Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) Viktor0610 válasza AMD Power (#149) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, az előbb rosszat linkeltem. A helyes [link].

Samsung Galaxy A54

(#152) domi007


domi007
őstag

Helloka,
A következő problémám lenne: egy DELL D510-es laptopot, és egy Nokia 6233-at próbálok összevarázsolni.
A következő történik:
Ha a laptop saját bluetooth manager-ével összepárosítom őket, akkor minden OK, de persze mivel NOKIA, ezért a pc suit nélkül nem lehet kezelni. A pc suit azonban nem ismeri fel...Ha már összepárosítottan indítom el, akkor is azt írja ki, hogy nincs telefon csatlakoztatva. Ha azt akarom, hogy ő adja össze őket, (ha má ez a mániája), akkor régebben nem tudta ezt megtenni(rákattintottam kétszer a megtalált telefonra, de utána a szokásos: nincs telefon csatlakoztatva..), most azonban már egyáltalán nem találja meg.... :F
HELP!
ja, és q v2.0: hogyan lehet a lehető legnagyobbra állítani a betűket? a beállítások-->kijelző-->betűméretet már megtaláltuk, de az csak bizonyos helyeken segít....esetleg van ilyen téma.. :F
THX!
DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#153) Viktor0610 válasza domi007 (#152) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az első kérdésre a válasz az lehet, h. a PC Suite nem minden Bluetooth csatlakozóval kompatibilis, nézd meg a Nokia oldalán, a te csatlakozód közte van-e.
A betűméreten nem lehet növelni az általatok is megtalált mértéken túl.

Samsung Galaxy A54

(#154) Boyfish válasza AMD Power (#148) üzenetére


Boyfish
senior tag

de hogyan tudom telepíteni?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#155) ragazzo


ragazzo
őstag

Valamelyik nap beszéltem a SE-os területi képviselővel, és azt mondta, hogy a jövőben nem lesz joy a telóikban. Mondtam neki, hogy már hamarabb kellett volna ezen változtatni, de most sem késő.Gondolom rájöttek, hogy nem annyira frankó a dolog.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#156) Boyfish


Boyfish
senior tag

srácok felraktam néhány játékot a k800i-re, majd a pókerber játék indítás közben megfagyott, azóta a telefon bekapcsolás után csak a Sony Ericsson feliratig jut és ott megáll, talán megfagy, valamilyen javaslat?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#157) Viktor0610 válasza Boyfish (#156) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég lett volna egy topikban feltenni a kérdésed... :U

Samsung Galaxy A54

(#158) Boyfish válasza Viktor0610 (#157) üzenetére


Boyfish
senior tag

inkább szerk

[Szerkesztve]

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#159) AMD Power válasza ragazzo (#155) üzenetére


AMD Power
titán

Ez pontosan így is van! Haverom pont most vett egy SE K610i-t. Abban már nem joy van. Hát nem volt nehéz megszoknom a kezelését! ;)

(#160) jogprof


jogprof
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki abban segíteni h hogy lehet nokia3250(sy9)-re témát szerkeszteni????




Előre is Kösssz!!!!!!

(#161) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Sziasztok ..

Telefonról egy két szöveget szeretnék letölteni mp3-as lejátszóra , de amr formatumban van , es igy nem jatsza le még a gép sem , Segitesetek mar , hogy milyen progi kell ahoz hogy at tudjam alakitatni ?? és ha van ilyen akkor honnan éehet letolteni ??

Előre is köszi és , kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek !!! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#162) Viktor0610 válasza AlyArkhon (#161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Super nevű ingyenes program tökéletesen megfelel erre a célra.

Samsung Galaxy A54

(#163) AlyArkhon válasza Viktor0610 (#162) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ezt honnan lehetne letölteni ??

Ha nem gond please egy lineket dobjál már nekem ....A kereső nem hozot eredményt , lehet csak valamit rosszul csináltam :(

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#164) C4mp3r válasza AlyArkhon (#163) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link] Ez az nem?

(#165) Allinczuzi


Allinczuzi
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy Motorola U6os készülékem van. Szeretném megtudnio hogy tudok e rá egy két új játékot vagy alkalmazást tenni bluethooton keresztül, számítógépről. A telefon vodás ha ez számít. a játékokat dc ről tölteném. milyen fájlformátumot keressek?

előre is köszi a segítséget.

sziasztok

i'm goin to hell! who's comin with me?

(#166) C4mp3r válasza Allinczuzi (#165) üzenetére


C4mp3r
addikt

Elvileg tudsz rá küldeni, .jar/.jad formátumúak a játékok. :R

(#167) Allinczuzi válasza C4mp3r (#166) üzenetére


Allinczuzi
csendes tag

Noh igen. ezt énis így tudtam de nem akar rámenni. képek rámentek pedig. meg a játék is ráment apám telójára. neki k700 van. nincs esetleg vmi ötlet mi lehet a gond? :F

i'm goin to hell! who's comin with me?

