Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28401) haly


haly
őstag

Helló!
Újabb hihetetlen grafikon :U

Azért ez csak nekem durva? i7 920@3,6ghz-vel 6950 49 fps max? Ráadásul ,,csak'' 4XAA.

[ Szerkesztve ]

(#28402) mackosajt válasza Joe-T (#28386) üzenetére


mackosajt
addikt

Nos, erre egyszerű a magyarázat.

Többnyire lezárt squadokban közlekedik a haverjával, vagy egy szerencsés flótással.

Múltkor én is szerettem volna rálesni a játékára, de valahogy nem volt hajlandó kinyitni sem ő, sem a haverja a squadot, pedig akkor ugye spawn előtt nézhettem volna.
Így maradt, hogy szimplán igyekeztem megkeresni a mapon, és figyelni.
Nem szokásom nekem sem minden emberre csítert kiáltani, de a srác tuti nem tiszta.

F-Zolee: Gyusza vagy Gyusza91, nem mindegy? Szerinted mekkora a valószínüsége annak, hogy minden játékban haláli pontosan ugyanazt a nevet adod a karakterednek? Szerintem ő az, már csak Zsoooo hozzászólásából is következtetve.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28403) sith7 válasza Zsozsooooo (#28392) üzenetére


sith7
nagyúr

Csodálatos :W

(#28404) Zolás válasza BalaNce87 (#28398) üzenetére


Zolás
addikt

Ma összefutottam veled, de Balance néven toltad.
vagy csak most vettél sajátot?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28405) BalaNce87 válasza Zolás (#28404) üzenetére


BalaNce87
addikt

Írtam is rád hogy te vagy zolás?:)
Megvette crysis2-t és kapott hozzá bc2-t is, általába én írok ide csak most bátyjámnak kellet segítség az update-el kapcsolatban, és ő is szokta használni a ph-s felhasználómat. Én Balázs vagyok Balance néven, régen egy accot használtunk, a játékot én vettem meg, (még te ajánlottad ebay-en) de nyilván egy gépet használva ő is játszott vele akkor.

[ Szerkesztve ]

(#28406) Zolás válasza BalaNce87 (#28405) üzenetére


Zolás
addikt

Válaszoltam is :DDD
Beírtalak friendsnek, remélem sikerült felvegyelek.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28407) F_Zolee válasza mackosajt (#28402) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lehet, hogy ő de épp ez az, hogy nem mindegy milyen néven tolja az ember, mert Gyusza nem egyenlő Gyusza91-el. Stat alapján a 91es ember nem a toppba tartozik. Lehet másik acc is neki aminél működik egy szép kis wh. Tegnap ez szinte bizonyosságot nyert számomra, mert a kezdőn bujkálva(oasis) a házak között(fedezékben úgy, hogy ne lásson) csipával..mégis kiszúrt abban a pillanatban ahogy én még csak rázoomoltam. Becélozni se volt még időm. Aztán visszahúzódtam fedezékbe aztán meg még serényen lőtt véletlen pont arra amerre álltam.

(#28408) v!ct0y válasza haly (#28401) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez valami kamu tesz vagy nem tudom ezek hogy tesztelnek de nekem is sokkal több a max.

(#28409) F_Zolee válasza v!ct0y (#28408) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ott csak a minimumot és az átlagot tüntetik fel. Tehát a max lehet több is.

(#28410) mackosajt válasza F_Zolee (#28407) üzenetére


mackosajt
addikt

Figyelj már Zolee... olvasod is amit írnak a többiek, vagy csak írsz?
Zsooooo idézett BF topikból egy Gyusza91-et a Gyusza ügy kapcsán. Szerinted?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28411) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na ilyen egyenest csináljatok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28412) F_Zolee válasza mackosajt (#28410) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ugyanaz az ember tolja. Én csak azt mondtam, hogy a másik soldierhez használ kis tápot.

