Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37601) kutga válasza tknof1871 (#37600) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebayen mit nem lehet? :P

Let the Zone take me if I am.

(#37602) BLUE TORNADO válasza kutga (#37601) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Máig harcoló német alakulatot :D

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#37603) kutga válasza BLUE TORNADO (#37602) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagy birodalmi lépegetőt. De az talán nagy kérés lenne. :DDD

Let the Zone take me if I am.

(#37604) Bozek válasza kutga (#37603) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már miért ne lehetne: [link]? :D

(#37605) kutga válasza Bozek (#37604) üzenetére


kutga
nagyúr

Jogos. :D

Let the Zone take me if I am.

(#37606) hege01


hege01
tag

Sziasztok,

Van egy Nokia 2330 C2 készülékem, amit már nem használok és odaajándékoznám valakinek. Viszont nincs benne magyar menü, bele tudom varázsolni valahogy extra költség nélkül?

Köszi

(#37607) Taru


Taru
tag

Sziasztok!

Tegnap apukám Motorola V3-sa "lemerült" (egyikünk se emlékszik úgy, hogy tölteni kellett volna, de amikor némítottam volna este akkor ki volt kapcsolva, töltőre rakva azt mutatta totál lemerült és tölt). Ma reggel bekapcsolás után már nem lehet megnézni az smseket. Ha meg akarja nyitni a postaládát: fekete képernyő>fehér képernyő>hiba jelző hang>asztal fehér képernyővel>rendes asztal (háttérképpel). Ezt az én SIM-emmel is így csinálja, illetve észrevettem, hogy belassult bekapcsoláskor, lassan érzékeli a számokat amikor beütöm a pint (van, hogy az utolsó számot nem) és lassan érzékeli az OK-t is. Ezt mi okozhatja illetve mennyire esélyes, hogy szervíz javítja (érdemes egyálltalán)?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Taru

(#37608) csixy


csixy
addikt

Segítségre lenne szükségem!

A feleségem megőrjít. A régi nokia telóján maradt 600 darab beérkezett SMS-ét kellene valahogy átszerkeszteni az újonnan kapott egyszerű nem okos samsung telójára, ( ja persze az archiváltakat is) , vagy a SIM kártyájára.

Az .nbu fájl már megvan.

Van erre gyógyír?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#37609) BLUE TORNADO válasza kutga (#37603) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Ez bukta :D

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#37610) anonymus89 válasza csixy (#37608) üzenetére


anonymus89
addikt

Letöltöd a sok hülyeséget, amit felkínál nem rakod fel és máris tudsz benne turkálni.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#37612) HawerKing


HawerKing
őstag

Sziasztok, lenne egy kerdesem hatha valaki tud valaszolni.
Adott egy LG smart tv s egy Nexus 5 telefon, hogyan lehet azt megoldani , hogy vezetek nelkul atjatszam a tartalmakat a telefonrol a tv re? Nemigazan ertek hozza, ezt nem DLNA atvitelnek hivjak? Foleg jatekot szeretnek atjatszani ha lehet. Pl elinditom a jatekot a telomon s azt mutassa a tvmen is... Megoldhato ez valahogyan??

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#37613) Gyula88


Gyula88
tag

Hello,

Tudna nekem segiteni valaki? Egy olcso telefon (nem okos :P ) kellene anyamnak de vmi egyszeru ami fontos lenne, hogy legyen ertheto a hang ha lehet minnel hangosabb s az akku birja azert egy par napig...
Elore is koszonom ha van vkinek vmi otlete.

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#37614) kutga válasza Gyula88 (#37613) üzenetére


kutga
nagyúr

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#37615) tomek017


tomek017
tag

Halihó!

Segítségre lenne szükségem.
Adott egy Motorola Defy +. Szoftverfrissítés után nem kapcsol be. USB-n keresztül fehéren világít az állapotjelző led, semmi más. RSD nem látja win7 alatt, egyedül a Motorola Device driver ismeri fel.

Elképzelhető, hogy végleg megadta magát?

Köszi,
Üdv

"Aki hülye haljon meg!... mondta az aranyhal és kifeküdt a partra napozni." (tomek017 felhasználónak 24 pozitív és 1 negativ értékelése van a fórumon! - http://phmegbizhatosag.atw.hu/ )

(#37616) icemad válasza HawerKing (#37612) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megoldható, 3-4 ezer forintos kütyü kell hozzá: pl. egy ilyen. Játékhoz viszont nem jó, sok a késés...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#37617) sarkanyolo2 válasza tomek017 (#37615) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nézz szét a Defy + fórumában.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37618) krups8


krups8
tag

Sziasztok!

6300-ás Nokiánál az e-mail küldést nem tudom beállítani. "A hálózat nem érhető el. Ellenőrizze a csatlakozási beállításokat."

Na most egy gmail-es fiókkal szeretnék a telóról elküldeni egy képet, hogy meglegyen gépen, mert nincs adatkábelem. Mik a pontos paraméterek tudja valaki?

(#37619) meroly válasza krups8 (#37618) üzenetére


meroly
veterán

Szolgáltató kellene hozzá, így nehéz lesz.
De elméletileg tudsz mms-t e-mail címre küldeni, az nem jó?

