Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37051) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ismerősnem Samsung Galaxy S3 mini-je van

- van hogy telefonhívásoknál nem csörög, csak utána látni volt egy nemfgadott hívása.
- ki- be kapcsolja magát

szervíz?
esetleg szofterfrissítés segítene rajta?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#37052) Viktor0610 válasza rii (#37051) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akksi nincs felpúposodva? (a ki-bekapcsolgatásra)
A másikra valószínűleg szoftverfrissítés lehet a megoldás.

Samsung Galaxy A54

(#37053) Louis1114


Louis1114
csendes tag

Alcatel Idol 2S

Segítségeteket szeretném kérni 4 témában:

1. Próbálta már valaki 64 GB-os kártyával az 2S-T, ha igen mit tapasztalt?
2. Számit e valamit mobil esetében, hogy class 4, vagy class 10?
3. Melyik microsd kártya márkát ajánljátok, illetv bizonyos márkákkal volt e már problémája?
4. Próbáltam már sok programot letörölni az 1 GB brendszer memóriából, de alig változott, mivel lehet nagyobb tárhelyet készíteni, vagy mi az ami még nem fontos, de működik a mobil? Én 800MB-nál még nem tudtam lejjebb menni.

Várom a segítségeteket, előre is köszönöm, Louis

(#37054) Bozek válasza Louis1114 (#37053) üzenetére


Bozek
nagyúr

A 2. és a 3. pontra itt biztosabban fognak válaszolni: [link]

(#37055) sarkanyolo2 válasza Louis1114 (#37053) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

1. Ha a GSMArena információ pontosak, és miért ne lennének azok, akkor 32GB-ig bővíthető.
2. Haveromnak egy régebbi készüléknél class 4-es kártyára a videó felvétel 5 mp után beszaggatott, stb, egyszerűen nem bírta. Ebből az tudom levonni, hogy igen, számít.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37057) Viktor0610 válasza #40993792 (#37056) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kingstone? :P
Az valami kínai Kingston koppintás? :))

Samsung Galaxy A54

(#37059) freestyle001


freestyle001
újonc

Tudna valaki segíteni,Nokia 108-nak mennyi karaktert lehet beírni a telefonkönyvébe?
köszi:)

(#37060) anonymus89 válasza freestyle001 (#37059) üzenetére


anonymus89
addikt

Itt azt írja 500 már ha erre irányult a "karakteres" kérdés...

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#37061) JohnK


JohnK
aktív tag

Talán itt nem off a kérdésem...

Van még olyan hely Magyarországon, ahol hagyományos mobilokat szervízelnek? Sony Ericsson W580i-ről lenne szó...

(#37062) Bozek válasza JohnK (#37061) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi a baja?

(#37063) JohnK válasza Bozek (#37062) üzenetére


JohnK
aktív tag

Gyakorlatilag használható még, csak a bekapcsológombja kiesett, vagy kitörött, de be lehet kapcsolni egy éles tárggyal. A navigálógombok közül viszont a bal oldaliak szinte egyáltalán nem reagálnak semmire, így használtam lassan másfél éve. Tehát alapból egy teljes gombsorcsere és burkolatcsere gondolom (alsó bill. hibátlan). Azt ne is mondd, hogy nem gazdaságos megcsináltatni, sajna én is tudom, rendeltem is most egy okostelefont, de ezt sem akarom a mélytelepre dobni, ha horribilis ár alatt meg lehet csináltatni.

