Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) Vivienn


Vivienn
csendes tag

Sziasztok!Valaki tudna nekem segíteni?Mit jelent az hogy meg kell formáznom a telefonom?Előre is köszi!

(#102) Möhe válasza Vivienn (#101) üzenetére


Möhe
addikt

Agyagból? ;]

(#103) Vivienn válasza Möhe (#102) üzenetére


Vivienn
csendes tag

Dehogyis:D!Most vettem egy új telefont, erre mondta a csávó hogy formázzam meg a telót és amint lemerül tölstem 16 órán keresztűl, vagy ahhoz hasonló!De fogalmam nicsen hogy kell egy telefont megformázni..én össz vissz ha vettem egy új telót mindig felraktam tölteni meg 1/2-1 napot aztán annyi! Szóval tök tanácstalan vok...!:((

(#104) Möhe válasza Vivienn (#103) üzenetére


Möhe
addikt

Akksira gondolok,de azon bellűl új telót lemeríteni majd a ''száraz''akksit jó pár órás folyamatos töltésre felrakni.


MOD: UP a #100as-nak

[Szerkesztve]

(#105) szállitó válasza Vivienn (#103) üzenetére


szállitó
senior tag

ez azt jelenti hogy arra gondolt ha elöször lemerült és kikapcsolt akkor kikapcsolt állapotban tölsd 14-16 órát. van aki másodszorra is ráismétel van aki nem.

ajánlom itt az 1számu hozzászolást.
[link]
ha jobban ráérsz akkor ezt
[link]

[Szerkesztve]

(#106) Vivienn válasza szállitó (#105) üzenetére


Vivienn
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!!!!!

(#107) Xervo


Xervo
csendes tag

Hy all!Van nekem egy Live!-os V3-am.Szeretnék rárakni egy planetmotox.net-ről letöltött monstepackot(flash&flex egyben)Ami kártyafügetlenné,és live!talanná tenné.Bootloaderben elindítom a telefont,a p2k driverét jelölöm ki neki,felismeri,a telefon ki is írja,hogy ''transfer mode''.Ekkor elindítom a PST 7.2.3-omhoz tartozó MultiFlexFlash-et kiválasztom a flash-et és bepipálom a ''Override existing....'' és a master reset és a clear-t.Rámegyek hogy start,''Creating image file''ez elmegy 60%ig és megál(vagy 100%nál) és kiírja ezt:''FLASH failed!***error*** Unable to connect to the subscriber unit.Unable to get string descriports.''XP Sp2-őm van,skn6371C adatkábelel próbáltam.
Mi lehet a probléma?Kérem segítsetek!

(#108) szállitó válasza Xervo (#107) üzenetére


szállitó
senior tag

szerintem elöbb nyitni kéne aztán uj menüt de ez Bünös dolog fúj fúj fúj :B :)) ;)

(#109) blueMerle válasza Xervo (#107) üzenetére


blueMerle
veterán

Talán próbáld meg egy SIMA egyszeru USB-kábellel :D Adatkábelt venni ehhez a telóhoz? Anyám borogass baŕmely számtech boltban megkapod 500Ft-ért :W

(#110) Xervo


Xervo
csendes tag

Köszi a válaszokat! :R
-Hogyan tudnám nyitni? :F
-Sima usb káballel próbáltam,amit adtak a telefonhoz,usb a másik vége meg mini usb. :B

[Szerkesztve]

(#111) Gubro válasza Xervo (#110) üzenetére


Gubro
senior tag

Itt nem fogsz kapni nyitáshoz segítséget, ne is kérj.

(#112) AMD Power válasza AMD Power (#98) üzenetére


AMD Power
titán

Folytatás!

Kipróbáltuk: Samsung SGH-Z560 - mobil internetezésre teremtve


[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#113) szandisas


szandisas
senior tag

beteszem mégegyszer hátha tud segíteni valaki:
a Nővéremnek van egy LG C1100 as telefonja. A készüléken a led pirosan világít egyfolyátban, és ha ráteszi a töltőre akkor kikapcsol. nem lehet visszakapcsolni, csak ha kivesszük az akksit valakinek ötlete?
leszedtem egy manualt hozzá, és egy szót nem írnak a ledről :U

aláírás

(#114) AMD Power


AMD Power
titán

Walkman másolat


[link]

Kezdenek ezek a kamu telefonok egyre viccesebbek lenni! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#115) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Mért akarja a telóm az sms-eket 70 karakterenként újként küldeni? Egy karácsonyi üdvözlés így háromszor annyiba kerül. Más telókon ezt lehet állítani, és hogyan. Nekem Samsung i750 van. Esetleg a Pannon sms service center száma van rosszul belőve nálam? (+36209300099) Más ötlet?

