Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37501) Teszla_ válasza szagnes69 (#37500) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nekem van itthon egy E-1080-as végszükség esetére. Anno kölcsönadtam a barátnőmnek és úgy rémlik, hogy napi 1 óra beszélgetéssel nála is körülbelül 3 napot bírt egy töltéssel. Ebben 800mAh-s akku van.

(#37502) AlyrArkhon válasza szagnes69 (#37500) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

szerintem a 3 nap átlagos használat mellett elfogadható. ha viszont a 3 nap patikatisztaságú készenléttel is 3 (leteszed, soha többet nem nyúlsz hozzá, még az akksiszintet nézegetni se, és úgy is lemerül 3 nap alatt) akkor biza cseréljék szépen gariban, de lehetőleg mindent (beleértve a kártyát is).

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#37503) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat! Kipróbáljuk... :)

(#37504) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat! :)

(#37505) icemad válasza kutga (#37498) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért téglásítani nem olyan könnyű...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#37506) kIsDe`


kIsDe`
tag

Sziasztok! 45e Ft környékén szeretnék venni okostelót használtan, Samsung Galaxy S3-nak van valami ellenfele ebben az árszegmensben?

(#37507) Zsocy155 válasza kIsDe` (#37506) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Melyik okostelefont vegyem? topicban talán több az okostetefonos. :)

[ Szerkesztve ]

(#37508) kIsDe` válasza Zsocy155 (#37507) üzenetére


kIsDe`
tag

Köszi kicsit benéztem a topicot :)

(#37509) meroly válasza szagnes69 (#37500) üzenetére


meroly
veterán

Mikori a sim kártyája?

Impossible is nothing

(#37510) szagnes69 válasza meroly (#37509) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Próbáljuk kinyomozni, de 5 éves biztosan van, még talán régebbi is.

(#37511) uyka


uyka
tag

Üdv sziasztok!

Ausztriában szeretnék sim-et vásárolni az után érdeklődnék, hogy ezt miképp hogyan és hol tudnék intézni? Mi ennek a menete ? Még nincs 1 évem kint előfizetés szóval tárgytalan vagyis nem értek hozzá csak ilyet hallottam. 1-2 GB internet lenne a fontos 1-1 feltöltés után. Remélem tudtok használható információval szolgálni. Előre is köszönöm szépen a választ! :R

https://www.facebook.com/hegyiburkolas

(#37512) sarkanyolo2 válasza uyka (#37511) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Itt, illetve itt érdeklődj, olvasgass.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37513) meroly válasza szagnes69 (#37510) üzenetére


meroly
veterán

Akkor irány a szolgáltató és azonnal cseréltessétek. Díjmentes és az akku kérdést is megoldja. ;)

Impossible is nothing

(#37514) kutga válasza icemad (#37505) üzenetére


kutga
nagyúr

De nem is nehéz. :P Ennyi pénzt nem szívesen kockázatnék. A másik meg hogy nem feltétlen kezdeném az új telefonom életét rom cserével.

Let the Zone take me if I am.

(#37515) szagnes69 válasza meroly (#37513) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Hálás köszönet a segítségedért! :)

(#37516) uyka válasza sarkanyolo2 (#37512) üzenetére


uyka
tag

Köszönöm szépen! :R

https://www.facebook.com/hegyiburkolas

(#37517) Sage83


Sage83
aktív tag

Helló!

Lehet ,hogy nem jó topic-ot választottam ezért előre is bocsi! :)

Kinéztem magamnak egy GOCLEVER QUANTUM 600-as telcsit,de sehol nem találtam egy olyan helyet ahol meg tudtam volna tapizni...Így sajna semmi rálátásom sincs ,h milyen lehet kézben tartva!

Ha valakinek van ilyet írhatna pár mondatot ,hogy ,ilyen valójában a telefon! pl: Kijelző,aksi,kamera...stb?

Vagy ha annyira nem ajánlott termékek közé tartozik ,akkor jöhet valami más alternatíva ! :R Kb max 50000Ft-ig!

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv:Sage83

[ Szerkesztve ]

(#37518) FanTomasz21


FanTomasz21
tag

Sziasztok! egy sony ericsson x10 mini pro (u20i) telefonom van, a gyári android 2.1-et lecseréltem 2.3.7 verzióra
Kernel verzió 2.6.29.6 abu 02b minicm7- abuild 002 mod, build szám gwk74

a problémám az hogy eddig az akku akár 2,5 3 napot is kibírt ( csak telefonálásra szoktam használni minden egyéb dolog off volt ), most pedig rohamosan csökken a töltöttség szinte ha nem nyúlok hozzá kb 2 óra, ha piszkálom fél óra és vége. már mindent kikapcsoltam amit csak lehetett a fényerő szinte nullán van még sem segít. ha repülőmódba átváltom akkor kicsit többet bír.
Minden alkalmazást kilőttem amit csak lehet. Mi használja az akkut ott arra 71% ot ír megleneítésre

van valami ötletetek hogy kell beállítani ezt a módot, mert teljesítménynél rengeteg lehetőség van.