(#168) C4mp3r válasza Allinczuzi (#167) üzenetére


C4mp3r
addikt

Akkor csak a wapról tudsz letölteni rá letölteni sajna. :(

(#169) Allinczuzi válasza C4mp3r (#168) üzenetére


Allinczuzi
csendes tag

Tutti hogy semmilyen progival nem lehetséges ez?? :( pedig reménykedtem hogy ezen majd tudok pokerezni az órákon

Köszönöm a választ!

ha vkinek még azér eszébe jut vmi akkor kérem jelezze!

köszi

[Szerkesztve]

i'm goin to hell! who's comin with me?

(#170) C4mp3r válasza Allinczuzi (#169) üzenetére


C4mp3r
addikt

Átküldted a telefonra a fájlt, és onnan nem engedte feltelepíteni? Mert ha így van akkor sajnos marad a wap.

(#171) Allinczuzi válasza C4mp3r (#170) üzenetére


Allinczuzi
csendes tag

noh. akkor leírom a teljes menetet.

tehát a bluethoot programban kiválasztom az eszközt amire küldöm. aztán a küldendő fájlt. aztán send. a telefon kiírja hogy a számítógép engedéjt kér: obex fájl átvitele. megnyomom hogy engedélyez és aztán a gép kiírja hogy: sending of file failed.

ennyi

i'm goin to hell! who's comin with me?

(#172) C4mp3r válasza Allinczuzi (#171) üzenetére


C4mp3r
addikt

Akkor nem fog működni, mert nem tudja kezelni a fájlt. :(

(#173) Xervo válasza Allinczuzi (#171) üzenetére


Xervo
csendes tag

Milyen programot használsz?ÉN BlueSoilei-t,Bár nekem motorola v3-am van,szintén vodás,én az objectpush,részvel át tudom küldeni a játékot és fel is telepíti.Milyen formátumban van a játék?Lehet hogy még valami programmal át kéne alakítanod.

(#174) szállitó


szállitó
senior tag

üdv a kérdésem a következö minden szolgáltató ilyan bunko hogy a N6070 hez fél fülest ad vagy csak a mikulásfone (nehogymááá halgassa a stereo FM a paraszt) :(((

(#175) blueMerle válasza szállitó (#174) üzenetére


blueMerle
veterán

A Nokia gyárilag így értékesíti a telefont, a szolgáltato max. belepakolhatja a sztereo fulest, de egy ilyen árú készuléknél ez nagyon nem érné meg.

(#176) szállitó válasza blueMerle (#175) üzenetére


szállitó
senior tag

köszi akkor a nokia rohadjon meg. a 6030 hoz adtak igaz az nem volt sztereo és az is igaz hogy a stereo és a nem stereo közt nincs nagy külömbség csak a 2 vel több forrasztás vagy a nyákon plussz 2 pont (szétszedtem csak nincs kis pákám megbütykölni ha elcseszem és rosszul tudtam is csak all stereo de nem kell venni 4000ért cuccot) /mindkettönél 4szál jön fel / mindenesetre megnyugtattál mert arra gondoltam a voda azért adja ilyen olcsoért (18384) a többi meg ilyen drágán (29900) mert kilopták a fülest belöle...

[Szerkesztve]

(#177) szállitó


szállitó
senior tag

mindenhol 3990ft a HS-31 es füles?

(#178) blueMerle válasza szállitó (#176) üzenetére


blueMerle
veterán

Én egy HS23-as fulessel használtam a 6070-esem anno, és igencsak gáz a hangzása, teljesen mindegy mit veszel hozzá. Én ebbe egy fillért sem ölnék az biztos :U

(#179) szállitó válasza blueMerle (#178) üzenetére


szállitó
senior tag

Köszi a jótanácsot. :R
azért én veszek valamilyet vagy csinálok a meglévö két monobol tudom hogy gyatra a hagzás de a fullzajos városba utazás közben jo néha egy kis zenet hirt halgatni.

[Szerkesztve]

(#180) szállitó


szállitó
senior tag

A boszantó az hogy amit adnak hozzá az is 2280ft tehát nem sokkal drágább egy hozzávalo Stereo ...

ja és megkérdeztem kb 10 sehol sincs HS-31 vagy HS-23 csak a NOKIA boltba ott meg még 2000ft al drágább.

(#182) Viktor0610 válasza szállitó (#180) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

HS-31: [link] és [link].

HS-23: [link].

Samsung Galaxy A54

(#183) szállitó válasza Viktor0610 (#182) üzenetére


szállitó
senior tag

köszönöm ma ugyis megyek a teloval addiktológushoz majd közben benézek az egyik boltba 3000 ér jó lenne a HS-23...

[Szerkesztve]

(#184) perempe


perempe
addikt

Van az USA-ból 2db., egyforma, régebbi típusú Nokia telefonom. Ha minden igaz, akkor ottani T-Mobile kártyával mentek, de nem biztos. Idehaza mégse működik az itteni domino kártyával. (No system hibaüzenet.) Van-e rá megoldás?

