Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#301) marsu válasza koko88 (#238) üzenetére


marsu
addikt

Jártam ma egy nagy műszaki áruházban ... Rengetes sok DEMO készülék volt kirakva ... Jött egy eladó srác, kérdezte, hogy miben segíthet. Mondtam neki, hogy Moto V3i telcsihez kellene ilyen kis gumi pöcök, mert elveszett... Mondta, hogy keressem meg a szervízt, lehet, hogy ott tudnak adni egyet. Mondtam neki, hogy már próbáltam, és nem adtak, nekik sincs. Mutatom neki a DEMO telcsin, hogy ez a kis műanyag pöcök az amiről szó van ... Ilyen kelene...
Erre egy mozdulattak kiszedte, belenyomta az én telcsimbe, ahonnan hiányzott, és ajánlotta, hogy vigyázzak rá jobban ... Nem fogadott el semmit ..

Köszönöm szépen neki !!

Remélem olvassa a PH-t!

:R :R :R

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#302) Mac! válasza marsu (#301) üzenetére


Mac!
aktív tag

Csak nehogy a főnöke olvassa... ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#303) fodin válasza AMD Power (#296) üzenetére


fodin
tag

Nagyjából 56-63 000 Ft körül, persze sok függ az állapottól és a garanciától, hiánytalan tartozékoktól. Túl sokat nem látni eladót...

(#304) Ferenc.v válasza Mihaly (#297) üzenetére


Ferenc.v
tag

Olcsó teló sztereó bluetooth headsettel? Hááát, nem tudom...
Első körben Nokia 6233, de ez nem olcsó :)

(#305) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#304) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Második körben pedig E250-es Samsung. ;]

Samsung Galaxy A54

(#306) dragonfx


dragonfx
veterán

sziasztok!

mi van akkor ha hűségnyilatkozatot aláírok 12 hónapra előfizetéssel, és kidoboma sim kártyát? :B
Ok a díjat fizetnem kell, de 12 hónap +1 nap után mit tehrtek???
Azt mondom köszi ezta számot szüntessétek meg???ilyet lehet??? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#307) Viktor0610 válasza dragonfx (#306) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi nem történik, a szolgáltatót csak az érdekli, h. a hűségszerződés alatt ne legyen felfüggesztve hosszabb ideig a kártya, meg a havidíj is rendezve legyen rendesen.
Amint lejár a hűségszerződésed, rögtön mehetsz, h. szeretnéd megszüntetni a számod.

Samsung Galaxy A54

(#308) Mac! válasza dragonfx (#306) üzenetére


Mac!
aktív tag

A hűségnyilatkozat lejártával bármikor visszamondhatod az előfizetést. Addig pedig, ha van rá lehetőség, akkor kiválasztod a legalacsonyabb havidíjas csomagot, ha nem akarod/tudod használni az előfizut.

De hogy érted azt, hogy kidobod a sim-et?