Köszi a válaszokat!

(#37519) kutga válasza FanTomasz21 (#37518) üzenetére


kutga
nagyúr

Topikjában próbáld.

Let the Zone take me if I am.

(#37520) kutga válasza Sage83 (#37517) üzenetére


kutga
nagyúr

Szintén. :P

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#37521) Sage83 válasza kutga (#37520) üzenetére


Sage83
aktív tag

Ok,köszi! :)

(#37522) Zsocy155 válasza kutga (#37519) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ezt én is akartam ajánlani, de az x10 mini topicjában az utolsó 6 hétben 1 hozzászólás volt, de a remény hal meg utoljára. :)

(#37523) kutga válasza Zsocy155 (#37522) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz az új szoftverben van a hiba. Sony és android nem jó barátok. :D

Let the Zone take me if I am.

(#37524) Zsocy155 válasza kutga (#37523) üzenetére


Zsocy155
őstag

Egyetértek. :)

(#37525) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok.
Van egy samu b2100-as mobilom. t-s t-s kártyával.
2 napja ha sms-t kapok elkezd rezegni, és újra indul úgy hogy kéri a pin kódot. :W
Majd lehet használni a telefont mintha mi sem történt volna.
Próbáltam újra indítani anélkül, hogy saját maga csinálta volna. Az aksit is kivettem.
Javaslat hogy mit csináljak?

(#37526) quailstorm válasza FanTomasz21 (#37518) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Wakelock detector mit ír? Akkuhasználati statisztika? Nem normális, az a legjobb ROM a telóra, X8-on jól bírja vele...
Minimum órajelet meg levehetnéd 400MHz-re.

(#37527) Zola01


Zola01
tag

Üdv!

Van egy régi Samsung Monte (s5620) telóm. Ha egy bluetooth-os hangszóróhoz (lab31 cube) csatlakoztatom, akkor nem tudom állítani a hangerőt. Azt írja, hogy a hangerő nem módosítható, amíg a bt. fejhallgató csatlakoztatva van.

Esetleg valakinek van valami ötlete? (Azon kívül, hogy cseréljem le a telót/hangszórót) :)

Köszi!

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#37528) kutga válasza Zola01 (#37527) üzenetére


kutga
nagyúr

Sok minden mást nem tehetsz.

Let the Zone take me if I am.

(#37529) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Van egy vödör Monte patchem, meg moddolt firmware, de ilyet sose tudott egyik se. S5230 sem, pedig ahhoz még több van.

(#37530) Zola01


Zola01
tag

Köszi!
Gondoltam, hogy már túl régi szegényke. :)
Viszont még mindig hibátlanul működik, úgyhogy még nem cserélem le egy ideig. Addig pedig vezetékesen használom a hangcuccot, minek nekem bt :)

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#37531) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mivel a régi symbian és azon rendszert futtató készülékek topikjai teljesen halottak, ezért újra ide jönnék.

Szóval találtam egy GSM boltban új Nokia X7 készüléket 150 euróért, amit már egy ideje keresek. Felhívtam 3 db van nekik még állítólag, azt mondták kiszállításkor kinyithatom és belenézhetek a csomagba.

Kérdésem, hogy lehetnek kétségeim, ha egy X7-nek kinéző készüléket fogok majd látni?
Tehát ezt a nem igazán kelendő készüléket előfordulhat, hogy valamikor hamisították?

Ha igen, hogyan tudnám megnézni, és eloszlatni kételyeimet, hogy valóban eredeti-e? Egy imei szám ellenőrzés elég lehet?

(#37532) DonToni


DonToni
aktív tag

A "Fejlesztői lehetőségek" menüpontról tudna valaki egy részletes leírást adni, hogy mi-mire jó ?!

Elsősorban a GPU és azzal kapcsolatos beállítások és azok "hatása" érdekel. pl. "Mindig a GPU használata képernyő feldolgozáshoz" és "GPU használatának kényszerítése 2D rajzhoz" ,stb... de persze a többi is érdekelne!

-Anti-

(#37533) quailstorm válasza DeathAdder (#37531) üzenetére


quailstorm
nagyúr

*#0000# a barátod, de igen hamar felismered ha nem symbian, semmi sincs ami úgy néz ki mint a Belle, csak S60v5 klónok vannak, de azok lóf@szt se tudnak és QVGA képernyősek. Kérdezd meg milyen rendszerrel jön.