(#37064) Bozek válasza JohnK (#37063) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vegyél bele gombokat és csináld meg otthon. :)

W580i szétszerelés

(#37065) JohnK válasza Bozek (#37064) üzenetére


JohnK
aktív tag

Hát azért ez VIDEO alapján sem tűnik valami egyszerűnek, no meg lehet az "alaplap" vagy hogy hívják ami alatta van rossz... Még a szétszedés talán menne, de összerakni sem ártana, azt bezzeg nem mutatja a csóka sem a videóban. Más megoldás kell. :(

(#37066) sarkanyolo2 válasza JohnK (#37061) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Gyakorlatilag minden normális GSM-ben dolgozik valaki aki műszerész, 15 ezres kisváros, kapásból 2 ilyen gsm is van.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37067) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Udv nokia lumia 800-am van. Most szeretnem cserelni nokia lumia 635re. Kerdesem az volna megerie a cseret? Meg ugy tudom, hogy ebbe lehet rakni micro sd-t. Akkor ehhez vegre nem kell zune? Lehet siman masolni ra?

Battletag: hojszi#2983

(#37069) Intel fan11 válasza #40993792 (#37068) üzenetére


Intel fan11
őstag

várható 830as teló érkezése is? Őszintén szolva nem vagyok kibékülve azzal hogy 800as telóm 3 éves 8 mp kamera van rajta és most váltsak 5 megásra :D

Battletag: hojszi#2983

(#37070) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Üdv!
Érdemes Galaxy S III -hoz új akksit venni?
Amivel kaptam a GSM boltból, azzal nezetés alatt kettő órát ha bír, levett fényerő és aktív energiagazdálkodás mellett.
Csak üzenetküldésről van szó, semmi másról nincs! Nem púpos az akku sem.
Még van rá elvileg 3 hét gari. Esetleg valaki tudna teszelni? Mondjuk ezt az akksit másik S III-ban hogy avval mennyit megy... vagy ilyesmi. ( XVII kerület lenne ideális.) Köszi!

Mondjuk már kitaláltam egy elég beteg univerzális megoldást... Egy 80W-os akksit be a táskába, rá egy szivargyújtós töltőt és innentől kezdve bármilyen microusbs telcsi ki fogja bírni... :)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#37071) St3ven


St3ven
addikt

Gmail címtárból exportáltam az összes névjegyemet egy darab vcf-be illetve csv-be. Egy Nokia 301 be tudja húzni valamelyik formátumot egy lendülettel? Csak azt ne mondjátok, hogy egyesével kell meglenniük a kontaktoknak, különálló vcf-ekben.

Ez már lehet, hogy hülye kérdés, de a gmail-es profilképeket is át lehet valahogy menteni anélkül, hogy egyesével kelljen szórakozni?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37072) Intel fan11


Intel fan11
őstag

üdv! Olyan problémám lenne, hogy (nokia lumia 800) fülnél lévő hangszóró nem mindig szól ha hívnak van, hogy működik van hogy nem! Ez lehet térerő gond vagy kezd gallyra menni a hangszóró? Lumia 830ra szeretnék majd váltani! Nem tudni kb mikor jelenik meg?

Battletag: hojszi#2983

(#37073) Viktor0610 válasza St3ven (#37071) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg ezt próbáld meg.

Nem tudom, a 301-esen működne-e, én a 6303 készülékemen így szinkronizáltam a névjegyeket. :)

Samsung Galaxy A54

(#37074) St3ven válasza Viktor0610 (#37073) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, bár állítólag ez a módszer már nem működik. :( Te mikor szinkronizáltad így a névjegyeidet?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37075) meroly válasza Viktor0610 (#37073) üzenetére


meroly
veterán

Ez már nem működik. :(

Impossible is nothing

(#37076) Viktor0610 válasza St3ven (#37074) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnálom... :( Pár hónapja... :U

Samsung Galaxy A54

(#37077) Samifiu


Samifiu
tag

szevasztok.
Egyik ismerős htc desire c-je behalt.
Telefon jelzett hogy van új frissítés rá, le is töltötte, majd újraindult a telefon és többet nem bírt sose belépni. Újraindult vagy megfagyott a PIN kérése előtt.
Factory Reset nem segített neki, valaki tudna valamit ajánlani? nem szervizre gondoltam, hanem otthoni megoldásra. Előre is köszi!