(#116) Vivienn válasza k.t.a. (#115) üzenetére


Vivienn
csendes tag

Szió!Ez nem azért van mert ékezetekkel írsz?

(#117) k.t.a. válasza Vivienn (#116) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Akkor sem kellene ennyivel ha jól emléxem. Vagy ilyen régen küldtem sms-t, hogy már nem rémlik? :F

mod: Most néztem, hogy ha ö ü é betűket írok, akkor marad a 160 karakteres sms, viszont ha más ékezetest használok, akkor meg leugrik 70-re. Ilyen köcsögséget. Úgy tűnik már régen írtam sms-t.

[Szerkesztve]

(#118) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Nokia n70 vagy xda II mini a jobb?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#119) szállitó válasza k.t.a. (#117) üzenetére


szállitó
senior tag

a nokia 3410es volt az elsö ilyen telo azota terjed ez a szokás mert a nem 26 betüs alap al irt üziket nagyobb csomagban kell továbbitani és igy drágább szolgáltatonak hogy ez ne forduljon elö igy fizettetik meg veled.

irj Kellemes Karácsonyi Ünnepek helyett KKÜ ugyis tudják hogy miért irsz ;) és az á betü nem zabál majd karaktert.

(#120) szállitó válasza Vivienn (#116) üzenetére


szállitó
senior tag

jól tudod ;)

(#121) róland válasza k.t.a. (#115) üzenetére


róland
veterán

Unicode. Mióta a gyártók átálltak az unicode használatára, azóta 160 helyett csak 70 karakter lehet egy sms, amennyiben nem tudod kikapcsolni annak használatát.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#122) k.t.a. válasza róland (#121) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Köszi mindenkinek a választ, csak nem sűrűn váltok telefont, csak ha moszáj, és így kimaradtam ebből a dologból, pontosabban most csöppentem bele. Mégegyszer köszi a felvilágosítást.

(#123) Vivienn


Vivienn
csendes tag

Nem mindegyik telefonnál van ez!De én kimondottan utálom!Nekem samsung d500am volt!Ott is bekelett állítani h ne legyen ékezetes, mert különben egy smst, 3 sms-ben küldött el!De hál isten most az új telónál már nem így van:)!

(#124) golyani


golyani
addikt

namármost én azt nem értem h hogy tudom formázni az akkut mikor az első töltésnél kb 3 óra múltán kiírta h akku feltöltve és a töltés jel is eltűnt.(K750i) :F

(#125) Viktor0610 válasza golyani (#124) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rajtahagyod a töltőn és hagyod, hadd töltse tovább.
Igazából ezt a töltést kikapcsolt állapotban kell(ene) megtenni.

Samsung Galaxy A54

(#126) bobace válasza golyani (#124) üzenetére


bobace
őstag

Ne foglalkozz vele, hagyd úgy. Majd vagy 10 óra mulva vedd el és kész. Többször már nem is kell ilyen sokáig tölteni. Ja és ki van kapcsolva ugye?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#127) golyani válasza bobace (#126) üzenetére


golyani
addikt

nem volt kikapcsolva :B
akko ra második töltés lesz ilyen :B
miért bekapcsolva miért nemjó?

[Szerkesztve]

(#128) Viktor0610 válasza golyani (#127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bekapcsolva nem tölt egyenletesen, mert használat közben (akkor is, ha csak az asztalon pihen) meríti az akkut.

Samsung Galaxy A54

(#129) Möhe


Möhe
addikt

Hali. Miért irja ki a telefon (6280-as újabb bug-ja?) azt ,hogy : az üzenet fogadásához ellenőrizze a beállításokat. Üzenet nemjött de ha nemtudnám megnézni akkor is fogadná a dolgot, vagy nem? :F

(#130) Viktor0610 válasza Möhe (#129) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

MMS-ről v. SMS-ről van szó?
Az MMS-beállításokat letöltheted a Nokia oldaláról, a Támogatás részről.

Samsung Galaxy A54

(#131) Möhe válasza Viktor0610 (#130) üzenetére


Möhe
addikt

Nemtudom miféle de a családban van még 1db 6280 és ott megjött az üzenet csak a megnézéssel volt baj de az orrvosolva lett.

(#132) Viktor0610 válasza Möhe (#131) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen ikonnal jelzi az üzenetet?
Vagy mit ír az üzenetben?
(Így elég nehéz segíteni... :U )

Samsung Galaxy A54

(#133) Möhe válasza Viktor0610 (#132) üzenetére


Möhe
addikt

Kaptam már SMS-t azzal nincs bibi, semmi különös nincs. Nem üzenet jött hanem a képernyőn megjelenik az a felirat amit irtam.