(#37534) plman válasza quailstorm (#37533) üzenetére


plman
tag

szép jó estét mindenkinek!

egy samu S5230-t használok már kb 3 éve. Újonnan vettem kártyafüggetlen. nem is ez a lényeg.
A minap azt tapasztaltam, hogy a telefon akkuja egyik percről a másikra, kb 80 %-os töltöttségről lemerült, feltöltöttem, azóta semmi gond. nonstop be van kapcsolva (időnként azért egy ki-be kapcsolást megejtek). egyébként nincs nagyon nyúzva, heti 2-3 óra rádióhallgatás, meg kis dumcsi az ismerősökkel, se zene, se net (kb 30 perc összesen) Általában 5-6 napig bírja egy töltéssel (ez az affér is 3 napja volt).

az lenne a kérdésem a hozzáértőkhöz, hogy ez most csak valami rendkívüli eset volt vagy készüljek fel rá, hogy egyszer csak végleg bekrepál?

válaszokat előre is köszönöm.

Ui: Nem válasz akart lenni, hanem egy új hozzászólás, utólag is bocs.

[ Szerkesztve ]

(#37535) quailstorm válasza plman (#37534) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ilyet még nem tapasztaltam, igaz csak 2 hónapig használtam.
Meg amúgy ez a teló 1 hétig bírta azzal a SIM-mel, amit cserélni kellett hogy az N95 8GB-om nem merüljön le azonnal, csak 0,2W-ot evett a SIM!
Szóval a túlfogyasztás nem jellemző a cuccra. Li-ion cellakisülés lehet az oka, most meg kell figyelned mi van tovább.

(#37536) anonymus89 válasza plman (#37534) üzenetére


anonymus89
addikt

Felmenőmnek szintén 3 éve van meg de neki kb. 2 hétig bírja igaz a 2 hét alat nem is telefonál még 1 órát sem.
Ilyet még soha nem tapasztaltam nála.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#37537) DeathAdder válasza quailstorm (#37533) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor szerintem meg fogom látni a sw verzió csekkolása nélkül is.
Köszi az infókat :R

(#37538) DonToni válasza DonToni (#37532) üzenetére


DonToni
aktív tag

Senki sem fejleszt..... ? :F

-Anti-

(#37539) kutga válasza DonToni (#37538) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem jó topikban jársz.

Android szakmai topic

Let the Zone take me if I am.

(#37540) DonToni válasza kutga (#37539) üzenetére


DonToni
aktív tag

Ja, hogy ja!
Köszöntem! :R
(legalább valaki útba igazított...)

-Anti-

(#37541) plman válasza quailstorm (#37535) üzenetére


plman
tag

Igen figyelem azóta a telót.
ez a rejtélyes merülés már 4 napja volt, miután feltöltöttem, azóta minden a régi kerékvágás szerint zajlik, működik gond nélkül a teló. Pontosabban annyi különbség talán van, hogy mintha jobban állna az akku töltöttség mint általában 4 nap elteltével a töltéstől számítva, de nem mernék rá meg esküdni, mivel azelőtt sose figyeltem igazán ezt. Majd kiderül, hogy jelentkezik-e még ez a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#37542) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok. ezmilyen telefon lehet? :R

(#37543) Bozek válasza Black-core (#37542) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elviekben Samsung Galaxy Note 4.

[link]

(#37544) madle


madle
őstag

Sziasztok,

Nokia 515, nyáron vásárolt, eDigitalnal. Napokban elkezdett visszhangzani-recsegni a hangszóró, hívások közben, alig lehet érteni. Mintha valami rezonáló robot beszélne a másik oldalon. Kihangosítva viszont minden oké. De sima módban előjön azonnal ez. Mit lehetne tenni?

(#37545) Black-core válasza Bozek (#37543) üzenetére


Black-core
aktív tag

Valóban. Köszönöm a gyors választ. :R

(#37546) whited


whited
addikt

sziasztok
szeretnék venni egy motorola v9-t.
Ha megveszem külföldön, jelen esetbe németország akkor ottani függetlent keressen, hogy itthon is tudjam használni?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#37547) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Olyan VPN megoldás kellene amivel mobilnettel tudom a facebook messengeren belüli voipot használni. Tud valaki működő megoldást?

Üdv, sarkanyolo

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37549) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Samsung S4-es telefonról van szó. Az a gondom,hogy a névjegyzékben lévő neveknél mindegyik névnél megjelenik az illető e-mail címe.Ezt,hogy lehet törölni és elérni azt, hogy ne jelenjenek meg többet?Köszi előre is.

(#37550) Ribi válasza #40993792 (#37227) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nos mi vettünk egy Samu E1270-et és van benne flip felvétel.
Csak nekünk pont nem kellene. De kikapcsolni meg nem lehet...
Valakinek van 5lete, hogy lehet megberhelni, hogy ne vegye fel ha kinyitom?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.