Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29301) Gonz0 válasza zozz12 (#29300) üzenetére


Gonz0
tag

DX9-ben csak 1x-es AA van.. orvosolni úgy tudod, hogy felraksz egy vistat/win7-et és veszel egy minimum dx10-es videókártyát. Ha ezek már megvannak és még mindig ilyen, akkor settings.ini-ben dxversion-t átírod.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#29302) Szeg007


Szeg007
csendes tag

fegyverstatisztikák vietnámra és alapjátékra egyaránt:
/[link]

(#29303) haly válasza zozz12 (#29300) üzenetére


haly
őstag

Gonz0A megoldást jó3 mondtad, bemész settings.ini-be és ott átírod a directx-et 10-re, vagy 11-re, viszont új kártyát elég hülyeség lenne venni, mivel a gtx460 egy dx11-es kari.

[ Szerkesztve ]

(#29304) sith7 válasza Szeg007 (#29302) üzenetére


sith7
nagyúr

nem gyenge táblázatok :Y ... köszi :R

(#29305) zozz12 válasza Gonz0 (#29301) üzenetére


zozz12
tag

Hehe, jó tudni, köszi. Majd szerzek egy Win7 -et. A játék bazárása után csodálatos kék alapon fehér szöveges, a géped érdekében restart -> kékhalál mire utal?

(#29306) ciry válasza sith7 (#29297) üzenetére


ciry
őstag

Biztos nem vagy elég szívélyes :P
Kérd szépen :D
szerk.:Amúgy meg ez indavideo, ha jobban meglesed... :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29307) gabipaci


gabipaci
addikt

A sorsoláson:

6 nevet húztunk ki a kalapból, mert számítottam rá, hogy lesznek, akik nem teljesítették a mindhárom szerveren lejátszott minimum két-két kör feltételt.
Nos, akik ki lettek sorsolva, sorrendben:

Dragunov80
Tharkaz (kiesett, csak a Battlefield.hu szerveren játszott)
Kis81/hun/ (kiesett, Battlefield.hu szerveren nem játszott)
DarthGhost_HuN
Soma_HUN (kiesett, IRAM szerveren nem játszott)
Tobi HUN

Bővebben

Logitech hardware tester

(#29308) gergo0328 válasza gabipaci (#29307) üzenetére


gergo0328
senior tag

Köszönöm Fortuna istennőnek de leginkább gabipacinak és a rendezőknek a versenyt! (még1X) :R :B

(#29309) Neoteric válasza gabipaci (#29307) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát sajnálhatják azok akiket kihúztak és nem játszotta le a 2-2-2 kört.. ;]
A többieknek viszont grat! :C

PSN: ne0teric_sAN

(#29310) sith7 válasza gergo0328 (#29308) üzenetére


sith7
nagyúr

A mázlista ... ;] .... grat ! :C

(#29311) gergo0328 válasza gabipaci (#29307) üzenetére


gergo0328
senior tag

Most néztem meg a BF TV adást... jót nevettem amikor kihúzták 6-nak a nevemet és te azt mondtad hogy: "De mérges lesz a tobi hogy 6-nak húzták ki a nevét és nem előbb" ...nem gabi nem vagyok mérges :DDD

Neoteric: az igaz hogy sajnálhatják.

sith: hát egyszer mindenkinek lesz szerencséje az életben. Nekem most lett :D :R

[ Szerkesztve ]

(#29312) gabipaci válasza gergo0328 (#29311) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, nem gondoltam, hogy a hatodik is nyer... :)
Eredetileg csak egy tartalékot akartam kihúzni, de mondom inkább több legyen,mint kevesebb.
Arra nem volt lehetőség, hogy azonnal ellenőrizzem, mivel a Lányom csak velem volt itthon, így pörgetni kellett az eseményeket, hogy ne legyen hiszti :)
De jól jött ki, örülök, hogy nyertél. Gondolom Te is. Én meg megveszem, Krisztám engedélyezte!

Logitech hardware tester

(#29313) gergo0328 válasza gabipaci (#29312) üzenetére


gergo0328
senior tag

Valamit te is nyertél legalább a versenyen. Egy nagy élményen kívül. Viszont azért örülök hogy vége ennek a versenynek is mert visszatért a taktikus megmozdulás a szervereken, már amennyire volt. Nem volt az igazi ez a war hangulat a sok LMG-el meg 40mm GL-l de hát ez van/volt.

[ Szerkesztve ]

(#29314) gabipaci válasza gergo0328 (#29313) üzenetére


gabipaci
addikt

Az bizonyos, hogy darálás ment, de senkit nem lehet hibáztatni, a pontokról és a killekről szólt legjobban az egész.
Most kicsit csendesebb lesz megint, remélhetőleg csapatmunkával :)

Logitech hardware tester

(#29315) N_A_S


N_A_S
veterán

Sziasztok!

BSoD problémára tudtok valami megoldást?