(#134) Vivienn


Vivienn
csendes tag

Valaki nem tudja hogyan lehet azt beállítani a telefonnál(nokia 6270)hogy automatikusan a memóriakártyára mentsen?Mert az a baj hogy nem kérdezi meg és folyton a telefonra ment, a telefon memóriája meg csak 8 mega körül van!Így nagyobb fájlokat nem is tudok küldeni rá!:((

(#135) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Vivienn:
Milyen módon csatlakozol a telefonhoz, milyen programmal küldöd a fájlokat?


Möhe:
A másik 6280-ra milyen üzenet érkezett?
(Egyébként az nem jelent semmit, ha egy másikra megérkezett, ettől még a kérdéses készüléken lehet u.úgy v.mi beálítási/szolgáltatás-megrendelési hiba...)

Samsung Galaxy A54

(#136) Möhe válasza Viktor0610 (#135) üzenetére


Möhe
addikt

MMS jött a másikra. De ez a kiirás nemrég jött elő. Ünnepek előtt 1-2 nappal.

(#137) Vivienn válasza Viktor0610 (#135) üzenetére


Vivienn
csendes tag

Szió!Bluetooth-al, de rájöttem hogy gépről hogy tudok tölteni hogy a kártyára menyjen!Már csak azt nem tudom hogy ha vki akar nekem küldeni egy nagyobb fájlt bluetooth-on hogyna fogom megoldani...!Azért köszi a segítséget:)!

(#138) Viktor0610 válasza Möhe (#136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ellenőrizd a beállításokat (kérd le azokat a Nokia oldaláról, a Támogatás részről).
Majdnem biztos, h. ez a baj.
Esetleg megpróbálhatod, h. kicserélitek a két telefonban a kártyákat -így kiderülhet, miért nem működi az MMS-fogadás.

Samsung Galaxy A54

(#139) Grandi


Grandi
aktív tag

Két éve használtam utoljára nokiat, de ott nem úgy van, hogy ha az ember ad egy nevet a memóriakártyának majd ki-be kapcs akkor megjeleni a memóriakártya a galériában ?
Nekem így ment anno a bluetooth nagyobb filefogadás.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#140) Vivienn válasza Grandi (#139) üzenetére


Vivienn
csendes tag

Ez így van meg is jeleníti, ezzel nincs semmi gond, csakhogyha küldd nekem vki vmit, akkor csak annyit kérdez hogy fogadja?És mondom igen, és menti a telefonra!.....

(#141) Grandi válasza Vivienn (#140) üzenetére


Grandi
aktív tag

és a ''Te is fiam Brutus'' beállításán belül nincs az, hogy galériába mentse egyböl ?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#142) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok.
Mielőtt a telóra felteszem a témát (.nth file) milyen progival lehet megnézni, hogy milyen egyáltalán?

(#143) Möhe válasza Grandi (#141) üzenetére


Möhe
addikt

Ezt nekem is mondták már de az az s-60as sw-tulajdonsága. 2 telefon között nincs efféle meghatározás. Elileg a teló a kártyát saját memóriaként kezeli.

Komi28: lutri, zságbamacskát veszel

[Szerkesztve]

(#144) Viktor0610 válasza Komi28 (#142) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erről a [link]ről letöltheted a témaszerkesztő programot (a fórumra való regisztrálás után), amivel meg is nézheted, milyen lesz.
Persze, a telefonon is képes vagy telepítés nélkül alkalmazni, egyfajta előnézeti képet mutat, ha kiválasztod, de nem nyomsz rá a telepítésre, csak rajtahagyod a kijelölést.

Samsung Galaxy A54

(#145) Vivienn


Vivienn
csendes tag

Köszi a segítséget majd próbálkozok....!!!Csak most nincs olyan teló itthon amiről tudnék küldözgetni!!De majd megoldom:)!

(#146) Boyfish


Boyfish
senior tag

Sziasztok!
K800i mobilom van és szereztem hozzá egy játékot, amit felmásoltam a telóra, de mit kell csinálnom, hogy tudjak is vele játszani?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#147) Vivienn


Vivienn
csendes tag

http://www.nokiaportal.hu/modules.php?name=Downloads&op=getit&lid=183
Innen is telöltheted a témaszerkesztőt!

(#148) AMD Power válasza Boyfish (#146) üzenetére


AMD Power
titán

Telepítsd fel, és utána már tudsz is játszani vele! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#149) AMD Power


AMD Power
titán

Hol tudom letölteni a SE K610i USB driverét? Nem találom sehol...! :O

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.