Regisztrált 2007-03-31 11:39 ||| Samifiu felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!(phmegbizhatosag.atw.hu) ||| Malacka nem akadt be a kamionjával a híd alá...csupán hidat szállít!

(#37078) meroly válasza Intel fan11 (#37072) üzenetére


meroly
veterán

Mivel nem analóg rádiórendszeren telefonálunk így a térerő gond szakadozásban, kódolási hibákban (kimaradás) nyilvánul meg. Az elhalkulás készülék (hangszóró vagy szoftver) hiba lehet csak.

Impossible is nothing

(#37079) Intel fan11 válasza meroly (#37078) üzenetére


Intel fan11
őstag

de nálam ezt úgy csinálja van hogy jó van hogy nem! olyan nincs hogy 1szer rossz máskor jó a hangszóró!

Battletag: hojszi#2983

(#37080) meroly válasza Intel fan11 (#37079) üzenetére


meroly
veterán

Akkor szoftver lesz, mert ha egyszer elhalkul valami akkor az úgy is marad. Esetleg lehet valami szösz ment a hangszórót fedő fóliára, még esetleg ez.

Impossible is nothing

(#37081) Intel fan11 válasza meroly (#37080) üzenetére


Intel fan11
őstag

amúgy is elég beteges már a teló. 3 éves lumia 800ról van szó! 830ra szeretnék majd váltani. Mikor várható a megjelenés?

Battletag: hojszi#2983

(#37082) meroly válasza Intel fan11 (#37081) üzenetére


meroly
veterán

Megjelenésről nincs infóm.

Impossible is nothing

(#37083) Intel fan11 válasza meroly (#37082) üzenetére


Intel fan11
őstag

kár! Már nagyon lekéne cserélnem ezt a 800ast! De 2 teló közt vacilálok még! 635 és a 930! 930 nagyon drága a 635öt meg nem érzem méltó cserének! ezért várom a 830at!

Battletag: hojszi#2983

(#37084) malphitee


malphitee
senior tag

Lehet arra számolni hogy a most szeptemberben megjelenő iPhone 6 is 220K lesz a 16gb-os Apple törés-s ara?

(#37085) Hyperion


Hyperion
senior tag

Sziasztok!

Ismertek olyan alkalmazást symbian-ra amivel távolról lekérhető a telefon GPS koordinátái?
Egy idős ismerősnek szánnánk...

Android is jó lenne, csak félek az okostelefonos érintőkijelzőtől...

Köszönöm!

(#37086) meroly válasza Hyperion (#37085) üzenetére


meroly
veterán

Hm... ez elég megfigyelés gyanús és személyiségi jogokat sértő program lenne. Nem hinném hogy hivatalos forrásból és magánszemélyeknek elérhető.... de ez nem szakmai álláspont, pusztán magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#37087) icemad válasza Hyperion (#37085) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kidlogger...
Sokmindenre jó. ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#37088) dreizwanzig


dreizwanzig
tag

sziasztok!

a helyzet a következő: van egy használt telefon, amit szeretnék megvenni. Vodás, tehát szolgáltatótól vásárolt, de mivel nem ismerem a másik felet és messziről jött ember azt mond, amit akar, nem tudom, hogy a telón van-e hitel vagy hogy esetleg nem-e felejti majd el fizetni az előfizut (már ha előfizus). Ha jól tudom, akkor ilyenkor IMEI alapján letiltják a telefont. Utána tudok kérdezni vajon a voda ügyfélszolgálatán az IMEI alapján, vagy hogy tudok róla meggyőződni, hogy holnap nem tiltják le? :D

(#37089) meroly válasza dreizwanzig (#37088) üzenetére


meroly
veterán

Kérd el a papírjait, ha abban az van hogy kedvezményesen vásárolta előfizetés mellé, akkor ne vedd meg. Onnantól nincs rá garancia hogy fizetni fogja-e. Én legalábbis ezt tenném. Ha kártyásan vette, akkor ok.