0x124-et kapok folyamatosan Multiba 30-40perc játék után. Nagyon idegesítő. Külföldi fórumokon is olvastam hasonlókat, de nem találtam rá megoldást. Hihetetlen hogy ezt az EA nem tudta még javítani egy Patch-el :W

Segítsetek pls! :O
:R

https://tinyurl.com/phnas

(#29316) sith7 válasza gergo0328 (#29313) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez igaz, viszont tegnap toltunk pár rush - t HC szerveren, az 5. perctől kedzve a 32 emberből talán 5 - en nem voltunk sniperek :W

Most akkor melyik jobb ? :U

(#29317) ciry válasza gergo0328 (#29308) üzenetére


ciry
őstag

Na ugyi ;)
Nem gratulálok, mert a 7.név tutira én lettem volna :(( :(((
Grat amúgy, irigyellek is cseppet :R

m60-as téma: rendesben nem teszteltem, Vietnamban inkább az rpk adta.
16-os szerveren 75-ös pinggel,majdnem annyi fps-el mint Gyuszának (végre)istenkirály voltam [link] :))
tizennyóc-1rűl rontottam le :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29318) sith7 válasza ciry (#29317) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép eredmény :C

(#29319) ciry válasza sith7 (#29318) üzenetére


ciry
őstag

Dánkedánke :))
Bár, igazán úgy lehetett volna aratni, ha van legalább 1 ember, akivel kommunikálhatunk. :O

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29320) gergo0328 válasza ciry (#29317) üzenetére


gergo0328
senior tag

:R szép teljesítmény

(#29321) sith7 válasza ciry (#29319) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez igaz ... :K

(#29322) WhiteWalker válasza gergo0328 (#29308) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

gratula a klán vezírnek :C
legalább lesz egy értelmes cuccod is ;] :DDD

(#29323) sith7 válasza gabipaci (#29314) üzenetére


sith7
nagyúr

Az publikus, hogy hány ember regisztrált, aki lejátszotta legalább a kötelező 2 - 2 - 2 kört mindhárom szerveren ?

(#29324) gabipaci válasza sith7 (#29323) üzenetére


gabipaci
addikt

Lesz majd egy ilyen statisztikai cikk, a hétvégén kapom meg a részletes adatokat, abban benne lesz minden ilyesmi. :)

Logitech hardware tester

(#29325) N_A_S válasza N_A_S (#29315) üzenetére


N_A_S
veterán

Erre valaki?

https://tinyurl.com/phnas

(#29326) ciry válasza N_A_S (#29325) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem legtöbben a kérdést sem értik hozzám hasonlóan :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29327) r-chee válasza ciry (#29326) üzenetére


r-chee
őstag

BSoD = Blue Screen of Death = bluescreen = kékhalál (forrás: Google :) )

N_A_S: Punkbuster legyen frissítve, Win7-hez leszedve a frissítések. De a problémád inkább a Win7 fórumba tartozik sztem, feltéve, ha Win7-ed van ugyebár :U. Tuningal se essél túlzásokba.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29328) sith7 válasza gabipaci (#29324) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, rendben, köszi :R

(#29329) N_A_S válasza r-chee (#29327) üzenetére


N_A_S
veterán

Thx!

Külföldi fórumokon is olvastam erről a problémáról, és csak BC2-nél jelentkezik a probléma (másnál is szintén csak ennél a játéknál) és csak Multinál, a Single-t végigvittem mindenféle BSoD nélkül (ugyanolyan tuning mellett), ezért merészeltem ide írni. Valaki megoldásnak azt írta hogy az integrált hangkártyát le kell tiltani (nekem nincs másik), vagy ha azt használjuk akkor a Hangbeállításokban lejjebb kell venni az Alapértelmezett formátumot. Sajnos nálam ez nem vált be.

Gondoltam itt a rutinos BC2-sök hallottak már a problémáról és van valami fix megoldás. Sajnos amiket te felsoroltál a tuning kívül minden úgy van ahogy írtad.

https://tinyurl.com/phnas

(#29330) gergo0328 válasza N_A_S (#29329) üzenetére


gergo0328
senior tag

tuningal óvatosan a bc2-ben mert sok embernél okozott ez már hasonló gondokat.

Döme: ' értelmes cucc. Na majd ha meglesz az új gépem(megint) akkor majd szólhatsz :D nemsokára HD5850 CFX helyett 6950 +i7 2600k+ alá egy lap és csá :D Nyárra beterveztem :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#29331) N_A_S válasza gergo0328 (#29330) üzenetére


N_A_S
veterán

nem akarom elkiabálni de eddig úgy fest az MSI AB okozta a problémát.

https://tinyurl.com/phnas

(#29332) Neoteric válasza N_A_S (#29331) üzenetére


Neoteric
addikt

Sokan panaszkodnak, hogy ha megy valami kijelző progi a háttérben akkor random kivágja az embert, meg hasonló furcsaságok történnek.
Hál' Isten nálam viszonylag ritkán jön elő a probléma, úgyhogy marad bekapcsolva.

