Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#401) blueMerle válasza cypherhun (#399) üzenetére


blueMerle
veterán

És szerinted mennyit fog érni gari nélkul a telód ha megunod? És ha elromlik?A Samsungok javítása megsúgom neked hogy a legdrágább az összes márka közul...Még mindig lexarod a garid? :U

(#402) cypherhun válasza blueMerle (#401) üzenetére


cypherhun
csendes tag

Ok! Igazatok van, hirtelen felindulásból elkövetett gondolat volt!!!
Akkor legalább azt megtudja nekem mondani vki hogy java játékokat hogy lehet erre a tipusra felrakni??(samsung z540)
:R :R :R

(#403) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Kis segítséget kérnék asszony Siemens CL75-ös mobiljának az MMS beállításához mert nem tudja megnézni őket.
A készülék kártyafüggetlen és Pannon kártya van benne.

Előre is köszi.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#404) AMD Power


AMD Power
titán

Összességében melyik a jobb telefon?

Nokia 6131 vagy Sony Ericsson Z710i

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#405) Viktor0610 válasza AMD Power (#404) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen [link] segítségével összehasonlíthatod a két telefont.

A 6131 (sz.tem) szebb, jobb a kijelzője és olcsóbb hozzá a memóriakártya.
A Z710i kamerája jobb, a rádiója RDS-képes és erősebb az akkumulátora.

Ezek alapján a SE jobb, bár én a kettő közül a Nokiát venném... ;]

Samsung Galaxy A54

(#406) Szólista válasza AMD Power (#404) üzenetére


Szólista
senior tag

Itt is egy összehasonlitás:[link] A Z710i-t egyik szolgáltató sem forgalmazza,csak függetlenül lehet venni.Tavaly decemberben az Árkádban láttam ha jól emlékszem 62k-ért,de a mobilkiállitáson a SE standján 59...Ft volt az ára.60k alatt volt,meg is lepödtem.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#407) AMD Power válasza Szólista (#406) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk függetlenül 64990! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#408) Szólista válasza AMD Power (#407) üzenetére


Szólista
senior tag

Lehet,hogy csak a kiállitás idején volt olcsóbb.Most mennyiért árulja a SE,nem tudom. :F

Nem vagyok normális. Na és?!

(#409) maru válasza Tigi (#403) üzenetére


maru
aktív tag

Nem ismerem a készüléket, de próbáld meg egy MC 60 alapján.
[link]
Ahhoz, hogy a MMS működjön a gprs beállítások is kellenek, és a kártyán aktívnak kell lennie az MMS és GPRS szolgáltatásnak.

(#410) Picicicus válasza maru (#409) üzenetére


Picicicus
aktív tag

az MMS működéséhez nem kell aktívnak lennie a GPRSnek,csak a beállítások legyenek megfelelőek

(#411) yooccoo


yooccoo
aktív tag

sziasztok

nokiásokhoz intézem a kérdésem
van-e élet a pc suite-on túl?
mert nekem elég sokszor van gondom vele
adatkábellel szeretném használni, de ha sikerül működésre bírni és utána a telót leszedem, akkor soha többet nem tudom használni megint
ez idegesítőbb és hosszasabb munka annál, mint hogy minden alkalommal eljátszam :F

(#412) carvelino


carvelino
csendes tag

Sziasztok!!!

Elég régen nem kellett mobilvásárlással foglalkoznom, és ahogy elkezdtem most nézelődni, a tesztekben, összehasonlításokban, minden felé belebotlottam a ''generáció'' fogalmába. Mit jelent ez pontosan???

előre is köszi

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#413) Viktor0610 válasza carvelino (#412) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A generáció azt jelenti, amit. ;]
Azt jelenti, hanyagik generációs (fejlettségi szintű) egy-egy mobiltechnológia.
Jelenleg M.o.-n a 3G (harmadik generáció, UMTS) terjeszkedése zajlik, élen a T-Mobile-lal, akik a 3,5G hálózatot is szépen építik, ennek másik neve a HSDPA.

A sebességek pedig: 3G/UMTS -> 384 kbps; 3,5G/HSDPA -> (jelenleg) 1,5 Mbps.

Samsung Galaxy A54

(#414) carvelino válasza Viktor0610 (#413) üzenetére


carvelino
csendes tag

Köszi!! Akkor ez az adatátvitellel függ össze.

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#415) Kalozman


Kalozman
tag

Sziasztok!

Pontosan mi is az a Flight mód ?

