Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36951) quailstorm válasza honda130 (#36947) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szándéktól függetlenül egy szar. Akkor is szánalmas használhatatlan szar volt amikor kijött mint új modell.
Én csak felidegelni tudom magam rajta/röhögni a szánalmasságán, játszani nem.
Billentyűs Sony Ericsson, ha jót akarsz és régit.

(#36952) icemad válasza malphitee (#36943) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ha most működik mindene, akkor add el gyorsan amíg tudod. Pár nap és beindul a korrózió. Lesznek még ott bajok.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36953) Bozek válasza icemad (#36952) üzenetére


Bozek
nagyúr

Másnak legyen sz*r az ő hibája... Érdekes egy hozzáállás.

(#36954) icemad válasza Bozek (#36953) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ésszerű?... Az...
Etikátlan?.... Teljes mértékben...

De ilyen ez a mai világ...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36955) vitemerius


vitemerius
tag

Üdv!

Galaxy Trend S7560-ról mire lenne érdemes váltani? Úgy értem, ami nem csak egy másik ugyanolyan, hanem egyértelműen egy következő kategória/jobb telefon.
Köszi!

(#36956) sarkanyolo2 válasza vitemerius (#36955) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Itt biztos tudják a választ.

Én mondjuk egy LG F6-ot a T-nél 46 ezerért nagyon jó vételnek tartok!

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#36957) quailstorm válasza vitemerius (#36955) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miért nem itt kérdezed?

Amíg árat nem mondasz addig meg ellőhetünk olyat is hogy iPhone 5S. De annál valóban a legtöbb most kapható droidos teló jobb.

(#36958) vitemerius válasza quailstorm (#36957) üzenetére


vitemerius
tag

Nem találtam ezt a topikot, köszi, átirányulok oda. :R

Egyébként nem árban érdekel a dolog egyelőre, hanem abban, hogy mi a következő kategória.

(#36959) dvdbackuper válasza vitemerius (#36955) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ACE 3 :R

(#36960) randras_83 válasza malphitee (#36943) üzenetére


randras_83
addikt

jaja passzold el jutányosabb áron és vegyél egy Moto G-t ;] ;] ;] ;] :DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#36961) St3ven válasza meroly (#36950) üzenetére


St3ven
addikt

Kösz, bár bevallom, bika akksi alatt olyan 1200-1500 mAh-ra gondoltam, de ez nyilván már csak a méret miatt sem lehetséges.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#36962) meroly válasza St3ven (#36961) üzenetére


meroly
veterán

Hát ha találsz is olyat, az utángyártott és az érték pedig kamu.

Impossible is nothing

(#36963) anonymus89 válasza meroly (#36950) üzenetére


anonymus89
addikt

Én is azt nézegettem csak itthon nem találtam....

BL-6F is jó lenne csak az már dagi ;]

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#36964) KonzolKartel

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni, hogy szerintetek át leszek e vágva :U.
E975.
Leginkább az alaplap miatt veszem meg. Kértem Tőle IMEI-t, le is írta, annyit megtudtam, hogy tényleg E975 IMEI-je.

Nem tudom mit lehet ki írni, és mit nem, ezért ide oda teszek egy egy csillagot:

Model: LGE975
Suffix: AHASBL
ESN: 35*296****05954
MSN: 307KP*****595
Esndate: 20130722
Network: HAS
Esnoutgodate: 20130816
ULocationcode: N
Carrier: HUTCHISON
CSN: LG0000516***789

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36965) dragonfx


dragonfx
veterán

van arra progi mindent az sd.re telepitsen a telo??rendszer app.okat frissitest mindent??
illetve at tudjam helyezni oda az osszes dolgot??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36966) St3ven válasza dragonfx (#36965) üzenetére


St3ven
addikt

Nincs. Valami mindig marad a rendszer partíción. A rendszerfrissítés meg főleg...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#36967) vitemerius válasza St3ven (#36966) üzenetére


vitemerius
tag

Anyukám lg telóján ebből adódóan patthelyzet van, semmi extra program nincs telepítve, de már a g+ vagy chrome sem tud frissülni, mert nincs hely neki. Az alap programok meg nem akarnak átmenni az sd kártyára.

