogy megváltozott az emberek stílusa, mindenki darál, mint az állat :)) ... nincs kegyelem ... :N

(#28545) Źşë' válasza sith7 (#28544) üzenetére


Źşë'
addikt

még a baserapet se vetik meg :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28546) WhiteWalker válasza Źşë' (#28545) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

volt ott minden,szopástól a nyalásig :D
ez az hogy , mi ts-n kommunikáltunk és egy oldalra mentünk....aztán után fordult a kocka...miután Ciry is lelépett jött a cummantás ezerrel,akkor meg a másik oldal volt full power... :U

(#28547) sith7 válasza Źşë' (#28545) üzenetére


sith7
nagyúr

na azért talán olyat nem tesznek... :F

(#28548) Xaels válasza sith7 (#28544) üzenetére


Xaels
félisten

Csak egy cseppet [link] erős az MG36 mezőny :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28549) sith7 válasza Xaels (#28548) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ma én is úgy éreztem magam néha, mint ha a Vészhelyzet forgatásán lennék ... doki, doki hátán :DDD

(#28550) Źşë' válasza sith7 (#28547) üzenetére


Źşë'
addikt

dede volt az is :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.