Előre is köszi

(#416) Jégkokó válasza Kalozman (#415) üzenetére


Jégkokó
veterán

Repülő mód, ilyenkor a telefon lecsatlakozik a hálózatról,és a telefon egyébb funkcióit ugyan ugy használhatod csak éppen hívni és hívást fogadni nem tudsz csupán

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#417) Tigi válasza maru (#409) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi, asszem sikerült.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#418) AMD Power


AMD Power
titán

Én rájöttem valamire! Nekerm kedvenc Nokiám az E50! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#419) yooccoo


yooccoo
aktív tag

valaki? :)

(#420) gabor128 válasza gabor128 (#379) üzenetére


gabor128
aktív tag

up

(#421) Viktor0610 válasza gabor128 (#420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyeneket a ''Mennyit adnál ezért a telefonért/tartozékért topik''-ba, ha kérhetem -[link].
Köszönöm.

Egyébként az ár 16-18 e HUF, a kártyán lévő programok természetesen nem számítanak, hisz' gondolom mind ''ingyenes'' változat volt...

Samsung Galaxy A54

(#422) fehanna


fehanna
csendes tag

Sziasztok! Ausztriában vettem egy Sony Ericscon D750i telót, hol lehetne Pesten magyar nyelvű menüt ráteteni? még egy műveletet is szeretnék rajt elvégeztetni, de nem hiszem, hogy azt nyíltan le lehetne írni, de remélem értitek...emailben írjon léci valaki:fehanna@freemail.hu Köszii!

(#423) Jégkokó válasza fehanna (#422) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tudomásom szerint a legtöbb európába forgalomba hozott telefonon kell lennie magyar nyelvnek is,legalábbis az ujabbakon biztos hogy van

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#424) AMD Power


AMD Power
titán

Nem leszel tőle rákos


[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#425) Karee


Karee
csendes tag

Sziasztok!Nem tudjátok h a nokia 6300 mikor jelenik meg pontosan nálunk?köszi a választ!

(#426) Viktor0610 válasza AMD Power (#424) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Aztán egy hónap múlva kijön majd egy másik hasonló alapossággal elvégzett vizsgálat, ami az ellenkezőjét mutatja majd ki.

Sz.tem még fiatal a mobiltelefónia ahhoz, h. ilyen konzekvenciákat lehessen levonni a hosszútávú használatáról.

Samsung Galaxy A54

(#427) nemma válasza Viktor0610 (#426) üzenetére


nemma
addikt

Ennyire hülyék lennének ott északon? Valóban fiatal a mobiltelefónia, de a 90es évek végén, már mondták, hogy rákot okoz, szóval én ezt most elhiszem :D

(#428) fehanna válasza Jégkokó (#423) üzenetére


fehanna
csendes tag

Hááát biztos én vagyok a hülye, de 1 éven belül több telót is vettünk, legutóbb Németországban 3 hónapja Nokia N70-est, és ezeken sincs magyar nyelv, de többfajtát megnéztünk, és azokon sem volt. De jut eszembe, egy 3 éves Samsungomon volt, amit Au-ban vettem!

(#429) SPF


SPF
senior tag

Használja ezt valaki N6230-al?:

A T-Zones wapportálon a ''tv és rádióadások mobilon'' link alatt a tvadóknál fel van tüntetve, hogy az ''adások megtekintésével járó adatforgalom a T- Mobile Mo. hálózatában ingyenes...'', valamint a rádióknál fel van tüntetve, hogy ''a közvetítések meghallgatása teljesen ingyenes''

(#430) AMD Power


AMD Power
titán

A Nokia 5300 összeköti az embereket


[link]

:U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#431) Jégkokó válasza fehanna (#428) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem olyan régen irták, hogy szlovákiába kapható telefonokon van magyar nyelv és ezért gondoltam hogy több környező országba is van ilyen telefon.Egyébbként sztem egy software frissítésel meg lehetne oldani.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#432) maru válasza fehanna (#428) üzenetére


maru
aktív tag

Létezik kelet és nyugat europai változat a legtöbb mobilból. A nyugatiban nincs magyar nyelv. /sajnos/

(#433) fehanna válasza Jégkokó (#431) üzenetére


fehanna
csendes tag

Háát igen...frissítettük, de csak itthon a neten talált gyári software-el, de nem lett rajt magyar nyelv, sőt angol lett..:(Szóval nagyon jó lenne, ha írna valaki privát emailben egy helyet Pesten, ahova érdemes lenne bevinnem, mert hát a másik problémát is szeretném megoldatni, hogy lehessen bele más kártyát tenni:)
De szeretném eladni, így lehet érdemesebb lenne beadnom egy telóboltba, olcsóbban, mintha priviben adnám el ,mert ott majd úgyis elvégzik ezeket rajta, így lehet anyagilag jobban jönnék ki..??? email:fehanna@freemail.hu

(#434) Tsumaas


Tsumaas
senior tag


Üdv!