(#36968) dragonfx válasza St3ven (#36966) üzenetére


dragonfx
veterán

undorito ez az android komolyan.ez lesz a vesztuk. a kocsog google radroszkaolja hogy minek kell lennie a telodon....ennyire meg a microsoft se geci.
ott pang 2gb az sd.n en meg szopjak a belso 400mb targellyel.amibol ugye rejtelyes az android a felet elveszi....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36969) dragonfx válasza vitemerius (#36967) üzenetére


dragonfx
veterán

ugyanezvan nekem is.undorito. az a vicc en semmit nem rakok fel potyaba.a kocsog google. baxxa tele az egeszet.
az a baj a play ledaralom akkor kb meg a messenger se megy...
nem tom mer baj nekik kulso tarhelyen van....ja mert azt nem tudjak ellenorizni....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36970) St3ven


St3ven
addikt

Rootoljátok a telót, és töröljétek a felesleges rendszerappokat. De ez már egy másik topik...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#36971) dragonfx válasza St3ven (#36970) üzenetére


dragonfx
veterán

okes de helyette kell masik....es azt is odarakja pedig custom app.
a play.t ledaralom nem tudok frissiteni....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36972) KonzolKartel válasza dragonfx (#36971) üzenetére

Nem érted, az a baj. Nem a playt kell letörölni, hanem más system appokat, vagy tegyél fel custom romot, amin ki van gyómlálva. Előbb utóbb úgyis meg fog telni, ez a baj a régebbi és az alsó kategóriás droudokkal.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36973) dragonfx válasza KonzolKartel (#36972) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem super jelly bean 8 van fenn.megis tellik.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36974) meroly


meroly
veterán

Srácok, ezt folytassátok itt: Android szakmai topic vagy itt: Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#36975) Binky


Binky
újonc

Sziasztok!
Elejtettem az lg g2 típusú telefonom ,a kijelző sértetlen,csak az érintő panel repedt be.Mennyibe fájna a kicserélése?

(#36976) malphitee


malphitee
senior tag

Sziasztok I5 akarok lecserélni i5S re, telekomos függő, az illettő azt mondja ki lett fizetve de papírt nem tud adni mert nagybátyánál van meg garancia is és nem tudja elkérni, de írhatunk ilyen letiltás elleni cuccot felőle. Na most a kérdésem az lenne hogy mennyi ennek a papírnak a jelentősége, ha megvásárolnám és időközben le tiltanák mit tudnék tenni hivatalosan, vagy milyen formában kell írni az ilyen szerződéseket? vagy az ilyen üzleteket inkább hagyjam? Srác megadta a széria számot és imei számot is, apple oldalán imei alapján rákeresve megnéztem garanciális decemberig, meg a tárhely szín stimmel, de papír nélkül garanciát ugy se tudom érvényesíteni, de engem a letiltás jobban zavar mint a garancia nem léte.

(#36978) randras_83 válasza #40993792 (#36977) üzenetére


randras_83
addikt

Kivéve, ha az ár felének a feléért odaadja. Amúgy szerintem is másik eladó kell. Azt nem mondta, hogy miért nem tud adni???

https://www.flickr.com/randras83/

(#36979) Zsocy155 válasza Binky (#36975) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Itt talán már más is járt hasonlóan.

(#36980) Zsocy155 válasza malphitee (#36976) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Ebben a cikkben leírják, hogy mi a helyzet ilyen esetben.

Én sem foglalkoznék ilyen eladóval!

(#36981) KonzolKartel válasza Binky (#36975) üzenetére

G2-nél szinte lehetetlen elválasztani a digitizert az lcd-től, úgy, hogy ne sérürljön az lcd. Ha minden áron ezzel akarsz próbálkozni, akkor először vidd el, vagy szedd le magad az érintőt, és csak utána vegyél digitizert.
Itthon 25-28 közt tudsz venni kerettel. Ebay meg zsákbamacska, az biztos, hogy ne a legolcsóbbat vedd.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36982) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Rendelés előtt vagyok.