Itt egy kép a készülékről:
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#185) nemma válasza perempe (#184) üzenetére


nemma
addikt

Áhh, 8310es :)
Azért nem hiszem, hogy úgy megy ez, hogy a T-mobile kártya minden országban megy...
Szerintem ezen semmi érdekes nincs, ez magyar kártya, az meg amcsikártya függő. Ennyi :)

(#186) pepe83


pepe83
csendes tag

Hy!

Motorola L7-et hogyan lehet felébreszteni ha egy rá rakott skin miatt az egész telo megadta magát?
Már be sem kar kapcsolni....
Tud vki segitteni ebben?...
Progi vagy vmi más megoldás van hozzá....mondjuk utcsonak hagyva a szervizt....

Help!!!!!

(#187) Gubro válasza perempe (#184) üzenetére


Gubro
senior tag

A hátsó oldaláról, hátlap és akksi nélkül tudsz egy képet csinálni?

(#188) szállitó válasza nemma (#185) üzenetére


szállitó
senior tag

függö ennyi nemrégen az én kezemben is megfordult egy kanadai 3220as .....

(#189) Jégkokó válasza nemma (#185) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tudomásom szerint ha a német T-mobil függő telefonba raksz egy magyar T-mobilos simkártyát akkor elvileg működnie kell.De sztem ez más szolgáltatóknál is hasonlóképpen megy :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#190) 3psilon


3psilon
aktív tag

Sziasztok!
Marhára nem értek a mobilokhoz, de mivel a jelenlegi Sonycsson T23 haldoklik, lehet, hogy be kéne újítani :)
Ehhez kéne segítség. Tehát:

- legyen rajta egy bármilyen kamera
- legyen java
- és ne legyen döglassú, mint a T230
Ilyet mennyiért kapni nem előfizetésesben?

Sőt, továbbmegyek:
- HA lehet, legyen adatkábel lehetőség, vagy bluetooth
- és ez az, szeretném egybevonni az MP3 lejátszómmal. Tehát kéne memóriabővítési lehetőség. Füles ezekhez milyen? Lehet jack dugósat használni, vagy csak a gyárit?
És ez mennyi? 40E, max 45E lenne jó.

Vagy álmodik a nyomor? :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#191) Viktor0610 válasza Jégkokó (#189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rosszul tudod. ;]

Samsung Galaxy A54

(#192) blueMerle válasza 3psilon (#190) üzenetére


blueMerle
veterán

SonyEricsson W300i, K750i

(#193) szállitó


szállitó
senior tag

[kép][kép][kép][kép][kép]

BOLDOG ÚJ ESZTENDÖT MINDENKINEK

(#194) blaces


blaces
tag

Sziasztok!

Egy motorola v550-es telom van most vettem hozzá adatkábelt, de gáz van! ugyanis a kábelen az van meg a dobozra írva hogy ne dugjam be a kábelt a szoftver feltelepítése előtt, így is teszek, de a driver feltelepítése közben ordít a telepítő hogy dugjam be a kábelt és a a telót, ez levan írva a dobozon is, de de de... a mocskos Windows folyton azt írja ki hogy nem ismeri fel az USB adatkábelt, és kilép a telepítésből, más módszert nem ismerek és nem enged a sz@r driver....

Segítségetek kérlek!

Köszönöttel: Blaces

(#195) SN2O


SN2O
aktív tag

Sziasztok!
Segítene valaki dönteni két telefon között?
Melyiket vegyem meg?
Nokia 6233 vagy Nokia E50?

(#196) abstraction válasza SN2O (#195) üzenetére


abstraction
csendes tag

A kérdés az, hogy a 3G, vagy egy OPrendszer szükségét érzed-e jobban.

(#197) Viktor0610 válasza SN2O (#195) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy összehasonlító [link] a két telefonnal.

Pro 6233:
- 3G,
- jobb kamera (a VGA-felbontású videó is),
- rádió,
- erősebb akkumulátor.

Pro E50:
- Symbian,
- nagyobb belső memória.

Samsung Galaxy A54

(#198) SN2O válasza Viktor0610 (#197) üzenetére


SN2O
aktív tag

Köszi a segítséget!
(A symbianOP ugyan nagyon jó lenne mert sok program van rá, de A 3G és a 640X480-as videó miatt valamint mint kiderült a 6233-as mellé jár egy 64MB-s sd kártya, de az E50 mellé nem jár és így már ''a kezdeti memoriájuk mérete is megegyezik''! Szóval egy hajszálnyival a 6233 felé dől a mérleg!)

(#199) perempe válasza Gubro (#187) üzenetére


perempe
addikt

Itt a kép:
[link]

Most már tudom, hogy 8390.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#200) Gubro válasza perempe (#199) üzenetére


Gubro
senior tag

Jól sejtettem, ez egy 8390. 1900 MHz-en működik. Itthon max levélnehezéknek jó.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.