Impossible is nothing

(#37620) norbi1989


norbi1989
csendes tag

Sziasztok!

Az a problémám a telefonommal, hogy gyakran nem ismeri fel a gépem a telefont, ha bedugom a kábelt. Van mikor nagyon lassan olvassa be van mikor zene kép másolásnál leáll. Kábel egyszer ki lett cserélve, de nem oldotta meg a problémát. Pendrive-al nincsenek ilyen problémák. Lehet a telóm szarakszik?

(#37621) meroly válasza norbi1989 (#37620) üzenetére


meroly
veterán

Készülék típussal könnyebb lesz....

Impossible is nothing

(#37622) AlyrArkhon válasza krups8 (#37618) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

átmeneti megoldás : rokoni-baráti stb körben Bluetooth - on átküldöd másik (okosabb) telefonra és onnan tovább a kívánt helyre

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#37623) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hali. mamám sikeresen elállította a 3310 classic telóját úgy hogy ha hívják nem irja ki a nevet csak a számot. 20percig nyomkodtam hol az istenbe állította át ezt így de nem találtam. gyári beállítások visszaállításánál meg vmi kódot kér ami nem a pin. vmi ötlet?

(#37624) meroly válasza -=Vacsek=- (#37623) üzenetére


meroly
veterán

Akkor szokott előfordulni ha kétszer vannak a névjegyek. Vagy ha nem az a memória használt amiben a névjegyek vannak.

Impossible is nothing

(#37625) Wyll


Wyll
őstag

Sziasztok!

Szeretnék a mostani hétvégéig venni egy Alcatel OT 2001x -et.

Nem mai darab teló már, legtöbb helyen nincs raktáron. Tippek, hogy hol található ilyen telefon? Jó eséllyel még ma meg kéne tudnom venni, de ha valaki tud olyan boltot, ami szombaton reggel nyitva lesz, nekem az is jó :)
Jöhet a tipp-áradat :U :R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#37626) Wyll válasza Wyll (#37625) üzenetére


Wyll
őstag

Na hol találtam? Na hol?

Sosem találjátok ki!

A T-mobilnak van még belőle bizony raktáron számos üzletében. Szinte ugyanazon az áron, mint a GSM boltokban is. Jól meg is rendeltem, mától azonnal átvehető! :R :C

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#37627) meroly válasza Wyll (#37626) üzenetére


meroly
veterán

:C

Impossible is nothing

(#37628) uyka


uyka
tag

Üdv sziasztok!

Adott egy készülék egy samsung galaxy mini ezt vásároltam itthon függetlenül, hogy kint Ausztriában tudjam használni mint Vectones telefont a héten fel lett töltve 10 euroval és aktiváltam rajtam a vectones 1 gb os internetet ami 3,90 be került de a telefon nem érzékelte az internetet.. úgy gondoltam naívan, hogy ugyan az lesz azzal is mint itt MO-n, hogy csomagkapcsolat be és kész.. De nem. Nem ad be semmit sehol.. amit tudtam megpróbáltam Mit lehet a tenni ? Magával a telefonnal lehet probléma ? ( 2.3.6 rendszer fut rajta )

Előre is köszönöm szépen a választ! :R

https://www.facebook.com/hegyiburkolas

(#37629) dvdbackuper válasza uyka (#37628) üzenetére


dvdbackuper
őstag

be van állítva rajta a net?

[link]

[link]

remélem segít :R

[ Szerkesztve ]

(#37630) anonymus89 válasza uyka (#37628) üzenetére


anonymus89
addikt

Megelőztek de képekkel részletesen mutatja mit kell beállítani.
link

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#37631) tomiet111


tomiet111
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémába szaladtam bele, amiben valaki biztos tud segíteni... Remélem.:)

Adott egy Nokia Lumia 625 telefon. Beats fejhallgatóval (nyomógomb, headset nélkül) tökéletesen működik.

Viszont, ha másik fülhallgatót dugok bele (szintén nyomógombok és headset nélkül), akkor nagyon furák a hangok, mintha víz alól jönnének.

Nem tudom mi lehet a probléma. Próbáltam egy régebbi (néhány éves, régi telefoné) Nokia füllhallgatóval is, de ezzel is rossz a hangzás.

Nem tudja valaki, hogy mi lehet a probléma, illetve milyet vegyek, amelyik nagy valószínűséggel jó hozzá?

(#37632) dvdbackuper válasza tomiet111 (#37631) üzenetére


dvdbackuper
őstag

próbálgatni kell, vagy mikrofon nélkülit vegyél, azoknak jónak kell lenniük...

(#37633) uyka


uyka
tag

dbackuper , anonymus89 : Ááááááá nagyon nagyon szépen köszönöm nektek! :R :R Hogy ez nem jutott eszembe nekem meg... :W
A képek alapján megcsináltam: Elég az vagy a másikat is kell aktiváljam még hozzá ? Bár itthon nincs hálózat azt meg csak kint tudnám de net nélkül nem.. Szóval elég a 11 kép alapján a beállítás?

https://www.facebook.com/hegyiburkolas

(#37635) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Sajnos összetört a szeretett S2 telóm. -Moderálva.- Szeretnék a közeljövőben egy új telefont venni, 2 szimkártyást szeretnék mindenképp.

