Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) dragonfx válasza Viktor0610 (#500) üzenetére


dragonfx
veterán

kategóriájában nincs ellenfele már bocs, szvsz.
10-15e kategóriába mondj jobbat újonnan? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#502) Viktor0610 válasza dragonfx (#501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem azt írtam, h. rossz volna az ár/érték aránya a márkának, a kereslet hiányzik.
Példa: a Sagem my-213x a legolcsóbb telefonunk (Pannon) és mégis a pár ezressel drágább Samsung fogy. A T-Mobile kínálata most nincs előttem, de amennyire emlékszem, ők inkább az Alcatelt nyomják.

Samsung Galaxy A54

(#503) Cicero


Cicero
őstag

v360-ra találtam magyar szoftvert (.shx kiterjesztés) az érdekelne, hogyan tudom frissíteni a telefont ezzel a szoftverrel? Kösz

(#504) dragonfx válasza Viktor0610 (#502) üzenetére


dragonfx
veterán

nagy kár :O

Lehet én is bezsállók melléd hagyoma afxba a t-s előfizut fizetem, de nem fogok olyan tel.t venni ami nem tetszik. :B
Amugy most a BS s68at néztem egész szimpi szinte már raktam volna be webshoppos kosrába, de nem visz mp3at....úramatyám ekkora hibát abba a mobilba.....vékony telefont akarok :B eza trendy most. :R :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#505) Viktor0610 válasza dragonfx (#504) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A WAV-ot ismeri. Az valamilyen szinten jó alternatíva lehet.

Samsung Galaxy A54

(#506) dragonfx válasza Viktor0610 (#505) üzenetére


dragonfx
veterán

26mbra .wav-ot? :U
1 szám jó ha felfér, vagy .wavot is le lehet valahogy kicsinyíteni? :U
Nekem egy wavos szám még sosem volt 30-35mb alatt de inkább 50-60

Tényleg te hoyg tudod az s68 blútúszon keresztül tud pcvel kommunikálni???? :U
Vagy a tesztben az az 1 mondat mindent magába foglal, máskor több szokott erről írva lenni csak ezér tkérdem. :B

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#507) Viktor0610 válasza dragonfx (#506) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben leveszed a kHz- és a bitszámot, jócskán tudsz faragni a fájl méretéből. Erre a feladatra az XP alap Hangrögzítője is képes.
Mégegy. Kell neked az egész szám? Valószínűleg nem, elég csak egy fél-egy perces rész, így még helytakarékosabb lehetsz.

Samsung Galaxy A54

(#508) benjoepapa


benjoepapa
csendes tag

Hali mindenki!
Olyan jellegű kérdésem lenne, hogy az N70-nél be lehet e állítani, hogy a blue-n érkező zenék, képek stb. ne az üzenetek közé mentse el. Ha igen hogyan? A másik hogy a memkártyára nem hajlandó a blue-n érkezett zenét elmenteni a ''zenélő'' nevű lejátszóból. Miért? Köszi!



[Szerkesztve]

mikbence

(#509) Viktor0610 válasza benjoepapa (#508) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal csak a belső memóriába tud menteni Bluetooth-on keresztül érkezett tételeket. Tedd fel a kérdést a topikjában, hátha a Symbian-guruk mást/okosabbat mondanak.

Samsung Galaxy A54

(#510) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Üdv

Szervízkábelre lenne szükségem, csak konkrétan nem tudom milyen típusú kell, SE K510i, illetve K610i-hez. Arra gondoltam hogy esetleg T28-as vagy T39-es de azoknak más a csatlakozójuk, a régebbi. Típusszámot tud valaki amit én nem ezekhez a telefonokhoz?

( A T28, és T39-es elnevezésű kábelek nem a telefon típusát jelölik meg, szervízkábelre gondoltam, nem gyári USB-re!!!)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#511) mirko07


mirko07
csendes tag

Szasztok!
Szeretném megkérdezni tőletek hogy a Nokia N73 Music Edition változatot
melyik szolgáltató forgalmazza?

(#512) Cicero


Cicero
őstag

Asszem egy kicsit hazavágtam a telót, feltettem 1-2 skint ezzel a skimannal, és azóta hívásközben lekapcsol. Mármint csak a hívást. Seem hiba lehet? :U Szoftvercsere? ;] :DDD

(#513) SN2O


SN2O
aktív tag

Sziasztok!
Meg lehet valahogyan oldani azt hogy a mobiltelefonomon internetezhessek, de a számítógépen(vagy legalábbis annak internetkapcsolatán keresztül)?
A mobil bluetooth-on keresztül van a géphez kötve.

