Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) AMD Power


AMD Power
titán

Mobilitás az üzletben - üzlet a mobilitásban

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#702) AMD Power


AMD Power
titán

Nokia 36W bluetooth headset a sima vékony Nokia töltővel megy úgye? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#703) Zoltanfi válasza lesaux (#698) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Pc suit esetleg?
én csináltam egy biztonsági mentést szoftverfrissítés elött, majd utána mindent szépen visszamásolt a helyére (sms-eket is)

(#704) lesaux válasza Zoltanfi (#703) üzenetére


lesaux
veterán

PC Suite-tal csináltam. A régi telefonról lementettem az SMS-eket, már ott vannak a gépen (sőt az új telefonról is le tudom szedni SMS-eket, ugyanolyan formátumban), csak visszafele nem akar menni.

(#705) dragonfx


dragonfx
veterán

BenQ-Siemens S68 [link]

Aki tud léci válaszolgasson már.
Pláne legjobb lenne olyan akinek ilyen van :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#706) dragonfx válasza dragonfx (#705) üzenetére


dragonfx
veterán

plz :R :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#707) zeen


zeen
csendes tag

Megtudná nekem mondani valaki,hogy hol lehet bluetooth headsetet kapni a Samsung D830-hoz?Nagyon megköszönném.

(#708) Viktor0610 válasza zeen (#707) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ott, ahol az összes többi telefonhoz is... ;]

Pl. a ''szokásos'' Speedshop.hu és Gigatel.hu oldalakon körbenézhetsz, illetve van még kb. kismillió hely, ahol kaphatsz -pl.: [link]... :D

Samsung Galaxy A54

(#709) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Nokia 6230 telefonhoz van valamilyen egyszerű pc-s kezelő program, ami magyar nyelven is megjelent? És lehet e adatkábellel kapcsolódni pc-hez. Milyen szintű kapcsolatot lehet lérehozni kábellel? Képeket és zenéket szeretnék le, illetve feltölteni a telefonra.

(#710) AMD Power válasza csongi (#709) üzenetére


AMD Power
titán

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#711) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

probalok uzeneteket menteni egyik memoriakartyarol a masikra, de a filekezelo sem engedi a masolast, ha telefonmemoriat vagy kartyat/ra valtok, akkor sem tortenik semmi...
hogy lehetne ezt megoldani?

(#712) zeen válasza Viktor0610 (#708) üzenetére


zeen
csendes tag

Köszi. :)
Csak mobilos témában nagyon nem vagyok jártas.

(#713) #54715584 válasza #54715584 (#711) üzenetére


#54715584
törölt tag

sziasztok megint,

hiaba kapok smst, nem tudok belelepni a mappakba es elolvasni sem tudom az uziket... mi lehet a gond?
azota hulyult meg a telefon, miota beleraktam egy uj 512Mb-os memoriakartyat

[Szerkesztve]

(#714) Petyer


Petyer
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Nokia 6103-as telóm.Gyakorlatilag nem volt még használva csak az első akkulemerülésig.Mikor először fel lett töltve utána bekapcsoláskor csak felvillan egy fehér képernyő majd elsötétül.Kattog még 3-4-et és kikapcsol a telefon.Másik akkumulátor ki lett próbálva vele és azzal is ugyanezt csinálja.
Szerintetek mivel lehet a baj?

(#715) Viktor0610 válasza Petyer (#714) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

U.ez volt gondja a telefonnak, amit vettem, az volt a szerencse, h. 3 munkanapon belül ki tudtam cserélni.
Amennyiben nálad is ez a helyzet, vidd vissza, ha már kifutottál a 3 munkanapból, szerviz.

Samsung Galaxy A54

(#716) Petyer válasza Viktor0610 (#715) üzenetére


Petyer
csendes tag

Köszi a gyors választ.Visszaküldtem ahonnan vettem,mert egy budapesti boltból rendeltem.Remélem vagy kicserélik vagy megcsinálják és visszaküldik és nem átverik a fejem.Neked a másik teló mióta van meg?Jól bírja (nem akksira gondolok) semmi gondja azóta?

(#717) Viktor0610 válasza Petyer (#716) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kb. másfél hónapos. Jól bírja, nincs vele gond.

Samsung Galaxy A54

(#718) AlyArkhon válasza Vekiboy (#700) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Hali ..

Jó gondolat volt , de sajna nem jött be ..

Részletet sikerült kivágni a filmből , de nem tudtam átalakitani a superrel , mert hibát ir ki .. :F

Valakinek még esetleg valamilyen ötlete arról , hogy hogyan lehetne kivágni és átalakitani egy rövidke filmrészletet telóra ??