Az alábbi modellek közt nézelődtem.:

akai glory r1
prestigio 5505 duo
Beex M5

Ezek közt gondolkodom mivel sajnos nem értek hozzá ránézésre és tudásra ezek tűntek nekem a legjobbaknak, az akai pl különösen tetszik a bőrboritás szerü hátulja miatt, de nemtudom milyen a teljesitménye/tudása úgy minden téren egyik mobilnak sem. Ha valaki tud nekem ajánlani ezekből vagy ezeken kivül telefont, szivesen venném. Tapasztalatokat is nyugodtan írhattok :R

______________
Itt az OFF-ba tett, "burkolt" hirdetés sem megengedett. Kérlek, használd a HardverApró-t.

[ Módosította: #40993792 ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#37636) kutga válasza BogyóBP (#37635) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha droid és dual sim, akkor a topikjában érdeklődj leginkább.

Kereső, urak. :D

Let the Zone take me if I am.

(#37637) BogyóBP válasza kutga (#37636) üzenetére


BogyóBP
addikt

Köszi, átfáradtam oda :() :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#37638) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna, hogy mi jelenthet megoldást a Play azon hibájára, amikor azt írja ki bármilyen alkalmazás letöltésénél/frissítésénél, hogy "Nincs elég hely az eszközön", pedig biztosan van. Adatokat töröltem Play Áruháznál, Play Services-nél, eltávolítottam a Gmail-es accountot, újra hozzáadtam, de nem oldotta meg... Valakinek esetleg valamilyen ötlet? :F

(#37639) AlyrArkhon válasza scream (#37638) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

telefon? android? ezeknek függvényében tudhatunk alternatív megoldást javasolni azon kívül, hogy szabadíts fel helyet :)
(a telefon meg az ő androidja kicst más, mint a win, itt hiába írja, hogy van elég hely, ha az pl a tárolón van, neki meg a telefonmemóriában kéne...)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#37640) kutga válasza scream (#37638) üzenetére


kutga
nagyúr

Valamelyik droidos topikban is próbáld meg, hátha tudnak választ.

Nekem még az ugrott be, hogy ha frissítetted a Play Áruházat akkor a frissítéseket is távolítsd el.

Let the Zone take me if I am.

(#37641) scream válasza kutga (#37640) üzenetére


scream
veterán

Köszönöm, próbálkozom. :R

-----

(#37639) AlyrArkhon :

Szerintem a hsz-ből kiderül, hogy egy droidos telefonról van szó, mert kétlem, hogy Play, vagy Play services lenne WP-n vagy ios-en. De amúgy egy Lenovo A800 az alany.

Alkalmazás tárolására alkalmas szabad hely biztosan van, mivel eltávolítottam több alkalmazást is, ami 10-15MB körül voltak, de ezek után nem sikerült egy 155kB-os appot felrakni... :U

(#37642) AlyrArkhon válasza scream (#37641) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

No comment

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#37644) AlyrArkhon válasza #40993792 (#37643) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Hagyd csak, a következő ugy is az lesz, hol a negy, gigaja, miert csak 1,3 de lehet hogy az mar egy negyedik topikba jon.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#37645) lowzor


lowzor
veterán

Hali

Van egy Galaxy Note-om (N7000) és elkezdte azt játszani, hogy a bekapcsolást követően 10-60 másodperc után magától kikapcsol. Töltőre dugva is ugyanez a helyzet. Akksit kivéve be sem kapcsol. Mi lehet a baja?

(#37646) kutga válasza lowzor (#37645) üzenetére


kutga
nagyúr

Note topikban talán könnyebben adnak választ.

Én azt mondanám elsőre, ha tudod próbáld ki másik akksival, töltőkábellel, hogy azok hibáját kizárd.

Let the Zone take me if I am.

(#37647) lowzor válasza kutga (#37646) üzenetére


lowzor
veterán

Recovery-ből nem kapcsolgat ki, ez jelentheti, hogy a szoftver volt rossz? Viszont a tárhelyet nem lehet mount-olni. Most az Odin-al próbálkozom.

(#37648) scream válasza AlyrArkhon (#37644) üzenetére


scream
veterán

Én kérek elnézést, hogy az egyszavas kérdéseidből nem jöttem rá, hogy mit is szeretnél megtudni.

Ezt a pökhendi stílust meg kikérem magamnak.

(#37649) kutga válasza lowzor (#37647) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha nincs rajta semmi nélkülözhetetlen, akkor a szoftot is újra lehet rakni, de én először a hardver gondot szeretem kizárni. :P

Let the Zone take me if I am.

(#37650) kutga válasza scream (#37648) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt találtam:

[HOWTO] Fixing “Insufficient storage available” errors on Android 4.2 and above

Mivel nincs most droidos telóm, nem tudom letesztelni, de nagy kárt nem okozhat.

Let the Zone take me if I am.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.