(#514) Apollyon válasza SN2O (#513) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nos ez attól is függ hogy milyen telefonod van.
Tehát te valójában internetezni szeretnél, mobiltelefonon keresztüli netkapcsolattal?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#515) SN2O válasza Apollyon (#514) üzenetére


SN2O
aktív tag

Nos előszört is Nokia 6233-am van,
másodszor te pont az elenkezőjére gondolsz mint amit írtam!
A netkapcsolat a számítógépen keresztül lenne!
Leegyszerűsítve: Otthol van kábelnetem a számítógépen, bluetooth-on keresztül pedig a mobilom is csatlakozik a számítógéphez!
Azt szeretném ha a lakásban bárhova is megyek a MOBILOMmal tudjak netezni!

Kicsit bonyolut, de szerintem így már érthető :DDD

[Szerkesztve]

(#516) nrbii válasza SN2O (#515) üzenetére


nrbii
tag

Szerény véleményem szerint ezt nem lehet megoldani...

(#517) Apollyon válasza SN2O (#515) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem sem lehet megoldani. Még talán azt, hogy Wi-Fi-s routerrel ráküldöd a netet a NOTEBOOK-odra és mondjuk ha kimész a kertbe ott is lesz net. A chello-nak van pl egy ilyen szolgáltatása. De ehhez amire gondolsz egy komplett ''hardveres felszerelés'' kell és még nem hallottam ilyet hogy mobilon... Maximum ha olyan telefonod lenne, ami tudja a 3G-t, és a mobilszolgáltatódnál előfizetsz netre... De akkor nem csak otthon tudnál netre menni, hanem akár a Balaton partján is - feltéve ha van/lesz majd ott 3G-s lefedettség.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#518) SN2O válasza nrbii (#516) üzenetére


SN2O
aktív tag

Meg lehet! Sőt, ha Symbian-os telom lenne már rég meg is oldódott volna, mert ahhoz a haveroknak van programjuk!

De elméletileg az én esetemben is csak a számítógépre kellene program, mert a telot valószínüleg be lehet állítani erre! (Vagy legalábbis az Opera mini tudja, szintén elvileg)!

(#519) Viktor0610 válasza SN2O (#518) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

SN2O:
Tudtommal nem megoldható, csak op.rendszeres készülékeken.
Van itt a fórumon egy topik, talán erre gondolsz: [link].


mirko07:
Nem forgalmazza egyik sem, de ne is bánd, mert indokolatlanul drágább a simánál! :D

Samsung Galaxy A54

(#520) SN2O válasza Viktor0610 (#519) üzenetére


SN2O
aktív tag

Hát nem teljesen, de ez se rossz!
Köszi :R :R :R

(#521) Gergő85


Gergő85
csendes tag

Sziasztok segítséh kéne. Mennyit ér most egy LG U880-as kárgyafüggetlen készülék. Az állapota jó nincs megkopva nem karcos sehol.angol menüs van még hozzá töltő. Köszönöm a segítséget.

(#522) dragonfx válasza Viktor0610 (#507) üzenetére


dragonfx
veterán

aha, egy olyna 15-20 perc zenét szerinted be lehet erőltetni ennyi helyre? :U
Amugy hogy konvertáljak stereo 256os mp3at 64es mono wavba hogy ne lassuljon/gyorsuljon fel a szám? :U
minyá kipróbcsizom. ;)

De AME-be nem tok wavot konfigolni tud valaki wav konvert amibe lehet állítani? :U

Amugy pcvel blútúszon tud kommunikálni avgy van adatkábel/szoftver??? :U

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#523) dragonfx válasza dragonfx (#522) üzenetére


dragonfx
veterán

Vikk segíts mert béna vagyok, addig nem rendelem be.
Nem tudok wavba kis méretet konvertálni???
van egy 4 perces 10mbos mp3 szám, ebből mennyit kellene cisnálni???? :U
Nekem 42mbos lett a wav :O
Amr az mi? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#524) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Üdv!

Megint én! Melyik a jobb?? SE E810I vs Nokia 6131?Felszereltséget kell nézzni?

Hard work beats talent.

(#525) Apollyon válasza Tsumaas (#524) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azt kell nézni, hogy melyik jobb ár/érték arányban! Ha neked nem fontos a pénz, akkor a tudás: a SE ebben is jobb! A design, hogy tetszik-e vagy sem, azt meg majd te eldöntöd. ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#526) Viktor0610 válasza Tsumaas (#524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ár/érték arányban és felszereltségben is a W810i a nyerő.
A 6131 egyedül a kijelzőben jobb a SE-nél.