Melyik a jobb teló SE W810i vs. Nokia 6230i? Csak a felszereltséget nézzük!! kössz :R

Hard work beats talent.

(#435) Ferenc.v válasza Tsumaas (#434) üzenetére


Ferenc.v
tag

Szerintem azt is le kéne írnod, hogy mire szeretnéd leginkább használni a készüléket, mert úgy egyszerűbb a döntés :)

(#436) AMD Power válasza Tsumaas (#434) üzenetére


AMD Power
titán

W810i okosabb ha erre vagy kiváncsi!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#437) AMD Power


AMD Power
titán

Hol érdemesebb vásárolni? (független új K800i)

[link]
[link]
[link]

Vásárolt már valaki ezekben? Mi a vélemény róluk? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#438) nemma válasza AMD Power (#437) üzenetére


nemma
addikt

A www.phonezone.hu-n aranyos a karácsonyi háttér :D
Én nem vásároltam egyiknél sem, de az olcsogsm-et dícsérték már páran, ha jól emlékszem, még blueMerle fórumtársnak is tetszettek az árak ;]

(#439) AMD Power válasza nemma (#438) üzenetére


AMD Power
titán

Az árakkal nincs is semmi baj! Nagyon jó árak ezek. Ezért is furcsa ez nekem. Van ahol 20K-al drágább a K800i. És érdekes mind a két bolt 2 év garival adja. ez a furcsa nekem! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#440) Levin01


Levin01
őstag

[Ez nem az a fórum.
Vidd be a T-Mobile-hoz, ők majd megoldják.
A többit ne feszegessük.
Köszönöm.
Viktor0610]

(#441) maru válasza AMD Power (#439) üzenetére


maru
aktív tag

Talán , mert nettó árak.

(#442) nemma válasza maru (#441) üzenetére


nemma
addikt

Azt azért nem hinném ;]

(#443) maru válasza nemma (#442) üzenetére


maru
aktív tag

http://www.phonezone.hu/: „Az árak az áfát nem tartalmazzák! „

(#444) nemma válasza maru (#443) üzenetére


nemma
addikt

Hehe :B
Oké, de nem arra gondoltam, hanem az olcsogsmre, azt ismerem is...

(#445) maru válasza nemma (#444) üzenetére


maru
aktív tag

Jó, én az áfa dologhoz nem sokat értek, és itt ezt írják:

„Természetesen a vásárlásról számlát állítunk ki, de ebből áfát nem lehet visszaigenyelni, csak költségként lehet elszámoltatni, mivel a fizetett ár 0%-os áfát tartalmaz. Külön igény szerint tudunk 20%-os áfás számlát adni, de ez természetesen a készülék árának 20%-os növekedésével jár. Ezt kérem On-line rendelés esetén a megjegyzés rovatba tüntesse fel. „

De létezik számla áfa nélkül? Hát ez érdekes.

(#446) AMD Power válasza maru (#445) üzenetére


AMD Power
titán

Az nem baj nekem ha áfát nem kell fizetnem! :B

A Goldline Telecom 2003 Kft jogosult különbözeti adózás szerint adózni az általános forgalmi adóról szóló 1992. évi LXXIV. törvény 48. § alapján. Ez azt jelenti, hogy a feltüntetett árak 0%-os áfa tartalommal rendelkeznek és bruttó fizetésre vonatkoznak.


Ez nekünk csak jó!

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#447) Gebriel válasza AMD Power (#446) üzenetére


Gebriel
veterán

A fekete piac :(
Ezért nem tartják az árukat a telefonok :(((

MOD:Bocs rossz a cimzet egyel lejebb ment :DDD

[Szerkesztve]

(#448) blueMerle válasza Gebriel (#447) üzenetére


blueMerle
veterán

Milyen fekete piac? Nem mondod hogy ennyire figyelmetlen vagy??? Pont elötted idézték azt a törvényt ami ezt lehetövé teszi :W

Hjajj de hosszú lesz ez a mai nap is. :(

(#449) Gebriel válasza blueMerle (#448) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerinted az a telefon miért kerül annyiba amenyibe kerül?

(#450) AMD Power válasza Gebriel (#449) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem tök mind1 miért kerül annyiba ha van rá garancia és új is! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.