Impossible is nothing

(#37090) dreizwanzig válasza meroly (#37089) üzenetére


dreizwanzig
tag

azt mondja, h kártyás, de persze ezt igazolni nem tudja...
de ha letiltják, csak a voda hálóztaról tiltják, nem?

(#37091) meroly válasza dreizwanzig (#37090) üzenetére


meroly
veterán

Ilyenkor valószínű igen. Csak ha lopott a készülék akkor van szolgáltatók közti összehangoltság és az úgynevezett fekete lista alapján tiltja le mindegyik.

Impossible is nothing

(#37092) randras_83 válasza dreizwanzig (#37090) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem ha tiltják akkor bukó... Semelyik hálózatra nem fog fellépni...ilyen esetben a valószínűleg igen szvsz kevés. Kérj számlát azon látszik mivel vette.

Amúgy milyen telefon és mennyi ha nem vagyok indiszkrét

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#37093) dreizwanzig válasza randras_83 (#37092) üzenetére


dreizwanzig
tag

note 3 és 80e.
nem tud semmilyen papírt adni róla. oké, h gyanús, de jó áron van.
egyébként ha bemész telefonboltba, ott se adnak ilyesmi papírokat, szóval ott is megvan az esély ugyanerre a bebukásra és a bőrnyakú eladó nem fog ezzel a problémával foglalkozni :D

(#37094) dreizwanzig válasza randras_83 (#37092) üzenetére


dreizwanzig
tag

bocs, de pont nem a szerintemre voltam kíváncsi, hanem a biztosra :DD

(#37095) icemad válasza dreizwanzig (#37093) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ennyire ismered a boltokat, és a bőrnyakú eladókat is, akkor vedd meg 80-ért. Az évszázad üzlete! Vedd meg még ma!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#37096) dreizwanzig válasza icemad (#37095) üzenetére


dreizwanzig
tag

tisztlet a kivételnek, de a telefonboltok 90%-ban valami alvilági tuskó ül. Sajnálom, ha megbántottalak :D

(#37097) Khaal


Khaal
őstag

Nokia C5-re (symbian S60) szeretnék offline gps programot, tudom hogy van rajta a nokia térképek program, az elvileg jó lenne, csak honnan lehet hozzá letölteni térképet (eddig nem volt memóriakártya a telefonban ezért nem is volt rajta semmi térkép)? Mindenhol a here maps-ot találom, az meg ha jól értettem nem megy S60-on. :F :F :F

(#37098) meroly válasza dreizwanzig (#37093) üzenetére


meroly
veterán

Nem mai cikk és csak a telenorról szól, de ha így van, akkor nem csak a saját szolgáltató fogja tiltani, hanem nemzetközileg lesz tiltva: [link]

(#37097) Khaal: PC (ovi) suite le tudja tölteni elméletben, gyakorlatilag nekem a letöltés nem indult el, de ott van opció arra, hogy milyen térképeket szeretnél leszedni. S60-on lehet hogy megy, én S40-el próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#37099) dreizwanzig válasza meroly (#37098) üzenetére


dreizwanzig
tag

én kb 2 hete csináltam ilyet az E6-tal és működött. Csak rádugod USB-n a gépre és a suite-on meg kiválasztod, hogy melyik térképek kellenek.

(#37100) dreizwanzig válasza meroly (#37098) üzenetére


dreizwanzig
tag

köszönöm!

Mondjuk azt nem értem, hogy attól még, hogy Telenor letiltja IMEI alapján, attól még más szolgáltató miért ne engedné fel a hálózatára... Most már beugrott és úgy rémlik, hogy elvileg csak az itthoni hálózatokon tiltják ezeket a telókat és külföldön lehet is ezeket még használni.
Egyébként nem értem, hogy miért nem lehet IMEI alapján rákeresni a szolgáltatóknál, hogy az adott telefonon van-e hitel vagy köti-e hűségszerződés...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.