(#28413) sith7 válasza v!ct0y (#28411) üzenetére


sith7
nagyúr

szép :))

(#28414) BalaNce87 válasza v!ct0y (#28411) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez nem ér vonalzót használtál, többiek meg a szabad kezükre hagyatkoztak. :DDD

(#28415) ciry válasza v!ct0y (#28411) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk ez is nagy kamu :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28416) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Olvasgattam a hozzászólásokat és eléggé felb*sztam az agyam. :W

Én azt nem értem, hogy az ilyen emberek akik használnak valamit, azok minek játszanak? Számomra az jelenti a szórakozást, hogy én játszok én csinálok mindent és ha egy szépet lövök, akkor azt én lőttem nem egy gép segített hozzá.
A másik dolog meg az, hogy menjen a jó édes any*kájába az ilyen hogy mások kedvét veszi el a játéktól. Komolyan mondom felmegyek a szerverre és felcsatlakozik azonnal lelépek, vagy ha nem akkor teljesen elmegy a kedvem a játéktól (általában ilyenkor kihagyom a köv. napot és játszok mondjuk sims-et :DDD )
A harmadik és legfontosabb dolog amit szerintem nem vett senki figyelembe: Miért nem játszik top csapatban? :F

Még annyit, hogy én voltam vele egy squadban és én láttam mit művel, csak mikor szóvá tettem senki sem hitte el. Ennyit erről. Én tudom hogy mit láttam és ha a jövőben találkozok vele lelépek. Nem azért mert megfutamodom, csak azért mert így semmi esélyem. Sajnos bizonyítani nem tudjuk, hogy használ-e valamit, addig míg valaki személyesen nem látja a játékát, vagy egy hivatalos videót nem látunk. Ez van! :O

Én részemről lezártam ezt a Gyusza ügyet és témát. Ha jól esik neki akkor csinálja és dagadjon bele a veréshurka! ;]

[ Szerkesztve ]

(#28417) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Csakhogy én is csatlakozzak és gazdagítsam a képgyűjteményeteket ;)

[Egy szép kör]

(#28418) eugabesz


eugabesz
őstag

Nézzétek,van ennek egy roppant egyszerű megoldása,csak józan paraszt ésszel kell gondolni plé. a szerver beállításokra,annál is a ff részre...aztán már csak egy jó csapatmunka kell,meglátjuk kinek megy el hamarabb a kedve a játéktól.
S nehogy valaki rám fogja,hogy ötleteket adok,én csak hangosan gondolkodtam.... :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28419) gabipaci válasza eugabesz (#28418) üzenetére


gabipaci
addikt

tracer darts rlz!!!!

Logitech hardware tester

(#28420) eugabesz válasza gabipaci (#28419) üzenetére


eugabesz
őstag

nem egészen,az td.....én mást írtam,aki érti az majd használja ,aki nem azt majd rászoktatjuk. :K :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28421) sith7 válasza eugabesz (#28420) üzenetére


sith7
nagyúr

Barátságos lövés ON ? :DDD
.....
....
...
..
.
/friendly fire/

(#28422) szabi62 válasza sith7 (#28421) üzenetére


szabi62
csendes tag

Hogy pontosak legyünk, a hadászatban ezt úgy hívják, hogy "baráti tűz" :DD

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#28423) sith7 válasza szabi62 (#28422) üzenetére


sith7
nagyúr

fel kell gyújtani a barátunkat ? :F :U :DDD :DD

(#28424) Neoteric válasza eugabesz (#28418) üzenetére


Neoteric
addikt

Támogatom. :U ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#28425) Xaels válasza haly (#28401) üzenetére


Xaels
félisten

Meg kell kérdezni a teszt készítőjét és elmondja milyen beállításokkal és egyebekkel mérték ezt az eredményt. Amúgy valószínűleg nem maximális, hanem átlag értékek vannak feltüntetve.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28426) gabipaci


gabipaci
addikt

[link]
Itt lesz elérhető a ma sorsolás este, akit esetleg érdekel :)

Logitech hardware tester

(#28427) sith7 válasza gabipaci (#28426) üzenetére


sith7
nagyúr

lássuk ... :C

(#28428) gergo0328


gergo0328
senior tag

Apa kezdődik kezdődik kezdődik :DD

(#28429) sith7 válasza gergo0328 (#28428) üzenetére


sith7
nagyúr

már nézzük, már nézzük :K

(#28430) gergo0328 válasza sith7 (#28429) üzenetére


gergo0328
senior tag

énis :D

(#28431) gabipaci


gabipaci
addikt

A kategóriák és nyeremények:
-5-ös killstreak kategóriában a billentyűzeteket és a Crysis2-t
-Teamwork indexnél a fejhallgatókat és a Crysis2-t
-Legtöbb pontnál az egereket és a Crysis2-t lehet megnyerni