PSN: ne0teric_sAN

(#29333) sith7 válasza gergo0328 (#29330) üzenetére


sith7
nagyúr

durva masina lesz :K

(#29334) gergo0328 válasza sith7 (#29333) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát ha kész lesz akkor igen :D

(#29335) ciry válasza sith7 (#29333) üzenetére


ciry
őstag

El ne hidd már neki, most is 7600 gt-vel, meg 3000+ os sempronnal nyomja :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29336) gergo0328 válasza ciry (#29335) üzenetére


gergo0328
senior tag

:P igen és így van meg a 150+ FPS :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#29337) ciry válasza gergo0328 (#29336) üzenetére


ciry
őstag

Már csak egy 17-es CRT monitort kell beszerezned és kurvára adni fogja neked is :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29338) Bunyáh


Bunyáh
csendes tag

Sziasztok miért van azz hogy párszor rá keresek a szeróra és ezt irja ki "Failed to connect to EA online,please try again??? :F :F

(#29339) gergo0328 válasza Bunyáh (#29338) üzenetére


gergo0328
senior tag

üdv az EA szolgáltatásában. Ön megtapasztalta az EA sajátosságait. Kérem próbálja újra.

Csak annyit tudsz tenni h megpróbálod újra

Ciry: visszakérem hugomtól a monitort és az is megvan.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#29340) Źşë'


Źşë'
addikt

új bf3 trailer - elég dögös ahogy beindul a zenére !

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29341) sith7 válasza ciry (#29335) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

Más
Ez ismerős ? :U Szakközépben erre tomboltunk

[ Szerkesztve ]

(#29342) gergo0328 válasza Źşë' (#29340) üzenetére


gergo0328
senior tag

végre beletették a járműveket is. új heli és végre látjuk milyen lesz a vadászrepülőgép :D

(#29343) r-chee válasza Źşë' (#29340) üzenetére


r-chee
őstag

Ütős, ütős :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29344) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Punkbuster mindenkinél jó mostanság? Tegnap este óta nem tudok játszani egyik szerveren se, mert körülbelül 5 perc játék után kirúg a PB.

Ezt az üzenetet kapom:
Server Disconnected - Bazzzs has been kicked via PunkBuster (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe Initialization failed.

Utánanéztem az üzenetnek és 2007-es hozzászólásokban azt találtam, hogy érdemes újratenni az egészet vagy elkérni valakitől a működő könyvtárat. Csak azért írok ide, hogy hátha van valakinek konkrétan ezzel a játékkal ilyen tapasztalata, mert én semmihez se nyúltam mostanság, nem tudom, hogy mitől kavarodott meg. Bosszantó, hogy veszek egy eredeti játékot és akkor itt szívat...

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#29345) gergo0328 válasza Bazzzs (#29344) üzenetére


gergo0328
senior tag

próbáld meg lefrissíteni a PB-t. jobb ötletem egyenlőre nincs. :(

(#29346) zozz12


zozz12
tag

Sziasztok!
Bocsi, hogy ennyit kérdezek itt mostanában, de hát vannak (remélhetőleg csak) kezdeti problémák. Ma lövök lövök egyszer játék közben, máskor újjáéledés előtt csak úgy bezárt a BFBC2. Most pár perce pedig azt csinálta, hogy amíg vártam, hogy leteljen a várakozási idő (újjáéledéskor) a játék lefagyott, de a háttérzene/háttérzaj (nem a más játékosok hangja) tovább ment és az egér is mozgott, de a feladatkezelőt nem hozta elő, muszáj volt restartolni a gépet. Meg egyszer volt egy kékhalálom is a BFBC2 bezárása után közvetlen. Na ezek egyre inkább kezdenek idegesíteni. Nem tudja valaki mitől lehet? Hogy lehet megjavítani? (a játék eredeti, semmi warez)

:R

(#29347) r-chee válasza zozz12 (#29346) üzenetére


r-chee
őstag

Valami nem kóser a gépeddel. Instabil a CPU vagy RAM beállításod, grafikai beállításaid túl magasak játékban, túl nagyra szemetes-töredezett a C:\ meghatjó, háttérben monitorozó program (Everest/AIDA64, Hard Disk Sentinel stb.) fut stb.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29348) WhiteWalker válasza gergo0328 (#29330) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:DDD , na jól van, látom elkezded a feneketlen kútba dobálni a pénzt ;] én maradok a SNES-nél :DDD

(#29349) madgie válasza WhiteWalker (#29348) üzenetére


madgie
titán

i7 2600K eleve fura, én úgy tervezek 2500K-t venni majd, hogy tényleg kéne néha a tudása (full HD videók vágása, konvertálása) és mégis sokallom a kettő közötti árkülönbözetet (míg a sebességkülönbség még itt is sovánka), játékokban meg ugye tényleg hótt halál felesleges a HT.

Mindegy, ű' tuggya :)

(#29350) ADAM1337 válasza madgie (#29349) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Már milyen procik vannak én meg lemaradtam a jóról. :DDD
Áh már 1 évet még simán kibírok ezzel a 920-al. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.