( egyébként a formátumával volt probléma a kis részletnek )

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#719) lorcsi


lorcsi
veterán

mi az a flight mód?

(#720) nemma válasza lorcsi (#719) üzenetére


nemma
addikt

A telefon minden funkciója elérhető, csak telefonálni, smsezni és netezni nem tudsz, mert nem kapcsolódik a hálózathoz.
A flight mode-ot talán Nokia tudta a legjobban, repülő üzemmódra fordítani, így talán érthetőbb :)

(#721) lorcsi válasza nemma (#720) üzenetére


lorcsi
veterán

de mi ebben a jó?

(#722) Mac! válasza lorcsi (#721) üzenetére


Mac!
aktív tag

Az, hogy olyan helyen is használhatod a telefonodat, ahol egyébként nem tehetnéd, pl. kórház, vagy akár a nevében is szereplő repülő. ;)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#723) AMD Power válasza Mac! (#722) üzenetére


AMD Power
titán

Én majd használom Tunézia felé repülve! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#724) Mac! válasza AMD Power (#723) üzenetére


Mac!
aktív tag

De rossz valakinek! ;)

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#725) lorcsi válasza Mac! (#722) üzenetére


lorcsi
veterán

vagyis ha a teló nem tud fight módot akkor mp3-at sem tudok rajta hallgatni ha nem csatlakozik hálózathoz, jól értem?
bár országon kívül nem is használnám, itt meg azért már mindenütt csatlakozik

(#726) Mac! válasza lorcsi (#725) üzenetére


Mac!
aktív tag

Nem jól érted. Attól, hogy nincs térerő, attól még lehetne használni a telefont, viszont ahol van, és te nem szeretnél csatlakozni rá, ott csak a flight mód jöhet szóba.

[Szerkesztve]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#727) nemma válasza lorcsi (#725) üzenetére


nemma
addikt

Namégegyszer! :)
A Flight mode arra való, hogy tudj mp3at hallgatni repülőn, úgy, hogy ne csatlakozz a hálózatra, hogy a gép ne miattad zuhanjon le.
Ha nincs flight mode akkor csak úgy tudsz zenét hallgatni, hogy közben csatlakozol a hálózathoz, tehát a géped lezuhan. így világos? ;)

Mod:Mac! meglőztél, de a hihetetlen jó, megértést segítő hasonlatomat nem tudod überelni :D

[Szerkesztve]

(#728) lorcsi válasza Mac! (#726) üzenetére


lorcsi
veterán

:DD ok, értem már :)
THX! mindkettőtöknek :C

(#729) Pakura


Pakura
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan tudnám legegyszerűbben (vagy egyáltalán) átmásolni a telefonszámokat Nokia3100-ról Motorola V3-ra? Adatkábelem van mindegyikhez, átmenthető valahogy számítógéppel a lista? :F

[Szerkesztve]

Hipi-hopi jön a vuki!

(#730) Viktor0610 válasza Pakura (#729) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a SIM-re másolom és onnan vissza a másik telefonra.
Hátrány, a több számot tartalmazó bejegyzéseket szétszedi.

Samsung Galaxy A54

(#731) Pakura válasza Viktor0610 (#730) üzenetére


Pakura
csendes tag

Kösz.Lehet, hogy ez lesz, de még az is gond lehet, hogy a SIMen csak 10 karakterig tárol neveket.

Hipi-hopi jön a vuki!

(#732) Viktor0610 válasza Pakura (#731) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, igényel egy kis útómunkát, de sz.tem egyszerűbb, mint az eltérő formátumokkal bajlódni. :)

Samsung Galaxy A54

(#733) nemma válasza Pakura (#731) üzenetére


nemma
addikt

Ezt a problémádat már nem oldja meg, de a következő esetleg elkerülhető, ha igényelsz újabb fajta SIM-kártyát, mert elég régi lehet már neked, ha csak 10 karakterig érti a dolgokat... :(

Egyébként nem tud valaki egy jó és olcsó szervízt Bp-n 11,12 vagy 2-dik kerületben? Elhatároztam, hogy megcsináltatom a retro Motorola V3690emet :D

(#734) Pakura válasza nemma (#733) üzenetére


Pakura
csendes tag

Kb. 8 éve van meg. 150 telefonszámot lehet rajta tárolni, de csak 10 karakterrel. Lehet, hogy idővel beújítok egyet.

Hipi-hopi jön a vuki!

(#735) djtörök


djtörök
senior tag

Sziasztok!
A múlt héten volt szerencsém találni egy nokia 6610i(?) telefont.
Én hülye egyből kidobtam belöle a SIM kártyát. Most bármilyen kártyát akarok beletenni, kéri a biztonsági kódot. Kérdésem ezt hogy lehetne kiiktatni belöle?