Logitech hardware tester

(#28432) sith7 válasza gabipaci (#28431) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#28433) gergo0328


gergo0328
senior tag

Találkoztam Gyuszával.
1. kör: Egyik csapat:1. helyen én 30/15-el és kb 3600 pontal 2.3000ponttal
Másik csapat 1. helyen valaki 3300ponttal gyusza kb 4. helyen mert nem elejétől volt kb 32/8-as stattal

2. kör Egyik csapat 1. helyen én 26/24-el kb 3600ponttal
Másik csapat 1. helyen Gyusza 58/14-el és kb 5000pont 2. helyen rhyn(asszem) 3000 ponttal

Nem is az a gond h elvette előlem az ace pin-t hanem az h egy most kezdődő versenybe nem hiszem h olyan embert kellene beengedni aki ellopja a nyereményt előlünk.Waits mondta h csak 1-et kap mindenki de számomra nem a nyeremény a fontos hanem a helyezés.(meg persze a játékélmény de az minden nap megvan:DDD) nem mindegy h valaki 1. vagy 2. és ne egy igen gyanús ember (aki se élő közvetítést se interjút se SEMMIT nem vállalt) vigye el. :W :W :W szánalmas....(valaki csengessen már be hozzá és játszon már vele egy órácskát!

(#28434) mackosajt válasza eugabesz (#28418) üzenetére


mackosajt
addikt

Erre gondoltál?

Hirtelen nem tudom mi történt, de meghúzódott a ravasz.
Aztán még párszor.

Most nevezhettek népművészeti agyagedénynek, de amikor ilyen statokat látok tőle:
[link]
ilyen squad felállással... amit fel se nyit.
picit elgurul a gyógyszer.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28435) bunfi válasza mackosajt (#28434) üzenetére


bunfi
őstag

Saját magam által moderálva...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#28436) mackosajt válasza bunfi (#28435) üzenetére


mackosajt
addikt

Figyelj, nem vagyok egy kiabálós típus, aki mindenkire csalót kiált. Nem vagyok tk bajnok. Mellesleg ebben a körben olyan jól összejött minden, hogy az egyik squadtársam sűrűn beugrált elém. Így elkeseredésemben már ugyan mindegy volt, hogy 1 tk ide vagy oda.
Ennyi...

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#28437) sith7 válasza mackosajt (#28434) üzenetére


sith7
nagyúr

nem kell magyarázkodni , a vak is látja miről van szó ... most mit tudunk tenni ... :U ... lesz neki szép új egere, vagy billentyűzete, vagy headset - je ... ez van :U

(#28438) rankesz válasza sith7 (#28437) üzenetére


rankesz
veterán

Én meg az adminok helyében minimum megszavaztatnám hogy játszhat-e a nyereményekért.

(#28439) eugabesz


eugabesz
őstag

Mindenkitől elnézést kérek,de technikai okok miatt áll az IRAM szeró egy kicsit.
(tecnikai okok=elb@sztam a reinstal-t),dolgozunk a hiba kiküszöbölésén.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28440) gabipaci válasza rankesz (#28438) üzenetére


gabipaci
addikt

6-os pont a verseny szabályzatban, most frissítettem, akink ez sem tetszik, nagyon sajnálom:

6; Mivel az utóbbi napokban elég sok kérdés merült fel a kategóriákhoz tartozó követelményekről, így most végleges

formába öntöm a teljes ide vonatkozó részt!
A stat-padding és a csalások elkerülése érdekében:

Az egész versenyre vonatkozik az, hogy mindhárom szerveren 2-2 kört kell lejátszani!