Samsung Galaxy A54

(#527) dragonfx válasza dragonfx (#523) üzenetére


dragonfx
veterán

nos? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#528) szabyNA


szabyNA
csendes tag

sziasztok!pls help sos!2éves6230i-m nek elfelejtettem a biztkodját!(én hüje nemszökenö)gyári kártyafüggetlen..ha az én karim van benne nem kéri,más kártyáknál(sim)igen..gond1szál se-csak elajándékoznám a hugomnak és nem tudja igy használni.. :W (már nem gyári12345a számsor,mert anno megváltoztattam-fö a biztonság :O )gondolom1szoftverfrissités lenne a megoldás,de hátha tudtok vmi kevésbé''idöigényesebbet'',amihez nem kell számitogép,szerviz...lécci-lécci ha még kuksol itt vki okoska segitsen :R

mobilmágus-de nem eléggé

(#529) Viktor0610 válasza dragonfx (#527) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kb. három percnyi zene fér el másfél megán.
A formátum: 8 kHz, 8 bit, mono WAV.

Igen, tud kommunikálni Bluetooth-on keresztül a géppel.

Samsung Galaxy A54

(#530) blueMerle válasza szabyNA (#528) üzenetére


blueMerle
veterán

Megírod nekem privibe PONTOSAN az IMEI számod (ird be a kijelzön a *#06#), és kuldöm neked a telód mester kódját, amit majd akkor kell beírnod mikor kéri a bizt. kódot. Utána megadhatsz egy új bizt. kódot. A mester kódot majd jól tedd el, ezzel mindig ki tudod utni a bizt. kódot. :)

Szal priviben várom az IMEI -t.

(#532) Jeannie válasza AMD Power (#496) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Igen, nemrég adtam el egy barna K800-at :D Viszont nem tudok róla hogy a fehér w810 limitált vagy spéci példány volna, valamint viszonylag régóta piacon van már a széria ... Na mindegy, ha valaki tud valahol 60eFt környékén fehér W810-et, kérem jelezze. Köszönöm :)

(#533) AMD Power válasza Jeannie (#532) üzenetére


AMD Power
titán

Miért adtad el a K800i-t?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#534) nemma válasza AMD Power (#533) üzenetére


nemma
addikt

Bocs, hogy a tulaj helyett válaszolok, de úgy emlékszem, hogy az indok összesen annyi volt, hogy túl sokat tudott... Na én ilyenért biztos nem adnék tovább telefonon ;]

(#535) ASUSTeK


ASUSTeK
csendes tag

Sziasztok!
Egy kicsit ''hülye'' kérdésem van:
Az XXLGSM-nél árult telókról nem tudja valaki, hogy mindegyik tutira magyar nyelvű-e?

(#536) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kéne valami program amivel tudok küldeni át zenét usb bluetooth-on keresztűl

(#537) fehanna


fehanna
csendes tag

Sziasztok! Meghirdettem pár internetes oldalon eladó Nokia telefonomat, és nem bírom felfogni, hogy már 4 érdeklődő jelentkezett emailben angolul, és miután válaszoltam nekik, mindegyik azt szeretné, hogy mivel ő nem él Magyarországon, hanem Londonba, meg egyéb helyeken, ezért ők átutalnák nekem a teló árát, és én postázzam nekik, pl. egyiknek a fiának kéne Nigériába! Nem értem... :( miért nem tudnak ott venni telót, ahol élnek, miért egy magyar hirdetésre reagálnak? Az nem igaz, hogy itt annyival olcsóbbak lennének a telefonok, hogy ez megérné nekik, nem beszélve arról, hogy ők megbíznak bennem, látatlanban, a telót sem kell megnézniük, és utalnák a pénzt? Vagy én legyek olyan marha, és postázzam a telót a világ végére, majd várjam, hogy kegyeskednek-e utalni az árát? Van valakinek ezügyben tapasztalata, hogy miért van ez? Én már arra is gondoltam, hogy ez megint az a játszma, hogy valamilyen úton megtudják a számlaszámomat, amit aztán lecsapolnak a hozzáértők. (hallottam már ilyenről, legutóbb egy emailt kaptunk, hogy nyertünk 1millio dollárt, aztán majd utalják! na, mi ezeknek az értelme, ha nem a számlák megfúrása??? :F
Léci írjon valaki valami okosat!:)

(#538) vladgabor


vladgabor
tag

Sokat olvasni manapság arról, hogy a nagyobb sávszélességnek (3G, WLAN) köszönhetően már Symbianos mobiltelefonjaink sincsenek biztonságban. Kérdésem az lenne - mivel tapasztalatom ezen a területen nincs, de használni szeretném - hogy valójában mennyire fenyegető a veszély (WLAN/Symbian 9.1 kombinációban). Milyen fizetős és milyen ingyenes progikat tudtok esetleg ajánlani.