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#309) dragonfx


dragonfx
veterán

köszi skacok ;)
Leírom a szitut, kicsit hosszú és bonyolult számomra is picit érthetetlen, d emegpróbálóm.
Szal vettem egy d750net t-nél részletre 2 éves hűséggel, a készüléket szerencsésen lenyulták, a számom átrakattam egy másik simre szal most egy régi telbe tom ahzsnáni amíg el nem döntöm mit veszek ehlyette, bementem, mondta a csóka, ha 14 napig nem rakatom át akkro egyösszegben ki kell csngetnem a fennmaradó készülékrészleteteit+a megmaradt 21 hónap előfizetési díját.Na most ugye ezt enm szeretném mert iegncsak 50e fölké rúgna.Ez esetben mehetnék el t-től de akkor még telefonom nincs, csak kicsengettem ezt az összeget.Mondtam ok persze én voltam részben a hibás ellopták tőlem, ok, tel, részleteit ki kell fizetnem , mondom akkro veszek megint részletre egy telt. és akkor csak a készülék fennmaradó részleteit bukóm, de nem csóka azt mondta még1x a számom enm átvihető, mellesgleg köteleően uj 0630assimet kell vennem amire kötelezően kell egy előfizetői csomag, ergo 2 előfizetést+2 tle. részletet kéne fizetnem, azt mondta azér tkaptma meg 7eért +12*nevetséges részletért a közel 50-60e telefont mert 24hónapig előfizetésben kell lennem aminek min. alapdíját fizetnem kell, ha hazsnálóm ha nem.Mondta ha nem hazsnálóma simet akkor is!!!, ergo eldobom magammal baxok ki.Bánom is midnneki mondta tudom nem szabad hűséget sehova aláírni, pláne nem előfzzetésest és 2 évre, melelsleg T-t nem szeretem, mert 1x már voltam náluk ésszívattak, de sjana ámulatba ejtett miylen olcósn adták, és hülye voltma, mind1 tanultam, többet ilyet nem etszek, d emostmár ebből kell kihoznom a legjobbat.
A régi átrakatott számom akaorm továbbra is hazsnálni mert mindne ember ezt tudja, uj simmel semmit nem érnék ha készüléket vennék, fószer mondta max. dominoba veszek valamit a dominos simet eldobom 1800as lebeszélhetőséget bukok, de attól még max. a dominos sim megszünik, és nem kell arra semmit fizetnem, és az előfizus régi simmemmel hazsnálhatom,d e ugye domino jó készülékek t-nél nincsenek, k750et babonából nem vennék 41ért, mert iylne típust tünt el tőlem.
Szal választásom vagy domino vagy valamilyen kártyafüggetlen teló amibe bele tom tenni a T-s előfizus sim-et.Mosta k610i-t nézegettem 28e és 12 éves aláírás ergo legolcsóbb előfizu 2e a kaméleon amiből 1e lebezsélhető, na most azzal megvenném28+ 2e*12be lenne a tel. ok néha berakosgatnám telefonálni, de gondolom a régi számos előfizus simmel is mükődne ami szintén kaméleonos, mert ugye én azta számom szeretném ahzsnálni(szintén ugye 1e lebezsélhető)ergo 2 előfizum lenne 2*2e havonta amiből 2e lebezsélhetek simcserélgetéssel. Vajon ez így meg e éri???? :U
Tudom nem mert 28+24=52 ennyit a k610i nem ér meg, de egyszerre független tel. r emost 50-60et kiadni nem tok mert amik teszenek annyiba fájnak, olcsóbb tel.be is gondolkodok, de akkro tavasszal ameddigre lenen kesem erre ugyis lecseréknám ergo tuti buknék, ha most valami olcsót is megveszek, mert az megitn áron alul tudnám eladni.Ezért nem igazán füllik a fogam ehhez, de 12 hónapos legolcsóbb még1 előfizut tán kibírok havonta mert elosztva van, és mégis van egy közel elég jó telefonom, aminek a ''kényszerből vett'' 30as simét 1 év után lemondanám, addigra az elopott tel. részlete is lejár ergo csaka régi számom előfizját kéne fizetnem, és az ugy ok.

Na ha valamelyiktek megértette és bele tudja magát gondolnia helyzetembe akkro nagyon léci adjon tanácsot ő hogy cselekedne.
Ha valami nem clear leíorm még1x, de tényleg kíváncsi vok, ti hogy cselekednétek? :U
Nem akarok xar telefont de egyszerre elég pénzem nincs rá szitu picikét :B

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#310) Viktor0610 válasza dragonfx (#309) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[JAVASLAT]Mielőtt elküldöd a hozzászólásod, nézd át, mert hemzseg az elírásoktól, ezért pl. én nem is olvastam végig, amit írtál.[/JAVASLAT]
Igen, neduddki is így ír, de ő általában rövideket, amit könnyebb dekódolni... ;)


Amennyiben nem szeretnél rá sokat áldozni, marad az a megoldás, h. a jelenlegi mellé veszel egy új készüléket új előfizetést és a kettőt együtt fizeted. (Azt mondjuk, nem tudom, h. a T-Mobile engedi-e azt, h. egyszerre két készülék részletét fizesd. :F ) Ez csak annyiban gáz, h. a sorozatos SIM-cserét megsínyli a telefon, mert idővel a hátlapja nagyon meglazul majd. Célszerűbb venni egy olcsó telefont (pl. 3310) a másik kártyának.

Én tettem már így, de azóta megbántam. Egy ideig két telefonnal jártam, de aztán meguntam és inkább dobálom kifelé az ablakon a havi 1000 Ft-okat még 2-3 hónapig...