(#736) nemma válasza djtörök (#735) üzenetére


nemma
addikt

Érdekes történet :U
Esetleg próbáld meg az alap biztonsági kódot beírni(12345), nem nagyon szokta senki megváltoztatni :)
De mondjuk, ha kéri, hogy írd be, akkor lehet, hogy változtatva volt... Egy próbát megér!

A kérdésem még mindig maradt a régi! Valaki nem tud jó(megbízható) és olcsó telószervízt? :B

(#737) Obus


Obus
tag

Van valakinek ötlete arra, hogy mi okozhatja azt, hogy vettem egy utángyártott akksit a Sony J70-emhez, és minden alkalommal, amikor kikapcsolom a készüléket, majd újra be, nullázódik az óra, és a dátumbeállítás. Sőt egy ízben bekapcsolt állapotban is csinált ilyet, egy telefonbeszélgetés végén. Az eredetivel sohasem tapasztaltam ilyet, akármeddig volt is kikapcsolt állapotban a telefon.

Ha visszateszem a régit, akkor bekapcsolás után megmaradnak a beállítások.

Honnan tudod, hogy tudod?!?

(#738) mark75 válasza Obus (#737) üzenetére


mark75
senior tag

add el a telot,jo telo volt kb 6éve

(#739) mark75 válasza Viktor0610 (#732) üzenetére


mark75
senior tag

udv.nem tudod lehet fel rakni a moto v3-ra szin témát?ha igen,hogyan-honnan?

(#740) Viktor0610 válasza mark75 (#739) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, tématelepítésben nem v.ok otthon.

Samsung Galaxy A54

(#741) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az mitöl van, amikor a telefon itt van az asztalon, akkor néha a hangfalak elkezdenek búgni, mint amikor hív valaki, de nem hív senki se?Erre még nem sikerült rájönnöm

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#742) Viktor0610 válasza Jégkokó (#741) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hálózatot keres időközönként a készülék.

Samsung Galaxy A54

(#743) AMD Power


AMD Power
titán

E65! Mától lehet kapni nálunk is! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#744) szandisas


szandisas
senior tag

lenne egy kérdésem: Vodás telóról ( a múltkori problémával kapcsolatban), hívtam a 177et, és kér valami azonosító számot :U az mi? tudja valaki? :R

aláírás

(#745) Viktor0610 válasza szandisas (#744) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 177 az egyenlegfeltöltő szám? :F
Mert akkor a feltöltőkártya kódját (lekaparható) és egy, azt hiszem, 4 számjegyű azonosítót kér -szintén megtalálható a kuponon.

Samsung Galaxy A54

(#746) szandisas válasza Viktor0610 (#745) üzenetére


szandisas
senior tag

bazz tényleg, az egyenlegfeltöltő... pf :B
[link] erre tudnál mondani valamit? :R

aláírás

(#747) Viktor0610 válasza szandisas (#746) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már láttam a múltkor is, de elég bonyolult a válasz, ezért nem írtam akkor.

Tehát. A feltöltőkártya érvényességének lejárta után van ''valahány napod'', h. újraaktiváld azt (egy feltöltéssel), de ha ismét eléred a lejáratot, akkor a ''valahány napból'' annyit le kell vonj, amennyit az előző alkalommal elhasználtál a ''valahány napból''.
Tehát, ha egyszer rátette a Vodafone a kimenő hívástiltást és a ''türelmi időből'' (amikor újrtaaktiválhatod a kártyád) felhasználsz pl. 5 napot, legközelebb már 5 nappal kevesebb ''türelmi időd'' lesz.

(Remélem, érthető. :U )

Samsung Galaxy A54

(#748) szandisas válasza Viktor0610 (#747) üzenetére


szandisas
senior tag

naggyából megértettem, szerintem az lesz a legjobb, ha beviszem a telót a vodaboltba, és megmondják a nagy igazságot. köszi a segítséget :R

aláírás

(#749) Athos07


Athos07
senior tag

Lehet, hogy máshol már kérdezték, de hol az 5800-ról szóló cikk?? Kint van a címe, de valamilyen oknál fogva nem vezet sehová. :((

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#750) mark75 válasza Viktor0610 (#747) üzenetére


mark75
senior tag

van egy sharp tm200 telom,egy gond van vele,a BLUETOOTH. nokia n80-al tudok fajlokat cserelgetni oda-vissza a sharpal. de a v3-al semmi,és kiprobaltam egy sony ericssonal is de azzal is szarakodik.te erre mit mondasz?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.