Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17740) spiritex


spiritex
veterán

Édesanyám gépében nemrég lecseréltem egy hibás ventillátoros Ati Radeon 9550-et egy passzív Ati Radeon 9250-re. Athlon XP 2500+os a proci és XP van a gépén.
Szerintetek mitől lehet az, hogy bekapcsolás után azonnal, a boot képernyőnél előbb vékony szürke szaggatott (kb. 1 cm-es szakaszokból álló) vízszintes csíkok villódznak a képernyőn? Amikor az XP fehér csíkja fut végig a fekete képernyőn akkor nem, de utána az XP logónál, amikor alatta fut a töltődést jelző csík, akkor is villódznak hasonló szaggatott vonalak, de más elrendezésben. Azt megfigyeltem, hogy a boot képernyőnél, és később az XP logónál is mindig ugyanabban az elrendezésben és elhelyezkedésben jelennek meg a kis vonalak... Amikor bejön az op.rendszer már semmi gond nincs! Tehát a használatot nem befolyásolja, de mégis idegesító, hogy mi lehet, nem lesz-e rosszabb. Az is fontos, hogy vannak időszakok, napok, amikor egyáltalán nem jelentkezik a dolog. Úgy vettem észre, hogy talán javít a helyzeten, ha kikapcsolom a táp kapcsolóját. Mintha akkor egy időre abbahagyná a dolgot.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.