Például F-secure és Symantec közül melyik a jobb?

Van-e esetleg ingyenes megoldás is (nem 30 napos próbaverzióra gondoltam)?

Előre is köszi: Gábor

(#539) Apollyon válasza fehanna (#537) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én is kaptam már egymillió dolláros csekket e-mailben :DDD De ezek spamek, vagyis kéretlen levelek ilyenekkel nem szabad törődni.
A másik, nehogy bedőlj ezeknek a külföldi érdeklődőknek, túl kockázatos és még akkor sem nagyon bíznék az emberben ha személyesen találkozunk (fő az óvatosság). Ezt külföldös dolgot felejtsd el, mintha meg sem történt volna!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#540) dragonfx válasza Viktor0610 (#529) üzenetére


dragonfx
veterán

léci árúld már el a progi nevét.
Amiben lehet részletesen wav-ot output specifikációkat állítani.
Én a winxpsbe nem találtam ilyet.
Amiket én csináltam mindennek ilyen 1200-1400as a bitrátája. :Y :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#541) dragonfx válasza dragonfx (#540) üzenetére


dragonfx
veterán

?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#542) Viktor0610 válasza dragonfx (#541) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért írtam nagy betűvel a Hangrögzítőt, mert ebben lehet állítani a hang minőségét.

Tehát, konkrétan: Start menü - Programok - Kellékek - Szórakozás - Hangrögzítő. :D

Betöltöd a zenét, majd Fájl - Mentés másként - Formátum - Módosítás... itt tudod kiválasztani a megfelelő formátumot. ;)

Samsung Galaxy A54

(#543) dragonfx válasza Viktor0610 (#542) üzenetére


dragonfx
veterán

szereztem konvertert, és tényleg 5-6 mbra össze tudtam rakni, az egész korrekt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#544) marsu


marsu
addikt

Sziasztok ...

(Remélem azonnali mobilos kérdés ...)

Egy olyan T-Mobilos behívószámra lenne szükségem, amivel lehet notebookról betárcsázni valami szerverre, ha épp hirtelen kellene internet és csak a mobilom és a laptopom van kéznél.

Olyanra gondolok, mint a Matáv nyílt internet volt, (vagy van) ... Nem tudom működik-e még?

Van ilyen?


[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#545) Viktor0610 válasza marsu (#544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az alap telefonszám a *99#, de ez telefontípusonként változhat, illetve szükséges még egyéb beállításokat is eszközölni a netkapcsolaton.

A pontos informáációkért hívd a 1430-at. ;)

Samsung Galaxy A54

(#546) marsu válasza Viktor0610 (#545) üzenetére


marsu
addikt

Köszönöm az infót!

:R :R

Press any key to continue ...

(#547) SN2O


SN2O
aktív tag

Sziasztok!
Van itt valaki, aki a http://www.nokiaportal.hu -n regisztrálva van?
Valamiért nem tudok regisztrálni! A regisztráció végén azt írja ki, hogy adatbázis hiba és regisztráció nélkül a letöltésekhez se férek hozzá!

(#548) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Szerintetek mitől lehet az, hogy néha ha hívnak nállam nem csöng ki, nem történik semmi, mint ha nem is jönne bejövő hívás, közben a hívónál pedig rendesen kicsöng?
Már többen mondták, hogy jópárszor hívtak napokon keresztül, miért nem veszem fel soha, nekem viszont az említett időpontokban egyáltalán nem volt bejövő hívásom tőlük :F
Természetesen jó számot hívtak, nem írták el :)
A telefon egy gyárilag független 1 éves SE K750i (sw: R1L002), vodás kártyával.
Előre is köszi a segítséget :R

(#549) Viktor0610 válasza HaroWerks (#548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Frissíts szoftvert.
Amennyiben a legfrissebb szoftver van a készülékeden és/vagy nem oldaná meg a problémád a frissítés, vidd szervizbe a készüléket.

Samsung Galaxy A54

(#550) AMD Power válasza HaroWerks (#548) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem olyan volt, hogy kitoltam kapcsolva! Utána bekapcsoltam a telcsit majd felhívtam egy ismerősöm vonalas telefonon. Erre azt mondja nekem rossz számot adtam meg (mobil számom). Mondom miért? Mert hívott most reggel és valaki más vette föl! De mondom nem is voltam bekapcsolva. Megnézte azt a számot amit én megadtam neki , és pontos volt. Helyes volt a szám. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.