Samsung Galaxy A54

(#311) Mac! válasza dragonfx (#309) üzenetére


Mac!
aktív tag

Azt írtad, hogy tavasszal lenne pénzed jobbra, és akkor úgyis lecserélnéd, ha valami szart vennél most, ha jól értettem.

Viszont most is van valamiben a kártyád gondolom. Azzal semmiképp nem bírod ki tavaszig, amikor is vennél egy függetlent, olyant amit szeretnél?

Vagy ha vennél használtan egy olyant amivel kibírnád tavaszig, akkor úgy még mindig kevesebbet buknál, szerintem.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#312) dragonfx válasza Viktor0610 (#310) üzenetére


dragonfx
veterán

Csak nem te is hasonló cipőben vagy???

Ez a 2. k610i nem lenne részletre csak uj előfizuval.
Aha, az a baj ezzel a rossz telefon témával, hogy volna egy de valszeg használhatatlan már olyan régi, és tényleg az uj simnek jó lenne, ez tény :B (régi erik 2628 :DDD )

Igen ezt elfelejtettem megemlíteni, a mostani tel. kölcsönbe kaptam szal a létező leghamarabb vissza kell adnom, értsd tavaszig tuti nem tarhatom meg. :U Addig ki e bírom valami fossal, nagy kérdés. :B
De mér adtam a 3200es nokiát méééééééééééérrrrrrrrrr :O :O

Van még 1 megoldás Vodánál veszek vitamaxosat és azonnal viszem függetleníteni pl:my400V, 6070, 5140i, lgl600v, ezekkel talán ellennék, mert tetszenek külsőre de 1 se kapható tnél max. függetlenbe használtan,abba meg nem igazán bízok, pláne nem gari nélkül.
Amugy minden telefont (értsd a fentieket, )lehet függetleníteni???egyáltalán live menüset lehet? :U

Bocs a sok hibáért, ilyen hosszúban tényleg gáz, sok belecsúszott.
Tudom gari ugrik függetlenítéssel.


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#313) Viktor0610 válasza dragonfx (#312) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem elhagytam készülékem, hanem türelmetlen voltam, ezért vettem meg a második előfizetésem.

A függetlenítést ne nagyon feszegessük itt.

Samsung Galaxy A54

(#314) dragonfx válasza Viktor0610 (#313) üzenetére


dragonfx
veterán

mobilaréna alapszabályzatos tiltot téma nem is olvastam? :U

Áhh ez a 2 előfizus téma is necces, a semmire fizetek, megnéztem a 2 nokia kiesett kis memó miatt, viszont a my 400v egész korrekt aztán majd megoldom amit kell.Tavaszig elvagyok vele, akkor meg átadom muternek ugyis akar venni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#315) Viktor0610 válasza dragonfx (#314) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nem szerepel benne, de mivel -gondolom- nem a szolgáltató általi függetlenítésre gondoltál, ezért az illegális, tehát nem ide való.

Samsung Galaxy A54

(#316) Gebriel válasza dragonfx (#309) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy kártyafüg. telot veszel részletre :DDD

(#317) dragonfx válasza Gebriel (#316) üzenetére


dragonfx
veterán

azt meg hol és hogy? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#318) Viktor0610 válasza dragonfx (#317) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sok bolt árul részletre telefonokat. Nézz körbe a neten, segítek: [link].
Egyébként az összes kisebb-nagyobb áruházlánc is árul mobilokat részletre.

Samsung Galaxy A54

(#319) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!

Mi szükséges ahoz, hogy mobil telefon és számítógép kombinációval netezhessek?

Előre is köszönöm.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#320) Viktor0610 válasza csapos2 (#319) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Először is egy modemképes telefonra -a közép/felsőkategória készülékei ilyenek meg egy megfelelő net-előfizetésre.
Aztán egy modemdriverre (amit v. a telepítőcédéről v. a netről ;] ) tudsz leszedni.
Ezután össze kell kötnöd a telefont és a gépet (infra, Bluetooth, adatkábel).
Majd létre kell hoznod egy kapcsolatot, aminek beállításai szolgáltató és előfizetéstípus (feltöltős, előfizetéses) függőek.

Nagyon röviden ennyi. ;)

Samsung Galaxy A54

(#321) csapos2 válasza Viktor0610 (#320) üzenetére


csapos2
addikt

Akkor menjünk sorba. :)

A Sony Ericsson K 500i elég ehez?
Gőzöm sincsa a mobilokról, mindezidáig csak telefonálni használtam, semmi másra.