Teamwork index kategóriában:
minimum 50 óra összesített játékidő a 3 szerveren a verseny ideje alatt

Mindhárom (legtöbb pont, legtöbb killstreak, legnagyobb teamwork index) kategóriára a következő szabályok

vonatkoznak:
maximum 350 pont/perc
maximum 2,5 K/D arány
Ezeket az adatokat a verseny web statjából, és a statverse.com/bfbcs.com oldalról is ellenőrizni fogjuk. Akik ezeket

az adatokat átlépik, csak abban az esetben kaphatnak ajándékot, ha tudásukat ez előtt a BC2-ben rendezett hivatalos

LAN partik valamelyikén személyesen már bizonyították! Akiknek erre még nem volt lehetőségük, de mégis ilyen

eredményt értek el, azok személyesen vehetik át az ajándékot, egy kis játékbemutató kíséretében! Akik erre nem

hajlandóak, sajnos nem kaphatják meg a nyereményüket.

Ez elsőre kicsit drasztikusnak tűnhet.
Erre azért van szükség, mivel lehetőséget adtam, hogy keressetek meg, ha csalást/stat-paddingot észleltek, és többen

fel is kerestetek ez ügyben!
A játékon nem kötelező részt venni, de az összdíjazás több mint 250 ezer Forint. Senki nem várhatja el, hogy

felelőtlenül kezeljük ezt az értéket!
Megértéseteket köszönöm!

Logitech hardware tester

(#28441) Def26 válasza gabipaci (#28440) üzenetére


Def26
félisten

Csak egy kérdés. Miért zárjátok ki egyszerűen azt a játékost akire a panaszok érkeznek? Akkor nem kéne ilyen agyament dolgokat kitalálni.
Itt pl. erre gondolok:
"Akiknek erre még nem volt lehetőségük, de mégis ilyen eredményt értek el, azok személyesen vehetik át az ajándékot, egy kis játékbemutató kíséretében! Akik erre nem hajlandóak, sajnos nem kaphatják meg a nyereményüket."

Még mielőtt megint megkapnám az arcomba, nem kötekedésből írtam, csupán megkérdeztem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28442) WhiteWalker válasza Def26 (#28441) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

talán te sem szeretnéd ha kevésbé becsületes. játékos kezébe kerülne a nyeremény?? ha tudsz jobb megoldást lehet az adminok is szivesen veszik... :-):-):-):-)

(#28443) sith7 válasza gabipaci (#28440) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez ok :K

... én csak az 50 órát sokallom, az, ha jól számolom napi 3 órát jelent minimum... annyi időm nekem nem lesz ... :( ... de ez egyéni probléma :R

Hajrá emberek ! :))

(#28444) sith7 válasza rankesz (#28438) üzenetére


sith7
nagyúr

Óhajod valóra vállni látszik ... :K ;)

(#28445) ciry válasza gergo0328 (#28433) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap azonnal lejöttem a szerverről, amikor megjelent :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28446) namenyicsavo válasza ciry (#28445) üzenetére


namenyicsavo
tag

Szerintem mindenki ezt fogja cselekedni...... :K

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#28447) Joe-T


Joe-T
tag

Én azt nem értem, hogy mindenki görcsöl itt a fórumban azon, hogy ez a csóka segítséghez folyamodik vagy tényleg ekkora pro! Holott szerintem mindenki érzi és tudja, hogy a csávó tudása nem tiszta! Lehet pontot kellene már tenni a történet végére, mert ha ez a csávó beteszi a lábát valamelyik szerverre a játék idején belül akkor nagyon sokunknak úgy elveszi a kedvét, hogy azonnali lelépés lesz az adott szerverről! Lásd. ciry példája!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#28448) gabipaci válasza sith7 (#28443) üzenetére


gabipaci
addikt

Köszönöm a figyelemfelkeltést, az hiba, már tegnap javítottam, csak nem okáztam le, éa a weboldalunkról másoltam ide :W
Szóval helyesen így néz ki:
Teamwork index kategóriában:
-összeadva minimum 50 lejátszott kör a 3 szerveren a verseny ideje alatt

Logitech hardware tester

(#28449) sith7 válasza gabipaci (#28448) üzenetére


sith7
nagyúr

|gy már sokkal barátságosabb !!! :C :C :C

(#28450) WhiteWalker válasza Joe-T (#28447) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mondjuk már ki és nevezzük nevén a dolgokat. egy büdös nagy csaló , oszt pont! ki kell név alapján bannolni ,és meg van oldva a problem , utána meg már jöhetne magyarázkodni!!! lehetősége lett volna bizonyítani az ellenkezőjét,ez nem történt meg,lehet pislogni :-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.