Egy LG G2 32gb vennék.
A bolt azt mondja, magyar lg garanciapapirral adja, 24hó garral, gyári függetlenül.
Itt megakadtam kicsit.
LG szerint a magyar garpapiros az 12 hó garis, én is igy tudtam.
Ha 24 hó, akkor vmelyik szolgáltató telefonja, de azok 16 gb-k.

Merjem megrendelni?
A planet gsm-től venném.

Köszönöm előre is a segítséget

(#36983) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Adott egy Samsung Galaxy Trend Plus.
Szeretném függetleníteni, olvastam a FastGSM.com-ról.
Megbízhatóak ezek a netes dolgok? Mennyire hivatalos?

(#36985) nagyszegi


nagyszegi
tag

Helo!
Egy olyan kérdésem lenne h eladó sorba került a régi htc sensation xe telefonom és szerertnék mindent legyalulni róla mentett adatok és főleg az össze összehangolást az egyes fiókjaimmal tehát a gyári állapotot visszahozni. Azután érdeklődnék h ezt hogyan tudom megtenne?

(#36986) Lecs@ válasza nagyszegi (#36985) üzenetére


Lecs@
addikt

Gyári adatok visszaállítása / factory reset :)

512 GB

(#36987) nagyszegi válasza Lecs@ (#36986) üzenetére


nagyszegi
tag

köszi

(#36988) tarej


tarej
tag

sziasztok. külföldi függő készüléket kártya hiányában hogyan tudok aktiválni, illetve későbbiekben függetleníteni? drei függő, frissítés után aktiválni már nem sikerült.

(#36989) tarej válasza tarej (#36988) üzenetére


tarej
tag

iphone 4 lenne a készülék.

(#36991) winhate


winhate
őstag

Szeretnem megjavittatni a w995 telomat.

Toltesi hibat ir ki amikor az toltot csatlakoztatom.

pls sos help

koszonet a segitsegert

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#36992) Bozek válasza winhate (#36991) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld meg megtisztítani az érintkezőket.

(#36993) winhate válasza Bozek (#36992) üzenetére


winhate
őstag

sajnos nem az lesz a problema szerintem :(
Mikozben logott a tolton elfelejtettem kikapcsolni az elosztot es ugy csereltem ki a tartalek akksira.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#36994) tarej válasza #40993792 (#36990) üzenetére


tarej
tag

Az rendben van, de a kártya nélküli aktiválásról lehet tudni valaimt hogyan történhet?

(#36996) Soma01


Soma01
veterán

Power bank-ot szeretnék venni. Van külön téma ehhez? Logout cikket találtam csak eddig.

[ Szerkesztve ]

(#36998) szami777


szami777
addikt

Sziasztok,
Vettem egy Nokia 100 telefont , első naptól kezdve 1 nap alatt lemerült az aksi, holott készenléti időre 800 órát írtak. (ami persze túlzás, de 24 óra alatt teljesen lemerült 0 használat mellett), szervizbe beadtam (bolton keresztül) és most amikor visszakaptam, ugyanúgy 1, max 2 nap alatt lemerül az aksi 0 használat mellett. A dobozban, amikor átvettem a boltban szervizelés után, találtunk egy érdekes fecnit, amit se én, se a boltban dolgozó szakemberek nem értettek.
"Amennyiben továbbra is fennáll a merülési hiba, akkor forduljon mobilszolgáltatójához SIM-kártyájának megújításával kapcsolatban."
Létezik ilyen, hogy SIM miatt merül le 1 nap alatt a telefon?
( Ez a sim egy Nokia 3410-est is végig szolgált, szóval nem mai darab)
2 hétig volt nokia szervizben nem világos, hogy adhatják vissza úgy, hogy nem próbálják ki, mennyi idő alatt merül le.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#37000) Bozek válasza szami777 (#36998) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem kipróbálták, csak újabb SIM kártyával, ami miatt nem produkálta a hibajelenséget.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.