Milyen a megfelelő net-előfizetés? Pannonos lennék, előfizetéssel.
A modemdriver, megoldható, bár lehet, hogy majd ahoz is kérek segítséget.

Infra, Bluetooth, adatkábel Ezek közül, melyik a legjobb megoldás?

Majd létre kell hoznod egy kapcsolatot, aminek beállításai szolgáltató és előfizetéstípus (feltöltős, előfizetéses) függőek.
Na ez tutira fel fogja adni a leckét. :B

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#322) Viktor0610 válasza csapos2 (#321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a K500i már modemképes -közvetlen [link] a modemszkripthez.

Net előfizetés alatt a Pannonnál v.melyik MobilAdat-csomagot értem, bővebb infót ezen a [link]en olvashatsz.

Az általam kiemeltek (sz.tem) jobbak, mert stabilabbak.

A telefonos kapcsolat létrehozásához nem tudok segítséget nyújtani, mert ez telefonfüggő, olyannyira, h. a SE esetében még a tárcsázandó telefonszám sem a ''szokásos'' *99#, hanem még utána kell írni az adatfiók számát -ne kérdezd, miképp... :U

Samsung Galaxy A54

(#323) csapos2 válasza Viktor0610 (#322) üzenetére


csapos2
addikt

Ok, olvasgatok érdeklődök. Köszönöm szépen a segítséget.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#324) Gebriel válasza Gebriel (#316) üzenetére


Gebriel
veterán

Mondjuk nálam :DDD

(#325) AMD Power


AMD Power
titán

Láttatom már Samsung E420-t? Lehet kapni valahol? Mert én már láttam az új női csodát! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#326) AMD Power


AMD Power
titán

2025 mobiltelefonja

[link]

Ez a cikk nagyon tetszik! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#327) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Üdv!


Nem tudjátok hol lehet kapni telefonhoz(SE W810i) zenekábelt? És mennyiért? Kössz! :R

Hard work beats talent.

(#328) Mac! válasza Tsumaas (#327) üzenetére


Mac!
aktív tag

Már mint, hogy zenekábelt? :F

Itt szinte mindent lehet kapni telefonokhoz. [link] Jó keresést! ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#329) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Csá

Mégegyszer kössz az előzőt!!
Van egy új kérdésem: mi az a Flight mód. Van egy selytésem de nem vagyok biztos benne. :U

Hard work beats talent.

(#330) nemma válasza Tsumaas (#329) üzenetére


nemma
addikt

A lényeg az, hogyha a Flight mode be van kapcsolva, akkor nem a telefon nem csatlakozik a hálózathoz, tehát nem tudsz telefonálni, smsezni, netezni, de tudsz pl zenét hallgatni repülőgépen, anélkül, hogy az lezuhanna, mert megzavarod a mobilod jeleivel ;)

[Szerkesztve]

(#331) Mac! válasza Tsumaas (#329) üzenetére


Mac!
aktív tag

Flight módban a telefon nem kapcsolódik a GSM hálózathoz, tehát nem lehet hálózati szolgáltatásokat igénybe venni (pl. telefonálni), viszont a telefon egyéb funkcióit lehet használni (pl. zenehallgatás).

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#332) nyesix


nyesix
senior tag

hi
tud valaki nokia telefonokhoz kódokat? olyat amivel a szervíz menübe lehet nézelődni, pl pontosan megnézni, hány %-on van az akksi? :F
köszi :R

(#333) nemma válasza nyesix (#332) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem ilyet a Nokia nem tud neked megmondani, ez SE fícsör

(#334) Mac! válasza nemma (#333) üzenetére


Mac!
aktív tag

ez SE fícsör

Túlzottan nem értek hozzá, de ez ebben a formában nem igaz, mert én a régi Samummal is tudtam ilyeneket csinálni (pl. hőmérséklet, akksi töltöttség, stb.).

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#335) nemma válasza Mac! (#334) üzenetére


nemma
addikt

Igenigen, utána már megbántam, hogy ezt így leírtam :B :)
Mindenesetre Nokiában még nem találkoztam ilyennel, másvalaki?
Egyébként szervízmenü: 92702689, de ez nagyon nem mond ilyet ;)

(#336) Kephamos válasza nemma (#335) üzenetére


Kephamos
addikt

Van ilyen kód SE-hoz is? De ezzel ugye nem száll el a garancia. (Bocs, ha nagy baromságot kérdeztem, nem nagyon értek a témához :B )

(#337) nemma válasza Kephamos (#336) üzenetére


nemma
addikt

Neem, attól mert megnézed a menüt, nem ugrik a gari..
SE-hoz csak a régi Ericssonos szervízmenüt tudom, de azt biztos te is, ha mégsem:
-->*<--<--*<--*
És a kódhoz járnak a szászor ismételt utasítások, vagyis szépen ütemesen nyomkodd, és ne törődj, hogy mi történik közben ;)

(#338) maru


maru
aktív tag

Hi!
Tudja-e valaki hogy a N6233-on (Pannon szoftveres) új szoftverrel lehet-e növelni a betűméretet. Az alapból benne lévő „Nagy” betűnél is nagyobb kellene.

(#339) Kephamos válasza nemma (#337) üzenetére


Kephamos
addikt

És ebben nincs hőmérő, mint annak idején a 3210-ben volt? :))

(#340) Viktor0610 válasza maru (#338) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.

Samsung Galaxy A54

(#341) maru válasza Kephamos (#339) üzenetére


maru
aktív tag

Ha a telefon hőmérségletét akarod megtudni a floAt's Mobile Agnet progival megnézheted. (http://fma.sourceforge.net/). Minden telefonnal és minden kapcsolaton komonikál.

(#342) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Sziasztok!
Valaki abban tud segiteni hogy a mobiltévé valóban nem működik az LG L600v-n?
csak mert a tesztben ezt irták,de azért kiváncsi lennék hogy nektek mi a tapasztalatotok.Köszi

(#343) Tsumaas válasza Picicicus (#342) üzenetére


Tsumaas
senior tag

CSá!

Mégha működne is. Magyarországon ezt a szolgáltatást még nem lehet használ( vagy igen? :)) ) De én nem nagyon akarok beleszólni! Nem tom

Hard work beats talent.

(#344) Viktor0610 válasza Tsumaas (#343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Mobil Tv már egy (valamennyire) működő szolgáltatás Magyarországon és a Vodafone-nál.
Én már mobiltévéztem a Sharpomon (kár, h. érdektelenek a műsorok, így csak poénból próbáltam ki), fórumtársnő telefonján v.mi nincs jól beállítva v. a Vodafone oldalával/szolgáltatásával van baj.

Samsung Galaxy A54

(#345) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Hali!

Voltám egy vitám! Melyik a jobb teló: SE W810 vagy a SE K750? Én a 810-esre
szavazok!! De lehet, hogy csak elfogut vagyok!

Hard work beats talent.

(#346) Tsumaas válasza Viktor0610 (#344) üzenetére


Tsumaas
senior tag

De akkor is milyen minőségben :((( !!! Gondolom magyar csatornákat nem lehet fogni rajta!

Hard work beats talent.

(#347) Viktor0610 válasza Tsumaas (#346) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mobil Tv:
Mikor én néztem, pár hónappal ezelőtt, egész tűrhető volt, bár néha megakadt, az igaz. Akkor még kevés csatorna volt, RTL, Fashion TV meg egy-két csatorna + (természetesen) egy erotikus műsorokat sugárzó.

W810i vs. K750i:
Sz.tem is a W810i a jobb, mind felszereltségben, mind összeszerelésben.
A K750i előnye a sokkal jobb ára.

Samsung Galaxy A54

(#348) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Köszi a gyors választ!
még egy kérdés:ki milyen telefonnal tévézett?(akár csak poénbol is:)))
kiváncsi vagyok melyik működik(ahol beállítás és minden stimmel(Vodásokra ennék kiváncsi)

(#349) Kephamos válasza Viktor0610 (#347) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem is W810! Nekem is 810-esem van, a havernak meg k750-ese. Ugyanazzal a hedasettel, meg fülessel, ugyanaz a szám, megabassal annyival állatabbul szólt, hogy csak na! :)) Ha telefont akarsz venni, meg mp3 lejátszót akkkor w810! Nagyon állatul szól. :R

(#350) Viktor0610 válasza Picicicus (#348) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én egy Sharp 770SH-val próbáltam ki -csak poénból. ;]

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.